İsmini siz koyun.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Ağustos 2020, 20:53:54


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: İsmini siz koyun.  (Okunma Sayısı 2789 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
açina
Ziyaretçi
« : 26 Ocak 2012, 15:21:38 »

      Fransa'nın son çıkışı, AB, ABD gibi ülkelerin vatanımız üzerindeki oyunları hepimizin malumu. Peki neden biz bu haldeyiz? Çin yıllardır Uygur Türklerine zulüm yaparken neden insan hakları örgütleri sesini çıkarmaz? Karabağda, Kerkükte katliamlar yapılırken bu demokrasi ve barış havarileri nerede? Türkiyenin artk Türklerden alınması an meselesi. Tek bir mermi atmadan yurdumuzu teslim etmek üzereyiz. Neden peki? Nedeni çok basit. Çünki biz güçlü değiliz. Bağımsız değiliz. Çin'e Rusya'ya seslerini çıkaramazlar. Çünki güçlü ülkeler sevmesekte. Bizler kendi sanayimizi, kendi tarımımızı geliştiremeyip, üstüne de 80 yıldır yaptıklarımızı başkalarına peşkeş çekerken, beğenmediğimiz İran kendi otomobilini üretti bile. Emperyalistlerin tüm karşı çıkmasına rağmen nükleer enerji de neredeyse Rusyayı sollar hale geldi. Dışa bağımlılık her zaman sömürge olmayı getirir. Bize de olan bu. Belki karşı çıkanlarınız olacaktır ama ne yazık ki Türkiye Cumhuriyeti artık sömürge bir devlettir. Askeri, siyasi, ekonomik alanda bağımsızlığını yitirmiştir. Binlerce yıldır yurt dedikleri vatanları elinden alınmak üzere olan biz Türkler daha doğrusu Türklüğünün bilincinde olanlar, çaresizlik içinde Kürşatları, Atillaları, Hülagu Hanları, Timur Hanları özler olmuşuz. Özler olmuşuz ama, artık günümüzde savaşlar o ulu Başbuğların zamanındaki gibi değil ki!. Ekonomin başkalarının elindeyse, askerin Nato askeriyse, Tarım ve Hayvancılığın göz göre göre bitirilmişse sen savaşı çoktan kaybetmişsin demektir.
       Bugün artık bu sistemde demokratik parlementer seçimlerle Türk'ün kurtuluşu imkansızdır. Çünki Türk milletinin temelini oyan akp ye el altından chp ve mhp de yardım etmektedir. Artık Türk'ün bir an önce uyanıp topyekün savaş ilan etme vaktidir.
       Ne dersiniz uyanırlar mı?  !!!
     
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 26 Ocak 2012, 15:27:30 »

            Yazdıkların yazık ki doğru Tayeçem. Bu acı durum tabi başarısız ve hain yöneticilerle yıllar içinde oluşturuldu. Kendi uçağımızı arabamızı ve daha bir dolu işimizi kendimizden alıp birilerine peşkeş çektiler. Bankalarla yurttaşı hortumlattılar. Şimdi nefes bile alamayan yada işini düzenini kurmuş olup bananeci yaklaşanlarla işimiz zor ki ne zor !..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Tuluy
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 270« Yanıtla #2 : 26 Ocak 2012, 15:46:15 »

İnsanların çoğu kendi gayeleri için yaşıyor.Vatan millet bağımsızlık dediğimizde suratmıza tuhaf tuhaf bakan insanlar çoğunluk olmuş.Bu sistemle yani seçimle gelcek sistemle bir halt olmaz.Türk halkının uyanışa geçmesi lazım ama nasıl bilemiyorum.İşimiz gerçekten çok zor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #3 : 26 Ocak 2012, 16:07:12 »

Andam millet uyansa ne olur ? Uyansalar bile kömüre makarnaya giderler . (eskiden baliga gidilirdi ) Anketlerde AKP yüzde 55 olmus . Millet halinden gayet memnun . Bizimde destekledigimiz cumhuriyet mitingleri yapildi . Ne dedi RTE ? Onlar bindirilmis kitalar . Biz istesek 15 milyonu yürütürüz . Dün Önkibar yaziyordu . Hukuk fakültesi ikinci sinif ögrencisine cantasinda üc yumurta ciktigi icin 11 sene ceza kesmisler . Muhalefet partilerinin durumu ortada . AKP degilde baska parti iktidara gelseydi farkli birsey olmazdi . ABD ye biat usakliga devam edilirdi . Demirel ecevit dönemlerinde icte bagimsiz dista bagimliyiz diye kendimizi avuturduk Simdi öyle degil . Hem icte hem dista girtlagimiza kadar bagimliyiz . Her konuda müdahale ediyorlar . Ergenekonu yakindan takip ediyoruz derler . En son gebertilen 35 kürt icin konuyu yakindan takip ediyoruz dediler . Türkiye fransa ermeni ihtilafinda yine mudahale ettiler . Her iki devlette yakin müttefikimiz itidal cagrisi yapti . Kibrista gemileri cekin diye tehdit etti gemileri cektik . ABD bizi yakin markajdan kontrol ediyor . ABD nin sömürgesi bile olsak , hangi emperyalist devlet olursa olsun sömürgesine sahip cikar . Usakligini yaptigimiz ABD nin sahip cikmasindan vaz gectik bizi tehdit edip takoz oluyor . Suriye iran bittimi sira bizim bölünmemize geldginde ermeni itistan devletleri kurulmaya yeltenildiginde belki uyanir baliga gideriz . Tabi denizde balik avlamamiza müsade ederseler .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #4 : 26 Ocak 2012, 16:33:29 »

