MASKE İÇİN YAŞASIN BARIŞ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 16 Temmuz 2020, 20:25:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: MASKE İÇİN YAŞASIN BARIŞ  (Okunma Sayısı 4229 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« : 02 Aralık 2010, 23:20:58 »

                                                                                              
Ülkemizde, hemen hemen her gün hatta her dakika duymaktayız bu söylemi: "Barış". Şu sözü sıklıkla duyuyoruz; aslında bu söz apolitik ve ülke gündeminden bîhaber bir insan tarafından izlense, şüphesiz barış lafını ağzından düşürmeyen yeni ve eski kuyruk acılı çakallar kümesine hak verir, onların gerçekten ezildiğini düşünür fakat bu üstte saydığım tipte bir insan için doğal olandır.
  
 Bir de madalyonun öteki yüzü vardır. Bu öteki yüz kızılların bizi ithâm ettiği ve medya yüzünden suç olarak kabul ettikleri ırkçılığı aslında bizim kadar yaptıklarıdır. Öyle ki, kendini sosyalist bir parti olarak nitelendiren BDP'nin ağzından kürt lafı düşmez, her gittikleri yerde kürt halkının ne kadar yüce bir ulus olduğunu savunur da; bir Türk aynısını yapmaya kalktığında, o aşağlık ağızlarını gevşete gevşete zor anlaşılır bir dille "Demograsi istiyoruhk!" derler. Fakat onların istedikleri demokrasi değildir. Onların tek isteği "kıro ırkçılığıdır" ki; bunu bize "dinde yeri yok!" diye böğüren ayılar söyler.
 
  Lâkin kendi milletlerinin en koyu savunucuları oluverirler. Öyle ya, kitapta sadece Türkler ırkçılık yapmasın yazıyordur! Onlar zaten ırkçı da değillerdir. Onlar barış için evlatları yetim bırakan, Türk ırkının evlatlarını hain bir yılan gibi arkadan vuran ve bu korkaklığın adını "kahramanlık"(!) koyan barış güvercinleridir.
 
 Hatta bazı paçavralar bir savcıyı öldüren bir katili kahraman hatta bir dahi yapmışlardır.
 
 İnsan öldürmenin ne kadar kötü bir şey olduğunu, Türklerin bunu hep yaptığını pis kanlarıyla ortalıkta bağıra bağıra söylerler; fakat öte yandan kendi kansız katillerini kahraman yaparlar. İşte bir yandan bu çelişkileri yayarken bir yandan da ilk örnekte vermiş olduğum mankurtları etkilemek için bu sözcüğü kullanmaktan çekinmezler. Zaten çekinmeye kanları olsa, bu kadar çelişki içinde bulunmaz, bulunamazlar.
 
 Üzülüyorum ırkdaşlarım; bazı insanlarımız, bu üstü başı kan içinde gezen çakalların oyununu yutar, bir de bu dilenci kılıklı zevatlara insan derler. Bu insan tipi ne yazık ki hain medyanın gençlere yönelik olarak hazırladığı tuzakla artacak gibi görünüyor. "Trend"ler vatan meselelerine ilgisiz gençlerimizi daha da köreltirken; ilgilenenler için de paçavralarının iğrençliklerinden tuzaklar hazırlamışlardır.
 
  Bir Türk genci olarak, bu açık duruma getirdiklerini kabul etmiyorum, işin açığı inatçı tarafımdan dolayı kabul edemiyorum.
 
 "Boşver memleketi senmi kurtarcan? " lafı bu gençlerin düştüğü durumu bize gösterir; beni ise atalarım karşısında küçük düşürür.

  Evet Türk Gençliği! birinci vazifeni yapamadın, kudretini aldığın kanını kırdırdın. Artık çok 'cool 'sun. Siyaset ile ilgilenenler için ise durum daha vahim ak 47 taşıyan bir adama inanacak kadar aptallar. Gerçi onların bir kanı olduğundan emin değilim neyse bu zevatlar, katilleri suçlayıp katillerini savunurlar, barış isteyip askerleri şehit ederler. Evet, bana ise son söz düşer: "Maske için yaşasın barış!"

