Pkk sorununu bitirme Manifestosu !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Mart 2020, 19:56:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
Gönderen Konu: Pkk sorununu bitirme Manifestosu !  (Okunma Sayısı 6546 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
IrkçıFilozof
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 24« : 07 Ağustos 2011, 15:42:13 »

Türk ırkı geçmişinden günümüze kadar geçen tarihi içerisinde çeşitli devletler kurmuş,çokça devletleri yıkmış,ve her zaman ayakta kalmasını bilmiştir.Yüce Türk Alparslan'ın ulu ordusuyla Anadolu ya girmesiyle Türk ırk'ı bu yeni yerini 'vatan' bellemiştir.Onu korumak,sınırlarını genişletmek için kan dökmüş bedel ödemiştir.Hiçbir zaman boyun eğmemiş,ahvali ne olursa olsun sonunu düşünmemiştir.Tek umudu gelecek Türk ırk'ının duru güzelliğiyle Türk'ün adını dünyada egemen kılması olmuştur.Anadolu ya yerleştiğinden sonra kurduğu devletler,diğer devletleri yutarak büyümüş ve gelişmiştir. Türk her zaman üstünlüğünü göstermiştir.Kandaşlar biz her zaman yenmesini bilmiş,ezmesini bilmiş,yeri geldiğinde de adaletimizi,sevgimizi herkese göstermişiz.Bizim adaletimizden batı devletleri dahi yararlanmışken,bize olan kinleri bir o kadar da artmıştır domuz sürülerinin.

Öncelikle,sonunu getirdikleri Osmanlı Devleti onlara yetmemiş, kuduz köpekler gibi yeni Cumhuriyet'e de saldırmışlar,onu da yutmak istemişlerdir.Bu oyunlarını yüce liderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK,bozmuş ve onların planlarını tersine çevirmiştir.Batılı devletler;Kürt aşiretlerini isyana teşvik ederek üstümüze sürmüş,onları silahlandırmış ve beslemiştir.Seyit rıza adlı aşiret ağasını genç Cumhuriyet'in başına saran gene batılı devletlerdir.Bu isyanları ulu önderimiz ATATÜRK çok iyi bir şekilde bastırtmış,ve 'Dersim Temizliği'ni gerçekleştirmiş,ve bize silah sıkan,askerlerimizi öldüren,köprüleri havaya uçuran,o bölgenin gelişmesi için yollanan mühendislerini,işçilerini öldüren seyit rıza adlı köpeği oğulları ile birlikte ipte sallandırtmıştır.
Batılı devlet ler,yıllar içerisinde gene aynı oyunları tekrarlamış,ve başımıza bu seferde ASALA adlı terör örgütünü musallat etmişlerdi.Asala adlı terör örgütü,çakallar topluluğu,diplomatlarımızı öldürmüş,ve Türk ırkından olan insanlara zorluklar yaşatmış,katletmiştir.Asala miadını doldurduğunda,yerine Pkk adlı terör örgütü geçmiş ve yıllar sürecek olan kanlı eylemlerine başlamıştır.

Pkk adlı terör örgütü,ABD ve AB ülkeleri tarafından,beslenmiş,eğitilmiş,silahlandırılmış ve üstümüze salınmıştır.Bu it sürüsü,yaptıkları eylemlerde güya meşru müdafa yapıyordu 'batılı' devletlere göre.Savunduğu bir halktı,ve yaptıkları haklıydı.Gerek batılı,gerek yerel medya pkk terör örgütünün o kadar güzel bir kılıfa soktu ki,ne yapsalar haklı olacaklardı.O kılıf ise,'kürt sorunu' kılıfıydı.Pkk ne eylem yapsa,ne kadar haince şerefsizce hareket yapsa,o haklıydı bizim medyamıza göre,çünki o ezilmişti.Savunduğu kürt halkıydı ve haklılardı.

