Takdir-i ilahi
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Ekim 2020, 15:28:45


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Takdir-i ilahi  (Okunma Sayısı 1270 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.588


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 18 Nisan 2017, 20:10:57 »

Takdir-i ilahi

Takdir-i ilahi böyle bir şey olmalı demek ki, o ilah bir millete zorla taktirlerini sunuyor da binlerce yıldır böyle ayaktayız. Düşünsenize teknoloji çağında bu kadar cahil, bu kadar vurdumduymaz bir nesil nasıl ayakta kalabiliyor.

Türk milleti özüne döndüğünde 10 Kasım 1938 yılının ardından duraksayan hakimiyetinin yaklaşık  80 yıllık arasından sonra 17 nisan 2017 bir miladdır çünkü demokrasi denen illet bu tarih itibarı ile çöpe atılmıştır. 80 yıldır Demokrasi denen rezilliğin yüce Türk milleti üzerindeki etkilerini biliyoruz, yakın tarihimiz olduğu için yaşadık bunları.

Canlıların vücudunda bulunan hastalıklı hücreler  bedene zarar vermek için bünyenin en zayıf olduğu anı beklerler, güçlü milletlerin içerisindeki etnik gurupların da bu zararlı hücrelerden farkı yoktur, kendilerini gösterebilmek için sinsi bekleyişlerinin güçlü benlik karşısında her zaman suskun kalması kaçınılmaz olmuştur.  Bu günden sonra Türk eli başında bir Türk soylusu oldukça asla içerisinde ki zararlı organizmalara karşı bitkin düşmeyecektir.

Bu günkü Cumhuriyeti ben bir Türkçü olarak asla benimsemedim, bu günkü demokrasi anlayışından her zaman nefret ettim, Benim özlemim Atatürk cumhuriyetinedir,  bu millete başkaldıranın başının ezildiği o görkemli günleredir, Hatırlayınız; şıh sait isyanının ardından kurulan İstiklal mahkemelerini ve sonuçlarını, hatırlayınız; dersim isyanı ve seyit rıza denilen alçağın başına gelenleri. Oysa şimdi ki İnönü cumhuriyetinde demokrasi adı altında imralıda ki kahpe tohumunu on yıllardır pensler gibi besliyoruz özlemim Atatürk cumhuriyetinedir ki aslolan hainin başı gecikmeden ezilsin!

Tarihteki Türk devletlerine bakacak olursak dört tarafının düşmanla çevrili olmayan tekini dahi göremeyiz, atalarımız bu tehlikeyi Kağanlık sistemini yerli yerine oturtarak bertaraf etmeyi başarmışlardır.  Yaklaşık 1500 yıl evvelinden gelen şu söze bakarmısınız
"Üstte mavi gök, altta yağız yer kılındıkta, ikisi arasında insan oğlu kılınmış. İnsan oğlunun üzerine ecdadım Bumin Kağan, İstemi Kağan oturmuş. Oturarak Türk milletinin ilini töresini tutuvermiş, düzenleyi vermiş. Dört taraf hep düşman imiş. Ordu sevk ederek dört taraftaki milleti hep almış, hep tabi kılmış. başlıya baş eğdirmiş ,dizliye diz çöktürmüş. Doğuda Kadırkan ormanına kadar, batıda demir kapıya kadar kondurmuş."''
Aynı günü yaşamıyormuyuz, sadece bir Bumin Kağan, bir Atatürk eksik değil mi. 16 Nisanda ki yönetim tarzı ile bu cendereden çıkabilmemiz mümkünmüdür? Tabi ki değil. Bu Referandum Türklük üzerine gökkuşağı gibi çökmüştür, atalarımızın izinden gidebilirsek Türklüğün gerçekten kurtuluşu için bir ışık oldu 16 nisan. Düşünsenize devletin başına Türk soylu bir baba yiğidin geçtiğini, aman tanrım sanki bir rüya gibi ama olmayacak bir şey değil bu.

 Türk yaradılışı  itibari ile vatanını namusu saymıştır, inanın bana bütün milletlerde bunun bilincinde, zannetmesin ki kimse Türk bir diktatörün elinin altında kevaşe olacaktır, olmaz asla olmaz gök çöker inanırım yer yarılır inanırım ama Türk esaret altında yaşamaz, desinler ki oğuz boyu kul olmuş işte buna inanmam. Demirden dağları eriten ben, yokluk da Açinadan doğan ben, birkaç soysuzun odun kömür, makarna şeker gibi satılmışlığına mı kurban gideceğim, olacak şeymidir bu. Türk Türk gibi yaşamasını bilmeli olmuyorsa, Türklüğünü yaşayamıyorsa it gibi gebermelidir. Bilin ki gereken yapılacaktır.

