MHP'YE AÇIK MEKTUP!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Ocak 2021, 12:48:58


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: MHP'YE AÇIK MEKTUP!!  (Okunma Sayısı 3820 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TANRI-KUT METE
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 119


Irkçı Lider; Türkçü Devrim...


« : 12 Şubat 2011, 02:51:52 »

Bugün kesinlikle Türk ırkının tarih sayfalarında yerini alacaktır. Ancak altın harflerle mi yoksa kara bir leke mi yer alacağına karar verecek olan yegane merci MHP dir.

Türk ordusunun şerefli mensupları olan asil paşalarımızın 163 tanesi “balyoz darbe planı” kapsamında tutuklandılar. Eğer MHP akıllıca bir siyaset ortaya koymak istiyorsa bu paşaların hepsini kendi bünyesine almalı, gelecek seçimlerde hepsini millet vekili çıkartmaya çalışmalıdır.

MHP nin yapacağı bu hareket zamanımız şartlarında milli hassasiyetleri çürümeye terk edilen milletimizin gözünü açacak ve ulusal şahlanışı başlatma yolunda ilk ateşi yakacaktır. Artık zaman kardeşlik yalanlarıyla kişileri kandırma zamanı değil, milli direnişi ihanetin önüne set çekme zamanıdır.

Asil paşalarımız tutuklanma kararından sonra ayağa kalkmışlar ve hep bir ağızdan iki bin yıldan fazla geçmişi olan Mete Han’ın kurduğu Kara Kuvvetleri’nin marşı olan Harbiye Marşını okumuşlardır!

Bu yaptıkları bizim olduğu gibi tüm milliyetçi kesimlerin de gönlünü okşamış ve solmak üzere olan inanç varlığımıza can suyu olmuştur. Irkımız artık her şeyin farkındadır. Hainle vatansever alenen ortadadır.

Bu sebeple geriye yapılması gereken tek şey kalmıştır. Sıkılan bu kurşun milletimizin bekasına değil ihanet edenlere hedef alınmalıdır. MHP uyanmalı ve paşalarımızın hiç birini siyasi görüş olarak ayırt etmeden, gerekirse ikna çabalarını yalvarma boyutuna taşıyarak paşalarımızı bünyesinde meclise sokmalıdır!!

Dediğim gibi son kurşunumuz artık bu. Bir Türkçü olarak, MHP’yi her zaman en sert dille eleştiren birisi olarak bu onlardan en yürekten isteğimdir. Bu düzeneği bozacak tek güç olarak kalmıştır elimizde.

Eğer bu son fırsatı MHP nin izlediği yanlış politikalardan dolayı kaçırılacak olursa milletimizin laneti AKPden çok MHP’ye olacaktır! Çünkü düşman zaten üzerine düşeni yapıyor. Önemli olan MHP’nin buna karşı takındığı güçlü direniş tavrıdır!

Bizler paşalarımızı dışarıda hür görmek istiyoruz! Ve milletimizin bekasını elinde bulunduran meclisin paşalarımızca temizlenmesi gerektiğine yürekten inanıyoruz. Ve bu milli gelecek kapısının anahtarını elinde bulunduran tek oluşum şuanda MHP’dir.

Artık siyasiler korkmaktan vazgeçmelidir. Olan oldu daha bundan sonrası zaten hepimizin yok oluşu demektir. Artık onlar da uyanmalı, üzerlerine düşeni yapmalıdır!

Sivil toplum örgütlerine sesleniyorum! Komünistlere sesleniyorum! Ulusalcılara sesleniyorum! Ümmetçi milliyetçilere sesleniyorum! Türkçülere sesleniyorum! Ey Türkler size sesleniyorum!

 İdeolojik farklılıkları bırakın bir kenara! Çağ siyasi menfaat kavgası çağı değildir! Çağ milli mücadele çağıdır! Her kim ki bu çağda yanlış karar verir, işte o bu milletin en büyük düşmanı, bu toprakların gördüğü en büyük haindir!

MHP’ye sesleniyorum! Türk gibi düşün, Türk gibi karar ver, Türk gibi sağlam dur! Unutma ki sen bu soylu ecdadın elindeki son kalesisin! Bırak artık korkmayı, Titre ve Kendine Dön!!!

