TARİHİN EN YİĞİT MİLLETİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 02 Aralık 2020, 11:38:06


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: TARİHİN EN YİĞİT MİLLETİ  (Okunma Sayısı 3756 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tunç Yürekli
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 107


Kahramanlık; saldırıp bir daha dönmemektir.


« : 07 Eylül 2010, 02:22:37 »

                                                                 TARİHİN EN YİĞİT MİLLETİ (TÜRKLER)

        Türk, dünden bugüne her zaman büyük düşüncelerin insanı olmuş, her zorlukla mücadelesini vermiş ve karşısına çıkan her engele rağmen milli ülküsünden vazgeçmemiştir. Gözlerini açtığı, ayağını bastığı topraklarda kendi töresini geçerli kılmış, kendi kanunlarını uygulamıştır. Ayağını bastığı toprak, Türk’e türlü dertler, türlü acılar yaşatmış olmasına yaşatmıştır ama onu bağrına basmıştır, ona hayat vermiştir, onu yetiştirmiştir...

        Türk, egemenliğini gösterdiği her yeri tek yasa altında yönetebilmiş, her geçen gün yeni düşmanlar kazanmış büyük bir ırk olmuştur. Büyüklük ülküsünün peşinden koşmak her ırkın karakteristik özelliği değildir. Her ırk kendisine belirli hedefler koyar ve çoğu ırk, koyduğu hedefleri başaramaz veya küçük ülkülerin peşinden koşarsa anca onunla yetinir. Atalarımız, her zaman planlı, disiplinli ve hedeflerinin izinde gittiği için tarihin en yiğit milleti olabildik. Yiğit millet olabilmemizin büyük nedenlerinden birisi ise; milli ülküsünün uğruna onca çileyi, onca derdi göze alıp daima ilerlememizdir. Diğer milletler için şeref; yaptıkları şaraplar olabilir, yaptıkları sanatsal ürünler olabilir… Ey Türk! Senin için şeref; vatan uğruna döktüğün kandır! Türk için sanat; vatan ve şeref uğruna yapılan savaştır. Bir savaşta Türk yer alıyorsa, bu savaştan öte daha güzel bir sanat olabilir mi?

        Türkçülüğün bütün Türklüğü saracağı günler yaklaşmaktadır. Milli ülkümüz, her Türk evladının şuurunda veya en azından şuur altında yer alır. Gün gelecek, her Türk evladının kalbinde Türkçülük alevlenecek, milli ülkü gerçekleşecektir. Bunu ortadan kaldırmak isteyen iç ve dış düşmanlarımız binlerce yıldan beri ata meslekleri olan kahpeliği, şerefsizliği ve ihanetleri yüce Türk milletine yaşatmak isteyecek, yıpratmak isteyecektir. Fakat yeryüzünde son Türk ayakta kalana kadar Türkçülük yıkılmayacaktır. Türkçülüğü yok etmeleri için tek yol; Türklüğü yok etmekten geçer. Bunu yapabilecek bir yiğit de, yiğit topluluk da dünya üzerinde asla var olmamıştır, olsa bile başarısız olacaktır. Türk’ün ayak bastığı bu topraklar, nice kuvvetli ve adını duyurmuş devletlere kucak açmış, hepsini taşa toprağa çevirmiştir. Bu topraklarda uzun süre şanıyla, töresiyle, kanunuyla yaşayan tek millettir yüce Türk milleti. Yiğit atalarımız vatan ve şeref uğruna savaşmaya giderken, ataları dağda bayırda halay çeken, komşusunun tavuklarını mallarını çalan, en büyük mutluluk akrabalarıyla evlenmek olan topluluklar mı Türk’ün töresini bozabilecek olan?

        Türkçüler, günümüzde ve gelecekte milli ülkümüzün en büyük temsilcileri olacaktır. Bizler, binlerce yıllık zengin bir kültür hazinesine sahip olan bir ırka mensubuz. Bu yüzdendir ki; Türkçü, kültürünün değiştirilmesine karşı çıkacak en büyük güç olacaktır. Türkçülük ülküsü, kalbimizde daima kor halinde yandıktan sonra, bizim bileğimiz asla bükülmeyecektir. Binlerce yıldan beri Türk’e zarar vermeye çalışanlar ayak bastığımız topraklarda yok olmuş, taşa toprağa karışmıştır. Milli şuur bir ışıktır. Bu ışığın hiç sönmemesi için nöbet tutacak olan da Türkçüler olacaktır!

Ey Türk,
Tarihin en adaletli ırkı oldun!
Tarihin en hoşgörülü ırkı oldun!
Tarihin en şerefli seçkin ırkı oldun!
Azken bile çokluğu yönetmeyi bildin!
Ülkün uğruna kanını dökmeyi bildin!
Bu yüzdendir ki sen en seçkin, en şerefli ırksın yeryüzünde!
Ne mutlu ki bu kudretli kanı damarında taşıyanlara,
Ne mutlu ki atalarının şerefini ve onurunu taşıyanlara,
Ne mutlu TARİHİN EN YİĞİT MİLLETİNE!


