Saidi Nursi nin NURCU PİÇİ..‚‘SARIKLI KARDİNAL‘‘ Fettullah Gülen
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Mayıs 2020, 00:02:14


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Saidi Nursi nin NURCU PİÇİ..‚‘SARIKLI KARDİNAL‘‘ Fettullah Gülen  (Okunma Sayısı 3190 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.179


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 07 Eylül 2013, 01:37:07 »

Saidi Nursi nin NURCU PİÇİ..‚‘SARIKLI KARDİNAL‘‘ Fettullah Gülen


Amerikadan hariçten gazel okuyarak müslümanlığa hizmet ettiğini sanan CIA ajanı Fettullah Gülen  ‚‘HOCA EFENDİ‘‘  aslen islamı kullanarak kendi çıkarına hizmeti müslümanlara cennetin anahtarı olarak kabul etirmesinin ardında kesinlikle yabancı Türk düşmanları ve onların ülke içerisindeki iş birlikçileri vardır.

‚‘Fettoş okullar yaptırıyor balta girmemiş ormaların oralara.fettoş öğretmenler gotürüyor oralara nekadar iyi değilmi,Türk milletine fayda sağlıyor bunlar.
peki Adananın Saimbeyli ilçesinin Gürleşen köyünde okul yok bunu ne yapacağız,Adananın içindeki birçok okulda öğretmen yok beyler bu nasıl olacak.?‘‘

Gurubun burada yapacağı işler yani ülke içerisindeki faaliyetleri gerçeği yansıtacağından  dışarıda iş yaparak zavallı müridleri vasıtası ile Türk milletini kandırmak daha kolaylarına gelmiştirde o yüzden  Adananın Saimbeyli ilçesinin Gürleşen köyünde okul yoktur. Türkiye içerisindeki faaliyetleri ya kimsesiz yardıma muhtaç olanlar ( bunları kullanmak çok daha kolay olduğundan), ya  allahına kitabına körü körüne bağlı samimi ama bayağı zengin iş adamları ( para bol ya bunlarda ne kadar koparabilirlerse), yada gerçekten paralı okullar ve onları destekleyen dersanelerle varlar ülke içerisinde. Başlangıçları itibarı ile başka türlü milleti kandırmaları mümkün görükmemektedir. Tabi en büyük destek de ileri görüşlü olan şarlatan cemaat elemanlarının radyo, televizyon ve yazılı basını kendi lehlerine yavaş yavaş da olsa kapatarak bu cemaatin reklamlarını ve görüşlerini millete dikte etmelerinden geçti.

Diş görünüşleri mazlum ise bunların içleri gerçek bir Çakaldır. Milleti faal bir mazlumiyet edebiyatı ile gerçek tuzağa çekmeleri işten bile  değildir. Nedense Bütün tarih boyu her defasında bu  tuzağa düşen Türk, ge ne gelmiş aynı  çukura düşmüştür, Fettullah   foseptiği.

Görevlerini yapan Türk Silahlı Kuvvetleri personeli,Türk Emniyet Müdürlüğü
personeli,öğretmen, hemşire  ,doktor ,memur ,işçi,  iş adamı ,öğrenci  ele geçirildi, resmen kendilerini mürid yapıldı ve hiz metleri karş ılığında ne kadar  müslüman oldukları bir  yerlere kaydedildi .

Rahmetli Necip Hablemitoğlu diyor ki

"İç ve dış mihraklar, ellerindeki terör alternatiflerini daima muhafaza edeceklerdir. Bunlardan birisi yıpranıp işlemez hale gelince, bir başkası öne sürülecektir. Nitekim dün, çeşit çeşit isimler altında nice örgütler vardı ve bunlar anarşiyi komünizm adına körüklüyorlardı. Şimdilerde PKK ve benzeri illegal örgütler de etnik grupları harekete geçirme çabasındalar. YARININ TÜRKİYE'SİNİ BEKLEYEN EN KORKUNÇ TERÖR VESİLESİ İSE, MEZHEP DUYGUSUNA YENİK DÜŞENLER OLACAĞA BENZER. BU YENİ TEHLİKE, TERÖR ADINA PKK'DAN ELLİ KAT DAHA FAZLA BİR POTANSİYEL GÜCE SAHİPTİR" .

Bu güç bu gün Türkiyeyi ele geçirmiştir, bu güç dün saidi Nursi adlı kıro dü, Fettullah Gülen oldu, şimdilerde sadece CEMAAT tır.

