Kürtçüler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Eylül 2020, 15:56:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kürtçüler  (Okunma Sayısı 3136 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 07 Aralık 2011, 17:30:17 »

Kürtçüler

Kürtçülük deyiminin aslen neye dayandığını anlamak insan hafızasını çok zorlar,  kürdün ne olduğunu ilk başta anlamaya çalışırsak Kürtçülüğünde neye hizmet ettiği hakkında belirli ip uçlarını yakalayabiliriz. Kürt asırlar boyunca genellikle Türklerin içerisinde barınmış, bu arada çeşitli ırklar ile birleşerek sayısını çoğaltmayı amaç edinmiş,  vucut olarak tam da gelişimini tamamlayamamış, ara bir topluluktur. Tabii olarak asi ama bıad cı, Bıad’cı ama kalleş, kalleş ama korkak, korkak ve soysuz işte bu soysuzluğunun verdiği aşağılık hissi ile her devirde kendisine sahip çıkanlara ihanet etmeyi politika etmiş bir ara ırk’tır Kürtler.

Bu özelliklere sahip bir toplumun savunucularıdır Kürtçüler, genellikle bu görüşte olanların nedense kürt olmadıkları görülüyor, bunlara birkaç örnek vermek gerekiyorsa ünlü Kürtçü Ertuğrul Kürkçü, Baskın Oran, Yaşar Kemal, Akın Birdal vs. Bunların görüşleri değil önemli olan, amaçları.

Ülkemizdeki Kürtçü hareketin lideri olan bir piç Abdullah Öcalan denen şahsiyetsizin dahi yakalandığında bir it gibi yalvararak Bende Türküm diye yalvarmasını göz ardı etmemek gerek, işte Kürtçülerin amaçları burada açığa çıkıyor,Türk milletine karşı  büyük bir kıskançlığın ve aşağılanmanın gün yüzüne Kürtçülük olarak çıkması, Dün Rusyacı kominist’diler bugün Kürtçü..Dün Çin’ci Mao’cuydular bu gün Kürtçü. Sen Türklüğün, Türk milletinin karşısındamısın, Türklüğün yok olması için uğraş mı veriyorsun, bizim Domino hazır anında sizden tarafa yıkılarak ağırlık yaparlar.

Gerçek Kürtleri içimizden kovsak bile gitmeyeceklerdir, onlar nerede olursa olsunlar bulundukları mahale yüzde yüz Biad ederler, bu bizde ki Kürtlerde de  böyledir, bunun içindir ki bu güne değin temiz, saf bir soyları olmamıştır, Mezopotamyanın aktif orospuları olarak da bilinen kürt azınlığın yaklaşık 600 yıl Osmanlı hakimiyeti altında, daha sonra bu toprakların Türklerin ellerinden çıkması sonucunda İngilizlerin ve dolayısıyla Arapların, 1990 yılı körfez savaşının ardından da Amerikanın altında sessizce bellendiğini biliyoruz, son günlerde görmeye başladığımız soluk yüzlü, sarışın ve mavi gözlü Kürtler ile zenci Kürtler bunların eserleridir.

Sonuç olarak kürt denilen mahlukların olmayan beyinlerinin yerine geçerek Türk’e düşmanlık etmeye çalışan Kürtçülerin amaçları da alanen meydana çıkıyor, bunlar küresel güçlerin maşalarıdır ki Türk milletinin az bişey kendisine dönmesi ile başlarına geleceğin hesabını yapanlar yanılmamaktalar ve gerçekten de işlerini mükemmele yakın olarak başarıyorlar. Türklüğü içerden vurmadıkça baş edemeyecekleri bir güç olduğunun da farkındalar, bütün atraksiyonlarını bu yönde geliştiriyorlar. Şimdi ki sözde kürtçülerin hamleleri nelerdir?

Sözde kürt isyanlarına inmeden tavandan başlamak gerek, başlıklarla geçeceğiz

İsmet İnönü’nün sol deyimleri ile başlar, akabinde 68 kuşağı adı verilen sosyal demokrat fikirler ardına saklanmış Kominizm ile devam eder, ardından 80 öncesi kardeş kavgaları ve ardından da pekaka adı verilen bu akımın devamı olan yapılanma ile doruğa ulaşır. Dikkat ediyorsanız tamamı aynı kişiler. Kürt denen eziğin bunları yapabilecek kudreti neresindedir ki, olayların tamamını  gerçekleştirenler şimdilerde Kürtçülük yapıyor, kürt sorunu adı verilen aslen Türk düşmanlığı senaryoları uygun zemini dinci iktidarın yardımları ile bulunca gündem yaptı, bilinçli Türkler bu aldatmalara kanmıyor ama Mankurtların çokluğu Türklerin ellerini zayıflatıyor.

Biz Bozkurtlar ne içerdekilere ne de dışarıdakilere pabuç bırakmayacağız, Kanımız buna müsaade etmez, bunu bildikleri halde devamlı bizimle uğraşmalarının nedeni de işte Türklüğün palazlanmaması dır, yanıldıkları nokta şurası

Türklük tarihte vardı ve ebediyen de var olacaktır,

NE MUTLU TÜRK DOĞANA!

Yürekli-kam  07 Aralık 2011
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2011, 18:10:55 »

Bu konuda Apoşun bir kaç sözü geldi aklıma:
Yakalandıktan sonra Ben Atatürk Milliyetçisiyim, k.rtlerin %80 aptaldır k.rtler güce taparlar, güç kimdeyse onun safındadırlar akıllarını kullanamazlar yakalanmazdan önce de örgüt içinde kadınlardan kendisinin istegini yapmayanları  hain ilan edip öldürtmüştür.Bu uygulama örgütte hala devam etmektedir hatta birisinin adı T. Coşkuna çıkmıştı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 08 Aralık 2011, 11:39:07 »

Türkün karşısında ki bütün şer odaklarına karşı biz varız Atsızcılar, ATSIZCI TÜRKÇÜLER.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #3 : 08 Aralık 2011, 14:12:43 »          Yalnız bozkurtların bile sallana sallana gezdiği acunda bizler sonuna kadar Türklüğün hizmetinde çeriyiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.223 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.