Medyamız satılmıştı,yıllar içerisinde pkk meşrulaştırıldı.Siyasal kolları meclise bile girmeyi başardı.Eskiden kürtçe konuşmak yasak iken,artık mecliste kürtçe konuşmak olağan karşılanmaya başlandı.Kürt teröristlerinin,yaptıkları eylemler,yavaş yavaş yasallaştırılmaya doğru gitmeye başladı.Peki kandaşlarım buna neden bile bile göz yumuldu ?Cevabı çok basit,tabi ki satılmış birkaç köpek yüzünden.
Görüyoruz,günümüzde pkk’nın yaptığı terörist eylemler çoğu kişi tarafından normalleştirilmeye başlandı,ve artık bu onursuzlar rahatça konuşabiliyorlar,mecliste,Tv’de,sokak’ta,her yerde..


Biz kimiz ? Biz Türk’üz,burası neresi ? Burası Türkiye Cumhuriyeti,peki içimizde kürt’ün ne işi var ?
Buna biraz olsa katlanılabilir,ancak bu itleri doyurmak yetmedimi ? Şimdi birde kimlik istiyorlar.Gencecik canları katlediyorlar.Ve bundan zevk aldıkları kesin,şehit edilen her askerimiz onlar için zevk meselesi ,dağdaki komutan dedikleri hayvanlar,gencecik terörist kızlarla harem kurmuşlar bu salakları da ölüme sürüklüyorlar.Bu kansız köpekler’e Kürtçe diye bir alfabe yaratıldı.Ve birde olmayan tarihleri,oluşturulmaya başlandı.İşte Bdp’nin eylemlerinde bunu görüyoruz, Şeyh sait,seyit rıza gibi gerici şerefsizleride sahiplenmeye başladılar.Eski dinleri Zerdüştlüğü hortlatıp kendilerine yeni bir din yaratma çabası içindeler,ve bu dinin peygamberide apo adlı p.ç olacak.

Pkk sorunu,Kürtlerden bağımsız olarak düşünülemez,çünki onlara maddi ve manevi destek veren,bölge halkıdır.Gerilla savaşının başka türlü yürütülmeside zaten imkansız, coğrafi koşullar,halk desteği,dış destek

Pkk adlı kancıklar topluluğunu bitirmenin aşağıdaki maddelerden başka yolu yoktur;

1-Kürtler’e çocuk yapmama propagandası yapılmalı.1 çocuktan fazla olursa  bir şekilde doğurtulmamalı.

2-Kürtler’e eğitim verilmemeli.Eğitim verirseniz başınıza çıkarlar,ve sonuç şuanki bdp’liler gibi meclisinize girip  sizi  ötekileştirirler.

3-Kürtler’e iş verilmemeli.Kürtler’e iş verirseniz karınları doyar ve sonuçta sizi öldürmek için,2 ekmek yerine 1 ekmek alır,para biriktirip silah alırlar.Ve her şehirde kendilerine ufak ufak milis gruplar oluştururlar.

4-Yapılan tüm saldırılar,gizli kapaklı yürütülmeli,dünya kamuoyu bunları görmemelidir.Yoksa şerefsizler,suriyedeki olayları yaptıkları gibi bu olaylarıda abartırlar.

5-Kürtler,her zaman 2. Ve 3. Sınıf insanlar olarak kalmalı Türkler’in en pis işlerini yapmaya zorlanmalıdır.

6-Kürt’ler bir Türk evladı gördüklerinde,caddede,restorantta fark etmez,hemen eğilmeli ve saygısını belirtmeye zorlanmalı.

7-Kürtler yavaş yavaş k.ırak’a gönderilmeli,yavaş yavaş doğu anadoludan eritilmelidir.

8-Doğu Anadolu yavaş yavaş Kürtlerden temizlenirken,batıdaki işsiz Kandaşlarımızdan oraya gitmek isteyen olursa götürülmeli ve onlara orada iş kurulmalı,temizce bakımları sağlanmalı.(Tabi çalışmaları koşuluyla.)

