KÜRTLER VADİSİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Temmuz 2020, 09:31:10


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: KÜRTLER VADİSİ  (Okunma Sayısı 5682 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« : 15 Kasım 2011, 17:33:38 »

   Mekanı Tanrıdağı olsun, Kaşifoğlunun ölümü üzerine, kürtler vadisini biraz takibe aldım. Kim bunlar, Amaçları nedir? Arka arkaya 10 bölüm seyrettim. Ben sıradan bir  Türk, yani bilinçsiz bir Türk olsam, bu diziyi seyeredince, bu kürtler ne kadar da korkusuz muş, ne kadar cesurlarmış diye düşünür ve tırsardım. Büyük bir korku salma ve kürdü yeceltme senaryosu yazılmış. Nedense Türkler, ya hep kalleş, ya da korkak. Bu dizi de, en çok izlenenlerden! Eminimki, bu diziyi, muroyu izleyip, dağa çıkan bile olmuştur! Tarihin kalleş diye belirttiği, işbirlikçi, her fırsatta, satan ve satın alınan bir ırk, nasıl oluyorda bir anda kahraman ve korkusuz oluveriyor? MEDYA!
 YA MEDYA SUSTURULMALI, YA DA SEYREDENLER UYANMALI!
YA ŞEREF BİR AD OLMAKDAN ÇIKIP, KARAKTERE DÖNÜŞMELİ, YA DA DÖNÜŞTÜRÜLMELİ!
YA TÜRKLER TÜKLÜĞÜN NE OLDUĞUNU ÖĞRENMELİ, YA DA  ÖĞRETİLMELİ!
   Bu öğretme işi nasıl olacak? Otağımız, ulaşabildiği yere kadar görevini yeterince yapıyor. Ama, otağımız her yere ulaşamaz. Otağımızdan haberi olmayan milyonlar var. Bilgisayarı olmayan, milyonlar var. Bu milyonlar, ya kehvelerde; ya da televizyon başındalar.
  Her yere kahvehane mi açalım? Zaman, bizim için kötü yönde ilerliyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Terekeme Türkü
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 71


%100 TÜRK


« Yanıtla #1 : 15 Kasım 2011, 18:51:05 »

       Bu dizi akp nin propaganda araçlarından biridir.Teröristleri gözümüze şirin göstermeye çalışıp üzerine film çektiler (muro).Hükümetin pasif politikaları(Çuval olayı,Gemi baskını) üzerine halkın gazını almak için filmler çevirdiler.Dizi bölümlerinde ise Türk-k.rt kardeşliği üzerinde durup k.rtleri vatansever,cesur olarak göstermiş,Karahanlı,Tataroğlu,Hazarbeyoğlu,Turan Kaçgar,İskender Büyük,Ersoy Ulubey,Kazım Kaşifoğlu gibi Türk soylu karakterlerde kötü,hain,işbirlikçi olarak lanse edilmiştir.Ordu ve terörle mücadele edenler eleştirildi.Bu diziyi izleyen milyonlar siyaseti buradan öğreniyor,ve hiç bir birikimi olmayan bu insanlar karşımıza siyaset erbabı olarak geliyor ve:''k.rtler bizim kardeşimizdir 1000 yıldır aynı topraklarda yaşıyoruz.Onlarda bu ülke için kan döküyor,benim çok k.rt arkadaşım var,benim karım k.rt,akrabam k.rt kız alıp vermişiz...''
Gibi laflarla milletin beynini yıkıyorlar ve bu diziyi izleyip bunu söyleyenlerde milliyetçi geçinen bir partinin milliyetçi geçinen ocak mensupları.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

NE MUTLU TÜRK OLANA !

