Mevsimlik Türkçüler!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Mayıs 2020, 07:00:57


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mevsimlik Türkçüler!  (Okunma Sayısı 4054 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 14 Ağustos 2011, 14:33:14 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Mevsimlik Türkçüler!.


Nedendir bilinmez bizim Türkçü kandaşların pek çoğu yazın hızlarını keserek kışın arap atı gibi tırısa kalkarlar, Yaz aylarında Türk milletinin refaha kavuştuğundan olmasın bu. Belki de yazın yapacak işleri çok, kışın ise vakit fazlalığı var, dur hele biraz Türkçülük yapayım mı diyorlardır.

Türkçülüğü bile az buçuk yapamayan adamdan nasıl olur da bu vatana bu millete faydalı olacak projeleri tam anlamıyla yapmasını bekleyebiliriz, Türkçü işini en iyi yapacak kişidir, Türkçülüğü iyi yapamayan işini yapabilir mi? Türk milletinin geleceği böylesine Türkçülerin elindeyse yandık ki ne yandık. Bırakın Türk milletinin Fedakarları olmayı bu gibiler kendi kendilerine bile faydası olmayan gerçek zavallı mankurtlardır.

Hani var ya saf kan Türk olan bozkurtlar, bazı kendilerine Türkçüyüm diyenler tarafından en ufak sebebten hakaretler edilerek ötelenirler, işte bu öteleyenler Mevsimlik olan Türkçülerdi çünkü unutulmuşluğun hatırlatılması gerekir, bilmezler ki biz o Bozkurtların fedaileriyiz, onlar yaşamak biz Türkçüler ise onları yaşatmak için varız.

 Benim mevsimlik hızlı Türkçü kardeşim, uygun zamanını bulduğu anda kendisine bir site açar, orada kağanlığını ilan eder, bazı Türkçü sitelere hakaretler ve küfürlerle karışık tehtitler yağdırarak bir kaç üye kazanmanın yoluna bakar, ilk önceleri hızlıdırlar Türkçülüğe yön vermeye bile kalkarlar daha sonraları gerçekler ile yüzleşirler, kendilerini kandırdıklarını anlamaya başlarlar ve ufak ufak yaz mevsimi de yaklaşmakta olduğundan sitelerine de ufak ufak girmeye başlarlar ve sonunda bir bakarlar ki koskoca Türkçü sitede kendilerinden başka kimse yok, gerçekler ile yüzleşmenin verdiği umutsuzluk ile hasbel kader girdiğimiz siteye bir bakarsınız ki geçici olarak kapalıdır, yani kış bitiyor ve yaz başlıyor, bu demektir ki mevsimlik Türkçü kandaşımın da tatlilleri başlamaktadır.

 Ben yürekli-kam, Bu sözlerim 6 ayda bir  Türkçü site açan bütün Türkçü kandaşlarım için geçerlidir!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 14 Ağustos 2011, 14:35:41 »

 Mevsimlik Türkçüler! Peynir Çok güldüm bu terime. Sırıt Çok yerinde bir terim olmuş. Bu terim üzerine kalemi kuvvetli olan kandaşlardan bir makale bekliyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2011, 14:41:06 »

Bibim, bu işleri ve nedenlerini bilen  içimizdeki en bilgili kandaş Oğuz Şad'dır, o yazsın makaleyi, olmaz mı?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.863« Yanıtla #3 : 14 Ağustos 2011, 15:03:54 »

Andalarım fazla kızmamak lazım.Biz Türk'lerin son zamanlarda hep maddi sorunları var.Zaman bulamıyorlardır belki.Yürekleri Türk'lükle dolu olsunda,canları ne zaman isterlerse biz buradayız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Ağustos 2011, 16:00:55 »

Bibim, bu işleri ve nedenlerini bilen  içimizdeki en bilgili kandaş Oğuz Şad'dır, o yazsın makaleyi, olmaz mı?