                                                                                                                                          Tunç Yürekli
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

''Türk'ü sevdim, seveceğim. Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış, felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi kabul! Türk Irkı sağolsun!''
Nejdet sançar
Gümüş Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2010, 02:33:20 »

Güzel iletin için sağol kandaş.

Onlar şarap yapsınlar, heykel yapsınlar ama harp etmek Türk'ün mesleğidir. Türkün sanatı savaşmaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt Asena
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 296« Yanıtla #2 : 07 Eylül 2010, 02:42:17 »

Eline ve yüreğine sağlık Tunç Yürekli kandaşım. Yazdığın makale gerçekten çok güzel olmuş.


             Türk'üz, Türklük için çalışırız! Önümüze set çekmeye uğraşanları, tarihten siler atarız!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delinse yer, çökse gök yansa kül olsa dört yan,
Yüce dileğe doğru yine yürürüz yayan.
Yıldırımdan tipiden kasırgadan yılmayan,
Ölümlerle eğlenen tunç yürekli Türkleriz....

Hüseyin Nihal ATSIZ
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 07 Eylül 2010, 13:02:14 »

Ellerinize yüreğinize sağlık Tunç Yürekli Tunç Bilekli kandaşım. Yiğitliğin Tarihini yazmış Yüce Milletimiz için en güzel sözleri söylemişsiniz. Üstte gök altta yer var oldukça milli ülkünün kara sevdalısı milli değerlerin yılmaz bekçileriyiz.
 Tanrı Türk'ünü korusun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 07 Eylül 2010, 17:17:38 »

Keşke Adaletli olmasaydık, yoketmediğimiz encikler her zaman başımıza bela oldular,
ACUNUN TEK HAKİMİ OLABİLMEMİZ İÇİN GEREKEN DESTEK YERİNE BUNLAR TARAFINDAN ARKADAN HANÇERLENİLEREK YOK OLMADAN ZOR KURTULDUK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunç Yürekli
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 107


Kahramanlık; saldırıp bir daha dönmemektir.


« Yanıtla #5 : 07 Eylül 2010, 17:29:32 »

Gün gelecek onlar da taşa toprağa karışacak ağabey. Binlerce yıldan beri karşımızda niceleri durmuş... Bu kendini kahraman ilan eden baykuşlar onların onda biri eder mi? Çevresine korku veren nicelerini devirdik, oluk oluk kanla toprağı doyurduk. Atalarımız savaşa giderken, ataları dağda halay çekenler kendilerini kahraman ilan ettiler.

Adaletli olduk derken, atalarımız kimseye ihanet etmedi, kimsenin arkasından oyun çevirmedi. İhanet, şerefsizlik ve bu gibi şeyler onların ata mirası. İhanetin her zaman karşılığını verdik. Türkçülük, Türk evlatlarının kalbinde kor gibi yanmaya devam ettikçe, her zaman karşılık alacaklar. Elbet milletçe hareket edeceğimiz zaman gelecektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

''Türk'ü sevdim, seveceğim. Ama bunun sonunda ızdıraplar varmış, felaketler varmış, hatta karşılaşılacak türlü kahpelikler doluymuş. Hepsi kabul! Türk Irkı sağolsun!''
Nejdet sançar
atilapars
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 190Site
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2010, 23:33:45 »

Bizim en büyük sorunumuz,atalarımızın bize bıraktığı kahramanlık,yiğitlik,imparatorluk,cesaret, mirası nın altında kalmamız ve bu seviyeyi kendimize yakıştıramamamızdır.Kanımız sürekli kaynar hep en güçlü olmak için çalışırız kafa yorarız.Tarihleri boyunca başka büyük güçlerin kuklası olarak yaşamış bir çok devlet var, onlar emin olun hiçbirşeyi kafalarına takmadan strezsiz bir şekilde yaşayıp ölürler.Çünkü kral öldü yaşasın yeni kral bunların felsefesi bu, bizdeki kırıkların ve hainlerin isteğide bu zaten kolay yol.
Fakat bizler zor yolu tercih edenler herzaman sıkıntılı, stresli hayat süreriz buda uşaklığı, aşağılanmayı kabul etmediğimiz için, herzaman özgürlük sevdalısı olduğumuz içindir.Bu devirdeki derdimizde budur,sonraki nesillere övünebilecekleri ataları olmak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ya hepsin ya hiç,Ya TÜRK'sün ya piç..
turatbek_aytmatov
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 703


KIRGIZ TÜRK


« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2010, 23:37:46 »

Keşke Adaletli olmasaydık, yoketmediğimiz encikler her zaman başımıza bela oldular,
ACUNUN TEK HAKİMİ OLABİLMEMİZ İÇİN GEREKEN DESTEK YERİNE BUNLAR TARAFINDAN ARKADAN HANÇERLENİLEREK YOK OLMADAN ZOR KURTULDUK.

Ağabey keşke tüm kağanlarımız Cengiz Kağanı Hülagü Başbuğu Timur Han'ı örnek alsaydı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KIRGIZ TÜRK
KUDAY TÜRKÜ KORGOSUN!!!
LAİKLİK TÜRKÇÜLÜĞÜN DİREĞİDİR!!!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.239 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.