Taksim de Patlayan kürt ve arkasındaki gerçekler!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Ocak 2021, 21:36:00


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Taksim de Patlayan kürt ve arkasındaki gerçekler!  (Okunma Sayısı 2016 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TARKAN
Ziyaretçi
« : 09 Ocak 2012, 02:11:52 »

Taksim de Patlayan (bomba mı?) kürt !

O gün 31 Ekim 2010 ve İstanbul’u istila eden kürdün biri, Taksim de patladı!
kürdü,Taksim’e kadar getirip, 32 Türk’ün de yaralanmasından sorumlu olanlar,
bu olayı gerçekleştirenlerin kim olduğunu, üç gün sonra - onu da safsaklayarak- açıklayabildiler!..

“Eylemi gerçekleştiren canlı bomba, pkk kamplarında bomba eğitimi alan, bir pkk... lıymış!”

Bu açıklama, üç günlük gecikmeli ama, 26 yılldır devlet eliyle hazırlanan, akp ağzıyla söylenen “yalandan” başka bir şey ifade etmemekdedir!

Taksim de patlayan kürtdü!..

Bu zihniyet kendi elleriyle, ülkenin her yanına mayın döşemiş ve Türk Milletini de, bu ne zaman ve nerde patlayacağı bilinmeyen mayınlarla (kürtlerle) beraber yaşamaya mahkum etmişdir.

Türkiyedeki devletin gündemini 26 yıldır; devletin üzerindeki güç; “İmralı sarayındaki devlet başkanı apo, kandilde ki maraşal karayılan ve bunların emir eri dtp - bdp!” belirlemişdir.

Akp ve başındaki zevatın -bunca olaylara rağmen- ‘kimse kardeşliğimizi ve birliğimizi bozamaz!’ söylemi; bugüne kadar kürtde karşılık bulmuşmudur?

Bu zevatın kardeşleri neden dersim de, diyarbakır da, hakkari de ayağa kalıp da bu sese karşılık vermezler?...
Kardeş kürt! neden İstanbul da, izmir de, Ankara da örğütlü bir şekilde ayağa kalkarak ‘patlayan kürdü ve bu zihniyeti’ naletlemez!

kürt, patlattığı bombayala, dökdüğü kanla, yıkıp-yaktıklarıyla övünüp her olaya önce ‘provakasyon!’ diyerek, Türk’ü suçlamaya çalışıp  ahmak devleti tehdit eder...

Onu oraya getiren de olayların Vatan sathına yayılmasına sebep olan da Türk Milletini üç harfle (p.k.k) aldatan da Devlet ve başında ki hükümet akp dir. Katili,adliye binası önünde -polis ve savcının yanında!- alkışlayıp; “olayları Türkiye geneline yayarız!.. İç savaş çıkaracak güce ve silaha sahibiz!... Bu savaş,2-3 Milyon kürdün ve 3-5 Yüzbin Türk’ün ölümü olur!.. Elbetde savaşı kazanamayız ama uluslar arası gücün devreye girmesini sağlarız!

Uluslar arası güç devreye girer, Sinop`dan Mersin’e bir çizgi çeker!... Bunu başarıp ermeni –kürt ortak vatanında devletleşiriz !” derken; (K.post-rizgari)

akp ve başındaki zevatın ve de Çankayanın ‘kardeşlik ve birlik’ saçmalığıyla kürdün peşinde koşmasının, Türk’e ne faydası ve getirisi var?!

Kendi coğrafyasına yabancı bir gücün girmrsini arzu edecek, bunu da ‘hak ve hürrüyet!’ adına yapacak kadar alçakca bir düşünceyi dilendiren, 3-4 milyon insanın ölümünü bile  basite alacak kadar sadistleşen kürtcü anlayışın önünde diz çökmek, devleti idare edenlere Türk Milletine ve genel coğrafya’ya ne
kazandırır?!

kürdü beslemek için bunca çaba ve gayret neden ve niçin?

kürde mecburiyet ve mahkumiyet neden?

Medyanın, Türk düşmanlığını anlamak mümkün mü?!

Madem kürdü Türkleşdiremedik; Türk’ün de, kürt gibi düşünmesi ve öyle hareket etmesi neden engellenir?!
Bu Millet, bu kadar sahipsiz mi?