 Oğuz Şad'ın o güzel, bilgilendirici ve adeta bir tarihi kaynak niteliğindeki makalelerini zaten uzun zamandır özlemiştik. Rica etsek duyarmı acep? Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #5 : 14 Ağustos 2011, 18:54:09 »

Yürekli-Kam ağabey doğru söylemiş mevsimlik Türkçüler konusunda.Ama bizim olduğumuz site için kastetmediğini umuyorum.Bu işi yapan en iyi Türkçü site kesinlikle bizim şuan bulunduğumuz sitedir.Yaz mevsimindeki rehavetten etkileniyorlardır demek istiyorum.En kısa zamanda daha çok ziyaret edilecektir.Bizde yoğun ve yorucu iş ortamından gelip,siteyi açtığımızda sürekliliğin ne kadar etkili olduğunu görebiliyorum,karşılaştırma yaptığımda..TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 14 Ağustos 2011, 18:57:01 »

Yaklaşık olarak bir haftadır otağa giremediğim içim özür dileyerek söze başlayayım. Otağa giremeyişimin sebebi olan internet arızasını Oğuz Şad'a iletmiştim. Onun araclılığı ile Veysel ağabeye de ulaştığını düşünüyorum.

Türkçülük, mevsimlik değil ömürlüktür. Eğer kendine Türkçü diyorsan bir ömrü, hayat düzenini, duruşunu Türkçü düşünceye göre düzenlemen gerekir. Sadece şehit haberi geldiğinde yahut içi ve dış tehlikeler kapına dayandığında Türkçülük aklına geliyorsa, bunun adı Türkçülük değil durumdan vazife çıkarmaktır.

Kam ağabey, makalenizi tebrik ederim. Elinize sağlık...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
GöKTÜRK KÜRŞAD
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 400


TTK


« Yanıtla #7 : 14 Ağustos 2011, 19:01:03 »

Kağan Bahadır kandaşım,sözlerine şu yorgunlukta ne ekleyebileceğimi bilemiyorum.Türkçülük ömür boyu devam eden bir yoldur.O uğurda önümüze çıkan tüm engelleri aşacağımız kutlu bir yol.Ne mutlu TÜRK'üm diyebilene.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK,bu ülkenin yegane efendisi,yegane sahibidir.Saf TÜRK soyundan olmayanların bu memlekette tek hakları vardır;hizmetçi olma hakkı,köle olma hakkı.Dost ve düşman,hatta dağlar bu hakikati böyle bilsinler.                          M.Esat Bozkurt
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 14 Ağustos 2011, 19:04:28 »

Yeni başlanan hareketler, yeni ve heyecanlı gençlerce başlatılsa; ya da hareketleri başlatanlar henüz gençlik ruhunu kaybetmemiş aksakallar olursa mutlaka başarı elde edilir. Ancak bilgisayar başında köhneleşenler, dün kağan dediklerine bugün çaşıt diyenler, gerçekte var olup olmadıkları bile başlı başına bir felsefe tezi olabilecek öyle adamlar var ki her ayağa kalkışlarında İlteriş Kutluk Kağan döndü sanıp yazık ki yanılıyoruz.

Amaçları hizmet olmayan, bizlik duygusu nedir düşünmeğe bile gerek görmeyen, sırf farklı düşünmek için Türk Milleti'nin binlerce yıllık dinamiklerine bombalar koyan öyle insanlar var ki işte Osman Paşa geri döndü deyip bir kaleyi daha kaybettiğimizi görüyoruz.

Savaşın yarısında vuruştan vazgeçilmez. Gûya Çingiz Kağan gibi evvela yoldaşlarına hûcm edip birlik kuracaklardı. Verebildikleri umursanmaz zararların altından ortadan kayboluverdiler.

İçeri çekmeye çalıştıklarımızı dışarı ittiler. Türkçü olmayan her Türk üzerine sorumlulukları vardır.


Daha diyecek çok söz var ama, havada kalır. Kağanlıklarının kapılarına kilitleri vurmuşlar, dünya hayatının meşguliyetlerine dönmüşler bile. Hevesleri geçmiş.

Bizim feda edecek çok şeyimiz var.
Kalemizin içindeyiz.


Tanrı Türk'ünü koruyacaktır!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 14 Ağustos 2011, 19:59:27 »

Kağan_Bahadır, Bana  Dünyadan 10 tane faal Türkçü adı say deseler kesinlikle sen onlardan birisi olursun kardeşim, bizim sözümüzün nereye gittiği yazıda aleni olarak söylenmiştir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.056 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.