Hunkurt Anda her zaman can alıcı noktalara değinerek önemli tesbitlerde bulunuyorsunuz İran düşerse sıra Türkiyeye gelecek nasılmı? su'dan mazeret sebebmi yok! adamlar kendileri ikiz kuleleri vurarak ırak'ı işgal etmedilermi?i yani her şey yaparlar  senaryo çok! İranın sivil 3 milyon askeri var Kara harekatını göze alamazlar alsalar bile İran çok farklı,  kayıpları fazla olur. Asıl konumuz bizim gibi her tarafı düşmanla çevrili ülkenin sivil askeri varmı? gelin dendimi, şöyle 3-5 milyon toplanacak kişi?

 Akp yi biliyoruz uşaklık yapıyor peki alternatifi var mı? chp, MHP'yemi güvenelim kimi başa getirsek aynı uşaklıgı yapmıcakmı hani kısmen MHPye haksızlık etmeyelim de onlarda benzer şeyleri yapacaklar o zaman sorun Türk'ün örğütlenememesi bunlarda uzun soluklu işler ancak bir nusibet bin nasihattan iyi derler dediğiniz gibi belki o zaman akıllanırız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
çakırtunga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 32


« Yanıtla #5 : 26 Ocak 2012, 17:03:17 »

Emevi islamının peşinden giden millet ancak bu kadar olur.Cahil,geri kafalı,bağnaz insanlarla dolu ülke.Nedir emevi islamı? Kafadan olmadık yobazlıklar uydur,kendine yont,paraya,uçkura tap ondan sonra kılıfına uydur müslümanım de.Kendi atalarını katledenin yolundan gidiyorlar daha ne beklersiniz bu insanlardan.Tabiki %55 de olur %85 te olur kendi düşünceleriyle uyuşuyor çünkü.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sucitay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 100« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2012, 17:54:20 »

Tanrı Türkün dna'sına üstün ahlakından dolayı yenilmezlik kodlamıştır tabi bu ahlak insan haklarına saygıdan gelmiyor bu adaletimizden ve töremizden geliyor yani diyelimki çini savaşta malupetik tarıma ambarlarını eletirik santralerini askeri hedeflerini hastanelerini barajlarını vs haberleşme istasyonlarının tümünü yok ettik ve biyojiikbir silahlada bir vürüsle hepsini hastalıklan kırıyoruz ve taşdevrine gönderdik tÜm Türk ülkelirindeki çinlileri öldürdük çoluk çocuk demeden hepsini yok etik 10 yıl içinde asyada çinli ve onların ırkından kimseyi birakmadık.Bu bizi ahlaksız yapmaz ama bir hırsız bir sapık ne bileyim bir eşcinsel veya ahlakımıza ters düşen her hangibi bir fill eğer idamla cezalandırılmıyorsa ahlakımız yok demektir.Ve ya bukadar melez evlilik saçmasapan siyasi görüşler birde tv lerde gördümüz bu mili şuuru zayıflatandiziler ve zafer bayramımızı unuturma propagandası ve işşbirlikçi politikacılar olduğu sürece yenilmezlik özelimiz çekinik kaçıyor.Ama bunu kuvetle hisediyorum büyük kral yakında gelince bize önce ahlakımızı sonra da atıldımız toprakları sonrada asyanın tamamını verecek ama ömrü afrikaya ve amerikaya gidmeye ömrü yetmicek ama bir sonraki onun gerçeklerştiricek ve dünyada 2120-2150 arasında Türk olmayan herkezin kıyameti gelicek ve genetikteki gelişmeler bizlerin üstün ırk yaratmasına müsade idince halkın yakınzaman da durumu şöyle olucak ortalma erkek boyu 195 ortalama kadın 180 nüfüsün % 99,9 u ünüversite mezunu demokrası yapısı da ise ünüversite mezunu olmayan oykulanamiyacak (ki bu da şimdi olsaydı simdi akp başımızda olamicaktı) ve birazdaha sonrasında kadınlar hamile kaldıktan sonra emriyosu alınıp sağlıklı birsekilde çocuk dünyaya gelebilecek bu sayede doğumyapmadan çocuk sayibi olucaklar birde neslitükenen mamut benzeri yaratıklar tekrar klonlama yoluyle sibiryanın otlaklarını doldurucak ama rekabet çok artıcak ve uzaya yayılmaya başlıcaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ne mutlu TÜRK doğana!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.231 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.