Siyonizm ve Türkiye
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Mayıs 2020, 16:22:54


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Siyonizm ve Türkiye  (Okunma Sayısı 3064 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kakumaklu Tong Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1« : 05 Mayıs 2016, 13:26:56 »


-I-


Yıllardan beri süregelen, ülkemizi ve yüce Türk milletini rahatsız eden, adına kürt sorunu dediğimiz bu olayın arkasında her zaman başka devlet ya da devletler var diye gördük. Fakat kürt sorunun ve hükümetin arka perdesinde aslen siyonizmin olduğu ortada. Siyon'un 33. dereceden temsilcileri tarafından imzalanan 24 protokole göz attığımızda ülkemizde yaşanan sorunları ve hükümetin tutumlarını apaçık bir şekilde yazdıklarını görüyoruz. İlk 10 protokolü gelin beraber inceleyelim.

Birinci protokolde geçen bir ifadeye bakalım : "...Dünyanın her köşesinde 'hürriyet, eşitlik, kardeşlik' kelimeleri şuursuz ajanlarımız sayesinde, bizim sancağımızı çoşkunlukla taşıyan çok sayıda kimseleri saflarımıza kattı. Bu kelimeler daima Yahudi olmayanların refahını kemiren, her tarafta sulhu, sükûneti, dayanışmayı yok eden, Yahudi olmayan devletlerin bütün müesseselerini çürüten kemirici kurtçuklar oldular. İlerde göreceğiniz gibi bu durum bize zaferimiz için yardım etmektedir..."
Yıllardır söylenen kardeşlik türküleri, halkların kardeş olduğu masalları, Türk-kürt kardeştir yalanları gerçekten çok mu masum ? Arkasında hiçbir neden olmadan safça söylenmiş duyguların belirtileri mi ? Kime, neye göre söylendiler ? Neden söylendiler ? Düşünmek ve bulmak zor olmasa gerek...

Üçüncü protokolde geçen bir ifadeye bakalım : "...Bugünün başbakan dikdatörlerine sabırla katlanan ve onların yolsuzluklarına tahammül eden Yahudi olmayan halklar, bunların sadece bir kısmı için yirmi kralın kafasını uçururlardı. Halk kitlelerinin bu şuursuz, birbirini tutmaz hali, aynı mahiyette görünen olaylar karşısındaki tutumu nasıl izah edilebilir ? Bu dikdatörlerin kendi ajanları vasıtası ile halkların kulağına bu yolsuzluklarla devlete verecekleri zararın aslında kendilerinin refahı, onların hepsinin enternasyonal kardeşliği, onların dayanışması ve halkların eşitliği gibi yüksek bir gaye ile olduğunu söylemeleri olgusu ile izah edilebilir..."
Ve ülkemize dönüp bakalım.
Fikri Işık (Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı) : "Bazıları ufak tefek hırsızlıkları falan filan yolsuzluk diye büyütüp şey yapmaya çalışıyor." demiş. Yani 'yolsuzluk var ama abartmamak gerek' diyor.
Nagehan Alçı (Hükümet Gazetecesi) : "Keşke bakanların alabileceği rüşvet minimuma inebilse." demiş. Yani 'yolsuzluk var ama keşke minimum olsa' diyor.
Etyen Mahçupyan (Başbakan Danışmanı) : "Yolsuzluklar daha sıradanlaşıyor...Yolsuzluklar tamamen palavra değil..." demiş. Anladığınız gibi, kısaca 'yolsuzluk var' diyor.
Yiğit Bulut (Cumhurbaşkanı Danışmanı) : "Yolsuzluk var mıdır yok mudur onu tartışmıyorum. İnsanlar yolsuzluk yapabilir." demiş.
Ve daha bir çok insanın, vekilin, bakanın itirafları var. Ülkemizde ki bu durum, üçüncü protokolde geçen "...bu yolsuzluklarla devletece verecekleri zararın aslında kendilerinin refahı için olduğunu söylerler..." bu cümleyle apaçık ortaya konmuştur. Belki yıllardır insanlarımızın dilinde şaka mahiyetinde kullanılan; çalıyorlar ama yapıyorlar,duble yol yaptılar vs. gibi söylemlerin gerçeklik payını hiç düşünmeden tutarsızca her platformda espri olarak kullandık. Oysa ağlanacak halimize gülüyorduk, farkında değildik.

Beşinci protokolde geçen bir ifadeye bakalım : "...Kamuoyunu avucumuzun içine almak gayesiyle her yönüyle birbirine zıt fikirleri netice çıkmayacak şekilde karşı karşıya getirerek, bu karışıklık içinde Yahudi olmayanların başlarının dönmesi ve her çeşit siyasi konuda hiçbir fikir sahibi olmamanın en iyi hâl yolu olduğu kanaatine varmaları için, yeterli zaman boyunca çalışarak onları doğru düşünemez hâle getirmeliyiz. Halkın siyasî mevzuları anlamaması gerekmektedir. Çünkü o mevzuular yalnız halkı idare edenler tarafından bilinmelidir. İşte bu birinci sırdır."
Maalesef ülkemizde çoğu insan hiçbir şey hakkında fikri olmadan, 'koyun' gibi sonu ve sonucu olmayan bir düşüncenin peşinden gitmişlerdir. 'O yaptıysa doğrudur, o dediyse doğrudur' gibi söylemlerle halk düşünmeden, görmeden, bilmeden körü körüne her yazılana ve her söylenene inanmıştır.

