Tarihi Düşmanımız RUS'LAR
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Ekim 2020, 08:25:36


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tarihi Düşmanımız RUS'LAR  (Okunma Sayısı 4791 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 08 Mart 2011, 13:21:57 »

RUS'LAR


Rusların düşmanlığı aslına bakılırsa sayfalara sığmaz burada detaya girmeden bir şeyler yazmaya çalışacağım.
Panslavizm ve Türk düşmanlığı
Rusların yüzyıllardır devam ettirdiği Türk düşmanlığı tüm hızıyla ve artarak devam etmektedir, yalnızca Türkiye değil bütün Türk dünyasının önündeki en büyük engel ne Amerika ne de Çindir, en büyük engel Rusya'dır.

Kazakistan, Kırgızistan'da dahi Rus güçleri egemen durumdalar ve buraları sömürge olarak kullanmaktalar, yüzyıllardır Rus egemenliği altında yaşayan soydaşlarımız Rus kültürü ve baskısına boğun eğerek Türklüklerinden uzaklaşmış Ruslaşmışlardır.
Rusya içinde bağımsızlık mücadelesi veren Türkler ise halen daha devam eden katliamlara, asimilasyon politikalarına maruz kalıp Türklükleri unutturulmaya çalışmaktadır.
Rusya Orta asya Türklerini sürekli kendi emelleri doğrultusunda kullanmayı hedeflemiştir, 2.Dünya savaşında Almanları mağlubiyete uğratmalarının en büyük sebeblerinden bir tanesi askeri güç olarak kullandıkları Orta Asya Türkleridir, güçlü bir Rusya bütün Türk devletlerinin başına beladır.

Rusya'nın en güçlü olduğu dönemlerden biri olan Sovyetler döneminde Türkler büyük ızdıraplar görmüş, katliamlara uğramış ve büyük bir asimilasyon polikasına mağruz kalmışlardır.
Ruslar tarafından sürekli dışlanan alt sınıf olarak tanımlanan Türkler'in kimliklerinde dahi Hakas, Tatar, Özbek gibi sınıflara ayrılmış ve Ruslar ile eşit haklara asla sahip olamamışlardır.
Sovyetlerin yıkılışından sonra Türk Cumhuriyetleri tek tek bağımsızlıklarını ilan etmiş ancak kağıt üzerinde bağımsız gözükselerde bağımsızlık    hayalleri kısa zaman içinde suya düşmüştür.
Rusya Türk kimliğini tamamen silme hayalindedir, siz Türk değilsiniz farklı halksınız gibi söylemler Ruslar için propaganda aracıdır.
20 yıl öncesinin aç Rusları günümüzde askeri, iktisadi, ekonomik ve küresel anlamda sözü geçen ülkelerden biri olma durumuna tekrar ilerlemiştir ve eskisi gibi Sovyetler birliğini kurması an meselesidir, Türk devletlerinin bir anda sirkilip kendilerine gelmeleri gerekmektedir yoksa Rusya ile hiç mücadele etmeden tekrardan Rusya'nın sömürgesi durumuna düşeceklerdir.

Türkiye'ye etkisi;
Panslavizm politakası ile slav milliyetçiliği ile aşılanan beyinleri Türk düşmanlığı ve Türkleri anadoludan atmak politikaları Rusların her zaman hafızalarında ve hayallerinde yatmaktadır, Osmanlı İmparatorluğunun en çok savaş yaptığı devletlerin başında gelir Rusya sıcak denizlere inme politikasından hiç bir zaman vazgeçmediler ve bu hayallerini gerçeğe dönüştürmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyorlar, Türkiye hükümeti ise buna bilerek veya bilmeyerek çanak tutuyor.
Rusya ile vizelerin kalkması tehlikeli bir durumdur, Rusların tatil ve iş için tercih ettiği ülkelerin başında Türkiye gelmekte her yaz milyonlarca Rus turist akdeniz kıyılarına(Sıcak denizlere) akın etmekteler olay sadece turist yığını olmaktan öte Rusya'nın önde gelen iş adamları Akdeniz'de toprakları parsellemekteler, ülke topraklarını bir hiç uğruna satan hükümetin yanlışları gelecekte Türk milleti pahalıya ödeyecektir.

Türk Turizminin temel taşı olan Turistleri kaybetmemek için Türklere yapmadıkları indirimleri, promosyonları yapan Türk Turizm şirketleri büyün yanlışlara imza atmaktadırlar sanki kendi vatandaşları Türkler değilmiş gibi Türkler'den tatil için üç kat misli para alan Ruslar'dan bunun yarısını dahi almamaktalar, Türk kendi memleketinde bile gezemez olmuşken Ruslar'ın ellerini kollarını sallayarak beş yıldızlı tatil yapmaları yenilir yutulur cinsten bir şey değildir.
Rusların sıcak denizlere inme politikası sadece bununla sınırlı değildir elbet, Rus Türk evlilikleride bu oyunun bir parçasıdır sadece Türkiye'de değil bütün Türk devletlerinde inanılmaz artışlarla devam eden Rus-Türk evlilikleri ve melezleştirme operasyonu başarılı bir operasyondur.

