Ahmet Kaya denen sürtük ve Şerefsizlikde Yarış...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Haziran 2020, 03:39:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ahmet Kaya denen sürtük ve Şerefsizlikde Yarış...  (Okunma Sayısı 2073 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TARKAN
Ziyaretçi
« : 09 Ocak 2012, 01:54:13 »

Şerefsizlikde Yarış...


Ahmet Kaya denen herif, bir şekilde ülkeyi terkederek Fransaya gitmiş ve burda da ölmüş. Buraya kadar bir problem de yok. O tercihini, o yönde kullanmış.

Bu herif, Fransada yandaşlarına verdiği bir konserde de şöyle diyor:

‘Yeni aldığım arabamı, şerefsizlerin ülkesinde biraktım!’... Bu ülke Türkiye!... Şerfsizler diye –topyekün- suçlanan halksa Türk Halkı.

Kendi açısında olaya bakıldığında da problem yok! Sonuçda kendisi de bu ülkenin vatandaşı olduğunda, o da ‘ şerefsizlikde’ payına düşeni kabullenerek bu sözü söylemişdir!..

Bu herifin ölüm yıldönümü ve anma etkinlikleri, bu yıl Lütfü Kırdar Salonunda yapıldı. Şerefsizlikde en ön saflarda yer almak için de bir yarış başladı!..

Medyadaki soysuzlar, neye hizmet ettiği bir meçhul aydınlar ve siyasi şahsiyetler (şahsiyetsizler!) salonda en ön saflarda yerlerini aldılar.  

Kültür bakanı Ertuğrul Günay, hükümeti (akp) temsilen ordaydı. chp,btp de en ön saflarda yerini aldı. Başbakan el tayyip işlerinin yoğunluğu nedeniyle katılamamış ve ‘sözde’ nasibine düşeni ‘peşinen’ almamış olsa da, özür mesajı göndererek ‘ben de yanınızdayım ve bu sözlerde (şerefsizlikde) payıma düşeni alıyorum’ deme büyüklüğünü! göstermişdir!...

Tuhaf bir ülkede yaşıyoruz ves’selam!

...Bu ülke şerfsizlerin ülkesi değil ama, şerefsizlerin hakim tepeleri ve idari makamları ve medyayı ellerine geçirdiği bir ülke oldu!...

‘Şerefsiz’ denilmekde hoşlananların ve ‘en büyük şerefsiz benim’ diyenlerin bir-birleriyle yarış içinde olduğu bir ülkede yaşıyoruz!

Bu toplantıya katılan Erturul Günay, protokolda en ön safda yerini almış, 32 dişi sayılacak kadar da ağzını açmış, neşeli bir haldeydi... Bu hali bende, şöyle bir izlenim birakdı.  ‘Şerfsiz’ kelimesini hücrelerine kadar sindirerek rahatlamış gibiydi!

Yine de a.kaya’nın sözünü yabana atmamak lazım! Bu söze layık olma yarışında olanların,olduğunu gördükden sonra, adam haksız da sayılmaz! Eğer, şöyle demiş olsaydı: ‘Şerfsizlerin devlet olduğu ve Halkımızın üzerinde hakimiyet kurduğu bir ülkede, yeni aldığım arabamı bıraktım’ bu söz,daha çok tarafdar bulurdu. Ben de altına imzamı atardım. Söz,yanlış söylenmişdir Şerefsiz, kendi gibi şerefsiz olanlarca da taltif edilmişdir.

Ben de, şerefsizlikde yarış içinde olanların, hakim tepeleri ellerine geçirmiş olmasını kabul edemiyorum. Milletimin bunca şerefsizliğe kayıtsız kalmasını da anlayamıyorum!...

Kayıtsız kalanlara soruyorum

Varsanız ve sesiniz çıkmıyorsa...Öylemisiniz?!

a.kaya,ölümüne rahmet okuyacak değilim. Canın cehenneme de,ölümü bizlere bu ülkede ‘şerefsizlerin’, şerefsizlikde en önde omak için yarış içinde olduklarını gösterdi.Bunun için sana, teşekkür ederim...Şerefsiz.

Safkan Türk    08 Ocak 2012, 22:50:31
   
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.059 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.005s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.