Suriyeli tehlikesi
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Mayıs 2020, 21:39:14


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Suriyeli tehlikesi  (Okunma Sayısı 5612 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.022


« : 09 Ağustos 2014, 10:34:30 »

Bir insanı etkilemek, onu yönetmek için onun sahip olduğu özellikleri üstünden propaganda yapmak ve onun hoşuna gidecek davranışlarına vurgu yapmak onu, bahsedilen davranış için tetiklemek için yapılan bir taktiktir. Bu da misafirperverliktir. Ne demek istediğim aşağıda verdiğim örneklerle daha iyi anlaşılır.


Ülkemizin dört bir yanına dağılmış suriyelilerin sayısı 1. 350 000 olarak açıklandı. Buna kim inanacak? Ben Kayseri' deyim ve elimi sallasam Suriyeliye çarpıyor. Otobüse biniyorum, suriyeli kaynıyor. Yolda yürüyorum, arapça konuşuluyor.

Burdaki suriyeli sayısı da, 1000-1500 arası deniliyor.

İnönü parkı civarı komple İranlı kaynıyor. Pozantı caddesi civarı tüm evlerde iranlılar oturuyor.

Sanayiye işiniz düşer, gidersiniz bir bakarsınız bozuk Türkçeleriyle Suriyeliler İranlılar. Sadece patron Türk.

Daha bayram günü, Esenyurt-Eskişehir bağları olaylar çıkmış. Suriyeliler üç kızı taciz etmiş. Mahalleliyle kavga çıkarmışlar.


Bu suriyeliler kalabalık geziyor, gittikleri yerlerde huzursuzluk çıkarıyorlar. Meydanda forum karşısında, yani en kalabalık yerde, akşamları büyük bir kalabalık çıkıyor ve artık oralarda aileler gezemiyor. Akşamları Türk nüfusundan çok, suriyeliler var.Bunlar benim olduğum Kayseri' de böyle. Kime sorarsanız durum bu. Sayıları çok fazla ama 1000 kişi deniyor. Kayseri' de böyleyse, Mersin-İstanbul-Adana-Urfa-Antep-Mardin-Hatay nasıldır?

İki ay önce Mersin ve Adana' daydım. Eski Mersin kısmında Türk yok desem yeridir, her yerde arap plaka araç. Sabahları suriyelilere bedava ekmek dağıtıldığını ve büyük bir kuyruk olduğunu gördüm. Zaten hangi dolmuşa binsem, suriyeli arap ve krt dolu. Merkezde arap nüfusu belkş öndedir ama 50 bin Suriyeli Mersin' de var deniyor.
Adamlar sanki savaştan kaçmamış tatile gelmiş, bizden rahatlar. Yine ordada da kalabalık geziyorlar, bağıra bağıra arapça konuşuyorlar.


Antepte de 220 bin suriyeli varmış. İstanbul' dan sonra en çok Suriyeli olan ve Türkiye' nin en yoğun suriyeli nüfusuna sahip ili. Ev kiraları artmış gitmiş. Bizim tanıdıklar anlatıyor, Antepte yaşıyorlar ve ev sahipleri kirayı ikiye katlamış. İster oturun ister çıkın diyormuş. Nasıl olsa suriyeliler oturur, talep çok mantığındalar. Ama benim en çok merak ettiğim, Antepteki gerçek suriyeli sayısı ne kadar? Sivas' ta 150 diyorlar, ama binlerce görürsünüz Sivas sokaklarında. Oranlama böyle olursa, acaba Antep' teki sayı kaça fırlayacak?


Antep ayrıca, suriyeli sığınmacılarımızın geçen yılda bayrağımızı indirdiği ve mahalleliyle tartışığı yerdir. Polislerimizin taşlandığı, minnet nedir bilinmeyen olaylara şahit olduğu ildir. Eline vur ekmeğini al olan, saygılı ve Türkiye' nin en sıcak insanlarının bulunduğu Antep bugün Suriyeliler tarafından işgal edilmiş bulunmakta.

Urfa' da, bir düğün sırasında suriyeliler düğündekiler saldırıyor ve üstüne üstlük düğünü basıyorlar düğündekileri dövüyorlar. Bu haberi izlemiştik hepimiz. Adamlar kalabalık gezip, gittikleri yerde vatandaşlara saldırıyor.

Mardin' de, Hatay' da da Suriyelilerle vatandaşlar arasında olaylar çıkmıştı.Kandaşlar, ülkemizde çok büyük bir Suriyeli nüfusu var. Üstelik bunlar, Suriyenin sıradan, masum insanları değil, olay çıkarmış, Suriye devletini yıkmaya çalışmış, teröre destek vermişleri. En büyük zararı biz gördük, Türk ırkı gördük. Kazanan ve işine en çok yarayan da tartışmasız Türk düşmanları ve Suriye oldu. Düşünsenize, esad n kadar mutludur? Ülkesinden en azılı milyonlarcası gitti başka topraklara yerleşti.Bunlar bugün böyleyse ileride nasıl olacak? Dağdan gelip bağdakini de kovabilirler. Her şey beklenir, her şey mümkündür. Misafirperver bir ırk olarak bizi tanıtanlar aslında bizim bu huyumuzu kullanıp bizi yok etmek isteyenlerdir.

Bize misafirperversiniz, iyi ve merhametlisiniz diyenlerin asıl amacı önce bunları söyleyerek, yani bizi överek bizim yanımızdaymış hissi vermeleridir. Böylece, onları tehdit olarak algılamayacağız. Sonra medya aracılığı ile acı ve zulüm gösterecekler, birilerini ağlatacaklar. Sonra nerden gttiği belli olmayan, menşei Türkiye gösterilen yardımları acı çektiği söylenenlere dağıtım yapılacak ve tekrardan övgüler dizilecek.

