Karabağ'ı da Göz Yumanları da Unutmadık!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Temmuz 2020, 09:15:35


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Karabağ'ı da Göz Yumanları da Unutmadık!  (Okunma Sayısı 1747 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
konuralpp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 18


« : 07 Ekim 2010, 05:50:06 »

 Karabağ'ı da Göz Yumanları da Unutmadık
Değerli kandaşlar:


Bundan 18 yıl önce, 26 Şubat gecesi, arkasına tüm Türk düşmanı dünyayı almış Ermeni; Karabağ'ı adım adım, medeni geçinen bütün alemin gözlerinin önünde işgal ederken Hocalı'ya saldırmış ve bir gecede 613 Azerbaycan Türkü kardeşimizi şehit etmiştir.

Sadece bir gecede yurtlarından sürgün edilmiş ve yollara düşmüş kandaşlarımızdan 83'ü çocuk 106'sı kadın, tam 613 kandaşımızı katletmişlerdir. 500 kadar Karabağ Türk'ü ağır yaralı halde ölüme terk eden kalleş Ermeniler, 1275 kandaşımızı da rehin almıştır.

Sayısı hiç bir zaman tespit edilemeyen yüzlerce Türk, işte bu moskof beslenmesi satılmış ermeniler tarafından gözleri oyularak, kafa derileri yüzülerek, diri diri gömülerek katleilmiş; hamile kadınların karnı yarılmış, annelerinin gözü önünce çocuklarının uzuvları kesilerek işkenceyle şehit edilmişlerdiir.

Bugün medeniyetten bahseden, bir ferdi için dünyanın her herinde işgaller yapan, cinayetler işleyen, büyük operasyonlar düzenleyen bütün dünya; söz konusu Türklük olunca gözlerini kulaklarını kapatmış,görmezden gelerek bu büyük cinayetlere ortal olmuştur.

Müslümanlıktan geçinen İran; İkmal yollarını bile kapamamış, oluk oluk kan döken Ermeniye en büyük desteklerden birini vermiştir.

Türkiye Cumhuriyeti bile demoktasi-diplomati gözetirken, bir taş atımı mesafede binlerce kandaşımızın kanı dökülmüş, binlercesi yurdundna göçkün edilmiştir.

Karabağ'ın işgali sırasında özellikle Şuşa'daki, Türklüğün en önemli eserin bulunduğu 22 müze, milyonlarca kıymetli eserin bulunduğu 927 kütüphane, sayısız arkeolojik abide, türbe, saray; gözü dönmüş Ermeniler tarafından talan edilmiştir.

Bir kaç gün içinde bütün insanlık aleminin, bütün Türk dünyasının gözleri önünde insanlık tarihinin en adi cinayetleri, en rezil tecavüzleri, en hunhar katliamları gerçekleşmiş; fakat ordular besleyen, marşlar söyleyen bütün Türklük: seyirci kalmış, medeniyetten dem vuran bütün dünya, en büyük barbarlığa seyirci kalmıştır.

Bugün biz, tek bir Ermeninin burnu kanasa bütün dünyayı ayağa kaldıran, işgalci Ermeniyi hatırı sayılır bir misafir gibi besleyen, Türklüğün akan kanına pis ayaklarıyla basarak yaşayan bütün iktidar sahiplerini, Türk'ün akan kanına kafasını çevirip nedensiz ordular yığanları, tasmalı it gibi sahiplerinin emriyle dişini Türklüğe bileyenleri; siz yaşayan Türklük sevdalılarına ve aziz şehitlerimize şikayet ediyoruz.

Dünya Türklüğünün kardeşliği, bugünkü ayrı devletlerden ya da siyasi sınırlardan çok çok eskidir. Parça parça olmuş devletler, kanımıza susamış eli kanlı milletler, medeni geçinen dünyanın ağır silahları, iktidar sahiplerinin siyasi çıkarları, Türklüğün kardeşliğine ve birliğine zarar vermeyecek.

Aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor ve burdan bütün dünyaya açıkça ilan ediyoruz: Kandaşlarımızın kanı yerde kaldıkça, işgalci Ermeni Karabağ'dan defolmadıkça, Türk'ün bütün esir yurtları azatlığa kavuşmadıkça, zafer Türk'ün olmadıkça; hiç bir antlaşmayı, hiç bir barışı kabul etmiyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kızılbörü Bozkurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9


« Yanıtla #1 : 07 Ekim 2010, 10:25:02 »

Evet, hukumetin basinda naksibendi tarikati uyesi kurtcu bir orospu cocugu Turgut Ozal bulunmakta idi.Bu vatan haini, savas esnasinda Azeri/Turkmen kandaslarimiz icin Sii dirler kelimesini kullanmistir.Sii olduduklari icin yardimi hak etmemektedirler, kansizin politikasina gore.

Ve yine ayni zihniyetin sahibi baska bir o.c Tayyos yillar sonra hukumetin basinda,ustelik kendiside gurcu.Ermenistanla sicak iliskiler,kucaklasmalar,ekonomik antlasmalar,domalmalar,acilimlar.

En cok can SIKICI tarafida, bu serefsizlikleri gorupte halen Tayyosa destek veren ahmaklarin bu ulkede var olmasi.

Diger onemli bir konuda,Iran denen farsi piclerinin Sii olmalarina ragmen Azeri/Turkmen siilere yardim etmemesi ve kendi soyundan olan hiristiyan Ermenilere yardim eli uzatmalari.

A.K ummetcileri ne zaman uyanacaksiniz.Arabin dinini soyundan ustun goren butun ummetcilerin degerlerini ayaklar altina alip,s....m
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.21 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.