İçimizdeki Düşmanlar ''BOŞNAKLAR''
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Temmuz 2020, 04:40:05


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 ... 8
  Yazdır  
Gönderen Konu: İçimizdeki Düşmanlar ''BOŞNAKLAR''  (Okunma Sayısı 48212 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 26 Şubat 2011, 16:37:37 »

Boşnaklar, Sınırlarımız dahilinde Adapazarı, İzmir ve Manisa'da toplu halde yaşayan Boşnaklar'ın nüfusu da 2 milyonu buluyor, bunların bir arada topluca bulunmaları Devletin bir zaafıdır, İçimizde bulunan bu düşmanları alacaksın ele tabi içerimizde tutulacaklarsa vatanın dört tarafına yayarak asimile edeceksin, bunlar Boşnak olduklarını bile bile bir arada tutuldukça bize rahat yok.

Türk milletinin içerisine yerleştirilmiş olan kurtçuklardan bir kısmını oluşturan Boşnaklar şu an zararsız gibi görükebilirler fakat inanın ellerine geçecek olan ilk fırsatta yedikleri kaba pisleyerek kendilerini bunca yıl korumuş olan Türk milletine ihanet edeceklerdir, Onları dini açıdan kardeş bilerek sırtını dönen aldanır ve Hançeri ne zaman nerede yiyeceğini asla kestiremez, biz Türk milletinin fedakarları olan Türkçüler bunun bilinci ile kandaşlarımızı bilgilendirmeye ve her an ihanete uğrayacağının bilinci ile hazır şekilde durmalarını sağlamaya çalışıyoruz.

Fedakarları olduğumuz milletin fertleri incele incele pamuk ipliğine dönmüş, bu kendiliğinden oluşan bir durum değil , birileri tarafından planlanarak gerçekleştirilen bir olaydır. Türk milletini pasifize ederek emellerini gerçekleştirmeyi umuyorlar, belli bir süre zarfında başarılı gibi görükselerde biz Türkçüler var olduğu sürece asla ama asla hedeflerine ulaşamayacaklardır. Biz karşılarında bir setiz, onlarda bunun bilincindeler, içimize soktukları gevşeklerle fitne ve fesat çıkarmaya çalışsalar da ağızlarının paylarını alarak vermeye çalıştıkları ipnotize yi geri teptirebiliyoruz.

Milletimizin belli bir kısmı İç düşmanlarımızın bilincindeler, bazı kesimlerimiz din afyonu ile uyuşturulduklarından bu tehlikeyi görememekte ama biz onlarında gözlerine sokarak kendilerini atacakları tehlikeyi biz üstlenip onları doğruda birleştiriyoruz.  Biz Türk ırkçıları asla tavizsiz, incelmeden, sert yaşayarak davamızı üstleniyoruz Atamız ne demiş!

Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağı'na
Halbuki yoldaşını bırakıp kaçanların
Değişilir topu da bir sokak kaltağına.

Boşnakların Türk milletine alanen bir ihaneti olmamıştır diye övünen kesimler var, bu sözlerinde haklıdırlar fakat olmayacak diyede içimizde bunları besleyerek çoğaltmaya gerek yoktur. Boşnakların Türklere tarih boyunca diyet borçları vardır, bu halkı, millet diyemiyoruz çünkü bunlar o seviyeye gelememiş bir toplumdur, ırk olarak tam anlamıyla  kendi gelişmelerini sağlayamamışlardır, bunlara sırplar sırp, Arnavutlar arnavut, demekte kendileri de yerine göre buna engel olmamakla birlikte kabulde etmektedirler.

1300 lü yıllar da daha Osmanlılar Balkanlara girmeden evvelinde Katolik ve Ortadoks avrupalılar tarafından Boşnakların Bogomil mezhebine dahil olmaları nedeniyle çeşitli yaptırımlarına ses çıkartamayarak yok olma derecesine getirilmişlerdi. Osmanlıların Balkanları fethi ile Boşnak halkı rahat bir nefes alarak daha önceleri mezhepleri nedeniyle  zulüm gördükleri Ortadoks lar ve Katoliklerle aynı saygınlığa yükselmişlerdir.

1500 lü yıllar itibarı ile müslüman olan Boşnak halkı Osmanlı idaresinde hiç te haketmedikleri makamlara getirilmişlerdir. Boşnak Kara Davut Paşa, da 19 Mayıs 1622 tarihinde sadrazam oldu. Osmanlı tarihçisi Peçevi'ye göre Davut Paşa bizzat kendisi Genç Osman'ı Yedikule zindanlarına götürdü ve ertesi gün boğdurttu. 4. Murat zamanında Topal Recep Paşa adlı Boşnak sadrazamın ne haltlar karıştırdığınında araştırılması gerekir diye düşünüyorum, araştırın ki Türkün Türkten başka dostu olmadığını anlayabilesiniz. Şimdilerde eğer Boşnakların sesi soluğu çıkmıyorsa siz Tarihin sayfalarında biraz gezinin bunların ellerine fırsat geçtiğinde neyi nasıl yapacaklarını görürsünüz.

