Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Türkçülerden Öykü ve Makaleler => Konuyu başlatan: Gumus Kurt üzerinde 16 Mayıs 2011, 21:07:27Konu Başlığı: Son Zamanlarda Türeyen Türkçü Komunistler
Gönderen: Gumus Kurt üzerinde 16 Mayıs 2011, 21:07:27
Bu son zamanlarda herkes Türkçü olmaya başladı. Hatta işi ilerletip Turancı olduğunu söyleyenler bile var. Bu şuursuzlar akılları sıra Atatürk'ün adını arkalarına alarak kendi propagandalarını yapmaya çalışmaktadırlar. Daha düne kadar Türkçü düşmanı olan bu şahıslar günümüzde en büyük Türkçü kesilmeye başladılar. Lenin'e, Che'e, Stalin'e methiyeler düzen bu güruh, bu alışkanlıklarını günümüzde de bırakmadıkları için hemen kendilerini deşifre etmektedirler.

Zaten bunlar da utanma duygusuda yoktur. Arkada çalan 10. yıl Marşı eşliğinde yürüyüş yapan bu insanlar bir eline serseri Che'nin posterini alır, diğer eline ise Başbuğ Atatürk'ün posterini alarak, kahrolsun emperyalizm, diye bağırmayı âdet edinmişlerdir. Büyük Türkçü ve Türklerin Başbuğu olan Atatürk'ün, Bolivya dağlarında öldürülen Komunist Che ile ne alakası var? İşte yüzsüzlük böyle bir şey... Milletimiz ise bu hastalıklı beyinleri gerçek milliyetçi sanmaktadır. Bu yüzden etrafta 'Kahrolsun ABD-AB Yaşasın Sosyalizm'  diyen, odasına CHE resimleri asan insanlar türemiştir. Amerika'ya karşı oldukları için  Rusya'yı destekleyenler acaba neden Amerikan karşıtı olan İran'ı desteklemezler? Çünkü, işlerine gelmiyor.

Halkların kardeşliği, insan hakları, eşitlik sloganları atan bu insanlar nedense Çin'e karşı hiçbir şey demezler. Doğu Türkistan'da Türklere karşı soykırım gerçekleştiren Çin devletine karşı seslerini çıkarmayan bu insanlar 1 Mayıs'ı bahane ederek milli değerlerimize saygısızlık etmesini ve 1 Mayıs'ı bir PKK-Kürt bayramı şeklinde yaşatmayı çok iyi bilirler.  Size bir anımı anlatmak istiyorum. Kafede oturuyordum, 2 kişi kendi aralarında konuşuyorladı. İçlerinden biri Komunist olduğunu söyledi. Ben dinleyeme devam ettim. Sonra ise ise ayağı kalkıp bu şahısları süzdüm. Ve gördüğüm manzara çok garipti. Komunistim diyen mankurtun, ayağında konvers denilen Amerikan ayakkabısı ve Kot pantolon, üstünde ise deri bir ceket vardı. Bunun gibi insanlar ne yazık ki ülkemizde çok var. Lenin mezarında kalksa ve bunları görse heralde yerin yedi kat altına girerdi. Günümüzde Türk Solu denilen bir oluşum ortaya çıkmıştır. Kendilerini Atatürkçü, Milliyetçi olarak tanıtmaktadırlar.

Eskiye baktığımızda ise bu gibi oluşumlar Kürt milliyetçiliğine destek verirlerdi. Şimdi ise tam tersi. Hatta  ırkçılığa karşı olan bu tür oluşumların bazıları bir anda Kürt düşmanı oldular. Şimdi bu yanar dönerlik değilde nedir? Tıpkı Yahudiler gibi her kılığıa girmeye başladılar. Zaten fikir babalarıda Yahudi değil mi?

Türkçülük büyük fedarkarlık isteyen ve yaşamını ona göre şekillendiren, Türk töresine göre hareket eden ve soyunun üstünlüğüne inanan kişilerden oluşur. Ya peki bu Milliyetçi ayağına yatan Komunist bozuntuları nasıl Türkçü oluyor? Hem kardeşlik naraları atacaklar, Türk ırkının üstünlüğüne inanmayacaklar sonra ise Türkçüyüm, Milliyetçiyim diyecekler. Zaten Atsız Beğ; "Sol Milliyetçi Olamaz" demiş. Malunumuz seçimlere haftalar kaldı ve oy koparabilmek için insanlar her türlü kılığa girmeye başladılar.  Bir de etrafta Perinçekçiler türemeye başladı. Üstlerine giydiği Atatürk Tşörtleri ile ellerine aldıklar megafonlarla sabah, akşam bağırarak propaganda yapmaktadırlar. Daha düne kadar bu insanlar Kürtçü değil miydi? Perinçek'in terörist başı ile yaptığı röportajlarındaki samimi pozlar ise akıllarımızdan çıkmış değildir.

