Otağımız Türkçüturancı.com üyesi genç Bozkurtlar!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Eylül 2020, 06:38:39


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
Gönderen Konu: Otağımız Türkçüturancı.com üyesi genç Bozkurtlar!  (Okunma Sayısı 21100 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 18 Temmuz 2010, 13:18:10 »

Otağımız Türkçüturancı.com üyesi genç Bozkurtlar, siz bizim için çok önemlisiniz, sizin varlığınız bize güç ve derman veriyor, dayanma azmi veriyorsunuz bizlere. Siz Bozkurtlar bıkmadan usanmadan her zorluğa katlanmak mecburiyetindesiniz,sizin Kudretiniz var oldukça Türk milletinin geleceğide var olacaktır,bunun bilincinden asla ayrılmayın.

Genç kandaşlarım, bize yardım edin, biz sizin olurlarınızla var olacağız bunu biliyoruz. Türkçülük yaptığını sanan şerefsizlerden uzak durarak Atsızın ışığına yönelin. Bu uğurda atacağınız her adım Türklüğü bir nebzede olsa yükseklere taşıyacaktır,yaptığınız her yanlış bize etki olarak dönecektir ki Tanrı göstermesin Türklük zor şartlar altında olduğundan bu yükü kaldıramaz.

Kendinize bulunduğunuz ortamda bir hedef seçin,bilmeden ukalalık yaparak sakın ha ben bilirim havasına bürünmeyin. Ben 46 yaşındayım bişey bildiğimi sanmıyorum sizlerden öğreneceğim çok şeylerin olduğunu biliyorum,sizde böyle yapın. Türkçülüğün yükselmek için değil de yükseltmek için olduğunuda aklınızdan çıkarmayın can kandaşlarım.

Türkçülük sizin gibi genç Bozkurtların himayesinde olduğundan bence çok şanslıdır, hiç bir devirde bu kadar genç Atsızın varlığı olmamıştı, bilinçli Türk çocuklarının çokluğu arkalarından gelecek olanlara örnek olacaktır, bazılarının yaptığı gibi böbürlenmek ve büyüklük taslamak sizden uzak olsun, her an öğreticiliğe soyunmaya bakın, tabi ki öğrenerek.

Ne mutlu Türk doğana deyişi sizin yolunuz olsun, Türk olmayanlara sakın güvenmeyin, arkanızı dönmeyin. Türklük şuuru yol başınız olsun, bu şuur sizin ömür boyu yol göstericiniz olsun, başka düşüncelere beyninizde geçit vermeyin, Türk olsun bizim olsun,acundaki herşeyden daha güzeldir.Sizlere olan güvencimizi boşa çıkarmayacağınızı umarak tamamınızın gözlerinden öperek saygılarımı sunuyorum GENÇ ATSIZLAR. TTK.

yürekli-kam/www.turkcuturanci.com/18 Temmuz 2010
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
sonturk
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 18 Temmuz 2010, 13:24:23 »

Bize lazım olan gençlik bir fırka veya zümre gençliği değildir. Biz fırka ve şahsiyetlerin ebediliğine kani değiliz. Her şeyden üstün, her şeyden önce bir Türkiye vardır. Biz Türk Gençliği istiyoruz!


Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve aşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur. Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lazımdır.
                                                                                                  Atsız
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 18 Temmuz 2010, 13:27:53 »

Dans da edecekler, giyineceklerde, Aşıkta olacak kendilerine aşık da edecekler. Yani, acunun bütün nimetlerinden yararlanacaklar ama Türklük şuurunu beyinlerine kazıyacaklar ve her Türk'e de bunu aşılayacaklar, budur onlardan isteğimiz...

