İkinci 11 Eylül - Hedef Ülke Almanya
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Mayıs 2020, 18:43:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: İkinci 11 Eylül - Hedef Ülke Almanya  (Okunma Sayısı 4687 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kam - Şaman
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 217


Bozkurt


« : 10 Haziran 2011, 13:03:19 »


İkinci 11 Eylül - Hedef Ülke Almanya

Sevgili kardeşlerim;

Şimdi sizler için ortaya bir senaryo koyacağım, çoğunluğun bana katılmayacağını sanıyorum ama yine de yazdıklarımı iyi takip etmenizi rica ediyorum, özellikle Avrupa devletlerinde yaşayan Türk kardeşlerimin dikkatli olmasını istiyorum.

Küresel sermaye Avrupa’yı totaliter bir rejime kaydırmak istiyor, yani bir nevi yeniden haçlı seferleri düzenleyen bir Avrupa modeli görmek istiyor. Çünkü asıl plan yeni bir dünya savaşı çıkarmaktır. Bu sebeple de henüz istenen kıvama gelmemiş Avrupa devletlerinde kamuoyu yaratılmak isteniyor. Peki, bu tür bir kamuoyu yaratmak nasıl mümkün olur?

Bunun cevabı elbette terörize hareketlerdir. Yani toplumu bir noktaya doğru itmek istiyorsanız ilk önce toplumda psikolojik olarak bazı değerler saldırı noktası olmalıdır ve bu düzenli olarak tekrar edilmeli ve ezberletilmelidir, ardından da terörize hareketlerle bu psikolojik durumun eylemsel noktalarını vererek toplumu istediğiniz durumun içine rahatlıkla sokabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi küresel sermayenin şu an hedefindeki ülkelerden biri Libya’dır ve fiili işgal konusunda NATO konsepti ile bir işgal planlamıştır. Bu konuda ise Almanya çekimser kalmış, yalnız insani yardım amaçlı destek verebileceğini belirtmiştir. Elbette bu durumda Almanya’nın istenilen şekilde terbiye edilmesi ihtiyacını da doğurmuştur.

Angela Merkel hükümetinin yakın bir zaman önce bakanlarında bir değişiklik olmuş ve bakanlar “Almanya’da Müslümanlara yer yok” diye açıklamalarda bulunmuşlardır. Tabi burada aslında Müslüman çoğunluğun Türkler olduğunu da dile getirmek lazımdır. Dolayısı ile aslında saldırı altında tutulan Müslümanlık ve dolaylı olarak Türklüktür!

26 Haziran’da Almanya’nın Berlin şehrinde uluslararası bayan futbol turnuvası yapılacağını hepimiz biliyoruz ve yine gazeteleri takip edenlerin bileceği üzere İran’ın bayan futbol takımı türbanlı kıyafetlerinden ötürü müsabakaya kabul edilmemişlerdir.

Bu tür olaylar kamuoyunda bilinci pekiştirici eylemlerdir. Doğal olarak üst üste sürekli yinelenen bu olaylar neticesinde Almanya’da çok sayıda ölümle noktalanacak Amerika’nın 11 Eylül’üne benzer bir terörist saldırı Almanlarda istenen tepkiyi çıkarmaya ve Müslüman avına çıkmaya itebilir. Doğal olarak Almanya’da yaşayan Türkler için bu durumun pek de iç açıcı olmayacağı gerçektir.

Hatta bu terörist eylemin 26 Haziran’da başlayacak olan kadınlar turnuvasına Fundamentalist Müslüman bir terörist örgütün İran kadın takımının kıyafetinden dolayı kabul edilmemesini bahane göstererek yapılırsa daha çok ses getireceği, Libya, Suriye, İran ve Türkiye’nin da batı dünyasında topun ağzına oturtulacağını tahmin etmek zor olmayacaktır.

Arap yarımadasının batı için bir başka artısı daha vardır, o da enerjine duyulan ihtiyaç elbette. Tabi bu enerjiden kastım yalnızca petrol değildir. Bildiğiniz gibi Almanya nükleer enerji tesislerini kapatacağını ve doğal kaynaklarla enerji üretimine gidileceğini açıklamıştı. Bu enerji kaynakları arasında en önemli yeri tutan güneş enerjisidir. Fakat bilindiği üzere Avrupa bu konuda oldukça fakirdir, zira ne kadar güneş yüzü görebiliyorlar ki? Diğer yandan ne hidroelektrik santrali kuracak su zenginliği ne de başka bir doğal zenginliği vardır. Bu sebeple Arap yarımadasına kurulacak özel sistemlerle güneş enerjisi rahatlıkla Avrupa’ya taşınabilir. Yani bir taşla birden fazla kuş vurabilmiş olacaklar!

