TEŞKİLATLANMAK - TÜRKÇÜ DİSİPLİN
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 13 Ağustos 2020, 19:33:23


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TEŞKİLATLANMAK - TÜRKÇÜ DİSİPLİN  (Okunma Sayısı 5174 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.974


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« : 03 Haziran 2015, 16:38:48 »

Dikkatinize sunacağım yazıma Nejdet Sevinç'in şu sözüyle başlamak istiyorum. "Teşkilatlı azınlıklar olumsuz şartlar altında bile, teşkilatsız çoğunlukları mağlup etmiştir." Evet, Türkçüler teşkilatlı ve dayanışmalı yaşamağa mecburdur. Türkler, Tanrıkut Mete'den beri en zor şartlarda dahi Türklüğün vazgeçilmezi olan özgürlüğe daima teşkilatlanarak ulaşmıştır. Şu an da dahi Turan'a ulaşamamızdaki en büyük engel Türk soyluların birleşememesi, teşkilatlanmaması. Kürtçüler herhangi bir olay anında yüzlerce kişi toplanırken biz Türkçülerin sayısı 10'u geçmiyor. Neden? Çünkü bazıları Türkçü olduğunu söyleyip, kendi menfaatleri derdine düşüyor da ondan. Her zaman söylerim, yine söylüyorum, klavye başında "k*rde ü yok!", "biz Türkler asarız, keseriz barbarız" diyerek Türkçülük yapılmıyor, Türkçü olunmuyor efendiler! Sadece Atalarımızla övünmek yetmiyor maalesef, önemli olan söyleneni gerçek hayata geçirmektir. Sanal acunda görüyoruz, herkes Timur, Cengiz olmuş, fakat Türkçü yapılanmalara bakacak olursa içeride esenleşek kişioğlunun sayıları bir elin parmağını geçmiyor maalesef... Savaş meydanlarında ölmeyi şeref sayan bir ırkın, sokağa çıkamaya korkan torunları olamaz.

"Bir avuç" diyerek uzak durduğunuz Türkçü yapılanmalar kendilerine rehber olarak milletimizin son Başbuğ'u Mustafa Kemal'i alıyor. O, Samsun'a çıktığı vakit bir avuç bile değildi! Ama içinde Kürşad’ın yenilmeyen ruhu vardı. Damarlarında Mete’nin, Bilge Kağan’ın, Atilla’nın asil kanı vardı. İman etti ve başardı.

"Türkçü ihtilal" diyoruz lakin bu şartlar altında bizler yüzlerce yıl daha böyle yaşamağa mahkumuz kanımca.

Bireysel Türkçülük yapmak çok yanlıştır. Türkçüler, liselerde, üniversitelerde, fakültelerde kısaca her ortamda Türkçü kandaşlarıyla oturup çay içmeli, kaynaşmalı, dayanışmalıdır. Milli bekamızı tehdit edecek her türlü ideolojilere bir olup karşı koymalıdır.
Türkçüler, davalarını şahsiyetinin, ailesinin, aşkının, dostluklarının üstünde tutmalıdır. Her şeyden önce Türkçülüğün ATSIZ'a kesin biat istediğini bilmelidir. "Atsız'a şurada katılmıyorum" diyen kişi bir durup kendini sorgulamalıdır, çünkü henüz Türkçülüğünü tamamlayamamış demektir. Bilmelidir ki Gökbilge'nin düşüncelerine karşı gelmek hiçbir Türkçü'nün haddine değildir.

Disiplin olmayan yerde kan ve gözyaşı vardır.

Türkçüler disiplinli olmak zorundadır. Acun üzerindeki bütün Türkleri kurtarmak gibi kutlu bir ülküye dört koldan sarılan Türkçüler bu sorumluluğu bir an dahi unutmadan büyük ciddiyetle, tavizsiz, sert bir tavırla bulunduğu yapı içinde disipline riayet etmek zorundadır. Bu kutlu ülküye kimse zorla çağrılmamıştır. Amacı goy-goy, geçim vasıtası olarak milliyetçiliği kullananlar basıp gitsin içimizden yoksa gerçek Türkçüler yollamasını da bilir. Türkçüler, töresine uygun bir disiplin içinde yaşamağa zorunludurlar.