Biz demiyoruz ki kendinizi inzivaya çekin, aksine güzelce yaşayın fakat Türk gibi yaşayın...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KOLOKAAN
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 18 Temmuz 2010, 16:25:59 »

Türkçülük bir yönetim sistemi değildir. Dolayısı ile Türkçü olan bir yönetimin seçtiği sisteme göre işler yapılır. Örnek; Başbuğ Atatürk.
  Sistem Çindeki gibi kendine özgü sosyalizm de olur, İngilteredeki gibi ulusal liberalizm de, Rusyadaki gibi Rusçu liberalizm de. Önemli olan Türklük'ten vazgeçilmemesidir. Örnek ; yine Başbuğ Atatürk.
  Bugün Putin yönetimi Türkçülüğün karşılığı Rusçuluğu çok başarılı bir şekilde yapmakta ve giderekte geliştirmektedir .Türkçülük, nazizmi veya faşizmi örnek alamaz! Çünkü, Türkçülük Türk'e özgü bir düşünce yapısıdır! Dışarıdan ithal edilmemiş tek ideoloji Türkçülüktür ve Cumhuriyet de bu gerçek doğrultusunda kurulmuştur!
  Türkçülük, ırkçılık değildir diyenlere, Türkçülük, Türk Irkçılığının diğer bir adıdır. (TÜRK = IRK --> TÜRKÇÜ = IRKÇI) Türkçüler olarak , Türklükle-İslamın sentezi olan ve Türkleri tek bir dine indirgeyen,Türklükten çok Arap kültürünü, İslamiyetten çok Arap sömürücülüğünü yaşatan çapulculara  karşıyız Türkçülük bir ülküdür. Ülküler, milletlerin manevi gıdasıdır. Ülküsüz milletlerin en talihlisi dahi silik ve sönük kalmaya mahkumdur. Eğer bu millet talihli de değilse, onun sonucu yenilmek, ezilmek, hatta yok olmaktır.Bugün, basın ve televizyon başta olmak üzere önemli pozisyonları ele geçirmiş Liboşlar (işbirlikçi liberaller), siyonistler, vatansız komünistler ve ABD’nin kadim işbirlikçisi Araplar tarafından desteklenen sahte İslamcılar yani çapulcu ülkücüler ,ırka dayalı milliyetçiliği eleştirmekte ve insanların eşit olduğunu iddia etmektedirler.
 Öncelikle şunu bilelim .Birine anne, baba veya kardeş diyebilmek için kan bağı gereklidir. Annemizin ve babamızın özellikleri bize kalıtım yoluyla (genler) geçer ve bize fiziksel ve zihinsel özelliklerimizi verir.Bu kan bağı kutsaldır ve bizi bir aile kılar; toplumun geri kalanından ayırır.
Milletleri ve ırkları da bir arada tutan ve diğerlerinden farklı kılan da bu kan bağıdır.
 İşin özü Türkçüler gerici ve işbirlikçi tüm kadroları reddetmeli ve devrimci olmalılar .Medeniyeti hurafelerde değil bilim ve teknik ışığından da aramalılar  . Ve son olarak Türkçü okumalıdır ve dünyayı daha iyi anlamalıdır. Çünkü, tüm dünyaya taliptir...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 18 Temmuz 2010, 17:13:44 »

Türkçülük tabiki bir yönetim şekli değildir. Fakat, Türkçülerin yönetimde olması çok önemlidir. Bu da gençlerimizin bilinçlendirilmesi sonucunda olacak şeydir. Zordur, lakin olmaz da değildir.

Türkçülük allahına kadar yani anlayacağınız dilde sapına kadar ırkçılıkdır! Aksini diyenler; bizim külahımıza anlatırlar, diyeceklerini...

Biz Atsız'ın kılıçlarıyız, Türkçüyüz, Irkçıyız, ÜMMETÇİ PİÇLERİN BİZİM DÜŞÜNCEMİZLE NE YAKINDAN NEDE UZAKTAN İLGİSİ VE ALAKASI OLAMAZ! BİZ, YÜCE BİR ÜLKÜNÜN CENGAVERLERİYİZ ONLAR İSE SEFİL BİRER ÇAPULCU!..

Türk birliğinden başka bizim gençlerimiz sentez mentez bilmezler Kolo! Türkçülük Türk kılmaktır, bizim gençlerimizin yolu budur. Ve bu olacaktır!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YiğitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 18 Temmuz 2010, 17:18:35 »

   Türkçü Kimdir?


