Milletin galeyanına sebeb vermeyen adi suçlarda idama karşıyım!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Temmuz 2020, 03:15:13


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Milletin galeyanına sebeb vermeyen adi suçlarda idama karşıyım!  (Okunma Sayısı 3892 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.290


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 30 Haziran 2017, 20:34:22 »

Milletin galeyanına sebeb vermeyen adi suçlarda idama karşıyım!

İnsanalara verilebilecek en ağır mahkumiyet cezasını idam olarak biliyoruz, Bazı insanları öldürmek bazen o kişiye mükafat  dahi olabiliyor, bence insana verilecek en ağır ceza yarı aç olarak ömrünün sonuna kadar bir hücrede tek başına mahkum edilmesidir ki yaptığının ne kadar kötü olduğunu anlayarak kısa zamanda öleceğini bile bile  gebermesidir.
Türkiye gibi 5. sınıf adaleti olan ülkelerde ben idam cezasına resmen karşıyım, bizim gibi ülkelerde adi suçlara idam cezası verilmez, cezalar tamamen siyasidir ve verilen cezanın hakkaniyet sınırları içerisinde olacağıda %100 kuşkuludur.

Amerika, Hollanda, Belçika gibi ülkelerde yaşıyorsak yani bizim adalet sistemimiz o ülkeler seviyesindeyse ( Bu saydığım ülkelerde tamamen ırkçı bir sistem vardır) eğer, idam cezasından yana kesin  tutum içerisinde olurum çünkü bu ve benzeri ülkelerde ceza evinde mahkum olan kişiler için bile adalet mevcuttur, bu ülkelerde bazı suçları işleyenlerin anında katledilmesi gerekmekte.

Mesele şimdiki Türkiye ve onun adalet sistemi içerisinde idam cezası!
Normal şartlarda şöyle bir düşünelim şu an ceza evlerimizde yatan yüz binlerce kişi var, bunların tamamı suçlumudur? değil tabi ki.
Suçu ağır, hafif farketmez suçsuz bir kişinin idam cezası alarak mahkum edilip infaz edilmesi!!!
Polis yanlı, Hakim yanlı, savcı yanlı, gardiyan yanlı, celllat yanlı!! Şu an Türkiyede idam cezasından yana değilim

Dedik ya normal şartlarda bebek katillerine, çocuk istismarcılarına, vatan hainlerine, bayrak tecavüzcülerine, kul hakkını yiyenlere (Egemen Bağış, Muhammer güler) ve Türk soyundan olmayıp iç işlerimize karışarak kargaşa çıkarmak benzeri suç işleyenlere idam haktır!

Şu an Türkiiyede idam cezası olsaydı eğer bilin ki bir tek kürt pekakalı asılmazdı, kim asılırdı peki dediğinizi duyuyor gibi oluyorum, ASILACAK KİŞİLER  ATATÜRKÇÜLER OLURDU!!!! Atatürke hakeret edenlerin alkışlanarak tebrik edilip bırakıldığı bir adalet sisteminde, kürt pekakalının ayağına gidilerek koftiden mahkeme kurup beraat ettirildiği bir adalet sisteminde Türkçüler Atatürkçüler idam edilirdi bak bundan zerre kuşkunuz olmasın, yediğim cezalar neticesinde kendimden biliyorum işin akışını..

Benim fikrime göre güncel yaşadıklarımız içerisinde;  sınırlarımız dahilinde bölüğü düşmanlar tarafından baskına uğrayarak tek şehit veren yüzbaşıyı, alay komutanını, tümen komutanını, genel kurmay başkanını asan adalet sisteminden yanayım.
Benim fikrime göre güncel yaşadıklarımız içerisinde;  sapık çocuk tecavüzcüsünün, bu sapık bu işlemi bir kurum adına ona bağlı yapıyorsa o kurumun  baş sorumlusunu, o kurumun bağlı olduğu bakanı asacak adalet sisteminden yanayım.

Türkün töresinde idam cezasının yeri apayrıdır, yerine, kişisine göre idamın şerefli olanı bile vardır.
Şerefsizleri altı harlanmış kazanda kaynayan suya atarak idam cezası gerçekleştiriliyorsa da, Yaptığı eylemin cezasını töre idam olarak değerlendirdiği için katledilmesi elzemleşen Türkün kanı asla toprağa akıtılmazdı!!
Düşünebiliyormusunuz şu an ki Türkiye cumhuriyeti adalet sisteminde idam cezası olsaydı eğer kimler asılmış olacak, ortalık kimlere kalacaktı. En başta genel kurmay başkanımız İlker Başbuğ gitmişti vatana ihanetden, ardından aksakallı paşa, onun ardından Engin Alan paşa, Mustafa Balbay, Prof. Dr. Mehmet Haberal kimler kimler pekiiii bunları asanlar kim olacaktı?

İşte bakınız canlı örnek Komutanın birliği başıbozukluktan dolayı bir zaman evvel yedikleri yemekten zehirlenmişti, o olayda şehit de verildi, aradan çok bir zaman geçmeden işte dün yeni bir haber aynı birlikteki askerler tekrar zehirlenmiş.
Benim düzenimde benim adalet sistemimde bu birliğin komutanına tek soru dahi sormadan idam cezası verilmesi haktır!!

Namus cinayetlerinde kadın erkek farketmez isterse kişi yüz kişiyi katletsin idam cezasına karşıyım, devlet bu kişileri belli bir zaman sonra kendi lehinde kullanabilir.
Düşünce suçu eyleme dökülmemişse idama karşıyım!
Vatana ihanet seviyesine ulaşmamış siyasi hareketlere verilecek idam cezasına karşıyım!
Bir yabancı uruklunun işlediği suç Türk soylu bir hainin işlediği suçun en az beş katı değilse idamına karşıyım! Yani Vatan Bayrak meselesinde benim adalet sistemimde Türk soyundan olanlar, Türküm diyenler çok dikkatli olmak zorunda!
Milletin galeyanına sebeb vermeyen adi suçlarda idama karşıyım!

Tanrı Türkü korusun

NE MUTLU TÜRK DOĞANA

yürekli-kam  Veysel TOP
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.228 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.