Bu arada Kürtçülük yarışında AKP ile yarışmakta son sürat devam eden CHP'yi de es geçmek olmaz heralde. Öldürülen 12 PKK'lı teröristler  için Diyarkabır'da kepenkler kapatıldı. Buna CHP'nin kepenkleride dahildir. Buna rağmen Türküz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz haydi oylar CHP'ye, diyen insanlar bir hayli fazladır. Bu insanlara göre ise Deniz Gezmiş gibi Moskof uşakları gerçek vatanseverlerdir. Bu yüzden onların izinden gidilmelidir.

Malumunuz üzere Komunizm millyetleri ve dinleri inkar eder. Türk milliyetçiliği kılığına girmiş olan bazı insanlar Atatürk'ü Ateist gibi göstererek Tanrı'nın varlığını inkar etmektedirler. Üstüne ek olarak Nazım Hikmet gibi Moskov sevicilerini halk kahramanı gibi gösterenler ne hikmetse ruhu Türklük ateşiyle yanan ve Turan'ı kurmaya çalışırken uçmağa varan Enver Paşa'yı vatan haini ilan ederler. Fakat, binlerce Kırım Türk'ünü katleden, Türklere karşı soykırım gerçekeşterin Stalin'e "Komutanım" diyen embesiller olduğu sürece Enver paşa gibi kahramanlara hain diyenler elbet olacaktır.

Şimdi, olaylar bu şekilde gelişiyorken, bir yandan  Türkçü kılığına girmeyi ihmal etmedikleri gibi Atatürk'ü de yanlış tanıtarak Türk miliyetçiliğini sulandırmayı asla bırakmazlar.  Kısaca; Komunizm sinsi bir yılan gibidir. Sessizce sokar ve zehrini insana boşaltır. Sonra ise yaşayan bir ölüden farkımız kalmaz. Irkını ve Vatanını düşünmeyen ipsiz sapsız insanlar oluveririz...

Türk düşmanlarını iyi tanısın. Tanrı Türk'ü korusun.


16 Mayıs 2011 Gümüş Kurt


Konu Başlığı: Ynt: Son Zamanlarda Türeyen Türkçü Komunistler
Gönderen: açina üzerinde 16 Mayıs 2011, 21:23:00
Gümüş Kurt Kandaşım, bu anlattığın tipler, ortalıkta kominizm akımı kalmayınca çareyi Atatürk'ün arkasına gizlenmekte buldular. Daha dün, Çin'e Rusya'ya Tanrıya tapar gibi tapanlar,taptıkları ülkelerin Türk ırkına yıllarca uyguladığı fiziksel ve kültürel soykırımı görmezden gelip, utanmadan günümüze dek insan hakları ve halkların kardeşliği martavalları okumuştur. Halada buna devam ediyorlar. Dün Atatürk'ün ismini ağızlarına almazken bugün güya en sıkı Atatürkçü maskesi takmışlardır. Hepimizin bildiği amaçlarına ulaşmak için, milliyetçi postuna bürünmeyide ihmal etmemişlerdir. Chp yada kendilerine ulusalcı lakabı takan perinçek tayfası iktidara gelmeyi başarırlarsa icraatleri akp den asla farklı olmayacaktır.


Konu Başlığı: Ynt: Son Zamanlarda Türeyen Türkçü Komunistler
Gönderen: Hun_Kurt üzerinde 16 Mayıs 2011, 23:18:50
 Cok degerli bir konu . Islami yesil komunistler,Türklügüde kizil komunistler istismar etmeye calisiyorlar. Biz asil yesillere dikkat etmeliyiz. Kizillar salak oldugu icin fazla zarar veremezler. Gümüskurt andanin makalesinde belirttigi gibi,bir elinde che posteri digerinde AtaTürk ne olduklari belli oluyor. Kitleleri etkiliyemezler. Yesiller öyle degil. Nerde ne kadar cahil cühela koyun sürüsü varsa yesil komunist. Bir milleti komunizm yikamaz ama,cehalet yikar yok eder.