Türkiye Cumhuriyeti, tarihinin en karanlık, en hazin dönemi şu an yaşanıyor. Ve  bu karanlığı aydın edecek kişilerinde tamamına yakını ‚‘SİLİVRİ ‚‘de ikamete mecbur kılınmışlardır. Kimler bu durumu tasarlamıştır bilin bakalım ))) CEMAAT tabi ki.

Cemaatın varlığı Türkiye özerinde bu kadar etkili olmasına rağmen içimizden birileri yani her hangi bir vatandaş bunların Türk millei için tehdit oluşturduğu hakkında tek kelamı bir yerlerde duymuşmudur acaba, tabi ki bin kez koca bir HAYIR. Yolları her zaman açık olmuştur. Aslında fetoşçılar, Türkiye’de Mevleviler, Bektaşiler, Cerrahiler gibi salt dinsel inancını yaşamaya çalışan bir cemaat değildir. Uluslararası alanda at koşturan, son derecede tehlikeli bağlantılarıyla, ekonomik  kaynakları ve eğitim kurumlarıyla, Türkiye’nin yüzyüze olduğu en tehlikeli tehdit odağıdır.

Fetullahçıların yüzbinlerce kişisel icraat yapan elemenlerının yanısıra MEDYA sınında var gücü ile bütün işlerini bu yöne ağırlık vererek yalan yanlış haberlerle her zaman kandırılmaya müsait Türk milletini ve onun içerisindeki etnikleri kendilerine çekmek amaçlı bir haberi burada sizlere sunuyorum taktir sizin…

BÖLÜCÜ ÖRGÜTÜN SÖZDE SİYASİ KANADININ ANKARA SORUMLUSU ELE GEÇİRİLDİ

ANKARA (AA) – Güvenlik güçlerince Ankara’da yapılan operasyonda bölücü terör örgütü PKK’nın sözde siyasi kanat ERNK’nın Ankara sorumlusu Necip Hablemitoğlu ele geçirildi.

Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin bir ihbarını değerlendirerek Ankara Gençlik Caddesi’nde bir hücreevine düzenledikleri operasyonda Hablemitoğlu’nun yanısıra çok sayıda örgütsel doküman ve kırsal kesimdeki teröristlere gönderilmek üzere eğitim notları da ele geçirildi.

Sorgusu halen Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’nde sürdürülen Hablemitoğlu’nun bir üniversitede görevli olduğu ve örgütün kitleselleşmesi için çaba sarfettiğini itiraf ettiği kaydedildi.

TALİMATLAR BEKAA’DAN

Hablemitoğlu’nun ilk sorgusunda, talimatları bizzat terör örgütü elebaşı Abdullah Öcalan’dan aldığı, PKK’nın geniş kitlelere ulaşması için bazı teklifler sunduğunu itiraf ettiği öğrenildi.

Doğu Perinçek ile Abdullah Öcalan ile ilişkileri de sağladığı öğrenilen Hablemitoğlu’nun önceki yıllarda da bazı sol gruplarla birlikte olduğu provakatif faaliyetlerde uzman olduğu ifade edildi.

(AB-TK-NHK)

04.09.1989 14:59:07

Hablemitoğlu, Büyük milliyetçi Türk çocuğu Hablemitoğlu ‚‘PEKAKALI‘‘ buna inanan milyonlarca kişi olmuşmudur olmuştur, çünki bütün medyaları yazılı olsun, görsel olsun günlerce bu konuyu işlemekte ve Mankurtların beyinlerine bunu kazımalarını sağlamaktadır. Mankurt, Hablemitoğlu adını duyduğunda PEKAKA ile özdesleştirmektedir artık.

Bütün benlikleri ile ve maddi varlıkları ile bunlara çalışan milyonlar olduğunu da unutmamak gerek, size kısa bir örnek başımdan geçen olay.

Evdeşim geçen günlerde bir şirket vasıtası ile şu bol bol reklamı yapılan Siirt pervari balından satın aldı, Normal olarak alınan mamulun eve gelmesi için telefon ve ev adresi verilmekte.  Alınan mal bir kaç gün içinde elimize geçti, buraya kadar her şey normal. Normal olmayan aradan bir kaç gün geçmesinin ardından evdeşime gelen bir telefon.