Şerefsiz bir şekilde yıllarca yaşayacağıma,Türklük için savaşarak ölmeyi tercih ederim.
Orda Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 283« Yanıtla #2 : 16 Kasım 2011, 00:53:20 »

Milyonlarca mankurt cahiliin yaşadığı Türkiye'de bu dediklerin çok zor Terekeme kardeşim.Benim gördüğüm kadarıyla bu arap yanlısı hükümet,s.min vadisi gibi dizilerle israil düşmanlığı aşılıyor,k.rt orangutanları ile dostluk,kardeşlik mesajları veriyor.Bu dizi daha önceki sezonlarında bir seyirci kitlesi yakaladı,onlar da bunu çok iyi biliyor.Finansman konusunda da sıkıntıları olmadığı için halkın en çok rağbet ettiği yerlere ulaşıyorlar ve kendi imkanları ile propogandalarını yapıyorlar.Muhteşem yüzyıl için sokaklara protesto için saldıran onbinlerce arap yalağı gördükten sonra bu tür durumları dikkate bile almıyorum.Şu Otağ'da fikir paylaşan,Türkçülüğe inanmış,o yolda ilerleyen andaları görünce sadece şaşırıyorum.Sanırım sizler saygıdan daha fazlasını hak ediyorsunuz.Çünkü medyanın bu kadar propoganda gücü elde ettiği bir ülkede hala kendi bildiğini savunmak,o düşünceden vazgeçmemek ve bunu kitlelere ulaştırmaya çalışmak büyük bir onurdur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her Türkçü, bulunduğu yerin görevini inançla yaparsa, Türkçülük ülküsü sağlamlaşır. Türklük güçlenir.
Börü_Bilge
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 238« Yanıtla #3 : 16 Kasım 2011, 02:51:23 »

Altemur Andam çok doğru söyledin,
“YA TÜRKLER TÜKLÜĞÜN NE OLDUĞUNU ÖĞRENMELİ, YA DA ÖĞRETİLMELİ”!

Öğrenme ve öğretme işine gelince bu güne kadar çok üstünde düşündüğüm düşünceler ve projeler var. Andam çocukları kücükken aşılayaçaksın aynı bir ağaç gibi. Bu çocukları okulda başlıcaksın ilk okuldan ana sınıfından eğitmeye.
Kafamdaki düşüncelere gelince biliyorum bu gün ki şartlar altında zor yasamda zor andam ama ben belli bir miktar ( para ) yatırım olarak kenara konulsa diyorum bu gelirle yada yatırımla ayarlayacaksın üç beş öğretmen, köylerden başlıcaksın ilk okullardan çocukları eğitmeye, Belki zaman alacak olan bir projedir ama en azından bir yerlerden başlamalı. Egerki bizim ailelerimiz bu gibi basamaklar atmış olsalardı kim bilir belkide bizler şimdi başladığımız yolun belkide ortasında olabilirdik? Ki zaten benim istediğim yetişen yeni Türk evlatlarının bilinçli bir şekilde yetişmesi eğitimle, kitapla, makaleler yazarak, tartışarak başarılı azimli kendine güvenir bir şekilde yetişmiş gençliği hayal ettikçe inanki daha azimle bakıyorum yarınlara.

Orta okuldaki çocuklara gelince yada bizim yaş gurubumuzdakı gencliğe,
Andam çok ordan burdan fikir veren korkutan yol kesen akıl dağıtan kişiler var. Haa diceksinki hepsimi çürüdü.. Yok Andam hepsini kaybetmiş değiliz en azından çoğumuz burda Otağımızda ama dediğin gibi milyonlarçası dışarda kiminin bilgisayarı yok kiminin gittiği yerler belli.

İşimiz zor özellikle bu baştaki gerizekali hükümetle!.. Yanliz zoru başarmak bizim amacımız olmalı, hiç bir şey imkansiz degildir hayat’ta. Ben zaten bu hükümetin basiretsizliginden bıktım. Devşirme, kırma O,Ç bu ülkede yaşadıkca ve baş’a geçtikce her zaman yolumuzda engeller olacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Neresinde bir Türk varsa Yeryüzü Küresinin….
Sınırı ordan başlar Bozkurt mefkuresinin…
Yürü sensin umudu bütün esir illerin…
Yürü nutku tutulsun Emperyalist dillerin....
YABGU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 827


Mustafa Kemalin Askeri , Atsız Atanın Kalemi.