Türk erkekleri bir oyunun parçasına alet olmaktalar, yıllar önce çinli kızların Türk saraylarını evlilik yolu ile sardıkları ve imparatorlukları sarstıkları inkar edilemez bir gerçektir, tarih tekerrürden ibarettir tarihten ders almayan bir millet olduğumuz burda olduğu gibi bellidir.
Güçlü bir Rusya Türklere hiç bir devletin veremiyeceği kadar zarar verebilir, gittikçe fakirleşen Türk devletleri ve sovyet ülkeleri gittikçe güçlenen Rusya karşısında bağımlı durumdalar, Rusya'nın tekrar bu devletleri kendi bünseyine katmaları an meselesidir, Türk'ün aklından çıkmaması gereken Rusya'nın sinsi bir yılan olduğunu aklından çıkartmamaları gerekmektedir Rusya; Geçmişin, bugünün ve geleceğin en büyük düşmanı olarak kalmaya devam edecektir.

Bugay
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2011, 16:03:48 »

Ruslar, bizim en büyük tarihi düşmanımızdır...Hiçbir devlet ile Ruslarla savaştığımız kadar savaşmadık çünkü..Tam 4 asır boyunca Ruslar çarpıştık ve defalarca boğaz boğaza geldik.. Emir Timur Hazretleri'nin izlediği politikaların uzun vadede en büyük sonucu Rusların aradan sıyrılması ve Rusya'nın palazlanarak ''yeni bir süper güç'' olarak tarih sahnesine çıkması idi..Viyana Savaşı'nda Jan Sobieski'ye yardım eden ve aynı anda birkaç cephede savaşmamıza yol açan Ruslar, sonraki zamanlarda da rahat durmadılar. Özellikle 1711 yılındaki Prut Savaşı'nda koca Rusya'yı fethetme fırsatını elinden kaçıran Baltacı Mehmed Paşa ve emrindeki TÜRK ordusu, tarihi açıdan ciddi bir dönüm noktası teşkil eder..Bu tarihten sonra Ruslar bize defalarca saldırmışlar ve maalesef bizi çok zor durumlara düşürmüşlerdir..İşin içine bir de ''ordunun içindeki azınlık unsurların ihaneti'' eklenince, birçok kez ciddi sıkıntılar yaşamışız. Neredeyse her 10 senede bir Rusya ile patlak veren bir savaş sonucunda, Osmanlı Devleti ciddi ekonomik kayıplara uğramıştır. İnsan gücü sekteye uğramıştır. TÜRK kökenli insanların süreğen savaşlarda ölmesi ve sayılarının azalması neticesinde Rumlar,Ermeniler,Yahudiler ve Araplar iyice azıtmışlar ve defalarca isyana kalkışmışlardır ''kendilerini dengeliyici bir unsur bulunmadığı'' için..

Özellikle 93 harbinde Balkanlarda inanılmaz bir TÜRK kıyımı yapmıştır Ruslar...Çoluk çocuk demeden ne kadar TÜRK soylu varsa hepsini katletmişlerdir. Rus vahşetinden kaçan silahsız ve savunmasız TÜRK aileleri, Osmanlı'yı zor duruma sokmuşlardır. Bu kaçışlar sırasında kaçan ailelerin hemen hemen yarısı kaçış sırasında yaşanan hastalıklardan,yaralanmalardan ve iklim şartlarından ötürü ölmüştür. Ruslar; Sırp ve Hırvatlarla birleşip TÜRK katliamına devam etmişlerdir. Her ne kadar günümüzde İslamcı çevre olayı ''müslüman katliamı'' olarak lanse etse de, gerçekte durum böyle değildir. TÜRK olmayan müslümanlara karışılmamıştır. Üstelik o dönemde Rusya içinde de azımsanmayacak derecede bir müslüman nüfusu vardır. Olayların neredeni dini değil tamamen etnik nedenlere dayanmaktadır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GÖKÇE İREM
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 57« Yanıtla #2 : 18 Mart 2011, 17:36:15 »

Ne yazık ki ülkemizde ruslara dost gözüyle bakanlar var..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #3 : 18 Mart 2011, 17:48:04 »

Her ne kadar günümüzde İslamcı çevre olayı ''müslüman katliamı'' olarak lanse etse de, gerçekte durum böyle değildir. TÜRK olmayan müslümanlara karışılmamıştır. Üstelik o dönemde Rusya içinde de azımsanmayacak derecede bir müslüman nüfusu vardır. Olayların neredeni dini değil tamamen etnik nedenlere dayanmaktadır.