Türkçü, Türk soyunun üstünlüğüne inanmış olan kimsedir. Bilir ki bugün görülen geri ve kötü ne varsa, hepsi, geçici bir hastalığın belirtisidir ve geçmiş zamanlarda bizi ileri götüren, zaferden zafere yürüten erdemlerin hepsi kanımızda, ruhumuzda, içimizde gizli bir halde yaşamakta, belirecek imkan ve fırsat aramaktadır.

Türkçü, milli çıkarları şahısların üstünde tutan, milli mukaddesata ve geçmişe saygı gösteren, görev ahlakı yüksek olan, haksızlıklarla savaşta korkusuz bir insandır.


Türkçü, gününü gün eden veya dalkavuk bir insan olamaz. Sert yaşamaktan hoşlanır ve en büyük sertliği de nefsine karşı gösterir. Tarihimizde kahramanlık ve büyüklük bol bol bulunduğu için, bazı küçük milletlerin yaptığı gibi kahraman ve kahramanlık icadına lüzum görmeden, esasen var olanların hakkını vermekle yetinir. Böylelikle, milli kahramanlarına saygı gösterir, fakat milli kahramanların kusuru da varsa, söylemekten çekinmez ve hiçbir sebeple, kahraman olmayana kahramanlık payesi vermez. Hele Türklüğün mukaddesatını yıkanı asla bağışlamaz ve bunları bağışlayanları düşman sayar

Türkçü, alçak gönüllü olmaya mecburdur. Çünkü, kendini ileri sürmek, yaptığının karşılığını beklemek veya takdir olunmak içindir. Halbuki takdir beklemek bir bencilliktir. Türkçü, milletine bir hizmet yaparken, bunu, beğenilmek için değil, görev bildiği için yapar ve yapacağı en büyük hizmetin bile, adı sanki bilinmeden ölüp mezarsız yatan şehitlerin hizmeti yanında pek küçük kalacağını bilir.

Türkçülük, yükselmek için değil, yükseltmek içindir. Topluluklar, fedakar fertlerinin çokluğu nispetinde yükselir.

Türkçülük, bir fikir olduğu kadar da inançtır. İnanç olduğu için de tartışmasız, tenkitsiz kabul olunur. Onun tartışılacak ve tenkit olunacak tarafı temeli, esası değil, ayrıntılarıdır

Türkçüler, dayanışmalı yaşamaya mecburdur. Dayanışma, az kuvvetle çok iş görmenin tek ve değişmez çaresidir. Dayanışma olmayan yerde, için için bir çekişme var demektir. Türkçü, ülküdaşları ile olacak bir geçimsizliğin ülküye zarar getireceğini bilir

Türkçü hiç şüphesiz, Türkten olur. Fakat her “Türkçüyüm” diyen Türkçü değildir. Samimi olması ve Türkçülüğün şartlarına uyması lazımdır.

Türkçülüğün en büyük görevi Türklüğe hizmettir. Bunun da baş şartlarından biri, çevresinde bulunanlara Türklük sevgisini aşılamaktır. O, yorulmadan, bıkmadan, Türk soyunun üstünlüğünü anlatacak yabancıların tehlikesini söyleyecek, Türk ahlakının gereklerini bildirecek, barışmaz düşmanımızın Moskof olduğunu telkin edecektir

Moskofçu komünistin vatan haini olduğunu en iyi ve herkesten önce anlayan Türkçülerdir. Onun için komünistlerle her yerde, her vasıta ile, her şekilde savaşacaklardır.

Kısacası, Türkçüler, XX.yüzyılda Türk milletinin fedakarlarıdır.

