KİMSİN SEN!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Kasım 2020, 07:43:38


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: KİMSİN SEN!  (Okunma Sayısı 5087 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Batur Alp
Ziyaretçi
« : 08 Mart 2010, 04:19:20 »

Irkçı mısın sen? Türk soyunun üstünlüğüne mi inanıyorsun?

Öyleyse çok çetin bir hayat bekliyor seni. Fikirlerin yüzünden ailen dahil olmak üzere bütün çevrenden dışlanacaksın. Üniversitene postunu sermiş olan çanak yalayıcı hoca müsvetteleri sana her konuda zıt gidecek, derslerinde türlü zorluklar çıkaracak ve çevrendeki insanlar seni psikolojisini yitirmiş hastalıklı bir akıl fukarası olarak tanımlayacaklar.

Sen her ne kadar kanına, diline, törene, vatanına sahip çıkmak adına bu şerefli ülküyü kendine şiar edinsen de basireti bağlanmış olan künyesi bozuklar dünyayı senin gördüğün gibi göremezler. Çünkü, yaşadığımız çağ öz değerlerine sahip çıkmanın ayıplandığı, her türlü ihanete çanak tutulduğu;  komunizmin, hümanizmin, satanizmin, kapitalizmin yani anlayacağın her türlü zararlı ‘’izm’’ in revaçta olduğu ve popüler kültür rüzgarlarının durmaksızın estiği soysuz bir asırdır. O yüzden seni anlamayan seciye züğürtlerine bir şeyleri anlatmak için zamanını israf etme. Atsız Ata’nın da senden istediği gibi çalış, çabala '’bir subaşına geçmeye bak’’.

Bugünün gençleri yarının Türkiye’sini inşa edecek, unutma.

Sen Turancı mısın?

2000 yıl vatansız yaşadıktan sonra Araplara aitliği tartışılmaz olan toprakları onların elinden söke söke alarak, kitapların tozlu sayfalarında unutulmaya yüz tutmuş olan dillerine yeniden hayat veren İsraillilerin, veya da devlet kurmadaki acziyetliği cihana ün yapmış olan başıbozuk Arapların bile Arap birliği çatısı altında birleşerek dünya siyasetinde etkin hale geldiklerini bile bile sana şunları söyleyecekler:

'’Ne kadar boş işlerle uğraşıyorsun yahu! Biraz daha geniş bir perspektiften bak dünyaya! Hem o kadar basit mi sanıyorsun Turanı kurmayı? Küresel güçler buna müsaade etmez!.’’

Bu milli ruh fakiri pısırıkların mavallarına gül geç. Soydaşlarımızla birleşmek için kimseden icazet alacak değiliz. Bu bizim en ulvi isteğimizdir. Seni davandan alıkoymak için allem kallem eden bu mayası bozuklar hiç şüphen olmasın ki Turanı kurduğumuz vakit,  senden benden daha çok Türkçü kesilecektir. Bu korkaklıklarının sebebi, yaşamlarının büyük bir bölümünü  ''eğlenceye, başıboşluğa ve beşeri zevklere’’ adamış olmanın verdiği uyuşukluk halidir. Hatırında bulunsun ki '’zafer asla mahvolduklarını zannedenler tarafından kazanılamaz’’.

Yoksa sen Türkçeciliği mi savunuyorsun?

'’Yahu evrensel dil İngilizce, cennet dili de Arapçayken ne gerek var Türkçe yazıp Türkçe konuşmaya!’’ diye açıkça bildirmeseler de örümcek kafalarının içinde yatan düşünce budur, bilesin.

Soydaşım! Unutmayasın ki ırklar, kan ve dilin teşekkülünden maydana gelmiş insan topluluklarıdır. İstiklalini yitiren bir millet bağımsızlığına bir gün kavuşabilir. Fakat, dilini yitirmiş bir topluluk er ya da geç yok olmaya mahkümdur.

