Mankurtlaşan Gençlik
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Eylül 2020, 05:20:03


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mankurtlaşan Gençlik  (Okunma Sayısı 3233 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Metehan İlteriş Gökbörü
TURANCI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 169


Kün tuğ bolgıl kök kurıkan!


« : 22 Mayıs 2016, 08:36:13 »

Milletimizin en değerli hazinesi olan gençlerin hali içler acısı bir durum almış durumdadır. Gençlerin beynine sokulan yabancı kaynaklı fikirler onları zehirleyip, sadece zevk içinde yaşamak isteyen bir duruma getirmektedir. Günümüz gençleri arasında oldukça popülerleşen romantizm denilen safsata, onları sanki bir Türk oğlu değilde, ''En iyi kural, kuralsızlıktır'' diyen aciz bir güruhun içinde gibi hissetirmektedir. Sanki at üstünde yaşayıp at üstünde ölen, ömrü savaşmakla geçen bir ırkın torunu değilde, ömrünu kadınlara ve zevke adayan bir ırkın torunuymuş gibi gösterip beyinlerini yıkamaktadır. Bu safsatayı gençlerin beyninden kazımak için, onlara aşk denilen duygunun sadece bu safsata ile gerçekleştirilmeyeceği anlatılmalıdır. Sarı Zeybek ile Gökçen, Onbaşı Pars ile Almıla ve daha niceleri örnek gösterilip, sevdalarına bu zehri katıp kendilerini zehirlememeleri antatılmalıdır.

Uyuşturucu denilen illet ise, romantizm denilen ruh zehrinin somutlaşmış halidir. Günümüzde oldukça yaygınlaşan bu pislik gençlerimizin zihnine verdiği kadar bedeninede ağır hasarlar vermektedir. Kişi kendini yaşadığı kötü olaylar ile kandırıp, bir avuntu olarak kendini bu bataklığa atmaktadır. Korkutucu olan şey ise, artık bu uyuşturucu denilen illet bir övünç kaynağı olmakta, gençler arasında bir oyuncak  haline gelmiş durumdadır. Her köşe başında, her mahallede, her şehirde, hatta okullara kadar bu pislik ulaşmış durumdadır. Tedavi için AMATEM'e gönderilen gençlerde de pek bir değişiklik görülmemektedir. Her zararlı düşünce gibi bunada tedavi olabilecek ilk şey elbette ki milli şuurdur. Hangi milli şuura sahip Türk oğlu damarındaki asil kanı bununla kirletir? Hangi Türk oğlu bedeninin acizlikle eriyip gitmesine göz yumar? Bunun ticaretini yapan kimseler ise en ağır cezalar ile yargılanmalı, hatta vatandaşlıktan çıkartılmalıdır. Uyuşturucunun iyisi ve kötüsü yoktur, bazı güruhlar uyuşturucunun bir kaç çeşidini masumlaştırmaya çalışmakta, gençlere aşılamaya çalışmaktadır. Türk oğlu bunlara kanmayıp, Osmanlı'da çeriler yağıya nasıl tokat atıyorsa, nefsine her zaman böyle sert bir tokat atmalıdır.

 Bir diğer konuda disiplinsizliktir. Okullarda ve aile ortamında aşılanmayan disiplin, genci laubali bir kişiliğe sokup onu bir hayvanmışcasına saygısız ve değersiz bir kişi yapmaktadır. Bunun için en başta aile, ve sonra öğretmenler disiplini en yüksek bir konumda gence aşılamalıdır.

Liselerde aşılanan komünizm ve daha nice zehirli düşünceye kapılan gençler ise, ne kadar zor olursa olsun bu acizlik caddesinden çekilip çıkartılmalıdır.

Gençleri çocuk yaştan din perdesi ardında araplaştıran, tam bir millet düşmanı yapan medreseler, bu fikre sahip dernekler acilen kapatılmalı, yerlerini Türkçü yerleşkeler almalıdır.