« Yanıtla #4 : 16 Kasım 2011, 10:53:46 »

Ufak bir dipnot dizinin eski senaristi Soner Yalcindi . Dizide omru 1 sezon olarak kaldi , burdanda hukumetin bu diziyi ne amaclarla kulladini irdeleyebiliriz . Daha Sonrasinda dizinin basrol oyuncusu ve yapimcisi abisinin tarikatci oldugu boy boy haberlerde cikti kimlere ve neye hizmet ettiklerini gun gibi asikar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Balkes
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 39« Yanıtla #5 : 01 Mayıs 2012, 23:10:21 »

Yalnız bu dizi ilk çıktında (2002 veya 03) Kürtler ile pek alakası yoktu sonradan Kürtlere yakınlaştı
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkiye Türklerindir
Ne Mutlu TÜRK Doğana!
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 366


TÜRKÜZ, ederiz daim iftihar!...


« Yanıtla #6 : 01 Mayıs 2012, 23:14:52 »

Mafya dizisi olarak başladı, çok hayran topladı.
Uzun zamandır izlemiyorum; amacından çıktı. Resmen kamu spotu oldu o dizi...
Rezillik diz boyu; örgüttekiler tek tek komedyen oluyor. İçlerindeki insan sevgisine değinilerek onların da bir insan olduğunu söyleyerek sahneyi başka yoldaşlara devrediyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Esir iken mümkünmüdür ibadet,
Yatıp kalkıp Atatürk`e dua et,
Senin gibi dürzülerin yüzünden;
Dininden de soğuyacak bu millet.

İşgaldeki hali sakın unutma,
Atatürk`e dil uzatma sebepsiz,
Sen anandan yine çıkardın amma;
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz...
Bergütey
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 476


Türkiye Türklerindir!


« Yanıtla #7 : 01 Mayıs 2012, 23:22:37 »

İlk çıktığında mafya dizisiydi, pusunun ilk bölümlerinde akpye yönelik eleştiri anti-amerikancılık falan vardı ama akp koltuğunu iyice sağlamlaştırınca neo-osmanlıcılığa başladı. Polat'ın konuşmalarını dikkatli dinleyin dizinin vermek istediği mesaj bu. Polat Başbakan'a biz neden Alevi Türkmenler'e karşı kürtleri destekledik dedi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Irkçılığın sebebi yoktur, sebep arayan varsa da ırkçı değildir.
Ne Mutlu TÜRK Doğana!
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 366


TÜRKÜZ, ederiz daim iftihar!...


« Yanıtla #8 : 01 Mayıs 2012, 23:28:26 »

İlk çıktığında mafya dizisiydi, pusunun ilk bölümlerinde akpye yönelik eleştiri anti-amerikancılık falan vardı ama akp koltuğunu iyice sağlamlaştırınca neo-osmanlıcılığa başladı. Polat'ın konuşmalarını dikkatli dinleyin dizinin vermek istediği mesaj bu. Polat Başbakan'a biz neden Alevi Türkmenler'e karşı kürtleri destekledik dedi.
Cuma günü mecliste yapılacak konuşmaların tam metnini, perşembe akşamı TNT adlı kanalda izleyebilirsiniz. Peynir
Çanakkale şehitliğinde Amerikancı söylemlerden tut da, din kardeşlerimizi(!) kurtarmak için filistinde israil gavuruynan cihad eyledüğüne ( Peynir ) kadar her pisliğini gördük çok  şükür...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Esir iken mümkünmüdür ibadet,
Yatıp kalkıp Atatürk`e dua et,
Senin gibi dürzülerin yüzünden;
Dininden de soğuyacak bu millet.

İşgaldeki hali sakın unutma,
Atatürk`e dil uzatma sebepsiz,
Sen anandan yine çıkardın amma;
Baban kimdi bilemezdin şerefsiz...
KumanOğlu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 16« Yanıtla #9 : 02 Mayıs 2012, 00:55:35 »

Eskiden televizyonlarda, gazetelerde vesaire sürekli hükümet ile bir dalga geçilirdi, kimse bir şey demezdi gülüp geçinirdi.Şimdi o bile yapılmıyor en son hükümet ile dalga geçen mizah dergilerine sansür gerildi.Milleti uyutmaya çalışıyorlar ve maalesef başarıyorlar. Bunun önüne bir şekilde geçilmesi lazım yoksa sonumuz vahim. Tek umut diğer Türk devletleri oldu benim için artık, Türkiye büyük bir batakta.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.225 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.