MEKKE-İ MÜKERREME TERÖR ÖRGÜTÜ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 13 Ağustos 2020, 03:35:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: MEKKE-İ MÜKERREME TERÖR ÖRGÜTÜ  (Okunma Sayısı 1204 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« : 28 Temmuz 2012, 23:43:06 »

 Gündemi az çok takip edenler bilir. 2007 yazıydı ve akp seçimlerden her zamanki gibi açık ara sıyrılarak iktidarını pekiştirmişti. Bu sonuçla birlikte halkta bir ferahlama hali olmuş güya istikrarın korunacağına inanıyordu. Malum seçimler ve cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi tansiyon baya yükselmişti, muhalif kanat sokaklara dökülmüş, akp de medyaya bugünkü kadar hakim olmadığı için kamuoyu da iktidar partisine önemli oranda yükleniyordu. Her kesimden vatandaş tek ortak özelliği akp karşıtlığı olması nedeniyle iktidarı korkutmuş askerin de araya girmiş olmasıyla ülke bir gün sonrasını göremez hale gelmişti.
 Böyle bir ortam bertaraf edildikten sonra artık iktidar bu oluşmuş kargaşaya bir suçlu arayacaktı ve yargı da can simidi gibi düğmeye bastı. Ergenekon isimli karanlık bir örgüt, güya cumhuriyet kurulduktan hatta daha eskiden itibaren bütün olumsuzlukların müsebbibiydi. Hatta 7/24 sövdükleri Ecevit i bile ergenekon öldürtmeye çalışmıştı, ne güzel o zaman ergenekon güzel bir örgüttü. Bütün darbeleri bunlar yapmış, bütün istikrarsızlıkları bunlar getirmiş Türkiye nin o gün en çok izlenen dizisinin bile ana teması o olmuştu. Bunların özellikle de dışarıdan bağlantıları varmış, özellikle kafir siyonistlerden. Askere pusu kurdurtup öldürüyor sonra da zavallı pkk nın üstüne atıyorlarmış suçu. Özal ı, Eşref Bitlis i, Uğur Mumcu yu bunlar öldürmüş. Sağ-sol çatışmasında iki tarafa silahları verip ülkeyi kaosa götürmüş.
 Sonra da taraf isimli bir paçavra çıkmış gizli gizli belgeler servis etmeye başlamış. Kaynakları nedir bu belgelerin? Meslek sırrı:) . Bu açıkça milletin zeka seviyesiyle alay etmektir. Günümüzde devasa teknolojiler gelişmiş sıradan bir vatandaş bile isterse belge adı altında neler neler çıkaramaz ki ortalığa?
 Bu ve bunun gibi bildiğiniz bir çok olay. Benim asıl dikkat çekmek istediğim nokta sizin de son derece rahatsız olduğunuz bir konu. Türk tarihinin en büyük efsanelerinden birinin ismi artık yeni nesil tarafından adi, aşağılık, kendi milletine kurşun sıkan bir terör örgütü olarak lanse edilecekti. Hadi biz okullarda okuduk da biliyoruz az çok, ya bunun Türk destanı olduğunu bilmeyen ya da daha okula başlamamış bir çocuk ne düşünecek? Kafasında olumsuz bir çağrışım olmayacak mı, destanın aslını öğrense dahi. Türklüğün üzerine kavramlar üstünden yapılmış bir saldırıyı göğüslemek durumundayız.
  Kamuoyunda cılız da olsa yargı operasyonlarının isminin Ergenekon olduğuna eleştiri getirilmişti. Bunu da emniyet şu şekilde savundu: Ergenekon bizim verdiğimiz bir isim değil ki bu örgütün kendine verdiği bir isim. Be adam, madem örgüt bu kadar aşağılık olsun, sen o örgüte yapacak operasyona başka bir isim koymaktan aciz misin? Örneğin truva veya gladyo operasyonu koyamaz mıydın? Hem o zaman bu kadar da tepki çekmezdin. Eğer örgüt kendine Mekke-i Mükerreme, Medine-i münevvere, Hazreti Muhammed, ashabı keyf, mescidi aksa gibi isimler koysaydı da sen aynı bu yaptığını yapacakmıydın? Televizyonlarda bas bas bağıracakmıydın mekke-i mükerreme terör örgütünün bilmem ne cephanesini çıkardık ortaya, samanyolu çıkıp Etö derken o zamanda mescidi aksa terör örgütü-matö- diye diye milletin bilinçaltına kazımak için çırpınacak mıydı?
 İstemezdim dini terimler ile Türklük terimlerini dövüştürmeyi. Hala daha istemiyorum, teşbihte hata olmaz. Sadece bizim bam telimize dokunanların aynı şekilde bam teline dokunsaydık neler hissedecekti onu düşünmüştüm. Büyük ihtimal din düşmanı, Allahsız, kafir, şamanist, put perest, köpeğe tapan gibi sıfatlarla linç edilirdik.

    -Tunçyürekli-
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.198 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.