T.B.M.M Başkanı Sn. M. Ali Şahin Bey'e AÇIK MEKTUP!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Şubat 2020, 09:07:22


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: T.B.M.M Başkanı Sn. M. Ali Şahin Bey'e AÇIK MEKTUP!  (Okunma Sayısı 3890 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 20 Aralık 2010, 20:34:58 »

Sakın ha yapmayın! Sizin bu kandırmaca demeçlerinizin ardındaki gerçek düşüncelerinizi biz biliyoruz, Sakın ha!  biz Türk çocuklarını sizin beyinlerinizi yıkadığınız, Mankurtlaşmış Ümmet bataklığının güllerine benzetmeyin. Sizin her sözünüzün arkasında nelerin gizli olduğunu herkes biliyor ve bu gülünç durumunuz Türkiye Büyük Millet Meclisinin Başkanına hiç yakışmıyor çünkü orası bizim için Kutsal bir Makamdır.

Sn. Başkan Mehmet ali Şahin Bey, Etnik kürt enciklerinin son günlerde ortaya koydukları ayrılıkçı hareketlerine güya sert çıktığınızı milletimize göstermek babında yaptığınız açıklamalarda sözleriniz altında yatan yutturmacalar bizim dikkatimizi çekmekte olup, bunları yadırgıyoruz, bu gibi kandırmacalarınıza örnek vermek gerekiyorsa şunlar bir kaçıdır.

kürt enciklerinin  yerel yönetimlerin merkezden bağımsız hareket ederek kendi içlerinde meclis kurma hayalleri ve bu merkezlere ait bir bayrak özlemleri karşısındaki sizin çevrenizin ve size bağlı olan kartel medyasının çok sert bulduğu açıklamalarınızın gerçekte ne kadar yavan ve kandırmaca olduğunu şu cümlelerinizde biz anladık '' Biz her hangi bir meclisi ve Bayrağını  tanımıyoruz'' Bu şimdi ne demektir, bir şeyin tanınabilmesi için onun resmen kurulup deklare edilmesi ve bağımsızlığını açıklaması gerekmezmi, siz neyi tanımıyorsunuz, ortada bişey yok ki, sizin yapmanız gereken tanıyıp tanımamak değil, göreviniz;  Sizin üyeniz olan o Milletvekillerini o Meclisten ihraç etmek amaçlı anında soruşturma açmanızdır, bun u yapmadığınız gibi lafı evirip çevirerek böyle konuların işleneceği yerin meclis olduğu gibi bir yalanı ortaya atıyorsunuz, Türkiye Büyük Millet Meclisi bu gibi kanunlara aykırı olan işlerin yapılması için gerekli görülen bir yer değildir, Yanılıyorsunuz O kutsal Mekan bu gibilerin, yani bu devletin temelini sarsmaya yönelik işleri yapmaya kalkışanların cezalarının nasıl verileceğinin belirlendiği yerdir Meclis.

Bundan önceki açıklamalarınızda da bu ve buna benzer gaflar yaptınız fakat biz hayra yormadığımız halde genede bir dahaki sefere diyerek bekledik yalnız siz bu gaflarınıza hiç ara vermeden devam ettiniz, aslında bizde biliyoruz bunlar gaf değil bilinçli olarak sarf edilmiş sözleriniz olduğunu, sizin mantıki anlayışınız Ne şiş yansın, Ne Kebab ama kebabı bırakın ki şişte yanmaya başladı, bundan haberiniz olduğu halde bir kenara çekilip şişin nasıl yandığını izlemekle meşgulünüz, kendi imalatınız olan şişleri kullanmak hayali ile yanıp tutuşurken o yanan şiş'le beraber sizin de yanmayacağınız garantisini kimse veremez.

Türk Mlletinin bir iki kezlik Allaha olan samimi duygularını kullanarak iktidar oldunuz, Bunun nereye kadar devam edeceğini kimse bilemez, Allahın sopası olmayabilir ama Balyozu olmadığını da kimseler bilemez, Türk milletini geri dönüş hikayesi bir Balyoz etkisi ile  iktidarınızı devirdiğinde son pişmanlığında fayda etmeyeceğini malum ki benden iyi bilirsiniz.

Saygılarımla, Esen kalınız!

