İÇİMİZDEKİ VİRÜSLER
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Mayıs 2020, 01:10:39


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: İÇİMİZDEKİ VİRÜSLER  (Okunma Sayısı 150 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.344« : 12 Mayıs 2020, 10:26:58 »

İçimizdeki viruslar

1918 yıllında adına "ispanyol gribi" dedikleri ABD de ortaya çıkan bu virus salgınından ölenlerin sayısı tahminince 50 milyondan fazla dendi, yani bu grip, 1914-1918'e kadar süren 1. Cihan harbinden ölen 19 milyondan fazla idi.
Demek ki, bir Virus Savaş'tan daha tehlikeli olabiliyor.
Çoğu Türk şimdilik daha görmese de bizlerin içinde de viruslar var k.rt virusu, ermeni virusu ve 10 yıldır da Suriyeli arap virusu başımıza bela oldu.

K.rtçü (Pkk) virusun'dan 30 yılla yakındır 15-16 bin kişi yaşamını yitirdi bunun içinde TSK'nın resmi açıklamasına göre sadece 1984-2008 yılları arasında 6 bin 500'ü Askerimiz Şehit oldu ve biliyorsunuz ki bu sayı daha da artı. Daha Osmanldan beri çıkartıkları isyanlarda ölen Türkler yok bunun içinde...

Ermeni virusu da, Osmanlı arşivlerinden 1910-1922 arasında 523 bin Türk'ü katletikleri belgendi. Ve halan fırsat ellerine geçse ermeni virusu zalimce tüm Türk soyunu yok etmek isterler, bunu Hocalı katlimanında gördük.

Ülkemize sığınmacı diye aldığımız 5 milyondan fazla Suriyeli arap virusuna gelince, onlar bu işin daha başındalar mikroplarını yaymaya başladılar ama bu hemen öldürmeyen zaman'a ihtiyac duyulan bir virus olduğundan bu kahpe arapların bir 20-40 yıl sonra hasalıkları belli etirecek Türklere, çünkü bu virus emperyalist desteği ile tüm Anadolu Türklüğünü yok etme amaçlı yayılan Virus'dur.

İlaki bir milleti öldürmek için onu öldürmene gerek yok, mesela çerkes, laz, arnavut virusları da Türk'ü yok ediyor onca yıldır. Nasıl mı? Türk ile bit Çerkes'in evlenmesiyle veyahut Türk ile arnavut evleniyor ve ortaya melez çocuklar çıkıyor, işte en büyük soykırımda budur binlerce yıllık tarihi olan asil bir milleti yok etmek için salarsın arapları ülkeye, Türk ile suriyeli arap çiftleşir ve ülkenin demografik yapısını bozarak tüm Anadolu Türklüğünü böylece yok edebilirsin.
Kim bilir belki bir kırk yıl sonra Cumhurbaşkanımız bir arap virusundan üremiş biri olur.

Bu yüzden ben COVID-19 gibi viruslardan korkmuyorum, ben Türk'ü, Türklüğümüzü yok edebilecek viruslardan çekiniyorum  daha çok çünkü yüce Türk milleti çok aşrı sabırlı ve bu da yarınlar için çok geç olabilir diye düşünüyorum.

Aslında bu tür Viruslardan kısa kurtulman'nın yolu Gökbilge Atsız Atamızın "Türk bünyesini mikroptan temizleyecek tedavi usulü: Katliam diyerek yol göstermişdi ama bunun şimdiki zamana göre başka yolları da var.
1. Türk soylu olmayanlar Türk ile evlenmeleri yasaklanacak.
2. Türk Yurdunda bulunan tüm Türk Vatandaşı yabancıların üremeleri yani çocuk yapmaları yasaklanacak, buna malesef Türkler de dahil (hele fare gibi kunlayan k.rt virusun)
3. Tüm mülteci/sığınmacılar ülkeyi derhal terk edecek (Türk soylu kandaşlarımız hariç tabiki)

Sadece bu 3 şart'a yasa olarak uyundun mu, işte şimdiki ve gelecekteki  Virus'tan kurtulmuş Türkiye sana...

Tanrı Türk'ü, Türk Türklüğünü korusun.
Kaan Ulaş
12.05.2020
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BAYCU NOYAN
turkcuturanci.com
Atsızcı
********
ileti Sayısı: 768« Yanıtla #1 : 12 Mayıs 2020, 10:30:24 »

Helal olsun  sana Kaan vallaha  bir çırpıda okuduk cabuk bitti, ancak bu kadar guzel anlatilabilir içimizdeki virüsler.
Senden boyle guzel anlatimlarinin olduğu bir yazi bütünlemesi yazi dizisi bekliyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.344« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2020, 11:16:18 »

Türkiye'de de öyle, örneğin bir semtte 30 yıldır elde ettiğiniz maddî - manevî edinimi, bunlar bir çırpıda ediniverdi. Üstelik bizimle aynı caddede aynı sırada oturmak, yaşamak, çalışmak, üstünün, yüzünün, gözlerinin parlayarak, zenginlik içinde bir de etrafa tepeden bakması tiksinti verici. Okula gitmeleri, hastane imkânları, iş - çalışma olanakları ne de güzel öyle bir kâğıt alarak Türk olmak, kolay mı Türk vatandaşı olmak! Elbet kaçarak gelen kaçarak da gider. Bunlar geçmişte Pomak, Çingene, Çerkez, Laz, Arnavut, Boşnak bugün ise Kürt koridorlarına, Arap koridorlarına müsaade verenlerin eseridir. Türk düşmanlığını zerk eden, Türk düşmanlığı ile iri ve diri kalmayı hedef edinen Müslüman Kardeşler'in yapıtıdır. Türk düşmanlığı siyasası her yerde her siyasi yapı içinde yuvalanmıştır. Bir Türk evladı, bir Türk genci dururken uzakları sevmek, Türk düşmanlığının gizlice, yardımsever hâline bürünmesidir. Bu hâl içimizde tıpkı farenin üfleyerek yemesi gibi bizi yiyip, bitirmektedir. Türk ırkına karşı içten içe gizli gizli yürütülen yabancı sevgisi ve menfaatini gözetmek hainliktir. Türk ırkı yaşama ifadesini, hayat kaynağını millî bilinci ile güçlü dayanışmasında bulur. Bu pespaye bayağılığa son verecek kudret, tabii ki her zaman haklarını ileri sürecek olan Türk yurdunun hakiki sahibi Türklerdir.

Kaan teşekkürler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.746


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #3 : 12 Mayıs 2020, 17:24:59 »

Asıl ben sizlere teşekkür ederim Çiğdem abla, Atsızalp ağabeyim.
Var olun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.06 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.