Moda denilen safsata genç kızların beynini ele geçirmiş, onları kendi doğrultusunda giydirmekte olan bir safsatadır. Türk ahlakına uymayan kıyafetler, Türk ahlakına uymayan düşünceler bir Tomris Hatun'un torununa elbette ki yakışmamaktadır. Gençlere çocukluktan böyle bir terbiye verilmeli, maymunlaştırılmasına engel olunmalıdır.


Türk milletine ağzından küfür, sigara, alkol eksik olmayan, her türlü aciz hareketlerde bulunan, tarihle alakası olmayıp mankurtlaşmış bir gençlik lazım değildir. Barışçıl ve sözde özgürlük adı altında ahlaksız safsatalara artık bir dur demenin zamanıdır. Yoksa bu şanlı milletin torunları özünü unutup asimile olmakla kalmayıp, günümüzde görüldüğü gibi ailevi değerlere, özüne ve tarihine ağzından salyalar akıtarak küfür etmekten çekinmez. Gençlere ne zaman milli şuur aşılanır, ne zaman özüne döndürmeye çalışılırsa Atatürk'ün gençlikte sakladığı umutları boşa çıkmaz. Biz ne romantik Fransa'nın, ne müptezel Rusya'nın, ne gevşek Avrupa'nın torunuyuz. Atalarımız bizden hesap soracak, Tanrı Dağları'nda bizi izlemekteler. Titreyip özümüze dönmeli, kendimizi her türlü yabancı fikir ve zehirden arındırmalıyız.

Metehan İlteriş Gökbörü
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bir kemiğin ardından saatlerce yol giden itler bile gülecek kimsesizliğimize...

Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.974


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2016, 22:55:52 »

"Türk milletine ağzından küfür, sigara, alkol eksik olmayan, her türlü aciz hareketlerde bulunan, tarihle alakası olmayıp mankurtlaşmış bir gençlik lazım değildir."

Kalemine sağlık kardeşim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Lili Tanrıöğen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 13


« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2016, 22:05:16 »

Kardeşimiz doğru söylüyor. Türkçüler herkesten daha fazla dikkat etmeli bunlara. Burada üslubumuza verdiğimiz önemi günlük hayatımızda ve sosyal medya hesaplarımızda korumalıyız. insanlar bizi eleştirmeden biz kendimizi eleştirebilmeliyiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Ocak 2017, 09:58:43 »

Günümüzün kanayan yarası.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
akıncıı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 349


« Yanıtla #4 : 16 Ocak 2017, 21:09:07 »

Türk gençliğini "mankurt"laştıran popüler aldatmacalar:

"Türklük de neymiş, önemli olan Müslüman olmaktır"
"k.rtler din kardeşimizdir, din bizi birleştiren çimentodur".
"pkk, bir avuç cahil, beyni yıkanmış k.rt'ten ibaret olan önemsiz bir örgüttür."
"Asker ve polis pkk'nın devlet kurmasına zaten izin vermez, bizim bir şey yapmamıza gerek yok"
"pkk'lılar gizli ermenilerdir, yoksa k.rtler iyi insandır, terörist hain değillerdir."
"terörün nedeni eğitimsizlik ve yoksulluktur, k.rtler zengin olsa terör olmaz"
"yüzyıllardır birlikte barış içinde yaşamışız, bölücülüğü 1980 lerde Öcalan başlattı"

En çok söylenen kandırmacaları yazdım. Bu yalanlara daha eklemeler yapılabilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

AttilaHunTürk tarafından otağdan kovuldum.
TÜRKÇÜGÖKHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 351


%100 Türk!


« Yanıtla #5 : 16 Ocak 2017, 21:34:57 »

En popüler olanlardan birde ben ekleyeyim:
"Biz bu vatanı beraber kurduk. Çanakkale'de Türkü, k*rdü, Lazı, Çerkezi, Gürcüsü hep beraber savaştık."
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ben ve milletim Tanrı'nın kırbacıyız. Tanrı yoldan çıkan milletleri cezalandırmak için bizi gönderir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.224 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.