Bunlar, acı çekenlere yardım etmek için Türk soylularını tetikleyecektir. Araya da tüm müslümanlar kardeştir sözü söylenip din ile bu tetikleme işlemi devam edecektir. Bu sayede de, suriyelier sığınmacı olarak Türkiye' ye sokulacaktır.
Bunun benzerini, küçük çaplı olanını medyada izlediğiniz yezidilerin Türkiye' ye girişinde de görebilirsiniz. Bir özetidir göçlerin.


Bir psikolojik deneyde, kurallara uymayan bir okul sınıfı ele alınır. İki gruba ayrılır. Gruplardan birinde, öğütler ve sertlik uygulanır. Bu şiddet değildir. Bir sonuç alınamaz ve bu grup okul kurallarını ihlal etmeye devam eder. İkinci gruba da, iyi huyları vurgulanıp teşekkür ediliyor ve güveniyoruz mesajı veriliyor. Sonuç alınıyor ve kurallara uyuluyor.

Olmayan özelliklere vurgu yapılıp, var algısı oluşturulan bireylerde o vurgulanana eğilim gerçekleşiyor. Olan bir özellik de vurgulansa aynı şey gerçekleşir. Önemli olan, övülmek, hoşuna gidilmektir. Aynı misafirperverlik gibi.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Şad
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.650


Zamanı Tanrı Yaşar!


« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2014, 12:32:27 »

Tayyip, Suriye'de rejim değişince Suriyeliler geri dönecek diyor. IŞID bile Suriye'de Esad'a karşı pes edip de, K. Irak'a yönelmişken kısa vadede Suriye'de rejim değişikliğini beklemek ancak aptalların işi olur.

Suriyeli nüfusu en az 3-4 milyon civarındadır. Türkiye'de doğanları zaten direkt vatandaşlık alıyor, oturum izni verilenleri 5 sene sonunda vatandaşlık alacak. Erdoğan seçim yaklaştığı için bu milletin Suriyeliler yüzünden kendisine ne kadar küfrettiğini bildiği için milletin ağzına bal çalıyor.

Eğer bu seçimlerde Antep, Hatay, Mersin, Adana gibi Suriyeliler yüzünden bezmiş şehirlerde oylar Erdoğan'a çıkarsa; Nasreddin Hoca ve Timur'un filleri misali Mısır ve Filistinlileri'de getirip başlarına atacaksın kırsın birbirlerini yesin gebertsinler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Töre Konuşunca Han Susar!
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.022


« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2014, 13:14:56 »

Esadın gidişi için zaman biçmişlerdi ve en fazla bir yıl demişlerdi. Yıllar geçti, esad daha güçlü bir şekilde devam ediyor. Esad bile gülüyor artık bu süre biçmelerine. Bu suriyeliler kalıcı olarak geldiler ve bir daha gitmezler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
CengizHan(Temuçin)
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2014, 17:30:01 »

Hükümetimiz af edersiniz ama "pezevenk" olmuş Suriyeli ile evlenene para veriyorlar.Osmaniye'de onlarca genç bunlarla evleniyor hatta 2. evliliğini yapacak erkekler de bunlarla evleniyorlar sıkıntı büyük anlayacağınız Osmaniye'de.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.983


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #4 : 16 Eylül 2015, 19:33:08 »

Suriyeliler Avrupaya gidebilmek için açlık grevi yapıyorlarmış. Bu hareketlerini sonuna kadar destekliyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Başkurdistan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 303


Türk için Çalış


« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2015, 00:28:03 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın


Türk milletinin iliğini sömüren; hiçbir şey yapmadan sadece kendini acındırarak veyahut Türk işçilerin çalıştığı ücretin 5'de 1'i ücretle çalışıp Türkleri aç sussuz bırakıp para kazanan ve başka yoldan devletten yardım alan bu yeni virüslerin devletimize ve bize verdiği zararın haddi hesabı yokken hayır sever google yöneticileri Türk vatandaşlarından bağış almaya karar vermiş. Yıllık cirosula savaşı bitirme gücü olanların ve sömürü çetesine milyarlarca dolar para harcayan bir milletin karşısına bu tür bağış talebiyle çıkması gerçekten gülünç.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Işbara Alp
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 15« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2015, 14:42:22 »

Vucüt geliştirme salonunda bile arap-suriyeli (artık herneyse) onlarla karşılaşıyorum. 1-2 kişi falan da değiller. Bayağı bayağı 5-6 kişilik varlar. Ankara'nın göbeğinde bile ben bunların baharat kokusunu çekmek zorunda kalıyorum. Gürcü tayyip gitmeden bunlarda gitmez.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Başkurdistan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 303


Türk için Çalış


« Yanıtla #7 : 20 Eylül 2015, 19:33:47 »

 Biraz önce haberde Yunanistan sınırında ki virüslerin görüntülerini gösterdiler.  Birisi polislere "biz hiçbir şeyden korkmuyoruz" dedi. Keşke korkusuzluklarını kendi ülkelerinde gösterselerdi erkekler Gülümseme .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.952« Yanıtla #8 : 20 Eylül 2015, 19:53:49 »

Biraz önce haberde Yunanistan sınırında ki virüslerin görüntülerini gösterdiler.  Birisi polislere "biz hiçbir şeyden korkmuyoruz" dedi. Keşke korkusuzluklarını kendi ülkelerinde gösterselerdi erkekler Gülümseme .
Aynı bizdeki kürtler gibi. Polisin su sıkmaktan başka yapacağı bir şey olmadığı için, özgürce molotof ve havai fişek atıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.084 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.