İHANETİN GÖZYAŞLARI (kürt açılımı)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 18 Eylül 2020, 14:44:12


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: İHANETİN GÖZYAŞLARI (kürt açılımı)  (Okunma Sayısı 7173 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 24 Ağustos 2009, 14:22:58 »

  İktidar daha doğrusu Cumurbaşkanı,Genel kurmay başkanı ve Başbakan tarafından ortaya atılan gayrı meşru açılım (kürt açılımı sonradan demokratik açılım oldu) Terörü ve kanı durdurmak için yapıldığı söylenmesine rağmen  tam tersi kan akışını hızlandıracak, kürtlerin sonunu hazırlayacak bir yolun ilk adımıdır. Hazırlayanların dahi farkında olmadıkları bir durumla karşı karşıyayız, neden?

Erdoğan'la bebek katili gizli kapılar ardında bu açılım konusunda anlaşmış olsalarda böyle bir olayın gerçekleşmesi mümkün görünmemektedir. Türk düşmanlığı yapan herkesin ve yabancı servislerin maşalığını yapan, binlerce askerimizin ve bir o kadar da Türk vatandaşının katlinden sorumlu bebek katili olan bir hayvanla böyle bir görüşmeyi yapan Başbakan asla Türk milletine yakışmamaktadır.

Bu açılımı destekleyen kimler var?

Başta Bahçelinin 12 şerefsiz adam dediği gerçek Türk düşmanı azılı vatan haini tescilli ihanet odakları, sanatçı geçinen kanalizasyon yaratığı ne idiği belirsiz aşifteler, İktidarın belirli meblağlar karşılığında kiraladığı veya hayatlarını Türklükle mücadeleye adamış köşe yazarları, bazı vatan haini yazarlar, ümmetçi sendikalar ve kürtleri yönetmeye aday kişiler. Başbakan bu  açılımı açıklarken bu 12 şerefsizle medyaya kapalı bir toplantı yapmış, bu toplantıdan sonrada ne konuşulduğu hakkında millete bilgi vermemiştir. Orada neler konuşulduğunu anlamak için medyum olmaya gerek var mıdır? Başbakan ve yandaşları bir devletten iki millet çıkarma uğraşındadırlar.İşte burada Türk milletinin tavrı çok önemlidir, Türkiye'de yaşayan 70 milyon insandan yarısından çoğu milliyetçi duyğunun esiri kişilerdir.Bu gözü kara insanlarımızı hiçe saymak aldanmanın daniskasıdır.Bunlar aç susuz kalırlar, evsiz barksız kalırlar idare ederler ama mevzu bahis vatansa işte orada bir duracaksın. Kan kustururlar haine KAN.

Bu açılım bir ihanet planıdır.

Türkiyede Bu planın uyarlanıp hayata geçirilmesi Amerika'nın Turgut Özal zamanındaki Planlarının devamıdır. Ta o zamanlardan bu iş ayarlanmış fakat Türk milletinin karşı refleksinden çekinildiğinden zamana bırakılmış yavaş yavaş uygun zeminler yaratıldıkça hareket yapılmıştır. Şu an yazılan senaryonun uygun artistleri bulunmuş film çekilmiş vizyona girmiş oynatılmayada başlamıştır.Tabi hala Türk milletininde nabzı yoklanmaktadır her ihtimale karşı.İspanyada böyle bir açılım ortaya atılsa O iktidar ve başındaki aynı gün yerle bir edlir,mesela amerika elkaide ile anlaşmak için bir masaya oturabilir mi?, değil oturmak böyle bir konu açılsa o amerika başkanı o koltukta kalabilirmi. Biz amerika'dan daha mı özgür?, demokratik bir ülkeyizki bizde böyle şeyler olabiliyor.

Türk devleti dolayısıyla Türk milleti tarihte her zaman olduğu gibi insaf ve acıma duygusunun zararını görmektedir şu durumda.Eğer içerisinde yaşayan etnik guruplara diğer ülkeler gibiAsimilasyon uygulasa bu günleri kesin olarak yaşamayacaktı. 1924 ten 1938 e kadar olan sürede meydana gelen kürt isyanları dikkate alınıp geleceğe yönelik çareler önlemler alınsaydı yaklaşık 30 yıldır akıttığımız kanlar damarlarda duracak Türk gençliği zayiat vermemiş olacaktı. Bundan sonrası için Türk milletinin daha dikkatli davranacağı inancındayım.