Türkçü bireyler bulunduğu ortamdaki karşı cinsle asla ve asla flört, aşk, ilişki yaşamamalıdır.. "Andalık" anlayışı esas alınmalıdır.
Her Türkçüyüm diyeni aralarına almamaları lazımdır, şüpheyle yaklaşılmalıdır. Öncelikle kişinin Türkçülük şartlarına uyması, samimi ve disiplinli olması hal ve hareketleriyle bu kutlu ülküyü omuzlarına alacak potansiyeli Türkçü bireylere ispatlaması lazımdır. Sayımız çoğalacak diye ülkümüzden taviz verecek değiliz.


Teşkilatçılık bilinci yerleşmeye başlasın! Türkçüler, sanal alemden kendini soyutlayıp gerçek hayata açılsın. Türkçüler, Gök bayrağı her alanda taşısın! Türk ilinin Türklere ait olduğunu göstersin!

Türk, kanına güven.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.974


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #1 : 03 Haziran 2015, 16:39:37 »

"Türkçüler, dayanışmalı yaşamaya mecburdur. Dayanışma, az kuvvetle çok iş görmenin tek ve değişmez çaresidir. Dayanışma olmayan yerde, için için bir çekişme var demektir. Türkçü, ülküdaşları ile olacak bir geçimsizliğin ülküye zarar getireceğini bilir." ATSIZ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Ertin Böke Alp
Ertin Böke Alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 540


Turana kadar.


« Yanıtla #2 : 03 Haziran 2015, 17:36:10 »

Güzel tespitler yapmışsın kandaşım yetişen gençliğe en büyük tehdit sanal ortamdır şu an için popüler olma çabası her şeyden taviz verdiriyor gençliğe. Ahlakta yozlaşma her şeyi etkiliyor peki erdem tekrar nasıl kazanılır ?
Bir Türkçü yürüyüşünde bile kanının bilincinde olmalıdır düzenli tertipli olup yaşam tarzıyla dikkat çekmelidir. Kanının farkında olmayan kardeşlerine yol göstermelidir en az bu otağda çabaladığı kadar sokakta çavresinde de çabalamalıdır. Ataya düşkün yabancıya yavuz olmalıdır teşkilat aileden başlar zaten, Türkçülük hayatının bir kenarında değil tüm hayatını kapsamalıdır töreye uymalıdır. Dinlediği şarkıların ahlaka töreye uygun olduğuna , oturup kalktığı ortamların, alışveriş yaptığı bakkalların marketlerin kime ait olduğuna kime kazandırdığına, arkadaşlarının Türk soylu olduğuna ve bayan andalarıyla olan seviyesine dikkat etmelidir. Yorulduğunda Turanın, canı pahasına vazgeçmediği ülkünün hayali kurmalıdır inanmalıdır en başta buna.Hayali kurulamayan şey gerçekleştirilemez. Kısaca sadece içinde yaşamamalıdır ülküyü dışa vurmalıdır parlamalıdır ki çevresini uyandırsın. Ve asla taviz vermemelidir ne arkadaş ne para ne şan ne şöhret için ülküsünden. Şuan belki çevresi çok dar olabilir bir Türkçü'nün bu bana yeter deyip çalışmayı bırakmamalıdır sürekli okumalı yazmalı düşünmelidir yaşı genç olan Türkçüler yarın meslek sahibi olacaklar, aile kuracaklar çevresi genişleyecek sözü daha çok duyulur olacak ve karşısına ümmetçiside komünistide mankurttuda çıkacak hepsinin karşısında dimdik durabilmek için daha çok çalışmalı ve Atsız Ataya gönülden bağlı olup bütün fikirlerini özümsemelidir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Yitmez TÜRK nesli
Tükenmez TÜRK nefesi
Her yanda çınlama TÜRK sesi
Irkıma şereftir Tanrının TÜRK demesi
Yurduma denmeli sadece ulu TÜRK ülkesi
Aklıma Başbuğumdan armağan TÜRK ülküsü
Gönlüme maziden yarına bir vurgun TÜRK sevdası.
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #3 : 03 Haziran 2015, 21:06:21 »

 Şu anki gençlik içinde disiplin yok, düzen yok. Türkçülüğü feysbuk denen ortamda, kürtlere küfür etmek sananlar var. "Türkçülük" adı altında kızlara yavşayanlar var. Türkçülük ahlaklı, düzenli, disiplinli olmaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #4 : 03 Haziran 2015, 21:27:43 »

Bögü gün be gün bu kutlu davada ilerliyorsun kandaşım, seninle gurur duyuyorum. Türkçülük sizin gibi gençler ile yükselecek.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.209 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.