Hüseyin Nihal ATSIZ

Orkun, 20 Ekim 1950, Sayı: 3


Atsız Ata'mız her konuyu olduğu gibi davasının özünü oluşturan Türkçülüğü de bizlere ışık tutacak şekilde anlatmış.Türk ırkçısı kılıçtan keskin çelikten serttir,eğilmez bükülmez bu hepimizin malumu ancak bizlerin bir başka önemli bir özelliği de çevremize örnek olacak şekilde ADAMLIĞIMIZDIR.Türk ırkçısının hüznünde de öfkesinde de neşesinde de saygı vardır.Türkçü , Türk soyundan ve bunu heryerde  ilan eden ve Türk olmakla grur duyun kimselerin oluşturduğu topluluktur. Bilinmelidir ki kimse kendisine ve toplumuna bile bile zarar vermez, zarar gelecek muhtemel durumları da göz ardı etmez ve çözümlerini üretmeye çalışır.Türk milleti tarihin herhangi bir devresinde ben sizden daha üstünüm diye piyasaya çıkmamıştır. Çinli Türk milletini hakir görmüş, gün olmuş Farslı Türk'ü küçük görmüş, gün olmuş Arap Türk'ü küçük görmüş, gün olmuş Bizanslı Türk'ü küçük görmüştür. İsrailoğullarına bakın. Din kitaplarına bakın. Hatta bizim kitabımız Kuran'a bakın. Allah, İsrailoğulları için, ben sizi üstün ırk olarak yarattım der, Kuran'da bunu tasdik eder. Araplar, "Dünyanın en son peygamberi bizim içimizden çıktı, biz üstünüz; Allah Kuran'ı Arapça indirdi, biz üstünüz; Allah cennete bile insanoğulları ile Arapça konuşur, bu nedenle bütün insanlar öbür dünyaya gitmeden önce Arapça öğrensinler; biz üstünüz" demiyorlar mı? Onlar üstünse ben onlardan daha üstünüm. Allah, Yahudileri üstün ırk yaratmışsa, benim ırkım da en üstün ırktır. Bilmem anlatabildim mi? Türkçü Türklerin muassır medeniyetler seviyesine ulaşması için gerekli olan çabayı en üst düzeyde gösteren kişidir.Türk bir vazife için yaratılmıştır. O vazife kainat güzelleştiği ve sahibi oldugu  zaman biter.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 18 Temmuz 2010, 17:23:08 »

Evet yiğitkam haklısın kandaşım. Malum, Adana'da arapların içerisinde bol oldukları yerde yaşıyorum. Benim başımın belaya gitmeside hep bu yüzden olur. Çünkü;  araplar, her insan anasından arap doğar derler. Buna katlanan katlanır, ama ben asla! Türkçü gençlere duyurulur...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 18 Temmuz 2010, 17:45:27 »

Hahaha..halt etmiş bunu söyleyen araplar..yemişim onların analarınıda,ideolojilerinide...Kabileden olma yanaşmalar..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YiğitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 18 Temmuz 2010, 17:46:32 »

Evet yiğitkam haklısın kandaşım,malum Adanada arapların içerisinde,bol oldukları yerde yaşıyorum ben,başımın belaya gitmeside hep bu yüzden olur,çünkü araplar,her insan anasından arap doğar derler,buna katlanan katlanır ama ben asla.Türkçü gençlere duyurulur.

 Kam bunların sorumlusu bire bir bizim araplaşmış Türklerdir. Bu arap piçlerinin ülkede bu kadar rahat hareket etmeleri ve kendilerini rahat ifade etmelerinin tek sebebi araplaşmış Türklerdir.Hiç birimizin elinde sihirli değnek yok ki  bu milletin kafasına vuralımda , birden herzamanki Türkçü düşenceye bürünsünler. Bu millet nasıl ki birileri tarafından yıllara dayalı bir şekilde ümmetçilikle zehirlendiyse baska birileri tarafında da yavas yavas Türkçülükle kutsanacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 18 Temmuz 2010, 17:48:20 »

Kam bunların sorumlusu bire bir bizim araplaşmış Türklerdir. Bu arap piçlerinin ülkede bu kadar rahat hareket etmeleri ve kendilerini rahat ifade etmelerinin tek sebebi araplaşmış Türklerdir.Hiç birimizin elinde sihirli değnek yok ki  bu milletin kafasına vuralımda , birden herzamanki Türkçü düşenceye bürünsünler. Bu millet nasıl ki birileri tarafından yıllara dayalı bir şekilde ümmetçilikle zehirlendiyse baska birileri tarafında da yavas yavas Türkçülükle kutsanacaktır.


HAKLISIN KANDAŞIM.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 5
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.252 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.022s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.