KAN ZEHİRLENMESİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Temmuz 2020, 19:58:28


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: KAN ZEHİRLENMESİ  (Okunma Sayısı 1417 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.312


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 16 Haziran 2014, 23:59:13 »

KAN ZEHİRLENMESİ


Kanı zehirlenen zihniyetler artık mikroplu irinleri ile uyuşmuş, düş gören, uykuya dalmış, yüzünün, gözlerinin renk değiştirdiği, dakikadan dakikaya başkalaşan kimselerdir. Bunlardan yarının rüyasını yaşayan bir millet olmaz, olamaz; çünkü maziyi anlamak ve duymak, küçücük kafaların ayarlar dünyasından, kendi yüksek hayal ve hayat sahalarına geçmiş olmayı gerektirir. Ruhumuzun barındığı biricik kuvvet kanımızdır. O kan ki, kimine asalet, güç ve dirim, boyun eğmeyi arındıran başarabilme gücü kimine alçalma, bayağılaşma, zayıflara özgü bir kalıtım bırakır. Kimine hırçınlığı, sert, tavizsiz ve korkusuzluğu kimine uysallığı, yavşakça davranmayı, karmakarışıklığı verir. Zira ipinin üzerinde yürüyen cambazların uğrunda verecekleri bir hayatları, geleceğinde yaşayacakları bir milliyetleri yoktur.

Kan zehirlenmesi yenilgiyi kabul ettirir, yalvartır, el etek öptürür, sıradan biri olmaya razı olunur; çünkü artık ruh yoktur. Tekrar dirilmeye imkân verecek geçmişe ait izler, bir milletin en emin kuvveti kaybolmuştur. Böylece yapılabilecek en sinsi saldırı millî maziyi unutturarak, özü tahrip etmektir. Yoksa küçük hesaplar, çıkarcılık ve iğrendiren maddecilik nereden gelecektir? Ya da başını kuma sokmak, yönetimi Masonların elinde bulunan yapılarda görev almak, tarihi hakları dile getirmek yerine Kürt devleti kurma amacına hizmet vermek ne ile izah edilecektir? Kaybedilmiş vilayetleri geri almak bilincini gösteremeyenlerin ancak Birleşmiş Milletler kararlarını dikkate almaları başka nasıl açıklanacaktır? Irak Türklerinin, Uygur Türklerinin, Kırım Türklerinin kaderi Kürtleştirilmek, Çinleştirilmek ya da yahut Ruslaştırılmak diyenlerle aynı kanıda olmak fakat itidalli olmanın gerekliliği adına Türklüğün geleceğinde yaşayamamak başkaca nasıl yorumlanacaktır, yorumlanmalıdır?

Barzani adında bir haramzade Türklere meydan okurken, Türkmenler öldürülürken, Türkler çoğunluk olduğu kendi ilinde tersi durumuna düşürülürken, Sevr antlaşması maddelerini yürürlüğe koyan AB komisyonu ilerleme raporu adım adım uygulanmakta iken, daha ne kadar güvenlik haklarımızdan taviz vermemiz istenecektir? Kıbrıs, Ege, Fener Rum Patrikhanesi, azınlıklar, misyonerlik faaliyetleri, Pontus hayalleri, Ruhban okulu, Şark meselesi, siyasi, demografik, dini, iktisadi, kültür emperyalizmi, emperyalist politikaların tümü daha ne kadar sınırları zorlayacaktır? Taviz koparmak peşinde koşanlar Türklerin sabrını daha ne kadar sınayacaktır? Temeli ötümlü mayası bozuklar uyumlu ve etkili dış politika, daha sıkı işbirliği ve esneklik adına daha ne kadar milli devlet kavramını yok etmeyi sürdürecektir? Kimin sesi daha çok çıkarsa o mu kazanacak? Yani yalan, iftira, sahte bir iki yazı kaleme alınmış diye, bu Ermenilerin tarihi belgesi olup kabul mü görecek, görmemiz beklenecek? Köy ve kasabalar ateş kıyımı içinde bırakılıp, Türkler hunharca öldürülürken ‘kimse kaleme almamış’ diyen kafalar yüzünden, hakikat bugün Nobel ödüllü çığırtkanların ya da Ermenilerin kaleme aldıkları mı olacak?

Kontrol altına alınmazsa yayılan ve zayıf düşürerek etkisiz kılabilen kan zehirlenmesi, Türk olmayan unsurların, ırktan gelen pek çok meziyetlerin kaybolması adına üzerinde itina ile uğraştıkları bir saldırıdır. Bu saldırı milli mazinin vicdanlardan ve hafızalardan yok edilmesini ve özellikle başka soylarla yapılacak evliliklerin teşvikini amaçlamaktadır. Böylece Türk ruhunun kendisini, kuvvetini ve hafızasını kaybetmesi mümkün olacaktır. Mazinin cazibeleri, üstünlükleri, manzaraları bozulup heba olacak; ruh yıpranıp, cesaret azalacaktır. Bu durumda içimizden ilham alacağımız yüksek ve asil fikirler çıkmayacak, çıkamayacaktır. Bıkmadan, yorulmadan asırlar boyu gösterdikleri sürekli düşmanlıklar açıkça ortada iken, kalımlılık davamızın anlamını yerine getirmemiz, büyük mücadeleye hazır olmamız lâzımdır. Türklüğün mukadderatı ile ilgilenmek millî görevimizdir. Mevcudiyetimize karşı çekinmeden meydan okuyanlar şüphesiz damarlarımızdaki asil kanın niteliğini de bilmelidir.

Çİ-Çİ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.27 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.