ÖLÜM KORKUSU İLE DİN SÖMÜRÜSÜ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 02 Ekim 2020, 01:27:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÖLÜM KORKUSU İLE DİN SÖMÜRÜSÜ  (Okunma Sayısı 7871 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 03 Eylül 2009, 22:44:16 »

ÖLÜM KORKUSU İLE DİN SÖMÜRÜSÜ

Tarih 3 Eylül 2009 Günlerden ramazan ayı bütün televizyonlarda maneviyat hakim tabi dini olarak.Tv seyredenlere genellikle ölüm korkusu dikte edilmekte olduğu görülüyor.Müslümanlığın gereği olan barış,kardeşlik ve huzurdan eser yok.Hani normal zamanlarda bahsederler ya din adamları ucu kendilerine dokunan bişeyler olduğunda ondan bahsediyorum.Bu ramazanda nedendir bilmiyorum yön değiştirdi bazı şeyler bütün dini kanallar yani yazılı ve sözlü basın aynı ağızdan ölüm korkusunu işlemeye başladılar hep bir ağızdan.Bunların hepsinide aynı ağızdan çıkmış gibi Kurandaki kıyamet suresine bağlıyorlar. Neler gelecekmiş insanların başına bakınız.

a) Dünya üzerindeki büyük su kütleleri taşarak tusunami misali kainatta canlı koymayacakmış.

b) Dağlar su misali eriyerek canlıları içine alıp yok edecekmiş.

c)Uzay yarılıp ikiye bölünerek insanları içine alıp yok edecekmiş.

d) Dünyaya bir gök taşı çarparak insanları yakıp kül edecekmiş.

e) Mağma ısısını artırarak buzulları eritecek oradan oluşan su insanları boğacakmış.

f) Ay ve güneş karararak dünyada yaşamı yok edecek dolayısıyla insanlıkta yok olacak

daha bir çok mavra ve buna benzer saçmalıklar almış başını gidiyor bu sene dini kanallarda.Bir çok ölüm yolu var insanlara seç seç al,korkanlar yandı uykuları kaçtı sabaha kadar uyuyamamışlardır allaha yalvarmaktan,mantıklı düşünsen gelecekse ölüm herkese gelecek o zaman neden yalvarım dua edimki allaha,bana zaten ayrıcalık yok.

Ama bundaki amaç başka Din simsarları ölümden korkan insanları allah korkusu vererek kendilerine çekme çabası içerisindeler tabi bizim mankurtlarda hazır hemen bunların kucaklarına oturmaya.Alenen meydanda gözüken Fettullah Gülen efendi diğer adı ile Sarıklı Kardinal yani FETTOŞ bir agızdan başlattı bu tip yayınları kesinlikle bir bildiği vardır bu sümüklünün,Milleti allahla korkutup kendilerine nema sağlama bunların işidir.Tanrıdan neden korkulacakki görevini yapan yaratılan içini zaten serin tutuyordur.Tanrıdan korkacak durumu olanlar sarıklının kucağına doğru kayar.Biz Türkler Tanrının kılıcı olmuş bir ırkız.Tanrıyı dünyaya biz kılıçlarımızla ve kanımızla kabul ettirmişiz ölümdende korkmayızki,bu palavralardan korkalım çünkü biz ölüme davul zurna çalarak gideriz.


Bu türlü yayınları izleyipte inanan zavallılara acımakmı gerekiyor yoksa onların Allahla aldatılmalarına üzülmekmi.Tanrının varlığına inanan gerçek müslümanlar bu palavralara inanmazlar çünkü Tanrının gücünü ve kuvvetini bilirler Tanrı ol der olur yani yaratır yok ol der herşey yok olur.Tanrı bu güce sahiptir ne gerek var yukardaki eylemleri yapmasına.Tanrıya inanmak budur işte Ölüm verecek diye inanılacaksa ölümden korkmayanlar demekki inanmaları gerekmiyor demektir.
Sineğin kanadından yağ elde etmeyi beceren bu zihniyet şu ramazan ayındada fırsatı kaçırmadı.Yoğun şekilde gene düsturlarını gerçekleştirdiler.Ben bir Türkçü olarak Tanrıya inanan birisi olarak,Tanrı korkusunu değil sevgisini yüreğinde taşıyan birisi olarak bu palavralara kulak asmıyorum fakat çevremizde Allah denince yüreğine ölüm korkusu düşenlerin çokluğu bizi kahrediyor.Bu manevi günlerde Türklüğü binlerce yıldır var ettiği için Türkü yaratan Tanrıya binlerce kez teşekkür ediyor ben Türkün Tanrısını çok seviyorum.
TANRI TÜRKÜ KORUSUN-NE MUTLU TÜRK DOĞANA

yürekli-kam
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Dr.azerkan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2009, 23:33:10 »