Bir başka ayrıntıya daha gelelim. Bush hükümeti zamanında açıklanan bir hususta Orta Doğu’nun küresel sermaye için serbest bir pazar haline getirilmesi için son tarih olarak 2013 yılı telaffuz edilmişti. Gülümseme Anlaşılacağı üzere Orta Doğu’da haritalar değişecek, doğal kaynakları sömürülecek ve ürettiklerini satın alacak bir pazar oluşturacaklar. Tabloya baktığımızda oldukça kazançlı olacağını görmek zor olmasa gerekir.

Bu tür bilgileri çoğaltabilir ve elimizdeki verilerle senaryonun doğruluğu konusunda bir sağlama yapmak mümkün olur. Şahsi kanaatim Almanya’da yakın zamanda ciddi bir terörist eylem yapılacağı yönünde, sonrasında ise ortalığın oldukça karışacağını sizde tahmin edersiniz. Tabi bu olay bahane edilerek özgürlükçü Avrupa daha totaliter bir Avrupa haline dönüşecek ve küresel sermayenin kendisine biçtiği rolü oynamaya hazır olacaktır!

Umarım ben yanılıyorumdur, zira aksi halde ok yaydan çıkar ve kimseye bir şey anlatamazsınız! Sonuç büyük oranda nüfus planlamasıdır!

Kam- Şaman
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün yüreği çelikten kuvvetli, aklı kılıçtan kesindir. Türk orman gibi sessizdir fakat öfkesi ateş gibi yakıcıdır. Türk dağ gibi ağır ve sarsılmazdır fakat saldırışında rüzgâr gibi hızlıdır! Yeryüzünde Türk'ün bir eşi daha görülmemiştir...
ERGENEKON GÖKTÜRK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #1 : 10 Haziran 2011, 17:29:49 »

Kam Saman kandasim, kendim Almanya´da yasiyorum. Yazdigin konuyu destekleyecek bircok olay dizisi zaten burada yasandi ve yasaniyor. En son Sarrazin denilen Almanya Eski Merkez Bankasi Baskani´nin Türk düsmani kitabi Alman kamuoyunda cok konusuldu. Bencede bu ortami yavas yavas hazirliyorlar. 12 Eylül günü ben isyerine gitmemistim, fakat giden Türk agabeyler o gün kendilerine cok degisik bakildigini teyit ettiler. Direk Almanya´yi vuracak bir 11 Eylül burada yasayan Türkleri bas düsman konumuna yerlestirmeye yetecektir. Ayni uyariyi 2004 veya 2005 yillarinda gazeteci Hasan Hüseyin Memis´te yapmisti. Türklerin yatirimlarini her an geri dönebilecek sekilde yapmalarini tavsiye etmisti. Demek ki gizli bir plan uygulanmak icin sadece dogru zamani ve günü bekliyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kam - Şaman
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 217


Bozkurt


« Yanıtla #2 : 10 Haziran 2011, 17:43:57 »

Maalesef durum çok ciddi kardeşim, Türkiye'de bu çok fark edilmiyor ama yabancı basını takip edince birçok olayı net görmek mümkün oluyor. Umarım oradaki Türkler böyle bir durum için ciddi bir eylem planı yapmışlardır. Eğer yapılmamışsa acilen yapılmasında fayda var. Etrafınızdakileri uyarmalısınız ve sağlam bir örgütlenme modeli geliştirmelisiniz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün yüreği çelikten kuvvetli, aklı kılıçtan kesindir. Türk orman gibi sessizdir fakat öfkesi ateş gibi yakıcıdır. Türk dağ gibi ağır ve sarsılmazdır fakat saldırışında rüzgâr gibi hızlıdır! Yeryüzünde Türk'ün bir eşi daha görülmemiştir...
ERGENEKON GÖKTÜRK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #3 : 10 Haziran 2011, 17:58:07 »

Maalesef durum çok ciddi kardeşim, Türkiye'de bu çok fark edilmiyor ama yabancı basını takip edince birçok olayı net görmek mümkün oluyor. Umarım oradaki Türkler böyle bir durum için ciddi bir eylem planı yapmışlardır. Eğer yapılmamışsa acilen yapılmasında fayda var. Etrafınızdakileri uyarmalısınız ve sağlam bir örgütlenme modeli geliştirmelisiniz.

