ORDUSU BIR MİLLETİN ONURUDUR
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Ekim 2020, 20:06:53


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ORDUSU BIR MİLLETİN ONURUDUR  (Okunma Sayısı 274 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.595


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 02 Mart 2020, 11:21:16 »

ORDUSU BİR MİLLETİN ONURUDUR.

Fettullah gülen piçinin yüce Türk milletine yaptığı kötülüklerin başında  askeri çapsızlastirmasi geliyor maalesef.
Askerdeki kan aynı  kan lakin bilgi  ve beceri yönünden sıradanlaştı belki daha da yozlaştı.
20 yil öncesi vatani hizmetini yapmakta olan vatan evlatları ile su an profesyonelleşen asker arasinda disiplin, egitim, ve sahada mehmetcik lehinde uçurum var.
Mehmetcik 20 ay askerlik  yapmak  amacıyla yıl  içerisinde 4 ay acemiligini geçiştirmek icin 3 tertip şeklinde birliğine  teslim olurdu. Bu 4 ay içerisinde gercek bir disiplin, muhteşem  bir beden egitimi ile akıllara  ziyan savaş teknikleri ile donatılırdı.
Mehmetcik 4 ay sonunda acemi birliğinden usta birligine gectiginde mübalağa yapmıyorum su an ki özel  kuvvetler yani bordo berelilerden farksız  durumda olurdu. Bütün  savas teknikleri bilgisi ile donatılmış üstün  bir beden egitimi ile gercek bir sporcudan farksız hani asker üşümez asker acıkmaz asker uyumaz sözü  var ya bunlar icin sarfedilen bir sözdü. Simdi ki mehmetçiklerin egitimini disiplinini gördükçe duydukca serçeler kıçıyla gülüyor.

Şimdiki gençler neden bu kadar  gevşek,  haddinden fazla yavşak zannediyorsunuz ki.
20 yil evvel askerliğini yapmayan kişi  adam yerine konmaz  görüşlerine değer verimez toplum içerisinde asla saygınlığı  olmaz hatta ve hatta ona kız  bile  vermezlerdi. Kız  babasi sormadan kız istemeye gidenler askerligini yapti derlerdi kocaman adam için.
Şu an askerliğini yapmayanlar askerden öyle  yada böyle tart olanlar, vatan görevini baba parasıyla üç kuruşa  bedelli yapanlarda sakınca görülmüyor ve dahi devletin bütün  kademelerinde yer alarak bilir kişi ağzıyla konusabiliyorlarda.
Sahit olduğum bir olayda askerden çürük ( bakınız eskiden askerliğini yapmayana, yapamayana verilen unvandı ÇÜRÜK, iş  göremez, bayağı adi, saglam olmayan hastalıklı demektir ) raporu alarak kaytarmış kaçmış bir gazetenin genel  yayın yönetmeni cavlak kisi karşısına almış koskoca TÜRK  milletinin kahraman ordusunun genel  kurmay başkanını ona askerlikle alakalı  sorular  soruyor. Iste şu güzel  ülkemde geldiğimiz nokta bu.

Bir milletin serefi ordusunun güçlü olduğu  kadardır  yani ordu milletinin şerefidir. Ordunun şerefi de düşmana  verdigi korku kadardır pespaye bir ordunun karektersizligi kendi milletinin acizligine ve yok olmasina sebeb verecektir.  Askeri bir zaferin mevcudiyeti bin yıllarca söylenir dinlendirilir bunun tersi görecelidir. Yenilginin kacinilmaz olduğu  durumlarda ordunun durusu aynen plevnede olduğu gibi destandır milleti onu destanlaştırır. Güçlü milletin güçlü ordusu olmaz ırk  olarak  saglam milletin ordusu güçlüdür  tarih bunu göstermiştir  bizlere. Silah ve sayı  bakımından üstün  olmak her zaman zafer getirir diye bir olgu yanlıştır. Zaferin sebebi egitim cesaret ve kandır.

Bizim ordumuzda  ki zaafiyet geçicidir tarihimizde hic bir zaman olmadığı kadar bitap düşürebilmişse de toparlanarak düşmanlarının  karşısına bozkurt gibi dikilmesi kaçınılmaz gercektir çünkü yüce  TÜRK  milletinin her ferdi yetismis tam bir askerdir. Bu kadim millet ordusunun başına yabancıların gecirildigi günleride yaşamış  ama bu aciziyetten alnının  akıyla çıkmayı başarmıştır, Ordumuzun adeta pert edildigi bu günleride atlatacagimizdan  asla kuşkum olmadı.

Yüce TÜRK milleti olarak biz öyle  yüksek  ve güçlü bir ırkız ki  hali hazirda tam yedi tane bağımsız devletimiz var, tarihte irili ufaklı yüzlerce devlet kurmuşuz, dünya  liiteraturunde yerini almis gelmis gecmis en büyük 3 imparatorluk kurmuş tek milletiz ( hun imp, Göktürk imp, osmanlı imp ) cengizhan imp  ile selçuklu imp saymıyorum bile..

Her zaman söyledim tekrar ediyorum; icimizdeki etniklerin bitlerini kanlandirmadigimiz müddetçe, icimizde hain beslemedigimiz sürece biz TÜRK  milleti olarak Ati de yerimizi  aliriz.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA
Atsızalp 02 mart 2020
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.284 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.