Bugün, kürt İslam-cı! Altan Tan ntv de, -bütün suçları devletin üzerine atıp kürdü temize! çıkardıkdan sonra -şöyle diyor:

“kürt kimliğiyle beraber anadilde eğitim ve demokratik talebi (tırnak içinde kürt-cü diyor!) olmayan kürt aptal, alçak ve hatta ŞEREFSİZDİR!”...

Bu ‘İslam-cı!’ kürdün tesbiti, bence de doğru bir tesbit ama, Eksik!

Eğer,farklı bir milletseniz o farklılığınızla yaşama ve farklılığınızı yaşatmak istiyorsanız!... bu talepler çok çok az!..“Talep etme” kelimesi bile alçaklık!

Ben de diyorum ki: Bu talepleri dile getiren Altan Tan; eğer sende şeref, haysiyet,onur varsa! tek kelime ‘Bağımsız kürdistan’ demen gerekirdi!

Hak aramak ve demokrasi adına talep ettiğin,bir yığın kelime ve kavramların tamamının tek kelimeyle izahı ‘biz milletiz’ dir.

Bir Milletin de değerlerini yaşaması ve yaşatması için ‘devlet olması’ şartdır!

Bunca farklılığı sıralayıp da ‘vatan, bayrak ve devlet’  diyemeyen Altan Tan, sen nasıl bir “şeref !”anlayışına sahipsin?..

Şerefsiz dediklerinle arandaki fark ne?!

Farklı bir milletseniz, belli bir coğrafyada da hakim nufus sizseniz –bence öyle- bu durumda, bir başkalarında ‘hak talep etmek’ dahi adilik ve alçaklıkdır.

Hak aramak ve hak talep etmek değil,bağımsızlık ilanı senin iradende ve insiyatifinde olmalı, kürt!... Şeref de burdadır.

Altan Tan eğer sende ‘şeref’ varsa!.. Şerefsiz dediklerinden de farklı bir şerefe sahipsen, hak aramak değil; “bağımsızlık her kürtcünün söylemesi gereken tek kelime olmalı” demeliydin... Demedin. Şerefsizsin!

Bu İslam-cı! Kürt,Altan Tan denen herifin,siyasi hak arama adına ‘şerefle-şerefsizliği, maraba ve yanaşma olarak yaşamakla  beyliği ve asaleti’ dahi kavrayamadığı kesin!

Bu ‘şerefli!’ herifin siyasi söylemlerini,dini bir kuralla mukayese edersek;ortaya şöyel bir tablo çıkar:
Benim bir karım (eşim) olsun. Bu kadın, ev işlerini yapsın. Bana da hizmet etsin. Çocuk da doğursun... Ama nikah istemeeeem!

Bu durumda:

1-Kadın, eşiniz değil,metresinizdir!
2-Kadının evde bulunması ve size hizmet etmesi haramdır!
3-Yapılan iş zinadir!
4-Doğacak çocuk da, piçdir!
5-Siz de namussuzsunuz!

Namussuzlukda kurtluşun tek çaresi -din adına- nikahdır. Nikahın dışındaki tüm arayış, söylem ve savunma namussuzluğun üzerini örtmez!

Siyasi hak arama adına efelenmek ama,‘vatan,bayrak ve devlet’ istememek de ‘şeref’ ifadesi değil, ‘şerefsizliğin’ onayı ve kabülüdür!..

Altan Tan;‘nikahsiz evlilik ve devletsiz millet’ istiyor. Bu durumu da ‘şeref’ adledip, bunu istemeyenlere de ‘şerefsiz’ diyor... Bu sefilin ‘şeref anlayışı’ da, paçasında akana eş!
Suçu,devlete yıkmak konusunda kullandığı argumanlarsa oldukca mantıklı ve doğru. Yani iyi bir ‘hülleci’ de ( hüllede alttaki), sana ne Türkiyede ki devlet- den?!..Yanaşma - Uşak!

Siz kürtlerle, mevcut devlet ve başındaki hükümet akp nin anlaışı aynı!.. Her ikinizin yükünü taşıyan ve pisliğiyle uğraşansa Türk Milleti.

Siz kürtler,kendi işinize bakar, maraba ve yanaşma olarak yaşamanın bir başka versiyonuyla, Türk kanı ve alınteriyle beslenme arayışını ‘red’ ederek; kendi öz-asil! kimliğinizle ayaklarınızın üzerinde durmayı ve asalete talip omayı seçip, ayrılıp gider ‘devlet olursanız’, problmin %98 i hallolmuş olur.Geriye kalan % 2 problmin kaynağı –salak- devleti de, biz hizaya getiririz!

