Önemsizi konuşan Türkiye' m
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Temmuz 2020, 03:51:56


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Önemsizi konuşan Türkiye' m  (Okunma Sayısı 1106 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Mergen Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.014


« : 16 Mayıs 2014, 09:55:29 »

Biz o sıradan ve sadece gündelik yaşamını yaşayan rahatı batmış Avrupa ülkelerinden değiliz.

Biz sadece futbol oynayan ve derdi,karşıdaki takımı yenmek olan Brezilya da değiliz.

Veya amaçları yaptıkları robotun bir üst modelini yapmak olan bir Japonya değiliz.

Biz sıradan bir ülke değiliz,sorunu olmayan bir ülke değiliz.Çünkü bizim ülkemizde terör var,bizim ülkemizde düşünmeksinizin ortalığa molotof atanlar var.Bizim ülkemizde herhangi bir bahaneyle ortalığı savaş alanlarına dönüştürmek isteyenler var.

İşte o yüzden biz rahatlıktan ne yapacağını bilemeyip her şeyi konuşan Avrupa devletlerinden veya dünyanın öteki devletlerinden değiliz.
İstanbul 10. Ağır ceza mahkemesi 9 Kasım 2009'da bölücü teröristlerin İstanbul'da İETT otobüsüne molotof atıp 16 yaşındaki bir kızı yaktığı olayla ilgili kararını verdi.
Kızı bilerek ve isteyerek yaktılar.Bunu yakanlar kendi ifade ediyor.

Daha geçen gün askerimize pusu kurmuşlardı,iki şehit daha vermiştik


Ülkemizde bunun benzeri birçok olay yaşanıyor.Ortalığı savaş meydanına çevirmek için uğraşanlar,kaldırımları sökenler,ortalığa molotof atanlar,düşünmeksizin ve içlerinde en ufak bir acıma hissi olmadan masum insanları yakanlar,polise ve askere yalan ihbar yapıp güvenlik güçlerimize tuzak kuranlar var.


Bizim komşularımızda da kargaşa var,ülkemizin bile dört yanında kaos ve savaş var.Mesela komşusu abd tarafından işgal edilen ülke İsveç değil,Portekiz değil,Endonezya değil,Türkiye.


Yanıbaşımızda,Irak'ta abd destekli bir ülke kurulmaya hazırlanılıyor.
Her gün terör örgütü ülkemizi tehdit ediyor.
Meclisimizde bile terör örgütü yandaşları bağımsız ayrı bir ülkeden bahsediyor.
Böyle bir ülke sanki her sorununu halletmiş de,kenidini her konuyu konuşma özgürlüğüne vermiş.Bugünlerdeki konu da öcalana ev hapsi.
30 bin askerimizin katiline ev hapsini konuşacaklarmış.Hemen her şeye yeşil ışık yakmışlar.Artık kaçarı yokmuş,illa konuşulacakmış.
Madem konuşacaklar her meseleyi,niye diğer konuşan gazetecileri içeri aldılar.Onların konuştukları ev hapsinden daha mı değersiz?

Ülkemiz bölünmeye doğru gidiyor,ama devletimiz her şeyi konuşalım,sohbet edelim istiyor.

Devletin sohbetine doyum olmaz,onlar konuşsun halk dinlesin.Halk her zaman dinleyici zaten,konuşma hakkı yok.

Şehit ailelerinin,çiftçisinin,öğrencisinin,öğretmeninin,memurunun,esnafının,yaşlısının gencinin susturulduğu ama bölücülerin konuşturulduğu,bölücülerin konuştuklarına değer verildiği ama milletin konuştuğunun umursanmadığı bir ülkede her şeyi konuşmaktan bahsedenler ülkede var olan hangi sorunu halledebilir ki?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« Yanıtla #1 : 16 Mayıs 2014, 15:57:13 »

Türkiye'yi bölüp parçalamak ve zayıf bir devlet haline getirmek isteyen Emperyalist ülkeler, bazı soysuzları tahrik ederek Türkiye'nin üniter yapısını bozmak istemektedirler. Türkiye'de tek milletin varlığını görmezlikten gelip, millet olmayanlara millet vasfı kazandırmak istemeleri, savaşla elde edemediklerini siyasi oyunlarla elde etmek için nafile uğraşlardır. Milli şuur bir kuvvettir; onsuz toplum sürüdür. Yalnız cesaretle birlikte meydana çıkmadığı vakit büyük kudretini gösteremez, parlayamaz. Milleti dıştan ve içten gelebilecek tehlikelere karşı koruyabilecek en mühim silahtır. Milli şuur uyanık olmalıdır. Yukarıda değindiğiniz gibi belli bir hayat tarzını dayatan zorla ya da gizli yollarla yaymayı gaye edinen 'Kültür Emperyalizmi' ne geçit yok! Türkçeyi doğru düzgün konuşamayan gazetelerde, dergilerde emperyalizmin uşaklığını yaparak işi paraya dökmüş hainler, hiçbir zaman millet ve vatan duygusunun, yüksek ahlâkın karşısında kuvvet kazanamazlar. Burada özellikle Türk kadınına, kızına çok büyük görevler düşmektedir; çünkü kadınlar milli şuur bilinci içinde olmadıkça yetiştirdikleri nesiller de bu bilinç içinde olamazlar. Tarihi yücelten, yükselten milli bilince sahip Türk kadınıdır.

Değerli paylaşımınız için çok teşekkürler Mergen Kurt
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.215 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.