Türklüğü kullanmaya çalışan bazı gerizekalı sanal ahmaklar her yerden yırtık dondan fırlama misali bulunabildikleri her ortamda ileri geri konuşmaktan çekinmiyorlar çünkü Türklük üzerine en küçük bilgileri olmadığı gibi bir sorumlulukları da yok, oturdukları sandelyeden önlerine aldıkları klavye ile ağızlarına geleni söylemekten kendilerini alıkoyamıyorlar. Siz ey Türk kırıntıları Türklüğe zararsınız, ne tarih bilirsiniz ne edep kuş kadar beyninizle Türk düşmanlarının piyonu olmakdan öte geçemiyorsunuz siz. Önce düşüneceksiniz, irdeleyip öğreneceksiniz  bu yeteneğiniz olacak ki  sonra sorgulayabilesiniz!!
Kişilere bağlı bir yaşam tarzı esarettir, yüce Türk ırkını kişilere endeksleyerek ah vah demek de ne oluyor. Yok olduk bittik demek sizin gibi enbesil mahlukların ne haddine.  Türk kişisinin yüce olduğuna onun varlığının acun üzerinde garantör olduğuna inanmıyormusunuz, Türk yoksa dünya yok bilmiyormusunuz bunu, Türkün bütün milletlerin üzerine çökmüş karabasan, Demirelli, çelik bilekli olduğundan kuşkunuz mu var ki bir kıçıkırık karşısında öldük bittik mahvaolduk diyebiliyorsunuz ey ahmaklar.

Dünyaya 4 kez hükmetmiş Türk
16 Nisan 2017 tarihinde kendisinin günü birlik duygularını sadece bir kişi karşısında galibiyet ile tatmin etmek uğruna Türklüğünü yozlaştırmak için  Türk düşmanlarınca onlar tarafından kirli emellerine alet edilmekten kurtulup bir silkelenmesi zamanıdır  şu an, ahlayıp puflama zamanı değil. Kan olarak Türk olduğunu  düşünen bundan emin olan herkes dik duracak, kendisi için aslen bir gürcünün  inadına hayır oyu vermiş olsa bile EVET ÇIKAN BU SONUCUN EN SONUNDA Kağanlığa gidebileceğini, bunun için uğraş vereceğinin bilincinde  mutlu olması, bundan sonraki savaşımında bir hedef için yaşayacağının bilincini taşıması aslen ne kadar önemlidir.

17 Nisan itibarı ile Elveda demokrasi, elveda insan hakları, elveda İnönü cumhuriyeti
Yaşayacak Türkiye, Yaşatacağız seni Türkiye, yaşatacağız seni büyük Atatürk cumhuriyeti.
Herkes bilsin şunu ki bundan sonra kimse kendi kafasına göre belediye otobüsüne Molotof atarak Serabımızı yakamayacak, hiçbir kürt piçi bundan böyle anadilde eğitim, özgürlük diyemeyecek, pekaka denen it sürüsü bundan sonra Türkiye sınırları içinde burnunu dahi sığındığı delikten dışarı çıkartamayacak, APO  DENEN İT tıkıldığı delik de geberecek. Benim inancım değil realite bu, gerçekleşecek olan bu, bu topraklarda etnisite atık hizmetçi, o bir kapı kulu kapı köpeği. Sığındıkları demokrasi cahil Türk milletince yok edildi, sıra şimdi kendilerinde, soyları kurutulacak..

Ayrışma başladı artık, şimdi onlar kazandı biz kaybettik öyle mi?
Kanına inanmayan, kanına güvenmeyenler böyle düşünebilir de Türk soylular kendisinden emindir, Türk asla kaybetmez, Devletinden emin olmazsa yerine yenisini kurar. Ve haykırır biz  ‘’TÜRKÜZ LAN’’ der!!

VATAN SAĞ OLSUN, BİZ SAĞ OLMASAKTA OLUR

yürekli-kam turkcuturanci.com 18 Nisan 2017
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 18 Nisan 2017, 21:12:28 »

16 Nisan'dan sonra, 21. Yüzyılın en büyük Türklük savaşı başladı. Mazeret kabul etmeme durumumuz artık daha da kesin. Asıl savaş şimdi başlıyor. Artık Türkçülerin siyasete atılmaması için hiçbir sebep yok. Gerekirse 100 yıl bekleyeceğiz ama yine bu savaşı kazanacağız. Unutmayın her büyük ateş ufak kıvılcımlarla başlar. Bizse bu odu yüreğimizde hissediyoruz. Bu od, Yüce Türklük odudur. Fikirlerimizi siyasi arenaya ulaştırmamız gerekiyor. Peki, Yürekli-Kam'ın bu konudaki fikir ve tavsiyeleri nelerdir? Türkçülerin siyasete nasıl atılacağı hakkında bir fikri var mı? Bu arenada yolbaşçımız olacak mı?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.588


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #2 : 20 Nisan 2017, 15:34:38 »

Okudunuz mu, düşünceniz ne bu konuda?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.22 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.