9-Doğu Anadolu ve güneydoğu Anadolu boşaltılırken,yerlerine Doğu Türkistanlı kandaşlarımızdan gelmek isteyenler yerleştirilmeli.Ve kandaşlarımıza bedava yatacak yer olan evler verilmelidir.

10-Bu maddeleri kabul etmeyen Kürtler, hapse atılmamalı,çünki hapisler dolarsa orada bunlara bakmak zorlaşır.İsyan eden Kürtler,sürülmeli,öldürülmelidir.

11-Bölgede o hal ilan edilmeli,Valiler,Kaymakamlar,çeşitli kamu görevliler’i Irkçı Türk’lerden seçilerek o makamlara getirilmeli,ve olağanüstü yetkilerle donatılmalılar.

12-Kürtler,tekrar tekrar diretirlerse, Türk ordusu elindeki tüm güçle,saldırmalıdır.Başkaldıran köpekler bir bir öldürülmelidir.Sürgünü kabul etmeyen ailelelerin evleri yakılmalı,tarlalarındaki mahsule el konulmalıdır.


Yukarıdaki maddeleri uygulamadan Türk ırk’ı eski saflığını koruyamaz.Koruyamazsak,Hintli köpekler gibi karışım bir şeyler oluruz.Asil bir Türk, öldürüldüğünde üzülmez,asıl Irk’ı ne idüğü belirsiz hayvanlar tarafından karıştırılırsa,üzülür.


Yaşasın Türk ırk’ı. Biz Tanrı’nın ırkındanız. Biz Türk’üz . Tanrı soyundanız.

Selam olsun, Kandaşlarıma, Selam olsun tüm TÜRK ırklarıma.

IrkçıFilozof
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Biz TÜRK'ler, TANRI soyuyuz. TANRI, TÜRK evladını özel yaratmıştır.

Ve her zaman bizim yanımızdadır ! Düşmanlar unutmasın.
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 07 Ağustos 2011, 15:53:58 »

Irkçı filozof, hepimizin hayal ettiği bir manifesto kaleme almışsın da, bunları uygulayacak iktidar nerede? Yada şöyle söyleyim. Böyle bir iktidarı başa getirecek millet nerede?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 07 Ağustos 2011, 16:03:35 »

Irkçı filozof, hepimizin hayal ettiği bir manifesto kaleme almışsın da, bunları uygulayacak iktidar nerede? Yada şöyle söyleyim. Böyle bir iktidarı başa getirecek millet nerede?

Böyle bir iktidar ve böyle milli şuura sahip millet ortada olmadığı için kendimizi avutup duruyoruzya...

Başkaları güne çağa zamana ayak uydurup hedeflerine varmanın yollarını ararken; bizler ayaklarımız yerden kesilmiş vaziyette başımız bulutlarda geziyoruz.

Birbirimize masal anlatmayı bırakıp, gerçek yaşama döndüğümüz gün belki bir şeyler olur, ama böyle gittikçe ancak internet köşelerinde kendimizi tatmin eder dururuz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
IrkçıFilozof
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 24« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2011, 16:24:48 »

Irkçı filozof, hepimizin hayal ettiği bir manifesto kaleme almışsın da, bunları uygulayacak iktidar nerede? Yada şöyle söyleyim. Böyle bir iktidarı başa getirecek millet nerede?


Böyle bir iktidar ve böyle milli şuura sahip millet ortada olmadığı için kendimizi avutup duruyoruzya...

Başkaları güne çağa zamana ayak uydurup hedeflerine varmanın yollarını ararken; bizler ayaklarımız yerden kesilmiş vaziyette başımız bulutlarda geziyoruz.

