İslam'da Türk Düşmanlığı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Ağustos 2020, 13:53:27


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: İslam'da Türk Düşmanlığı  (Okunma Sayısı 383 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« : 10 Mayıs 2018, 13:54:10 »

Çoğu yerden bu konuyu anlatmazlar. Okullarda, camilerde hep İslam'ın Tükler için ne kadar iyi olduğu anlatılır ancak İslam'daki Türk düşmanlığı anlatılmaz. Başlığı görüp hemen sövecek, basiretsiz ahmaklar bu yazıdan bir şey anlamayacaklar.

Türk milletinin çoğu İslam'a inansa da İslam arap dinidir, Şeriat arap kanunudur, Türklüğe uymamıştır hiç uymazda. Arap dini olduğu için Türk düşmanlığı oldukça doğaldır. Konumuz İslam'ın doğruluğu falan değil o yüzden bu yazıyı hakiki bir müslüman olarak okumanızda hiçbir sakınca yok. Yazılan bütün yazılar Kur'an ve Hadislerde alıntılanmış ve kaynağı da verilmiştir.

İslam inancında Yecüc-Mecüc vardır. Yecüc-Mecüc İslam'a göre pis, gerizekalı, aptal kısacası bütün kötü özellikleri taşır. Kıyamet alametidir. Yecüc-Mecüc ile ilgili bu gerçekleri bilmeyen yoktur. Bütün müslümanlar Yecüc-Mecüc'ün kötü olduğu konusunda hemfikirdir. Peki hiç düşündünüz mü kim bu Yecüc Mecüc?

Yecüc-Mecüc Kur'an'da Zülkarneyn ile beraber şu ayetlerde geçer:

Dediler ki: Ey Zülkarneyn! Bu memlekette Ye’cûc ve Me’cûc bozgunculuk yapmaktadırlar. Bizimle onlar arasında bir sed yapman için sana bir vergi verelim mi?

−Dedi ki: Rabbimin beni içinde bulundurduğu nimet ve kudret daha hayırlıdır. Siz bana kuvvetinizle destek olun da, sizinle onlar arasına aşılmaz bir engel yapayım.

−Bana, demir kütleleri getirin. Nihayet dağın iki yanı arasını aynı seviyeye getirince (vadiyi doldurunca), üfleyin (körükleyin)! dedi. Artık onu kor haline sokunca, getirin bana üzerine bir miktar erimiş bakır dökeyim dedi.

−Bu sebeple onu ne aşmaya muktedir oldular ne de onu delebildiler.

−Zülkarneyn: bu, Rabbimden bir rahmettir, fakat Rabbimin vâdi gelince, O, bunu yerle bir eder. Rabbimin vâdi haktır, dedi.

Kehf 94, 9

 Kimisine göre Zülkarneyn Oğuz Kağan'dır. Ancak bu bir safsatadan ibaretttir, hiçbir gerçekliği yoktur. Zülkarneyn Batı'dan Doğu'ya sefer yapan bir peygamberdir. Anlatılanlara göre Makedonyalı Berduş İskender olma ihtimali büyüktür. Zülkarneyn, "bozguncu" bir kavim olan Yecüc-Mecüc'ü mağlup ederek önlerine bir "sed" çekmiş ve "demirden bir dağa" hapsetmiştir. Bu cümleye dikkat edin: Sed ve demirden bir dağ size neyi hatırlatıyor? Heralde Çin Seddi ve Ergenekon Destanı. Çin Seddini kime karşı yapıldığını, Ergenekon destanın kimin destanı olduğunu, dünyada başka hiçbir milletin tarihindde böyle figür olmadığını, burada bahsedilen kavimin biz TÜRKLER olduğunu anlayabilecek zeka ve bilgi kapasitesine sahipsinizdir. Sadece bu kadar mı, hayır!

"Siz düşmanınız bulunmadığını söylüyorsunuz. Oysa siz geniş yüzlü,küçük gözlü kumral saçlı, yüzleri deri üstüne deri kaplanmış kalkanları andıran ve her dereden tepeden boşalıp gelecek olan Ye'cuc ve Me'cuc'un ortaya çıkışı zamanına dek düşmanla savaşmaya devam edeceksiniz."[1]

Bu tasvir nedense Atalarımıza benziyor.