Hic kimsenin bir plan yaptigini düsünmüyorum. Böyle bir olay gerceklesirse vatandaslarimizin ani doluya yakalanacaklarini düsünüyorum. Mal ve mülklerini paraya cevirip ülkemize gecirme ihtimallerinin olmadigini düsünüyorum. Kendimizi bile kurtarabilecegimiz mechul. Sahsen cevremdekileri uzun zaman önce uyardim, fakat ciddi bir eylem plani yapilmadigini biliyorum. Sahsen kendim ve ailem adina dahi bu plani yapabilmemiz tam anlamiyla mümkün degil. Alinmis evin kredi borcu dahi bitmemis. Su an bizimkilere evi satalim kalan paramizi nakit yapip Türkiye´ye gecirelim desem "olur mu öyle sey" derler. Tanri yardimcimiz olsun diyecegim. Yalniz böyle bir olay olursa Alman Bankalari´na biraz borc takmis olacagim. Sırıt
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #4 : 10 Haziran 2011, 18:48:24 »

Bence Almanlar BND'ye ve Merkel iktidarına dikkat etmeli. Çünkü Merkel, Alman Ordusu'nu yeniden dünyanın sayılı ordularından biri haline getirmek istiyor. Tıpkı Fransız Ordusu gibi, yurt dışı operasyonlar yapabilen, dünyada söz sahibi bir ordu istiyor. Fakat Alman kamuoyu orduya gidecek parayı eleştirecektir. Bu yüzden ''Neden hedef Almanya?'' konulu videolar hazırlanabilmesi için Almanya'da bir saldırı olabilir. Tıpkı Fransızlar'ın Afrika'daki isyancılara önce silah verip sonra ateş açması gibi...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 952


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #5 : 10 Haziran 2011, 19:31:27 »

 Bana göre almanlar böyle bir seye kalkismaz.Almanyada 10 milyon yabanci var. Haydi diyelim müslümanlara karsi ikinci bir 11 eylül tezgahi kurdular. Basladilar Türkleri ve diger müslümanlari katlettiler. Türkiyede ve baska müslüman devletlerde yasiyan almanlarida gözden cikarmalari lazim. Almanlar tek bir alman icin dünyayi feda ederler. Almanya libya olsun diger müslüman devletlr olsun,aktif saldiri destegi vermekten kaciniyorlar. Türkiye bile libyaya saldiriya almanyadan daha fazla destek oluyor. Bu komplo teorisinin gerceklesmesi icin,almanya Türkiyede yasiyan yüz bine yakin almana ülkeye dönün cagrisi yaparsa,iste o zaman bu iddia gecerlilik kazanir. Yoksa daha yeni tazminatini ödedigi yahudi soykirimina bir ikincisini eklerse almanya diye bir devlet kalmaz yer yüzünde. Bu isler o kadar kolaymi saniyorsunuz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #6 : 10 Haziran 2011, 20:10:52 »

  Almanya libya olsun diger müslüman devletlr olsun,aktif saldiri destegi vermekten kaciniyorlar. Türkiye bile libyaya saldiriya almanyadan daha fazla destek oluyor.

Doğrudur. Çünkü Almanya, güçlü bir orduya sahip değildir. Yaptırım gücünü tamamen ekonomik üstünlüğünden ve sanayisinden alır. Türkiye ise, ABD'den sonra NATO'nun en büyük hava kuvvetlerine sahiptir. Bu yüzden, 4. sıradaki Fransa'ya göre, bizim operasyona verdiğimiz destek çok da büyük değil.

Almanya bugün Fransa gibi Fransız Guyanası'ndaki teröristlerin kafasına bomba yağdırabilecek, Rusya gibi yıllarca Çeçenistan'da gerilla savaşında tutunabilecek ve hatta biz Türkiye gibi yıllarca dağlarda terörle mücadele verebilecek bir orduya sahip değil. Silah sanayisinde Avrupa'nın en büyük ülkesi olsalar da, (uçak ve gemi sanayisinde tartışılır bu) bugün Avrupa'nın büyük orduları sıralamasında ilk 3, Fransa-İngiltere-Türkiye üçlüsündedir... Almanya, yalnızca diğer ülkelerin görevlerine pasif destek verir. Örneğin Luftwaffe, yani Alman Hava Kuvvetleri'nin Baltık hava sahasındaki koruma rolü...

Fakat tüm bunlar da, sayın Hun_Kurt'un belirttiğinin tamamen yanlış olduğunu da göstermiyor elbette. Almanlar durup dururken Türkler'in üzerine bomba yağdırmazlar, yağdıramazlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
ERGENEKON GÖKTÜRK
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #7 : 10 Haziran 2011, 20:27:49 »

Kam Saman kandasimiz makalesinde, Almanlarin degil, küresel sermayenin böyle bir operasyonu yapabilecegi söylemek istiyor. Düsüncem itibariyle Alman derin devletinin kaptan kösküne yeniden naziler gecmistir. Bizler bu olasiligi yazip konusuyorsak, onlarda bunu biliyordur. Eger küresel sermaye böyle bir operasyon yaparsa nazilere de göz yummak kalir. Küresel sermayenin elindeki basin yayin kuruluslariyla Türkler tam bir öcü konumuna sokulabilir ve dünya kamuoyunda kendisini savunma firsati bile kalmayabilir.