Birbirimize masal anlatmayı bırakıp, gerçek yaşama döndüğümüz gün belki bir şeyler olur, ama böyle gittikçe ancak internet köşelerinde kendimizi tatmin eder dururuz.

Kandaş,internet günümüzde büyük bir propaganda aracıdır.Asıl bunu görmelisin.Her yerde reklamlarını yapıyor,pkklı teröristler.Masal anlatılıyor gözüyle bakarsan,elimizdeki yegane savunma aracı olan,internetide kaybedelim ?

Bütün yasalar onları savunuyor,hangimiz çıkıp yasaları delip pkklı teröristlere karşı eylem yapabiliyoruz ? Yasalar izin veriyormu buna ? O tür eylemleri yapanlara ne deniyor peki ? Türk ırk'ı sahipleniyor mu ? Hayır,sadece aklı yıkanmış biri deniyor ve sen geçip gidiyorsun.İçeride kim ziyaretine geliyor,herkes eğlencesinde değil mi ? Daha yeni 13 asker şehit oldu,şuan herkes eğlencesinde değil mi ?

Bu tür,ikiyüzlülükler devam ettiği sürece,hiçbir kimseden çıkıpta, ne bir parti kurma girişimi,ne de bir antipkk hareketi bekleme.

Ayrıca kendimizi kandırmıyoruz,asıl pkk yandaşı siteleri gez bak,kim kimi kandırıyor.Adamlar doğu anadolu ve güney doğu anadoluyu,kürtler ve ermeniler,batıyı yunan olarak gösteren propaganda filmleri,resimleri yayınlıyor.Bunlara karşı bizde internet'te tabanımızı oluşturmalıyız.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Biz TÜRK'ler, TANRI soyuyuz. TANRI, TÜRK evladını özel yaratmıştır.

Ve her zaman bizim yanımızdadır ! Düşmanlar unutmasın.
SUNGUROĞLU
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 132


Attilâ'nın oğlusun sen unutma!


« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2011, 16:31:30 »

Bu tür şeylere karşı internette taban oluşturulmalı ancak; bu şekilde, yasa önergesi sunar gibi maddeler halinde yapılmaması gerektiğini düşünüyorum. Ayrıca biraz ayağımız yere basarsa dışarıdan bakan birisi için "hayalperest" olarak tanınmamış oluruz.
 Eğer biz de propagandamızı yapıcaz, milleti bilinçlendiricez diyorsanız bunun sanalda değil de gerçek hayatta yapılması gerektiğini düşünüyorum. Dernek kurarak, halkı bilinçlendirmeye yönelik broşür ya da bildiri dağıtarak, gerekli görüldüğü durumlarda tepkimizi koymak için eylem yaparak bu "taban" daha sağlam oluşturulabilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Eğer bir millet özgür olacaksa; gurura, irade gücüne, meydan okumaya, nefrete, nefrete ve yine nefrete ihtiyaç duyar.
ULAK_ KURT
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 443« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2011, 16:32:16 »

Oğuz Şad Bey,

Sözlerinizden ümitsizliğe kapıldığınızı algılıyorum.

Ben kişisel olarak ümidimi kaybetmedim.

Her ne kadar ümmetçi-şeriatçı  bir  anlayış halkın yarı oyunu alıp iktidara gelmiş olsa bile, unutmayın ki , Türkiye Cumhuriyeti tümü ile şeriatçı bir yönetime sahip  olan bir devletin küllerinden tekrar ayağa kalkabilmiş ve sömürgecilere karşı durabilmiştir.

Aslında kendimize sormamız gereken soru "Türk milleti olarak ne yapabiliriz"  değil, " Bir Türk olarak ne yapabilirim? "  dir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ULAK_ KURT
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 443« Yanıtla #6 : 07 Ağustos 2011, 16:37:51 »

Irkçıfilozof çok doğru bir tespitte bulunmuş.