SALİH OĞUZHAN ZÜLFE
Türkçüturancı.com
02/12/2010
İstanbul
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2010, 23:31:44 »

Oğuz Han,

Güzel konuya temas etmiş, ''barış'' sözcüğünü diline dolayanların bizzat terör yandaşlığı yapan güruh olduğuna değinmişsin. ''Barış'' sözcüğünün bugün teröristin ve terörist yandaşının maskesi olduğuna işaret etmişsin.

Yalnız, yazmış olduğun makalenin Türkçe yazım kuralları açısından açık olmak gerekirse; berbat olduğunu söyleyeyim. Noktalama işaretlerinden sonra boşluk bırakıp, farklı anlam taşıyan tümcelerini farklı paragraflar oluşturarak yazman gerekir.

Düşündüklerini yazıya dökmende sorun yok. Fakat, yazdıklarını okutman da sorun olur. Hatalarını bir daha tekrarlamayacağını düşünüyorum.

Makale konunu beğendiğimi söyleyebilirim, emeğine sağlık...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Onbaşı Yamtar
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 444« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2010, 23:43:46 »

Kardeşim Oğuzhan,
İçindeki öfkeyi ifâde ettiğin satırlarını seni anlayarak okudum, eline sağlık... Yaşından büyük aklın, inancın ve gözüpekliğin biz Türkçüleri gururlandırmakla birlikte; Türk Kanı taşıyan ancak rûhen bozulmuş, benliğini yitirmiş, yaşıtların da aynı oran da ümitsizliğe itiyor. Keşke her Türk Genci senin gibi vatanını ve milletini seven gerektiğinde canını verebilecek kadar gözü ve gönlü açık olsa.

Ayrıca Türk'e ve Türkçüler'e olan güvenim nedeniyle ve tüm kalbimle inanarak "bölücü güruh olan kürt denen soysuz sürü elbet bizden belâsını bulacak, elbet sahibine hırlayan it gibi kapı önüne konulacak" diyebiliyorum. Müsterîh ol, gönlünü ferah tut...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Toprak ana uyuturken koynunda bizi
Yarınkiler biçecektir ektiğimizi,

Yeşermesi ektiğimiz tohumun haktır,
İşte o gün ruhlarımız şad olacaktır!
yalniz_kurt0634
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 262« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2010, 23:52:51 »

Bugün barış çığırtkanlığı yapan budala bölücü kürtler, dün de insan hakları çığırtkanlığı yaparak ölen teröristleri savunmaktaydılar.Örnek mi Akın birdal pisliği.
Bölücü örgütle girilen çatışmalarda ölen teröristleri savunurken nedense ruhları şad olmuş mehmetçikleri hep unutmuştur.Bu pisliklerin barışıda insan haklarıda sadece kendilerine, onlardan olmayanlara böyle haklar tanımamaktadırlar.Bizde insan haklarımızı, barışımızı , özgürlüğümüzü sadece TÜRK olan kandaşlarımızdan yana düşünüp kullanmalıyız..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 02 Aralık 2010, 23:56:09 »

 Beni bu döküntüler üzmüyor. Hepsi kukla çünki. Beni üzen bu döküntülerin peşine takılan, şeriat hayali ile Osmanlı hayali kuran, Atatürkçülük kisvesi ile hala kominizm peşinde koşan, halkların kardeşliği masalı ile Türk' e düşman olan, bazen hrant dinkle ermeni, bazen sözde soykırım sebebiyle pontus, halklara özgürlük maskesi ile lenin, mao olan ama ne hikmetse bir türlü TÜRK olamayan, olamadığı gibi, TÜRK'üm diyen Türkçüleri her fırsatta aşağılamayı ve suçlamayı bir görev edinen Türk soylu kansızlardır. Hepinizin takdir edeceğigibi bu Türk soylu hainlerin işbirliği ve ihaneti bu kadar büyük olmasa bu saydığım döküntülerin hiç birinin sesleri bu kadar çok çıkmayacak. Birgün bizimde sıramızın gelebileceğini düşünemeyen bu soysuzlara, günü geldiğinde Tanrım bizlere merhamet vermesin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Ayazkan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 78« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2010, 00:03:47 »