Karşıdaki Bayan evdeşimin ne kadar müslüman olduğunu neredeyse yarım saat anlattı, çenesi sanki mitralyöz gibi hiç durmuyor ama çok tatlı bir dilli.Benim evdeş hayır severmiş, insan severmiş, severmiş de severmiş ben bilmezmişim. Yumurta kadının kıçından bir yarım saat geçtikten sonra düştü, islama hizmet olarak Nur yayınları idi yanılmıyorsam onların dağıtımını yaptığı dini yayınları etrafına dağıtması isteniyordu, yüzlerce  gönderilecek kitaba karşılıkda nedense bilmiyorum kargo parasını evdeşimin ödemesi isteniyordu ama bunu söylerlerkende ödeyecek gücümüz yoksa kendileri tarafından karşılanabileceğini söylüyorlardı. Evdeş yürekli-kam ise verilen cevabı tahmin ediyorsunudur.

İşte bu Kadın bizim telefon ve adresi o bal şirketinden aldılar yani bir iş yaparlarken tek iş yapmıyorlar, ellerine geçen her imkanı sonuna dek kullanıyorlar, binlerce kolları varki ahtapot halt etmiş yanlarında bu Fettullahın cemaatinin yanında, Fettullahın adı var kendi yok ama biz böyle dersek anlar bizim millet.

Kısaca bu Fettullah kim bir de ona bakalım..

Doğduğu güne lanet olsun

Nurcudur.

1970′de İzmir’de Nurculuk üzerine programlar yapmış, ayrıca toplantılarda eğitici görevini üstlenmiştir.
1971 Ocak ayı içinde, İzmir İmam Hatip ve İlahiyat Öğrenci Yetiştirme Derneği içinde Nurculuk faaliyetleri yürüttüğü gerekçesiyle dernek idare heyetinden çıkarılmıştır.
Aynı yıl itibariyle Nurculuk faaliyetlerinden dolayı İzmir Sıkıyönetim Komutanlığı tarafından ifadesi alınarak hakkında dava açılmıştır.
1972 Eylül ayı içinde Erzurum’a gitmiş, anılan ilde Nurcu liderle görüşmüş ve çeşitli Nur toplantılarına katılmıştır.
1976 Temmuz ayı içinde Aydın çevresinde açılması planlanan Nur kamplarında F. Gülen’in fıkıh dersi vermiştir.
fetoş Gülen, İran’da gerçekleştirilen devrimin Türkiye’de de gerçekleştirilmesini arzulamakta olup, Türkiye’de İslami bir devrim için yurt sathında teşkilatlanmasına çalışmıştır.
19.04.1980′de İzmir’de gerçekleştirilen bir Nur toplantısında yaptığı konuşmada; birkaç gün içerisinde “Huruç harekatı” (Atılım harekatı) başlatılacağını, bu harekat için hemen hemen her ilde liderlerin tespit edildiğini, İran’da yapılan İslam harekatının Türkiye’de de böylece başlamış olacağını” belirtmiştir.
24.06.1980 tarihinde, “Denizli Merkez Akyazılı Köyü Orta ve Yüksek Eğitim Vakfı” Denizli Şubesi’nin açılışında yaptığı konuşmada; “Milletimiz içinde bulunduğu zelil duruma, şeytanın uşakları muallimler ve onların yetiştirdiği inançsız talebeler nedeniyle düşmüştür.
Demiştir

 işte şu an ABD de mecburi ikamet eden Fettullah  Hoca efendinin  kısa öz geçmişi budur. Saidi Nursi nin NURCU PİÇİ..

yürekli-kam

Kaynak;  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.179


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 28 Ocak 2014, 14:41:40 »

Gülümseme Ne demiştik sayın Başbakan!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.751


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 05 Aralık 2016, 13:16:45 »

Farkımız, biz piçin piç olduğunu bilmemizdendir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Boran
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10.338


« Yanıtla #3 : 05 Aralık 2016, 20:09:38 »

Gülümseme Ne demiştik sayın Başbakan!!
Bu Tayyip Ağanın laf dinleyenini icat etsek, tadından yenmez Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.751


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #4 : 24 Mart 2018, 22:42:53 »

Saidi Kurdi piçin geberme yıldöneminde.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Buga Yaktu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 4.155


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #5 : 24 Mart 2018, 22:59:39 »

Türk düşmanları Tamuya!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.075 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.