Şerefsizliğin Anatomisi!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Nisan 2020, 13:10:03


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Şerefsizliğin Anatomisi!  (Okunma Sayısı 3842 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 03 Kasım 2010, 21:20:34 »

Bir insanın hayatı boyunca yaşamak istemediği anlardan birisi Toplum tarafından yüz kızartıcı bir suçla yani şerefsizlikle itham edilmesidir, bunlar çeşitli şekillerde olabiliyor, biz bir kaçını burada ele alacağız.

Türk Silahlı Kuvvetlerinden uzaklaştırılmak, Toplumumuzda yüz kızartıcı bir suç olarak görülmektedir ve kesinliklede haklı bir görüştür. Ordudan atılan bir kişi bütün çevresi tarafından tu kaka ilan edilir, evli ise eşi boşar, bekar ise ona kız vermezler. Daha dün kendisine dört elle sarılan arkadaşları bu andan itibaren ona sırtlarını döner, ne ararlar ne sorarlar, tam anlamıyla bir linç başlar. Ordudan atılan kişi bir daha başka yerlerde barınamaz, örneğin bir işçi, memur, gazeteci yada normal başka bir iş yerinde çalışan birisi çalıştığı işten atılsa benzer bir başka iş yerinde çalışma şansı varken TSK dan atılan kişinin bu şansı asla olmamaktadır. Bu durum milletimizin şerefe verdiği önemden ileri gelmekte olup, orduyu milletin şerefi kabul etmesinden kaynaklanmaktadır.

Namus kavramı bütün ırklar içerisinde, bizim ırkımız tarafından daha kutsal sayılmaktadır. Toplumumuz Namusssuz kişileri kesinlikle kendisinden uzaklaştırır ve onunla asla kişisel bir bağ kurmaz, elinden geliyorsa da onun cezasını diğer başka suçlara nazasan kendisi  vermek ister. Örnek vermek gerekirse linç eylemleri hep bu Namus konularında gerçekleşir, namusun çeşitli versiyonları varsada biz bildiğimiz namus konusundan bahsediyoruz. Ceza evlerinde bizim bildiğimiz kader mahkumları denilen kişiler günlerini mazbut bir şekilde suya sabuna karışmadan bitirmeye çalışırlar ama Namussuzluktan girenler o günleri asla tamamlayamazlar, mahkemelerin veremediği cezayı orada bulunan kişiler ilahi adalet olarak sağlar ve cezayı hükme bağlarlar.


Vatan hainliği ile cezalandırılmış fakat cezasının tam karşılığını alamamış olan suçlularda bu millet tarafından kabul görmezler, Devlet te bunun kandisine çekmesi karşılığında vermiş olduğu cezanın dışında yedi sülalesini bu milletin imkanlarından men eder ama bu belli bir zaman sonra sicil affı yada şu, bu diyerek  sona erer. Mankurtlaşmayan  Türk millet,i bunu bin yılda geçse bir şerefsizlik olarak gördüğünden unutmaz. Toplum bu tip insanlara daima mesafeli yaklaşır, bu kişilerin bu tip bir suçlamaya maruz kaldıklarında çevre değiştirdikleri görülmüş şerefsizliklerinin bilimediği topraklara başka adlarla gittikleri bilinmektedir.

Şeref insanların kanında olan bir duygudur, yukarda saydığımız şerefsizliklerin bir kaçıdır, bu tip insanların yanında etini satan fahişe adeta bir melek gibi kalır. Tanrı bizleri şerefinden yoksun insanlarla karşılaştırmasın ve Türk milletinin bu kişilere prim vermesinide önlesin, çünkü şu günlerde şerefsizlik almış başını gidiyor ve bu millet te onlara prim veriyor.

yürekli-kam  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
 03 Kasım 2010,
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2010, 21:37:13 »

Yukarıdaki yazıdan çıkardığımız sonuca göre.

Terörist başına sayın.
Şehit başına kelle.
Sen ne mutlu Türküm dersen, o da ne mutlu kürdüm der.
Ben büyük orta doğu projesinin eş başkanıyım. (Türkiye'yi bölme projesi)

Daha saymakla bitmeyen sözleriyle ve yaptıklarıyla şerefsizlik üzerine hatim indiren birisi destekleniyorsa, bu saydıklarımı bildikleri halde birileri onun partisine oy veriyorsa...

Halkın 100%47'si şerefsiz mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 06 Kasım 2010, 13:00:27 »

Vatanı ve Milleti şeref olarak kabul ediyorsak, bu şerefe ihanet edenlerin vebalini yüklenmek elbetteki şerefsizliktir. Yanıltılarak veya allah ile aldatılarak bunların içerisinde olan samimi müslüman olan Türk soylular bu kategorinin dışındadır çünkü onlar bilerek bu eylemi gerçekleştirmiyorlar, bu kandaşlarımıza bu vatan için ölmen gerekiyor dediğinde düşünmeden ölürler, neden diye sormazlar, bizim şerefsizlikle itham ettiğimiz gurup, din kisvesi altında vatana ihanet edildiğini  bilerek bunlara destek çıkan Mankurtlaradır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 06 Kasım 2010, 13:11:30 »

Bunlara bilerek destek verenler şerefsiz oğlu şerefsizdir. Tabii ki saf ve temiz vatandaşlarımız şerefsiz değildir; çünkü bilerek desteklemezler. Ne yazık ki din ile kandırılan bu kişiler yandaş medya sayesinden doğruları görememektedir. Bu ülkede kaç kişi internet kullanıyor, partilerin yaptığı pislikleri araştıyor? Yandaş medya internetteki bilgileri, gerçekleri gösterse çoğu kişi o musibet partiyi desteklemekten vazgeçer.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
NOYAN HAKAN
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 87


« Yanıtla #4 : 06 Kasım 2010, 13:53:51 »

Türkçü,vatansever silah arkadaşlarını pasifize etmeye çalışanlar ,kuyusunu kazanlar,jurnalcilere de bu söz en ağırıyla geçerlidir.TSK yı lekeleyenler ve ordudan irticai faaliyetlerle atılıp tekrar dönmek isteyenler de uslanmaz birer arsızdırlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.051 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.