Bugün fenotipleri ve yaşam tarzları birbirinden çok farklı olmasına rağmen Güney Amerikalıların İspanyolca ve Portekizce, kökü Zenci ırkına dayanan bir çok topluluğun da Fransızca ve İngilizce gibi emperyal diller ile konuşmaya zorlanması, bu toplumların öz değerlerinden tamamen kopmasına, mankurtlaşmasına ve esamelerinin okunmaz hale gelmesine yol açmıştır.

Türkçe bizim her şeyimiz, can damarımızdır. Damarımız kesildiği zaman yaşam hakkımızın da sona ereceği muhakkaktır.

 
Ey Türk soyunun evladı!

İşte bu ahval ve şerait içinde dahi vazifemiz; soyumuzu acun üzerinden yok etmeye and içmiş olan her türlü kişi, fikir ve ideolojiye karşı kanımızın son damlasına kadar amansız bir mücadele vermektir. Sarılacağımız ip bellidir: Başbuğumuz Atatürk, yolbaşçımız Hüseyin Nihal Atsız’dır. Başlıca vazifemiz; Türk töresini yaşam tarzımız olarak benimseyerek kendimizi her alanda geliştirmek ve elimizin uzandığı her yere fikirlerimizi taşımaktır.

Davamız bizden yılgınlık bilmeden uğraş vermemizi istemektedir. Bu çetin yolda bir çok zorluklar ile karşılaşacağımız su götürmez bir gerçektir. Belki hiç bir zaman gönlümüzde yatan kızıl elmaya erişemeyecek de olsak bir Uygur atasözü meramımızı çok güzel açıklamaktadır:

‘’Ülküler göklerdeki yıldızlar gibidir, onlara ulaşamazsınız. Fakat, onların ışığına bakarak yönünüzü tayin edebilirsiniz..’’  

Tanrı Türk'ü Korusun
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
SELENGA
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 08 Mart 2010, 21:11:34 »

Irkçılığa karşı olan genel bakış açısı'nı,Turancılığa karşı olan önyargı'yı,Türk Dili'ne dair uyarıları derleyip bize sunmuşsun..

Ellerine sağlık olsun Batur Alp..

Var ol..

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #2 : 09 Mart 2010, 20:44:57 »

ONA BENDEN SELAM SÖYLE GİDİP RUHUNU ARAŞTIRSIN.ZAYIFSA UNUTSUN GİTSİN EĞER GÜÇLÜYSE BİZE KATILSIN EĞER OLACAK GİBİ İSE HIZLA EĞİT ZAMAN DARALIYOR SONRA HALKANIN DIŞINDA KALMASIN.VAKİT GELDİ SAYILIR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ULUBUDUN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 122


Bir Türk, cihana bedeldir.


« Yanıtla #3 : 29 Temmuz 2010, 16:34:47 »

Çok aydınlatıcı bir yazı sağ olasın Batur Alp.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toros Dağları'nın tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem ; bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm!
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 31 Temmuz 2010, 17:25:16 »

Nekadar güzel özetlemişsin..Sağol Batur kandaş..Ellerine sağlık..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.974


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #5 : 11 Kasım 2015, 22:12:17 »

Türkçülükte taviz, ferdiyetçilik, dalkavukluk yoktur. Türkçülükte samimilik, açıklık, mertlik vardır. O yüzden Türkçülük pek az kişi tarafından benimsenen değişmez düşüncedir.

 Uğrunda canımızı vereceğimiz Türk milleti tarafından bile ötelenen Türkçüleriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 16 Aralık 2017, 19:59:29 »

Etnik virüslerin Türk ırkçılığını kötü görmesi gayet normal fakat uğruna yaşadığımız Türk milleti ne hakla bize karşı geliyor. Kimse kusura bakmasın da Türklükten gram anlamayan, hayatı boyunca putperest olupta karşıma çıkan babam olsa affetmem! Böyle bir milletin milliyetçiliği falan yapılmaz!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.232 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.