Peki Türklerden de Özür Dilenecek Mi?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 18 Ocak 2021, 23:35:59


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Peki Türklerden de Özür Dilenecek Mi?  (Okunma Sayısı 1708 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« : 03 Aralık 2011, 00:17:10 »

Malumunuz gündem dersim; ağzı olan herkes konuşuyor. Şimdinin Tuncelisi olan ve eskiden dersim diye adlandırılan bölgeye devletimizin yaptığı operasyona yönelik eleştiriler, kınamalar aldı başını gidiyor...

Gündemi elinde tutan liberaller AKP iktidarı ile Cumhuriyetimize olan kinlerini her fırsatta kusma zemini bulmuşlardır. Her kesimden, her düşünceden insana karşı saygı ve iyi niyet maskesi altında Türkiye Cumhuriyeti devletini temelden sarsmaya, Türk milletinin zihninde Cumhuriyetin değerini düşürmeye yönelik birçok görüş medyada yer bulmaya başlamıştır. Sözde insan odaklı bir hukuk devleti istediklerini belirtmelerine karşın, milyonlarca Türk'ün değerlerine saldırmaktan vazgeçmemişlerdir.

En son saldırı girişimlerini de Dersim konusunu açarak yapmışlardır. Başbakan bizzat kendi ağzıyla dersimden  alakasız bir şekilde özür dileyerek Cumhuriyetin temeline yönelik yeni bir saldırı yapmıştır.

Tüm bunlara ''peki'' diyelim ve soralım; ey Başbakan ''Türklerden de özür dileyecek misin?''  16. yüzyıldan bu yana sayısızca Türk devlet politikaları yüzünden hayatını kaybetmiştir. Hadi 16. yüzyıldaki Olaylara Osmanlı Safevi ilişkisi deyip, geçelim; ya 1.800 lü yıllardan sonra birçok Türk oymağının başına gelenlere ne diyeceksin? Birçok Türk aşireti yerlerinden yurtlarından sürülmüş, bazılarının yerlerine Kafkaslardan kovulan Çerkezler yerleştirilmiş, çöllere sürülmüş, kıraç dağlara mahkum edilmiş, zorla iskan edilmeye çalışılırken binlercesinin canına kıyılmış Türk aşiretleri konusunda da Özür dileyecek misin?

Malesef tarih bilincinden yoksun milletimiz bu topraklarda en çok sıkıntı çeken kesimin Türkler olduğunu bilmemektedir. Elbette ki Başbakan ve liberal kesim için de Türklerin hiçbir değeri yoktur. Bunu biliyoruz. Bunu bilmeyen Milletimizin de bilgilenmesini dilemekten başka çaremiz yoktur. 

Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 03 Aralık 2011, 00:25:55 »

Türk milletinin tarihi boyunca ne düşmanı eksilmiştir ne de ezdikleri. Türk milleti yücedir, uludur, bıraksak değil özür dilemek önümüzde köpek bile olacaklarda Türk affeder mi işte asıl önemli soru bu.

Biz asırlardır varız ki bu onlarla sayılır, bu on yüz yılların içerisinde bu özürü dileyecekler hiç eksik olmadı, bunlar kah kardeşlerimizde oldu, kah beslemelerimiz kah içimizde ki ve dışımızdaki düşmanlarımız ama hep oldular hiç eksilmediler. Sonuç da biz buradayız ve varız onlar ise tarihe kellelerini bırakarak yok olup gittiler demek istediğim bunlar özür dileseler ne olur, dilemeseler ne olur, herkesin bildiği gibi
TARİH TEKERRÜRDEN İBARET DİR.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #2 : 03 Aralık 2011, 05:39:32 »

Biz birbirimizden özür dilesek sanırım daha hayırlı olur bizler için.Birlik olup bütünleşme zamanıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.125 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.