Türk devleti milli bir devlettir.Dini ve etnik kimlikler bunun önüne kesinlikle geçemez.Başbakan,Cumhurbaşkanı ve avanesinin dini kimliklerini öne çıkartarak etnik guruplarla işbirliği içerisinde olmasının , bu milletin tarihinde kendi soylarına yada ümmetlerine yapılanların intikamını almak çabası olduğuda gözden kaçmamaktadır. Lakin bu yükün altında ezileceklerindende zerre kadar şüphe duymuyorum. Atalarının akibeti torunlarında zuhur edecektir.

Türk milletinin aslına bakarsanız kendinden olmayanlarla yaşaması her zaman sorun olmuştur.Türk milleti dinini dahi kendi bildiği gibi yaşar hiç bir müslüman ülkeyle Türk milletinin yaşadığı islamın benzerliği bile yoktur.Suudi arabistan olsun, iran olsun,afganistan veya libya hiçbirisi bizim dini kurallarımızla uyuşmazlar.Dibimizdeki Bosna hersek bile müslüman olduğu halde bizim dini anlayışımızla onlarınkinde farklılıklar arzetmekte olup onların yüzyıllar boyuncada bizim boyunduruğumuzda yaşadıkları unutulmamalıdır.Türk milleti her zaman milli kültürünün yaşayış tarzını benimsemiş aksi taktirde bu uğurda can vermiş can almıştır,yakın tarihimizde ermeni olaylarını ve 6 - 7 eylül olaylarını hatırlamak gerekir.Bu konuda bu açılım denen garabeti Türk milletine yutturmaya kalkanlara tavsiyem bardağa son damlayı damlatmamalarıdır.

Son söz!! Şanlı Türk milletinin kurduğu bu  bu yüce devlet ilelebet var olacaktır.Küçülmeyecek aksine Turana kadar devamlı büyüyecektir.Akıllı olanlar aklını başına alır,Akılsızlarsa başlarını ellerine.

TANRI TÜRKÜ KORUSUN,NE MUTLU TÜRK DOĞANA
Yürekli-kam  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Dr.azerkan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #1 : 05 Eylül 2009, 15:32:32 »

Gayet güzel özetlemişsin kam agabey.12 kötü adam da başımızdaki başbakan ve cumhurbaşkanlığı etiketlerinin arkasına sığınmış iki iş birlikçi de çok iyi biliyorlar ki Türk eline kılıcı aldı mı baş başüstünde taş taş üstünde bırakmaz.Milli reflekslerin harekete geçmesiyle tüm satılmışlar ve onların detsekçileri kaçacak delik arayacaklardır.İki yüzlülükle
Türk halkı daha ne kadar kandırılacak insanlar bu teslimiyete ne kadar daha oy verecek bilemiyorum ancak biz Türkçüler artık sabrın son damlasına kadar geldik..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
ATTİLABİLGEHAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 973« Yanıtla #2 : 05 Eylül 2009, 16:09:39 »

BEN ŞAHSEN ÇEVREMDE BU OLANLARA DUYARLI İNSANLARI GÖRMEYE BAŞLADIM. HER AN YORULMADAN ANLATIYORUM. ÖRNEKLENDİRİYORUM, KUMPASI HABER VERİYORUM TÜRKKANLARA. BIKMADAN ÇEVREMİ ETKİLEMEYİ SÜRDÜRECEĞİM. MİLLİYETÇİ OLUPTA BUNLARA YANDAŞ OLANLARA ISRARLA ANLATIYORUM, GÖZLERİNE SOKUYORUM. TTKY 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
K A L K A N
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.926


YAŞAMIMIZI DÜŞÜNCELERİMİZ YÖNETİR


« Yanıtla #3 : 05 Eylül 2009, 19:33:25 »

ÇOĞU İNSANLARIN KAFALARI YIKANMIŞ.NEKADAR ANLATILSADA BİR TÜRLÜ YOLA GELMİYORLAR.EVET DUYARLI MİLLİYETÇİ İNSANLARIMIZ VAR, CANIMIZ-KANIMIZ TÜRKOĞLU TÜRKÜZ  TEK BAYRAK  İSTİYORUZ.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