Altıncı protokolde geçen bir ifadeye bakalım : "...Yahudi olmayanların sanayisini tamamen çökertmek için Yahudi olmayanların arasında geliştirdiğimiz lüksü de spekülasyonun yardımına sokacağız. Çünkü lüks için hırslı talep, her şeyi yutup bitirmektedir. Biz işçi ücretlerini yükselteceğiz, fakat bu işçilere hiçbir yarar sağlamayacaktır. Çünkü biz aynı zamanda, hayat için en lüzumlu şeylerin fiyatlarında da yükselme meydana getireceğiz ve bunun ziraat ve hayvancılıktaki üretim düşüklüğünden kaynaklandığını iddia edeceğiz..."
Ülkemize dönelim bakalım. 7-8 ay önce asgari ücret 1300 TL olacak diye vaatler verip halkı yine kandırarak taraflarına çekmişlerdi. Evet şu an 1300 TL asgari ücret. Fakat protokolde geçen şu cümleyi tekrar hatırlayalım : "...biz aynı zamanda hayat için en lüzumlu şeylerin fiyatlarını da yükselteceğiz..." Bugün 500 TL enerji kullanımından 900 TL zorunlu yasal bedel ve enerji bedeli adı altında, 500 liralık faturayı 1500 lira olarak ödüyoruz. Bu sadece bir örnek. Şimdi düşünmeyen, körü körüne inanan halkımız acaba 1300 liralık asgari ücrete gerçekten sevinebilecek mi ?

Dokuzuncu protokolde geçen ifadelere bakalım : "...Her şeyi yutan terör usullerinin patenti bize aittir. Her türlü görüş ve düşünce sahipleri; monarşiyi geri getirmek isteyenler, demagoglar, sosyalistler, komünistler ve her çeşitten ütopik hayalciler bizim hizmetimizdedir..." -- "Yahudi olmayanlar eğer zamanı gelmeden neler cereyan ettiğini tahmin ederlerse onların bize karşı silahla ayaklanacaklarını söyelyebilirsiniz. Fakat biz buna karşı Batı'da öyle korkutucu bir terör manevrası hazırladık ki en cesur yürekler bile ürker. Metrolar, yeraltı geçitleri o zamandan önce bütün başşehirlerin altına kazılmış olacak, oralardan bu başşehirler bütün teşkilâtları ve arşivleri ie birlikte havaya uçurulacaklardır..."
Ülkemize baktığımızda gördüğümüz manzara bizi şaşırtıyor. Metrolar çoğu şehrimizde büyük törenlerle, alkış kıyamet açılan yerler haline geldi. Son zamanlarda yaşanan patlama olaylarını da göz önüne getirirsek, ülkemizin başında olanların neye hizmet ettiklerini anlayabiliriz.

Onuncu protokolde geçen bir ifadeye bakalım : "...Sonra biz hükümdarın yerine bir yönetim karikatürü, bizim kuklalarımız, kölelerimiz olan mahlûklar arasından, halkın arasından çıkarılan bir başkan geçirdik. Bu bir mayın döşeme süreci oldu ve biz bunu Yahudi olmayan halkın altına döşedik...Planımızın bu şekilde sonuçlanması için biz seçimleri öyle başkanlar lehine düzenleyeceğiz ki mazisinde karanlık ve meydana çıkarılmamış leke bulunsun. O zaman onlar bir taraftan açığa vurulmanın korkusu içinde olarak, diğer taraftan da iktidar arzularını elde eden herkesin başkanlık imtiyazlarına, menfaatlerine ve şerefine sahip olma hevesi içinde bulunarak bizim planlarımızın başarısı için güvenilir ajanlar olacaklardır..."
Ülkemizin başında olan bir insanın şimdi konuşmalarını hatırlayalım.
Önce : "Benim milletimin dili tektir." , Sonra : "Ben ne tek dil dedim ne de tek din dedim."
Önce : "Nato'nun Libya'da ne işi var." , Sonra : " Nato Libyalılara Libya'nın kendilerine ait olduğunu belli etmek için girmelidir."
Önce : "Egemenlik milletindir yalan. Koskoca bir yalan." , Sonra : " Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir." ve daha neler neler...
Erbakan'ın sürekli olarak söylediği şeyi hatırlayalım : "Akp siyonizme hizmet ediyor."
Sonuç olarak geçmişindeki sözleri ve kirli lekeleri bugün terse çevirerek farklı şekilde bizlere sunan ve bunları yok sayan birinin bu protokolde bahsedilenlerle alakası olduğunu söylemek yanlış olmaz sanıyorum...


OSMAN YILMAZ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.197 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.