PKK yandaşları bütün uluslararası internet ortamında buldukları her fırsatta Türkler aleyhinde  kara propaganda yapıyorlar. Özellikle Ermenistan , Yunanistan, USA veya İsrail yanlısı bir konu olduğunda hemen onların tarafında gözüküp Türkleri kötü gösterip kendi lehlerinde uluslararası kamuoyu toplama  peşindeler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 07 Ağustos 2011, 16:41:05 »

Oğuz Şad Bey,

Sözlerinizden ümitsizliğe kapıldığınızı algılıyorum.

Ben kişisel olarak ümidimi kaybetmedim.

Her ne kadar ümmetçi-şeriatçı  bir  anlayış halkın yarı oyunu alıp iktidara gelmiş olsa bile, unutmayın ki , Türkiye Cumhuriyeti tümü ile şeriatçı bir yönetime sahip  olan bir devletin küllerinden tekrar ayağa kalkabilmiş ve sömürgecilere karşı durabilmiştir.

Aslında kendimize sormamız gereken soru "Türk milleti olarak ne yapabiliriz"  değil, " Bir Türk olarak ne yapabilirim? "  dir.


Gerçeklerden bahsedelim demek, ümitsizliğe kapılmanın delaleti değildir.

Yoksa, ümitsizliğe kapılmıyorum aksine; geleceğe dair umutluyum. Lakin, ayakları yere basmayan hayaller kurmakla ümitlerimin gerçekleşmeyeceğini de iyi biliyorum.

Biz, hayatın aşamalardan oluştuğunu, her şeyin bir sürece bağlı olduğunu; bir işi gerçekleştirmek için en azından bir yerinden başlamak gerektiğini gözardı ediyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ULAK_ KURT
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 443« Yanıtla #8 : 07 Ağustos 2011, 16:43:53 »

" ayakları yere basmayan hayaller " derken neyi kast ettiğinizi anlıyorum. Ama arkadaşımızın yazdığı 12 maddenin 6'sı bile gerçekleşse yeterli olur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 07 Ağustos 2011, 16:53:08 »

" ayakları yere basmayan hayaller " derken neyi kast ettiğinizi anlıyorum. Ama arkadaşımızın yazdığı 12 maddenin 6'sı bile gerçekleşse yeterli olur.

Şu an içinde bulunduğumuz durumun sebebi; bizimde içinde bulunduğumuz ülkeyi en ok düşündüğünü söyleyen kesimin yan gelip yatmasından ileri geliyor. Ülke internette kurulmadığı gibi, internette de kurtulmayacaktır. İnternette kamuoyu oluşturduğunu sananlar seçim üzeri hatırlarsanız internet sitelerinin anketlerinde 1'nci parti çıkmasına rağmen sandıkta patladılar.

Biz helvanın masaya nasıl servis edileceğini, nasıl yiyeceğimizi anlatıp duruyoruz ama biri de kalkıp demiyor ki; un, şeker edinelim şuna başlayalım. Demek istediğim bu...

Bu maddelerin hiç birisini mevcut siyasi partilerin gerçekleştirme ihtimali yok. Peki, oluşum kurmak için çaba sarfeden var mı? Kısmen var, peki bu maddelerin benzerlerini yıllardır ipe dizer gibi alt alta sıralayanlar ne kadar destek oluyor?

Kaç tane Türkçü dernek açıldığını, ilgisizlikten imkansızlıktan kapandığını saymaya kalksak bitmez... E, nasıl gerçekleşecek o maddelerin yarısı? İşte o yüzden diyorum ki; hayal dünyasında gezmenin gereği yok, kendi ilinizde 3-5 kişiyle oturun haftasonu en azından çay için her hafta bir arkadaşınızı arkadaş grubunuza dahil edin semtlerinizi koza gibi örün bir yerlerden başlayın...

Davet eden birileri olursa her yere gelirim, ha burada, rahatlamak isteyen yine yazsın, benim ilgimi çekmiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.054 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.