SEN  TANRI   DEĞİLMİSİN ,  ADINI    YARGILATMA
SANA   TANRI   DEYİNCE ,  DİNİMİ     SORGULAMA
YA  ADAM  ET  BUNLARI , YA  BERABER  YAŞATMA
KANI  BOZUK  OLANLAR  "TÜRK'ÜM" DİYEMESİNLER
𐱃𐰀𐰴𐰾𐰃𐰤 𐰴𐰀𐰞𐰴𐰀𐰣
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 05 Kasım 2009, 22:00:07 »

Türk milleti tarih boyunca hiç bir zaman düşman kıtlığı çekmemiş bir millettir.Benim şahsi düşüncem bundan sonrada sonsuza kadar böyle sürecektir,biz bu durumlara hazır bir nesil  yetiştirmek mecburiyetindeyiz.Böylesine dandik bir nesil olursa bizim ömrümüzde uzun olmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
çıtıroğlu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 17Site
« Yanıtla #5 : 05 Kasım 2009, 23:53:16 »

Bu konuyla ilgili okadar bilgisiz ve cahil milletimiz varki şu anda ben sinirden yerimde zor duruyorum, birkaç gün önce bir nişan meclisinde büyüklerin konuştuğu ortamda bu konu geçti, çifçi olan bikaç büyümüz bu konuda başbakana ''afferim bak teröristleri indiriyor dağdan '' deyince kayış attı benim, durumu gücüm yettiğince en doğru şekliyle anlattım ilkönce baktım aynı kafadalar ağzıma geleni söyledim çıktım ortamdan ama moralim okadar bozuldiki bu insanlar nasıl bukadar cahil kamışlar ve bunların çocuklarınıda hayal bile edemiyorum, dertleşebileceğim eniştem var oda benim gibi koyu Türkçü, kendisi polis memuru ama geçenlerde amirleri bunları Şehit yakınlarını engellemeye yollamışlar , diyorki öyle güç durumda bırakıyorki devlet bizi halk devletten çok bize düşman oluyor halbuki hiçbir arkadaşım istemedi gitmeyi zaten bende kenarda durdum dedi, valiler başbakana yalakalık yapacam diye vatanı satmaya rağzılar, eğer aynı abd uşağı parti devletin başına gelirse artık bu ülkede Türk kalmamıştır deyip daha Türkçü bir ülkeye gidecez dedik ikimizde, çünki resmi olarak vatanı bütün Türk milletinin önünde sattılar, bu millet bu ihanete oy verirse resmen ihaneti kabul ediyorlar demektir ve bukadar bilgisiz kişilerde Türk kanı taşıyor olamaz, ayrıca bu otağdaki yazıları okuyorum ve gönlüm rahatlıyor, en azından bu ülkede birgün parti başına geçersem veya içimizden biri geçerse güvenebileceğim ve Türk milleti uğruna severek canını vereceğine inandığım çok cesur yürekli kandaşlarımın var olması bana hedefe ulaşmada cesaret veriyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.528


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #6 : 26 Temmuz 2015, 13:10:25 »

(kürt açılımı)  ''Bitti'' mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.082


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #7 : 26 Temmuz 2015, 13:57:47 »

(kürt açılımı)  ''Bitti'' mi?
Bu Başbakan Davutoğlan dünkü acıklamasında, cözüm sürecinde taviz verilmeyecek, devam edecek desede. Bence bu soysuz sürec bitmişdir. Zaten ağabey Devletimiz bu hain hükümet sayesinde fazlasıyla taviz vermişdir, biliyorsun. "Pkk sılah bırakmadı, daha da güclendi" demeleri, bu sürecin ne kadar yanlış olduğunun kabulüdür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.974


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #8 : 20 Ağustos 2015, 15:41:59 »

Onlar konuşur, Ak parti yapar...

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Başkurdistan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 303


Türk için Çalış


« Yanıtla #9 : 20 Ağustos 2015, 16:05:36 »

Çözüm süreci diye diye pkk partisiyle meclise tamamen girdi eğer seçim hükümeti kurulursa eğer büyük ihtimalle hdpli enikler aponun yeğenini bakan yapacaklar. 2 ay pkk yönetecek ülkeyi böyle giderse.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.256 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.038s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.