"ez-Zuhrî, Saîd ibnu'l-Müseyyeb'den; o da Ebû Hureyre(R)'den söyledi ki, Peygamber (S) şöyle buyurmuştur: "Sizler ayakkabıları kıl keçe olan bir kavimle muharebe etmedikçe kıyamet kopmaz. Ve yine sizler yüzleri üstüste deri kaplanmış kalkanlar gibi kalın etli olan bir kavimle muharebe etmedikçe kıyamet kopmaz".

Sufyân ibn Uyeyne geçen senedle söyledi ve bunda Ebu'z-Zinâd, el-A'reVden; o da Ebû Hureyre'den rivâyeten: "Gözleri küçük, bu­runları yassı, yüzleri üstüste deri kaplanmış kalkanlar gibi etli olan" fıkrasını ziyâde etmiştir"

Görüldüğü gibi Buradaki tasvir yukarıdaki Yecuc Mecücün tasviriyle aynı. Bu hadisten bir önceki hadiste ise:

"Ebû Hureyre (R) şöyle dedi: Rasûlulİah (S) şöyle bu­yurdu: "Siz müslümânlar gözleri küçük, yüzleri kırmızı, basık bu­runlu, yüzleri üst üste deri kaplanmış kalkanlar gibi kalın etli olan Türk ile harbedinceye kadar kıyamet kopmaz. Ve yine sizler ayakka­bıları kıl olan bir kavimle harb etmedikçe kıyamet kopmaz"[2]

Görüldüğü gibi Yecüc ve Mecüc ile ilgili hadisler Türklerle ilgili sahih hadislere birebir uyuyor. Bize inanmıyorsanız açın verilen kaynakları kendiniz karıştırın. Muhammed'in Türk düşmanlığı bu kadarla da bitmez, devam eder.

"Türkler size dokunmadıkça sakın sizde TÜRKLERE dokunmayınız. Çünkü , Allah"ın ümmetine vermiş olduğu bu mülk ve saltanat nimetini ilk defa bu Kantura Oğulları onların elinden çekip alacaklardır"

Burada Allah'ın ümmeti araplar, onların elinden halifelik mülkünü onların elinden çekip alan(yani yağmalayan) Türklerdir.


Tüm bunlara rağmen internet denilen çukurda bazıları Yecuc ile Mecüc'ün Türkler olmadığını, Hunlar, Sakalar, Kırgızlar, Moğollar olduğunu söyleyerek cahilliğin dibine vuruyorlar. Bunlarla bize gelmeyin.

Sonuç olarak; biz Türkler hiçbir millet tarafından sevilmeyiz. Dünya üzerindeki herkes bize düşmandır. Onların gözünde biz bozguncu, yağmacıyızdır. Aslında haklıdırlar. Timur boşu boşuna ÇerkeZz piiçine yazdığı mektupta " Muhakkak ki, biz ülkeleri yok ettik, çocukları yetim bıraktık, yeryüzünde fesat çıkardık, aziz olanı zelîl yaptık ve topraklarını zorla ellerinden aldık." dememiştir. Bizim neden bunları yaptığımızı sadec putlarını yıkmış Türkler anlar. Biz kimseye hesap verme mecburiyetinde değiliz. Ve bu yüzden peygamber dediğiniz muhammed bize sövüp saymıştır. Kimse bizden böyle kişilere saygı duymamızı beklemesin.

Düşmanlarımız bizden korkmaya devam etsin. Biz gerçekten birgün bu demir dağı yakıp yeryüzünü istila edeceğiz. o gün fasıklar için kıyamet günü olacak!


[1] İmam Ahmed 5/271'de Halid b. Abdullah b. Harmele ve teyzesinden rivayet etmiştir. Heysemi, Mecma 8/6'da ricalinin sahih ricali olduğunu söylemiştir. Busiri de "Zevaid"inde no: 7665'de rivayet etmiş ravilerinin sika olduğunu belirtmiştir.  
[2] [Buharî, Cihad 95, 96, Menâkıb 25; Müslim, Fiten 62, (2912); Ebu Davud, Melahim 9, (4303, 4304); Tirmizî, Fiten 40, (2216); Nesâî, Cihad 42, (6, 45).]


10 Mayıs 2018
BATURGAN


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.203 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.