Kesinlikle dogru tespit...
Balkan savaslarindan önce Makedonya´nin neredeyse yarisi Türk iken, savaslardan sonra Türk orani % 5´lere kadar düsmüs. Halbu ki Türklerle ayni dine mensup Müslüman Arnavutlar´a karsi soykirimlar katliamlar uygulanmamis, hem Türklere karsi müttefikleri olan Müslüman Arnavutlara neden soykirim uygulasinlar ki ?
Iskender Pasa ve sonraki yillarda izinden giden diger Arnavutlar hiristiyan unsurlarla bir olup Türklere karsi savasmistir buda göz ardi edilmemelidir. Bu gavatin Tiran´da büyük bir heykeli vardir, her sene Türklerden kurtuluslarinin yildönümünü bu heykelin etrafinda kutlarlar.

Prut savasi hakkinda ise bir cok rivayetler söyleniyor bunlardan en önemlisi zaten kazan kaldirmak icin bahane arayan yeniceriler yüzünden Baltaci Mehmed Pasa´nin daha ileri gidemedigi yönündeki rivayettir. En akla yatanida bence budur.

Tümden Türk ordusunu karalayip asagilamak amaci ile ortaliga atilan, Baltacinin Katerina ile cinsel iliski karsiliginda Türk ordusunu geri cektigi yönünde ki sacma sapan rivayettir ki, akli basinda olan kimsenin buna inanmasi mümkün degildir.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #4 : 18 Mart 2011, 17:52:53 »


             Acun için tehditin kim olduğunu iyi biliyorlar. Binlerce yıllık geçmişte sayısız devletle ve kahramanla yaptığımız eylemler ortada. Tabi bizi yok edecekler. Uyuz, kendilerine bile hayrı olmayan arapları kesecek değiller ya !.. Bizler acunda korku salmaya devam ederken gerçek anlamda içten ve dıştan gelecek tehditler karşı da aşırı güçlenmeliyiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
T A R K A N
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 181Site
« Yanıtla #5 : 18 Mart 2011, 18:53:26 »


             Acun için tehditin kim olduğunu iyi biliyorlar. Binlerce yıllık geçmişte sayısız devletle ve kahramanla yaptığımız eylemler ortada. Tabi bizi yok edecekler. Uyuz, kendilerine bile hayrı olmayan arapları kesecek değiller ya !.. Bizler acunda korku salmaya devam ederken gerçek anlamda içten ve dıştan gelecek tehditler karşı da aşırı güçlenmeliyiz.

4 asır boyunca neredeyse her 10 senede bir bize saldıran Ruslar, şu sonuçlara yol açtı :

** Avrupa ülkeleri ve Amerika gelişirken, Osmanlı Devleti'nin gelişmesi sabote edildi..

** Bilimsel gelişmeler takip edilemedi

** Ekonomik anlamda geri kalındı...Rakip devletler sanayileşirken, Osmanlı yerinde saydı..

** Askeri alanlarda dışa bağımlı kaldık...Güçlü bir ordu için gereken askeri endüstriye sahip olamadık

** Rusların sürekli olarak azınlık unsurları kışkırtması neticesinde isyanlarla uğraştık

** Rusya'nın yol açtığı savaşlar yüzünden inanılmaz derecede parasal ve insani kayba uğradık

** Rusya'nın yol açtığı savaşlar sayesinde TÜRK nüfusu azalırken, askerlik yapmayan azınlıkların nüfusu arttı

** Kahraman Enver Paşa gibi bir TÜRK büyüğünü, Ruslar şehit etti...Böyle sayısız TÜRK kumandanı şehit edildi Ruslar tarafından..

Özetle şu anda bu halde olmamızın en büyük nedenlerinden biri Rusya faktörüdür..Balkanlarda yaptıkları TÜRK katliamı ise hala tazeliğini koruyor..Ayrıca Çanakkale savaşında da bu kansız Ruslar yüzünden 250,000 şehit verdiğimizi ve tarihin çok kritik bir noktasında savaşı kazanmamıza rağmen tarifsiz bir kayıp yaşadığımızı belirtmek isterim..

O yüzden bu kanı bozuk domuzlara ''dost'' gözü ile bakan, bunların yaptığı nükleer santralden medet uman ve bu nükleer santralin yeri gelince Türkiye'yi yok etmek için dahi kullanılabileceğini düşünmeyen zavallılara acıyorum...Bunları dost belleyen de bunlardan farksızdır bence..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #6 : 18 Mart 2011, 19:06:12 »           Tarkan, bu yazdıklarında kesinlikle haklısın. Bunlar gerçektende bizlere her milletten fazla zarar vermişlerdir. Bunlara özel önem vermek en önemli işlerden biridir. Sonuçta turandan bahseden için rusya en önemli ülkedir. Bizlerin bir biçimde gücümüzü kat kat artıracak bazı unsurları bulup çıkarmamız çok gereklidir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.247 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.