Fakat böyle bir durumda Türkiye´de bu olaya suskun kalan bir iktidar gider ve yerine kaos gelir. TSK yönetime büyük ihtimalle el koyar. Ardindan karsi adimlar atilmaya baslanir. Enerji hatlari havaya ucurulur. Avrupa´da benzin kara borsaya düser. Türkiye bataklik, Avrupa´da cephe olur. Türkiye sinirlari icinde hic bir yabanci adim dahi atamaz.

Dünyada ulus devletler ve küresel sermaye savasi yasanmaktadir. Küreselciler "kar canavari" yani maksimize edilmis kazanc batagina batmis ve paranin gücüyle dünyada operasyonlar yapmaktadir. Fakat küreselcilerin unutmamasi gereken bir deyim vardir:
"Smit Vesson her zaman royal filasi yener".
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.017


IRKÇI


« Yanıtla #8 : 10 Haziran 2011, 20:38:02 »

11 Eylül benzeri bir senaryo Almanya´da gerceklestirilirmi gerceklestirilmezmi bilinmez fakat gelen kokular Alman devletinin Türklere yönelik "integration" yani "uyum" yasalari adi altinda bazi asimilasyon poltikalarini uygulamaya koydugunu acikca göstermektedir.

Alman devleti "Alman Islam´i" yaratma pesindedir. Dikkat edilirse ne zamandir Türk telaffuzu raftan kaldirilmistir. Fazla degil bundan 8-10 sene öncesine kadar "Türkler" denilirken son yillarda asimilasyon politikalari cercevesinde "TÜRK" söylemi rafa kaldirilip bunun yerini "Müslüman" telaffuzu almistir. Zaten son bir kac sene icerisinde Okullarda Türkce derslerin kaldirilmasi, kamu alanlarinda Türkce yasaginin getirilmeside tamamen asimilasyon politikalari ile iliskilendirilebilir. Üzücü olani bu uygulamalarin meyvalarini almaya baslamis olmalaridir. Bugün ücüncü-dördüncü kusak Türkler artik Türkce konusamaz hale gelmistir. Konusanlari ise yarim yamalak Türkce konusabilmektedir, 5´nci, 6´nci kusak ise tamamen Türkce konusmayi birakacaktir.

Kam - Şaman kandasimin isaret ettigi noktaya (11 Eylül benzeri senaryolar ile belli bir kesimi karalama ve baski kurma kampanyalari..) getirmeleri icin ilk ayagi öncelikle "aidiyet" duygusunu yok etmek olacaktir, zaten bunun icin son yillari aidiyet vurgusu yerine inanc vurgusunu özellikle ön plana cikartip islemektedirler.
Aidiyet duygusu (irk bilinci) köreltilmis hatta yok edilmis bir toplum her türlü tehlikeye acik hale gelecektir, bunu cok iyi bildikleri icin aidiyet duygusu yok edilmis Türk toplumu bizzat Alman devleti tarafindan yaratilacak olan "Alman Islam´i" ile daha kolay asimile edilecektir. Yine köklerinden kopartilmis bu toplum üzerine bu sefer 11 Eylül benzeri inancin hedef alindigi saldirilar baslatilacak ve bu sefer müslüman kimligi ile anilan bu toplum (Türkler) üzerinde baski unsuru olarak kullanilacaktir bu da senaryonun ikinci ayagidir, ücüncü ayagi ise nihai hedefleri olan asimilasyonu tamamlamaktir.

Degerli Hun Kurt andam, "Almanlar yahudilere ödedikleri tazminati daha yeni bitirdiler demis" iste bu yüzden aidiyet (millet) vurgusu üzerinden asimilasyon politikasi yapamiyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 952


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #9 : 10 Haziran 2011, 20:44:02 »

 Haklisiniz sayin Börü Kagan irktasim. Böyle bir müslüman katliaminin vukua gelmesi icin,medeniyetler catismasi dedigimiz, hacli ,islam savasinin baslamasi gerekir. Buda cok uzak bir ihtimal,cünkü haclilara karsi savasacak ne müslüman devlet kaldi,nede müslüman. Tam aksine müslüman devletler bile ,giristikleri islam ve devletlerini ,yeniden yapilandirma projesinde,hacli ve yahudilere büyük bir azimle destek vermektedirler. Islama ihanet koalisyonunun liderliginide  Türkiye yapmaktadir. Bunu Türkiyenin milli menfaatleri icin yapsalar anliyabiliriz. Aksine Türkiyeyide haritasini degistirecek sekilde  hacli batinin pasif hedefi haline getirende namazcilardan baskasi degil. Davar oyu ile iktidara gelen namazcilarin yaptiklari bu islam ve Türklük aleyhtari gelismelere sasirmamak gerekir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.137 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.