Bundan bir süre önce de kıyamet gününün yaklaştığı hakkında bir çok haber yazılı ve görsel basında yer alıyordu...öte yandan fetullah gülen ise günümüzü ahir zaman olarak ilan edip herkesi İslama davet ediyordu..İnsanların İslama davet edilmesi normal karşılanabilecek bir durumdur..Ancak bu davetin ölüm ve cehennemle korkutularak yapılması sömürüden başka birşey değildir...Bir başka izletide Fetullah,Nur cemaatinin yüzyıllar önce peygamberimiz tarafından müjdelendiğini bildiriyor ve Hz.Muhammed'in Ahir zamanda bir topluluk gelecek,onlar ki benim sahabelerimle aynı cennet mertebesine ulaşacaktır dediğini iddia ediyordu..Kendisini cennetin garantisi ilan etmek ancak kafirlere ve din simsarlarına yakışır..Fazla söze gerek olmadığı kanısındayım..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #2 : 04 Eylül 2009, 02:55:04 »

   Kandaşım çok güzel bir konuya değinmişsiniz.İnsanlar üzerinde nasıl baskı kuracaklarını çok iyi biliyor bu hainler. Dini kendilerine göre değiştirmekte de üstlerine yok. İstediği ayeti reddetme lüksüne bile sahip beyefendi. Bunların inandığı tek bir şey var o da para.Para olduktan sonra bunlar parasını tanımaz.Para da nasıl gelecek daha çok böceği yuvalarına bağlayarak. Gün gelecek hepsinin hesabı soracak.İstiklal Mahkemeleri'ni geri istiyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
umut1
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 85« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2009, 04:17:59 »

Korkunun ecele faydası yok diyen bu millet nasıl olurda bu tuzaga düşer oda ayrı .G...den korkan yaşamasın kork kork nereye kadar
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İNADINA TÜRKÜZ
İNADINA TURANCI!!!
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2009, 04:26:19 »

BUNLAR ACUNDA DİN SÖMÜRÜSÜNÜ NASIL YAPACAKLARINI TAM ÇÖZMÜŞLER. HERŞEY KENDİ ÇIKARLARINA ENDEKSLİ. GERÇEK DİNDAR BİLGELER BU SİSTEMLERİN HERZAMAN YAĞISI OLMUŞTUR. O BİLGELERDE HERZAMAN İŞKENCELERDEN GEÇMİŞTİR, ÖLDÜRÜLMÜŞTÜR. ÇÜNKÜ HER ZAMAN GERÇEK HAKKI SAVUNMUŞLAR KİMSEYE EYVALLAH DEMEMİŞLERDİR. ELBET HERŞEY SONLANDIĞI GİBİ ACUNDA YOK OLACAKTIR. AMA KONU BU DEĞİLKİ. SİZİN YAPTIĞINIZ HAİNLİKLER, İNSANLARI KANDIRMALAR, HAKSIZLIKLAR, YURTSEVERLERE DÜŞMANLIĞINIZ, İŞTE SORUN BUNLAR. BİZİM İMANIMIZ İÇİMİZDE. SİZ İMANLI İSENİZ YAPTIĞINIZ İŞLERİ GÖZDEN GEÇİRİN DİNDEN BAHSEDEN BİRİLERİ... TTKY      
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
BOZKURT KEMAL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 300


Yaşadıkça Türkçüyüz Hedef Turan.....


« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2009, 13:26:06 »

fettosların bana göre dağa cıkan pkk dan farkı yoktur,bunlar değil midir Atatürk'ü sevmeyen cünkü dini sömürmelerine engel olan bir taş koymus önlerine laiklik.Bilmezler mi nicin olduğunu ama onlara sorsan öyle değildir...Sana dinini yaşama diyen mi var papa hazretleri deyip elini öpen sahte dindarlar dinini yaşa ama kullanma halkımı kandırıp sömürme !!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
 
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Kayrahan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2009, 19:43:57 »

Merhaba

Allah'dan korku ona karşı itaatsizlik olmalı, Allah'a karşı sevgi aşk olmalı. Korkuyla olmaz bu işler.


Saygılarımla
Kayrahan
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ülkü'ler Kurşun Geçirmez!...
BELGİN
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1


« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2009, 12:46:27 »

Tanrıdan korku vererek bir yerlere geliyorlar gelmesinede ya Türkün kininden korkmamalarının cezası ne olacak onuda birilerinin bunlara anlatması gerek.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt_Türk
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2009, 12:48:48 »

Türk'ün kininin azabı üzerlerine çöktüğünde korkmalarına gerek kalmayacak ki,o zamanı bulamayacaklar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
URUNGU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 6


« Yanıtla #9 : 02 Ekim 2009, 12:59:10 »

Tanrı'dan korkmak için muhakkak kötü bişeyler yapmış olmalısınız ki korkuyorsunuz.Vatana millete ihaneti din ile karıştıranların Tanrı'dan korkmalarına dediğiniz gibi zamanları kalmayacak.Onların asıl korkmaları gereken ihanet ettikleri milletin fertleridir.Biz Tanrı'yı seviyoruz diyelim Türk'e iyi davrandığı sürece tabi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.23 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.