Şeref ve asalet ya da, yanaşma ve uşaklık konusunda bir tesbit yapmanız ve kararınızı vermeniz, ‘Şereflice’ bir iş olacakdır!...

Türk Milleti daha fazla bedel ödememeli.

Yarın, hangi kürt nerde patlayacak?

Devlet (akp,asker,çankaya), nasıl bir yalan söyleyecek?

İmralıdaki devlet başkanı(!) ve kandildeki maraşal(!), gündemi emirerleri (dtp.bdp) vasıtasıyla nasıl belirleyecek?

Tv lerde boy gösterecek kürtcüler, ‘bariiiş,demograsii ve hag’  kavramlarıyla nasıl bir şov yapacak?!
Sozsuy Medya, katile hangi masum ve madur gömleği giydirecek?...

Türk Milleti böyle bir endiş taşımakdansa; komşu bir ülkede var ve yaşadığını bildiği kürdün, kendi aralarındaki kavga, patlama ve katliamları internet sayfalarında okuyup, haberlerde izleyerek; oooh beeee!.. iyiki bunlardan kurtulmuşuz demelidir.

Türk Milleti, kürdün söylemi ve uygulamaya koyuş şekli olan ‘demokrasi!’ anlayışıyla hareket ederek,kürde karşılık vermelidir!...

Bunda da geç kalmamalıdır!...

Gecikmenin maliyeti ve bedeli çok,çok daha ağır olacakdır.

Safkan Türk    08 Ocak 2012, 23:01:55
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ULAK_ KURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 440« Yanıtla #1 : 09 Ocak 2012, 03:39:43 »

Altan Tan şerefsiz olabilir ama  bağımsız kürdistan talebini ne zaman dile getireceğini çok iyi bilir. Bilir ki zamansız öten horozun gırtlağını keserler.   
Biliriz ki bunlar işe Doğu'ya daha fazla yatırım gelsin, yol gelsin, kürtçe serbest olsun, serbest siyaset yapılabilsin, kürtçe isimler serbest olsun gibi ,  ilk bakışta  masummuş gibi  görünebilecek istemlerle yola çıktılar. Bu yüzden kimi sözde aydın geçinen komünist artıkları ve islamcı kesimi  kendi taraflarına çekmeyi başardılar.

Hatta bu istekler devlet tarafından karşılanırsa PKK terörü biter dediler. Yani devletin önüne şartlar koydular. Ya isteklerimiz karşılanır ya da ortalığı kan gölüne çeviririz dediler. Devlet bu resti görmedi-göremedi. Verdikçe daha çok istediler. Bugün ekranlarda her gün boy gösteren kürt-islamcılarının söylediklerini çok değil 5 yıl önce söylemeleri hayal edilemezdi.  Biliyorsunuz seçimlerden  bir  kaç gün önce BDP li millet vekiline özel olarak YSK kararını değiştirttiler.

Sonuç olarak kendi  belirledikleri yol  haritasında istedikleri noktaya gelmiş durumdalar.

Bunların asıl amacının  İran , Irak , Suriye ve Türkiye'nin bir kısmını kapsayan büyük kürdistan olduğunu ben biliyorum da devlet mi bilmiyor ? Bal gibi de biliyorlar.  Basından izlediğimiz kadarı ile  barzani bugünlerde  kuzey Irak Kürdistan özerk bölgesinin tam bağımsızlığını dillendirdi. Eminim ABD'nin de desteği ile bir bilemedin iki yıl içinde bağımsızlıklarını ilan edecekler ve de hiç bir baba yiğit de ağzını açamayacak . ABD de bunlara Körfez savaşından kalma vefa borcunu ödemiş olacak.

Sonraki aşama ise diğer üç parçanın  önce kendi içinde özerkliği, sonra da tek bayrak altında birleştirilmesidir.Ha şu var: Şerefsizin şerefsizlik yapması normaldir de, şerefsizliğe göz yummak nedir ?
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #2 : 09 Ocak 2012, 15:00:57 »

Ha şu var: Şerefsizin şerefsizlik yapması normaldir de, şerefsizliğe göz yummak nedir ?

Göz yummak: söz konusu Milletin daha doğrusu Türk Milletinin gelecegine bekasına darbe vurmaksa şerefsiz oğlu şerefsizliktir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.161 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.