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Boran
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 20 Aralık 2010, 20:53:45 »

    Bir ülkede aydınlar ve siyasi liderler hayvanlaşıp da ihtirasları uğruna milleti mahva sürüklerken tek kurtuluş ilacı demokrasiyi kenara itmektir.

                 
   Kötüye kullanılmayı önlemeyen bir sistem ergeç zararlı olacaktır.


                  Hüseyin Nihal Atsız
                  Konuşmalar 2
                  Ötüken, 1967, Sayı: 41

   Marifet, bu hürriyeti kötüye kullanmayacak insanlar yetiştirmek, kötüye kullanmak istidatında olanları sert tedbirlerle önlemektir.

   Türkiye'de kürtçülük yaparak devleti ve milleti bölmeye çalışmak düpedüz vatan ihanetidir.

             Hüseyin Nihal Atsız
             Konuşmalar 3
             Ötüken, 1967, Sayı. 43
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
turatbek_aytmatov
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 703


KIRGIZ TÜRK


« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2010, 20:57:13 »

Atsızlar bitmez!!! Atsızlar tükenmez!!!

Gün gelecek sıra Türkçülerede gelecek. O gün çok yakındır çok!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KIRGIZ TÜRK
KUDAY TÜRKÜ KORGOSUN!!!
LAİKLİK TÜRKÇÜLÜĞÜN DİREĞİDİR!!!
Tengri_Kurt
Atsızcılar - Karaman
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 235


Türkçü- Turancılar


« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2010, 21:16:36 »

Türkçülük ruhunun tekrar meclis çatısı altına girmesi yakındır, o zaman ne şahin kalacak ne de güvercin! Sadece BOZKURT olacak!

Bu sivri zekâlı(!), kendini uyanık zanneden meclis başkanımız bu mektubumuzu okuyacaktır yalnız kanındaki ve beynindeki melezleşmenin etkisiyle anlayamayacaktır!

Ellerinize sağlık. TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türküz | Türkçüyüz | Atatürkçüyüz
Laik-Milliyetçi
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 20


« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2010, 23:09:57 »

Sayın Yürekli Kam büyüğüm çok güzel yazmış mehmet ali şahin'in yalancıktan tepkisinin maiyetini. Ah Mehmet Ali Şahin bey ah.. içiniz yanıyor biliyorum, içiniz fena halde yanıyor. Neye yandığını söyleyeyim mi: Sizin partinizin k.rtleri ümmetleşmiş sürüler ile birlikte bu ülkedeki iki güç sahibi kesim hatta birinci, bu ülkenin neredeyse efendisi olacak şekilde egemen güç yapma planlarınızın en az sizin kadar k.rtçü olan pkk-dtp tarafından gelen taleplerle aceleye getirilip belki Türk toplumunda bir karşı bir tepki olması ihtimali ile sekteye uğramasından korkuyorsunuz, buna içiniz yanıyor.

Aslında belki de içinizden 'Ulan dtp bir şu seçime kadar rahat dursana öküz (bu kelime dostça bir kızma anlamında), zaten sizinle bizim amacımız aynı, biraz sabredip çeneni tutsana' diyorsunuzdur.

Tarihi incelediğimizde hiç de az sayıda olmayacak bir şekilde devletin yönetim kademesine aslında devletin sahibi olan milletine düşmanlık besleyen, hainlik yapan kişilerin yönetici olarak geldiklerini görebiliriz. Bir yerde okumuştum roma imparatorluğuna bir gün romanın ezip geçtiği illirya ya da daçya ülkesinden bir adam imparator olmuştur ve bu roma imparatoru adam açık açık 'katledilen  atalarımın intikamını siz romalılardan alacağım' demiştir. Çin'de Moğollarla savaş sırasında sırf kendi cebini düşünüp Moğollara silah satan tüccarlar, keza aynı şekilde Attila'nın Hunlarına silah satan romalı tüccarlar, düşmanla işbirliği yapanlar hep görülmüştür.