Memleket giderek aşiret ağalığının ellerine düşüyor. Bir Allah'ın kulu da çıkıp, ya neler oluyor demiyor. Eşkiyalığı yapan da sensin, barış barış diye bağıran da sensin. Ama nasıl bir barış? Suçu günahı olmayan gencecik kızı yakarak barış! orayı burayı havaya uçurarak barış. Devletin ne kadar kaynağı varsa bu p*çler sömürüyor. Ve hala daha barış adı altında bunu meşrulaştırma çabalarındalar. Bir kardeşlik afyonudur bir barış zehiridir, iyice kendileri gibi p*ç ettiler milletin kafasını. On yıllardır aynı terenane bölge kenelerinin sorunları varmış, zartmış zurtmuş. Bölge  kenelerinin zamanında önlemi alınmadığı gibi, bölgesinin kanını canını kurutan keneleri şimdi yurdun dört bir yanına sözüm ona asimilasyon ayağı adı altında salıyorlar bakalım. Oraları da kurutsunlar.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Maymundan mı? geldiniz yoksa Adem'den mi? bilinmez ama bizim geldiğimiz yer belli...  KÖKBÖRÜ!
Kırıkhan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 302« Yanıtla #6 : 03 Aralık 2010, 00:21:40 »

 Kıymetli gönüldeşim Oğuzhan Zülfe Beğ,

 Yazdıklarınız, yüreğinizdeki mâsumâne ve duru Türklük sevgisini o kadar güzel yansıtıyor ki; nâçizâne imlâ eksiklerinizi düzenlerken öylece bırakmayı bile düşündüm; lâkin buradaki vazîfem gereği en azından noktalama işâretlerinde birtakım değişiklikler yaptım izninizle.

 İlerde Kağan Bahadır Beğ gibi siz de Türkçülük mefkûresinin keskin kalemlerinden olacaksınız.
 
 Hep berâber çalışarak geliştikçe hem zihnî yönde hem er meydanında savaşımızı sırt sırta sürdüreceğimizden hiç kuşkum yoktur.

  Esen kalınız. Saygılar dilerim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #7 : 03 Aralık 2010, 00:28:03 »

Oğuzhan Zülfe Beğ,

 Yazdıklarınız, yüreğinizdeki mâsumâne ve duru Türklük sevgisini o kadar güzel yansıtıyor ki; nâçizâne imlâ eksiklerinizi düzenlerken öylece bırakmayı bile düşündüm; lâkin buradaki vazîfem gereği en azından noktalama işâretlerinde birtakım değişiklikler yaptım izninizle.

 İlerde Kağan Bahadır Beğ gibi siz de Türkçülük mefkûresinin keskin kalemlerinden olacaksınız.
 
 Hep berâber okudukça, geliştikçe hem zihnî yönde hem er meydanında savaşımızı sırt sırta sürdüreceğimizden hiç kuşkum yoktur.

  Esen kalınız. Saygılar dilerim.
Kırıkhan kandaşım emin olun otağımızda sizin gibi bir beğ olması bizi gurulandırıyor,özellikle dengeli uslubunuzu örnek almaktayım,değiştirme konusunda ise izin verecek durumda değilim, kaldı ki bir kandaşım beni uyarıyor yada hatamı düzeltiyorsa bilirim ki arkamda güveneceğim çok insan var.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
Çiçi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 88« Yanıtla #8 : 03 Aralık 2010, 01:47:27 »

Eline sağlık Oğuz Han.

Evet bu "barış güvercinleri" ne göre gayri Türk olan herkes kıymetli ve tartışmasız haklıdır. Erkek gibi "Biz Türk düşmanıyız." diyemedikleri için maskeleri pek severler. Ancak bizler yılmadan, tökezlemeden yolumuza inatla ve gururla devam edeceğiz. Türk soylulara bunları anlatmak tarihi ve şaşmaz görevlerimizden biridir. Asla ümitsizliğe kapılmayınız.
Kimin olduğu hatrımda değil ama şu manada bir güzel söz var: "Yalanlar deli gibi koşarken gerçekler emin adımlarla ilerler." 

Tanrı Türk'ü Korusun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Varlığım Türk Varlığına Armağan Olsun.
Tanrı Türk'ü Korusun.
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 03 Aralık 2010, 12:20:45 »

Oğuz Han kandaşım, açıkçası makalenin ilk halini gördüğümde (paragraf atlamadan yazılmış halini) "Ben bunu nasıl okuyacağım" diye düşünmüştüm. Şimdi daha okunası bir duruma gelmiş.
Makalelerinin devamlılığını dilerim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.216 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.