SUÇUMUZ BÜYÜK Tanrım, AFFET BİZİ ''Senin yerinde ben olsam kesinlikle affetmem'’
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Aralık 2020, 23:37:38


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: SUÇUMUZ BÜYÜK Tanrım, AFFET BİZİ ''Senin yerinde ben olsam kesinlikle affetmem'’  (Okunma Sayısı 5763 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 06 Temmuz 2011, 18:06:18 »

Vay Babam vay ki vay, Türk milletinin ardından bir kemiğin peşinden koşan itler ağızlarını bıraktı da götleriyle gülmeye başladılar.

Daha dün seçim arenasında kıçını yırtarcasına sırf barajı aşamamanın vereceği korkunun etkisi ile Tayibi vatan haini ilan edip oy isteyen Bahçesi geniş zevat, bu gün o hainsin dediği, nereye kaçarsan kaç seni yakalayıp divanı Harbe vereceğim dediği adam ile Türk milletinin geleceğini yönlendiren kararlar için al gülüm, ver gülüm paslaşmalar yapmaktadır, Anayasa değişikliğinden dolayı.

Şimdi Bu  zırzavat zevat sizce makbul birimidir veya biz makbul’muyuz ki bu oyunu gargara bile yapmadan yutabildik.

Yüce Türk milletinin geleceği bu zevatın elindemidir şimdi, içerisine kıç’ını yerleştirdiği o ceylan derisi koltuğu bir 4 yıl daha sıcak tutabilmenin umuduyla Türklüğümüzü satabilecek kadar adimidir bu zevat?

Ben nasıl bu zerzavatın yalanlarına kanarak aldandım da ona yanarım, daha önceden aynı yolu deneyerek bizlere söylediği yalanların tazeliği hala yep yeniyken bu zokayı nasıl yuttum Tanrım, şerefsizler ile yaşamayı bu oy hareketlerimizle hak mı ediyoruz biz gerçekten bu kişilere layıkmıyız ki bir defa kanıyoruz, arkasından bir daha.

Mr. Bahçeli hiç te sır olmayan iç dünyasını herkese gösterdiği halde bu cırcıvık dünyanın neresine aldandık biz?  Bu dünyanın görüntüsü Kanalisazyon gibi ve kokusu da aynı iken gözlerimiz mi kör oldu, Burnumuz mu tıkandı, Yoksa biz artık Bozkurtluktan uzaklaşıyoruz da çakalların elinde oyuncak  mı olmaya başladık?

Seçimlerin öncesin de akapenin de yardımıyla bu ümmet çakallarının ne mal olduklarını karıların koyunlarında cilveleşirken gördüğümüz halde nutkumuz mu bağlandı ne oldu bize de bu Bozkurt postu giymiş itlere aldandık?

Biz mhp li olan yavşak ekibinin yani o partinin içerisinde ki müptezel gurubunda ne olduğunu biliyorken her şeyi bir kenara iterek nasıl oldu da bu partiye oy vererek bu kepazeliğe ortak olarak Türklüğün geleceğine de bir darbede biz vurduk?

SUÇUMUZ BÜYÜK ALLAH, AFFET BİZİ ‘’  Senin yerinde ben olsam kesinlikle affetmem’’

Yürekli-kam 06 Temmuz 2011

Y.N: Konu başlığı Ynt: SUÇUMUZ BÜYÜK Tanrım, AFFET BİZİ ''Senin yerinde ben olsam kesinlikle affetmem'’ olarak değiştirilmiştir. Şad
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 06 Temmuz 2011, 18:15:19 »

 Kameçem biz mhp nin ne mal olduğunu biliyorduk. Oy vermemizin tek nedeni, akp nin tek başına anayasa yapmasını engelleyecek çoğunluğa ulaşmasını engellemekti. Ancak ne yazık ki,  en büyük hatamız,cumhurbaşkanlığı seçimleri hafızamızdan silinmemişken, mhp nin ANAYASA DEĞİŞİKLİĞİ konusunda akpye verceği desteği unutmak oldu. Durumumuz gerçelkten kötü. Ordumuz yok, yargımız yok, siyasi partimiz yok, ve en kötüsü, tüm bunların farkında olacak milletimiz yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2011, 18:27:39 »

Bibim!!

Allahın Sopası yok derler lakin ne zaman ne iner kafamıza bilemem, Türklüğe ettiğimiz bu düşmanlığın cezası ne ise artık çekeceğiz ama bildiğim tek şey var, bu boku bir daha yemem ben!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tengri_Kurt
Atsızcılar - Karaman
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 235


Türkçü- Turancılar


« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2011, 18:47:52 »

Seçimden önce mehapeye verilecek her oyun, TÜRKÇÜLÜK'ü ve TÜRKLÜK'ü baltalayacak hain bir ele hizmet edeceğini anlatmaya çalıştığım her an; soydaşlarımdan tepki gördüm hatta küfür dahi yedim. Yapmamız gereken öyle ya da böyle paşayı desteklemek olmalıydı. Çoğu milliyetçi ve Türkçü soydaşlarımız verilecek en iyi partiyi mehape gördükleri için paşa, barajı aşamayarak partisini kapattı.

mehapenin başından Bahçeli gitse bile; taban kadrosunu TÜRKÇÜ'ler doldurmadıkça bu parti ile birlikte anılmamız olanaksızdır. Tanrı Kut Versin.

TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türküz | Türkçüyüz | Atatürkçüyüz
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 06 Temmuz 2011, 18:53:03 »

Tengri_Kurt, bu otağdan hiç kimse oyunu mhp li olduğu için vermedi.  Amaç, akpnin anayasa değişikliğini yapacak çoğunluğa ulaşmasını engellemekti.  Hepara gelince kaç oy aldığı ortada. Bu otağdaki herkes, aileleri ile birlikte tamamı hepara oy verse bile barajı aşamıyordu. Artık mhp mi hepar mı tartışmaları bize hiç bir şey kazandırmaz. 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #5 : 06 Temmuz 2011, 19:22:42 »
            Seçim öncesi sürekli olarak bizim partimiz yok ama şu an mhp'ye vereceğiz dedik. Ben kendi adıma şu an olsa kimseye oy vermezdim ama Paşa'dan da medet ummazdım doğrusu. Kesinlikle ondan da bir iş çıkmaz diyorum hala. Adamı sevmek başka bir iş yapacağını ummak başkadır. Ona verilen oylarda boşadır Mhp'ye olduğu gibi !.. Üzgün
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 07 Temmuz 2011, 00:29:28 »

Mılletın kaderıne etkı edecek kararları sahsı keyfımız dogrultusunda veremezdık ve en uygun oldugunu dusundugumuz kararı vererek oyumuzu o dogrultuda kullanıp, cevremıze telkınde bulunduk.

MHP'nın yanlısları dogrularından kat be kat fazla olmus olsa da, eldekı secenekler ıcerısınde verdıgım oydan sahsım adına pısman degılım.

Pısman olmus olsaydım sayet mevcut secenekler ıcerısınde baska adres olmaması yuzunden namerdı guldurmemek ıcın agzım kan dolsa da tukurmez yutardım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #7 : 07 Temmuz 2011, 04:12:43 »

Suc bizlerin degil, asil bizleri bu duruma getirip cikmazlara sokan kisilerindir...

1939´lardan sonra asama asama sekteye ugratilan Türk Milliyetciligi, Atsiz Ata´nin önderliginde tekrar saha kalkmis bu 1970´lere kadar gelmis, fakat yaninda ki bazi Türkcü görünümlü hainlerin ( hüseyin feyzullah basta olmak üzere reha oguz türkkan gibileri) ellerine ilk firsat gectiginde gercek yüzlerini göstermisler, bunun sonucu olarak Gökbilge Atsiz Ata son yillarinda tüm bu olanlarin verdigi hayalkirikligi ile son nefesine kadar yazilarina ve mücadelesine devam etmis lakin Türkcülük ikinci darbesini Atsiz Ata daha hayatta iken ihanet eden kisilerin  "Türk-Islam sentezi" denilen ne idügü belirsiz Türkcülükle uzaktan yakindan alakasi olmayan sapik düsünce sistemini devreye sokmalari sonucu ikinci bir darbe daha yemis ve bir daha kendisini toparlayamamistir netice itibariyla bugünlere kadar gelinmistir.

Atsiz Ata´dan sonra bayragi alip daha ileriye götürecek bir GökBörü cikmadigi icin Türkcü fikriyat son yillara kadar sadece Atsiz Ata ve onun döneminde ki Türkcülerin yazdigi kitaplarla sinirli kalmistir.

Bugün Türk gencleri cok sanslilar en azindan onlara yol gösterecek Türkcü forumlar var, onlari aydinlatacak bilgeler bugün yazmaktalar, bizlerin genclik yillarinda ne Türkcü forumlar vardi ne de yol gösterenimiz... Birilerinin bizim kusaga ögrettikleri amacindan saptirilmis bir Milliyetcilik anlayisi bir kusagin heba olmasina sebep olmustur.
Sahsim adina tüm bunlari göz önüne alarak kendimize fazla da yüklenmememiz gerektigine inaniyorum.
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 07 Temmuz 2011, 07:26:36 »

Şad bu benimki 47 yıllık Pişmanlık, içimize ata ata 30 yaşında saçlarımız kar gibi oldu, her şeyin bir sonu olduğu gibi içe atmanın da sonu geldi, sen böyle dersin birisi çıkar bize mhp li der, ümmet piçi der kim ne derse desin biz bildiğimiz doğruları anında kendi yüzümüze de olsa söylemekten imtina göstermeyeceğiz. Adam götünü yırtıyordu asacam kesecem, bunlar vatan haini anayasayı değiştirmeye çalışıyorlar  diye şimdi ne yapıyor, kapalı kapılar ardında asacağı adamın 3. sınıf adamları ile anayasa değişikliği hakkında sevişiyor. O sevişsin biz onların kıt akılları ile s.....ni biliriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Almıla-Ay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 279


TÜRK KIZI


« Yanıtla #9 : 07 Temmuz 2011, 08:17:24 »

Kam abi biz kimseye kanmadık.Onların böyle yapacağını zaten biliyorduk.Elimizdeki tek seçenek buydu, mecburduk.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.238 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.