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2011, 02:56:20 »

 Her satırı için yürekten teşekkürler METE. Bu yazıyı ulak kandaşlarım mümkün olan her sitede paylaşsın lütfen. Hatta mümkünse MHP nin resmi internet sayfasınada gönderilsin. Bu konularda ben teknoloji özürlü olduğum için sizlerden rica ediyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KARAÇAYTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 63


GÜN DOĞMADAN İNTİKAM ALINMALI.


« Yanıtla #2 : 12 Şubat 2011, 03:09:56 »

KANDAŞLAR..Milletimizin milliyetçi hatta Türk ulusuna uygun olup gördüğü desteklediği parti mhp...Artık babayiğit birinin çıkıpta masaya yumruğunu vurması gerekmez mi? Eğer ki böyle BİRİLERİDE ORTALIKTA YOKSA  sıradan parti olarak devam eder.Ülkü adına gönlünü canını vermiş olan şehitlerin gazabı onlara olsun demeli yazıktır ne diyem .Başta çürük elmalar ayıklanmalı ozaman sağlam temel kurulmalı..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DİĞER MİLLETLER BAYRAĞINI SADECE SEVEBİLİR.AMA BİZ UĞRUNDA ÖLÜRÜZ..
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 12 Şubat 2011, 13:00:29 »

Irkımızın şu anki durumunu tamamımız biliyoruz. Biz zorluklara alışkın bir Budun da olsak bu şerefsiz iktidar bizim Kutsallarımızla oynamaktadır.
Milliyetçi Hareket Partisinin ne olduğunu inanın bize en az sizin kadar biliyoruz amacımız Son günlerdeki bu parti içerisindeki Türk soyluların seslerinin yoğun olarak çıkması nedeniyle Bahçelininde gene bu günlerde Türkçü söylemlerde bulunmasını değerlendirerek Türk milletinin haklarını savunabilecek bir yapılanmanın Mecliste görmek olduğudur.
Siz kandaşlarımızın Şu yönetim çerçevesinde Türklüğün hayrına bişeyler yapıldığı yolunda ki görüşlerinizide almak isteriz ama yok ve olacağı da yok, mhp den başka hiç bir partinin şu an bu görevi üstlenebileceğinide hiç sanmıyoruz.
Ümmetçi piçlerin mhp yi arkadan vurmaları sonucu belki içerisindeki ETNİK PİÇLERİ TEMİZLEYEREK BİR SAYFA AÇARMI ACABA DİYORUZ.

Gün Türklüğün cendereden sıyrılması için çalışma günüdür, Türklük çepe çevre Türk düşmanları ile kuşatılmış ve için için de Kutsalları ile oynanarak dejenere edilmektedir, Uzun mesafede biz Kanı Türk olan Türklüğünden başka düşüncesi olmayanlarla yolumuza devam edeceğiz lakin bu gün bu Türk düşmanlarına karşı kendilerine milliyetçiyim diyenlerle iş birliği yapmak mecburiyetindeyiz, şu kara günleri atlattıktan sonra hep beraber Turan yolunda emklerimizi sonuna kadar harcarız.
Türk milleti bu günler asla haketmemekte ve bunun çaresini bulmak ise biz Türkçülere düşmektedir, Hedefe varmak uğruna yeni düşmanlarla uğraş vermek için eskileri bir kenara istetme olarak koyup onları sonra ele almak gerekliliğini size duyurmak istiyorum, bunu şu an yapmamız şart gibi çünkü yarın bu imkanımızda olamayabilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 12 Şubat 2011, 14:14:33 »

                Kanına kalemine sağlık yoldaşım.
                Kandaşım, eğer bu yazılar Ulaklarımız aracılığıyla Ülkücü platformlarında duyurulacaksa, sanırım Balyoz davasını ve Ergenekon iftirasını biraz daha ayrıntılandırmanda fayda var. Yazık ki bu konuda şüpheli davranan ülkücüler hala var. Açıklayıcı iki cümlenin daha eklenmesi yazıyı hedef kitle için daha anlamlı kılacaktır.
                 Onun dışında gerçekten beğendiğim bir yazı olmuş.
TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.127 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.