Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRK TARİHİ ve EDEBİYATI => Türkçülerden Öykü ve Makaleler => Konuyu başlatan: Batur Alp üzerinde 01 Şubat 2010, 00:19:40Konu Başlığı: RUHSUZ PİÇLER!
Gönderen: Batur Alp üzerinde 01 Şubat 2010, 00:19:40
Yandaş medya kanallarının en bilineninde yayınlanan bir dizinin yeni bölümünde, kepazeliğin hat safhaya ulaştığı zelilane sahneler yaşandı. Olay kısaca şöyle:

Doğudaki bir bölgede askerlik görevini ifa etmekte olan Türk askerleri,  askeri birlikteki elektriklerin kesilmesi üzerine, sorunu gidermek amacıyla elektriğin bağlı olduğu kırsal alandaki yere gidiyorlar. O sırada pusu kuran teröristler, telsiz aracılığı ile şafağı 3 gün olan bir askerimizle konuşmaya geçiyor, onu öldüreceklerini söylerek tehditvari kelamlarda bulunuyorlar. Askerlerimiz etrafı kolaçan ederken şafağı 3 olan asker, elektriği tamir etmek maksadıyla direğe tırmanıyor. Uzun namlulu silahlarla epeyce bir mesafeden pusuya yatarak askerimizin kafasına nişan alan teröristler, onu şuanda gördüklerini, birazdan kafasına sıkacaklarını telsizden söylüyor ve korkutmak maksadıyla bir el ateş açıyor. Bu durum karşısında korkudan neredeyse canı çıkacak vaziyete düşen Türk askeri(!), ölüm korkusuyla tir tir titreyerek;  neden burada olduğunu, birazdan öleceğini, o ölürse nişanlısının ne yapacağını sayıklıyor!


Silahla mücadele yoluyla terörün pasifize edilemeyeceğini savunan açılımcı Akp’nin medya üzerindeki biricik köpeği olan bu kanal,  buram buram açılım havalarının estirildiği bu pespaye diziyi ekranlara koyarak ‘’silahla mücadeleyi seçersek, askerlerimiz ölmeye devam edecek’’ fikriyatını milletimizin bilinçaltına yerleştirmeye çalışıyor. Bunu yaparken de kahramanlığıyla cihana ün salmış olan asil Türk askerlerini ölüm karşısında korkuya kapılan acizler olarak lanse ederek, rezil fikir dünyasını ayyuka çıkarıyor. Bu asalet fukarası, sütü bozuk ruhsuz piç kurularına şunları söylüyoruz:

Türk askerleri, dünya üzerinde yer alan silahlı kuvvetler arasında ölüme korkmadan yürüyebilen sayılı ordulardan birisinin mensuplarıdır. Bu nam bize gökten zembille inmiş veya muhayyilemizden vücuda gelmiş bir faraziye değildir. Bu namın diyeti, geçmişteki savaşlarda, savunmalarda; kanımızla canımızla ödenmiştir ve halen de ödenmektedir! En yakın örneği kurtuluş savaşımızda yokluklar içerisinde 7 düvele boyun eğdirerek dünyaya verdiğimiz kahramanlık dersidir. Bugün ülkemizde terör yüzünden 10 bine yakın personel zayiatımız bulunmasına rağmen, askerlerimiz görev yapacağı birliklerine hala davul zurna eşliğinde gönderilmektedir. Dünyanın hangi yerinde askerlik çağı gelen genç, vatan uğruna ölüme yürümeyi arzu eder? Dünyanın hangi yerinde oğlu şehit olan bir baba: ‘’ Bir oğlum daha var, onu da bu vatana şehit vermeye hazırım.’’ der?

Şanı ve yiğitliği  ecnebi münevver ve siyaset adamları tarafından da bir çok kez tescillenen, milletimizin şeref abidesi askerlerimizi yüz kızartıcı bir ruh halinde gösterek, onları tahkir etmeye kalkmak;  asaletten nasibini alamamış, hayatını bir kürt piçinin sayıklamaları peşinde sürdüren, badem bıyıklı kaypak itlerin harcı değildir! Akıllı olun !


Konu Başlığı: Ynt: RUHSUZ PİÇLER!
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 01 Şubat 2010, 00:21:15
Saman yolunda değilmi gardaşım,kesinlikle oradadır.


Konu Başlığı: Ynt: RUHSUZ PİÇLER!
Gönderen: Batur Alp üzerinde 01 Şubat 2010, 00:23:24
Saman yolundam değilmi gardaşım,kesinlikle oradadır.

İsim vermek istemedim ağabey.


Konu Başlığı: Ynt: RUHSUZ PİÇLER!
Gönderen: Yürekli-kam üzerinde 01 Şubat 2010, 00:27:16
Çünkü bu şerefsizliği onlardan başkası asla yapmaz,bunlar saman altından su yürütme çabasındalar,askeri falanda sevdiklerinden değil,iş ibnelik olsun işte.


Konu Başlığı: Ynt: RUHSUZ PİÇLER!
Gönderen: EKAAN üzerinde 01 Şubat 2010, 02:35:57
bunlara Atsız atamızın TÜRKlerin Türküsü şiiriyle cevap versek diyeceğimde onuda anlamzki bunlar!!yine de cevabımızı verelim biz..

TÜRKLERİN TÜRKÜSÜ
 Dilek yolunda ölmek Türklere olmaz tasa,
Türk'e boyun eğdirir yalnız türeyle yasa;
Yedi ordu birleşip karşımızda parlasa
Onu kanla söndürüp parçalarız, yeneriz .

Biz Tufanı yarattık uyku uyurken batı,
Nuh doğmadan kişnedi ordularımızın atı.
Sorsan şöyle diyecek gök denilen şu çatı:
Türk gücü bir yıldırım Türk bilgisi bir deniz.

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
ÖLÜMLERLE EĞLENEN TUNÇ YÜREKLİ TÜRKLERİZ..


Konu Başlığı: Ynt: RUHSUZ PİÇLER!
Gönderen: ATSIZALP üzerinde 08 Temmuz 2018, 17:17:32
Bu ruhsuz piçler her devirde var malesef


Konu Başlığı: Ynt: RUHSUZ PİÇLER!
Gönderen: BATURGAN üzerinde 26 Ekim 2018, 23:56:59
Ölümden korkanın kemiğini sikeyim!