Ve romalı devlet adamı bilgin, hatip ve yazar Cicero'nun 2040 yıl önceki bir sözü :Bir ulus kendi içindeki aptal ve hatta muhteris olanlarla baş edebilir. Fakat içerisindeki satılmış ve hainlerle yaşayabilmesi olanaksızdır. Sınırları zorlayan düşman silah ve alemlerini açıkta taşıdığı için daha az tehlikelidir. Fakat bir hain, hain gibi görünmez, kurbanları ile aynı aksanda konuşur, onların çehresine bürünür ve onların argümanlarını kullanarak ulusun politik yapısına nüfuz eder, bütün kapılardan serbestçe geçer, sesi en üst düzey hükümet koridorlarında duyulur, ulusun ruhunu çürütür. Politik yapıya her türlü hastalık bulaştırarak ulusun yaşam gücünü elinden alır. Bir katil daha az korkuludur.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
DAĞLICA KURDU
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 502« Yanıtla #5 : 21 Aralık 2010, 01:28:35 »

Ülkemizi ele geçireceklermiş ,böleceklermiş,yıkacaklarmış kaygımız yok hepsini gömecek kadar toprağımız var'' VATANA İHANETİN CEZASI İDAMDIR İDAM''

 ‎15 ay dağlarda kalmış vatan uğruna bir çok çatışmaya girmiş bir vatan evladı olarak sözün asıl sahibi bizler olduğuna inanarak ''o piçlerin ağzından çıkanları kulağının duymasını tavsiye ederim bizki analarımız kına vurarak vatana ADAK OLARAK doğurduĞU BOZKURTLARIZ

aynı şekilde ALPEREN ABBAS , KÜRŞAT YILMAZ, SALDIRAY BERK BUNLARDA BENİM VATANA KURBAN ADADIĞIM ÖZ BEÖZ EVLATLARIM HERKİM Kİ BU ÇOCUKLARIMIN DEDESİNDEN BANA Mİ,RAS BIRAKILAN BU AZİZ VATANIM ÜZERİNDE NEFES ALIRKEN İT GİBİ ÇAKAL GİBİ HIRLAMAYA KALKAR BENİM ÇOCUĞUMUN GELECEĞİNE GÖZDİKER ANDIMIZDIR

 ''VARLIĞIMIZ TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN.....

HİS YOK,HAREKET YOK,ACI YOK ..LEŞMİ KESİLDİN?

HAYRET VERİYORSUN BANA.... SEN BÖYLE DEĞİLDİN....

FERYADI BIRAK,KENDİNE GEL,ÇÜNKÜ ZAMAN DAR.

UĞRAŞ Kİ,TELAFİ EDİLECEK BUNCA ZARAR VAR...
M.AKİF ERSOY.........
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Gökbörü Gençlik
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 6« Yanıtla #6 : 21 Aralık 2010, 02:10:19 »

Hiç inandırıcı değil. Mehmet Ali Şahin ve Akp'li arkadaşları vahşi kürtçülere ve onların politikalarına çanak tutmasa; ''İnsanlık '' üzerine söyledikleri sözlere inanacağım.  Bunların hayranlıkla baktıkları Mevlana'nın bir sözünü Mehmet Ali Şahin'e ve arkadaşlarına armağan ediyorum.

- Sarhoş, Cinayeti Yapar Da Sonra "özrüm Vardı, Kendimde Değildim"der. Kendinde Olmayış, Kendiliğinden Gelmedi Sana, Onu Sen çağırdın.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gülertekin
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 209« Yanıtla #7 : 21 Aralık 2010, 12:40:17 »

Meclis Başkanımızın dili ayrı konuşuyor, gözleri bir ayrı bakıyor. Hedeflerine de adım adım yaklaştıklarının farkındalar, bunun sevincini yaşıyorlar her demeç verdiklerinde ben hissediyorum bunu, arada bir de Timsah gözyaşı akıtarak Türk milletine cıla çekiyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı


BU KAYNAKTAN SU İÇENİN YÜREKLERİ TUNÇ OLUR,
TÜRKE KEFEN BİÇENİN

ÖLÜMÜ KORKUNÇ OLUR.

ATSIZCI
Kırıkhan
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 303« Yanıtla #8 : 21 Aralık 2010, 20:05:46 »

Nitekim gene haklı çıktık:
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.haberturk.com/gundem/haber/583407-sahin-demirtas-ile-gorustu
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 21 Aralık 2010, 20:11:47 »

Onların ağızlarından çıkan leb'in ne anlama geldiğini bilmeyenden zaten Türkçü olmaz, olamaz. Çünkü Türkçü kendisine düşman belledikleri kadar kurnaz olabilmeli, onların kafalarında tasarladıkları planları aynı anda farkedebilmelidir. Geç kalırsan Yanarsın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.102 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.039s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.