yürekli-kam  26 Şubat  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 26 Şubat 2011, 18:01:10 »             Evet gerçekten de binlerce yıllık bir dev çınar ağacı gibi olan Türklüğümüz içeride bulunan farklı kimliklerin zararları nedeniyle çürüme tehdidi ile karşı karşıyadır ! Bu süreci göremeyen gözlere yuh olsun !.. Bunlar veya diğerleri farketmez hepsi içimizi oymaya hazır ve nazırdır !!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
A-T-A
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 18


« Yanıtla #2 : 26 Şubat 2011, 18:16:08 »

Kosova'dan Bosna'dan gelen Boşnak gençlerine bakıyorsun 23-30 yaş arasında en çevik çağlarda Sırplar bizi kesiyor diye karı gibi ağlayarak sızlayarak Türkiyeye sığınıyorlar. Ulan tipine baksan aslan gibi adam dersin savaşsana toprağın için milletin vatanın için. Silahımız yok Sırplar silahlarımızı topladı diyorlar. Ulan tırpanla saldır, taş ile saldır, sopayla saldır. Öl işte vatanın için, vatanın düşman çizmesi altında ezildikten sonra, karılarının kızlarının namusları kirletildikten sonra yaşayıp ne yapacaksın zaten. Bu milletin evlatlarınında silahlarını toplamışlardı Kurtuluş Savaşından önce biz kaçtık mı Nene Hatun eline satırını aldı Rus köpeğine savaşmaya gitti kadın haliyle bu köpekler utanmadan sıkılmadan savaştan kaçıp pişkin pişkin Türkiyeye sığınıyorlar. Boşnakların Türk olmadığının en güzel göstergesi budur işte.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
turatbek_aytmatov
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 703


KIRGIZ TÜRK


« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2011, 18:20:57 »

Boşnak dediğimiz zaten sırpın müslüman olmuşudur biri hristiyan diğeri müslüman olan iki sırpın kavgası bu ülkeyi niye ilgilendiriyorda sahipleniyor ben bunu anlamıyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KIRGIZ TÜRK
KUDAY TÜRKÜ KORGOSUN!!!
LAİKLİK TÜRKÇÜLÜĞÜN DİREĞİDİR!!!
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 26 Şubat 2011, 18:40:48 »1500 lü yıllar itibarı ile müslüman olan Boşnak halkı Osmanlı idaresinde hiç te haketmedikleri makamlara getirilmişlerdir. Boşnak Kara Davut Paşa, da 19 Mayıs 1622 tarihinde sadrazam oldu. Osmanlı tarihçisi Peçevi'ye göre Davut Paşa bizzat kendisi Genç Osman'ı Yedikule zindanlarına götürdü ve ertesi gün boğdurttu. 4. Murat zamanında Topal Recep Paşa adlı Boşnak sadrazamın ne haltlar karıştırdığınında araştırılması gerekir diye düşünüyorum, araştırın ki Türkün Türkten başka dostu olmadığını anlayabilesiniz. Şimdilerde eğer Boşnakların sesi soluğu çıkmıyorsa siz Tarihin sayfalarında biraz gezinin bunların ellerine fırsat geçtiğinde neyi nasıl yapacaklarını görürsünüz.Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #5 : 26 Şubat 2011, 19:48:59 »

Boşnaklar, kendi içlerine kapanmış olmalarıyla beni de sinir eden bir toplum. Fakat, şu ana kadar tanıdığım çoğu Boşnak kürt düşmanı idi. Bir çok Türk'ten daha milliyetçi Boşnaklar da gördüm işin ilginci. Bu açıdan tıpkı Hitler'in Slavlar'ı kullanması gibi, bu arkadaşlarla da iyi bir anlaşma sağlanabilir. Bana kalırsa, Türk'ün Türk'ten başka dostu olmadığını unutmadan ve fazla güvenmeden iyi bir ilişki sağlayabiliriz bunlarla. Kaldı ki, Arnavutlar'ın ve diğer Müslümanlar'ın tersine tamamen Türk sayarlar bu Boşnaklar'ı Avrupalılar. Bir Yunan ile tartışmaya girdiğinizde, Boşnaklar'ın etnik Türk olmadığını bilseler de Arkan'ı hatırlatırlar. Direkt Türk derler yani. O açıdan, hiç dostu olmayan Türk milletinin Balkanlar'a yeniden açılmasında kilit rol oynaması ve Türkiye'deki ''bak Boşnaklar niye ayaklanmıyor.'' demesi için iyi bir toplum olabilirler. Durup dururken Boşnaklar'a saldırmanın (sözüm meclisten dışarı, yanlış anlaşılmasın.) bir anlamı yok bence. Ama, olur da yine ipin ucunu kaçırırsak ve fazla güvenirsek bir gün bizi de bıçaklarlar. Bizim yardımcımız olacaklarsa, ki buna razı gibiler şimdilik, bizi bıçaklamadan önce iki kere düşünmeleri gerekir.

Eminim çoğu kandaş buna katılmayacak. Ama, siyaset budur ve bunu gerektirir. Herkesi dışlayıp tek başımıza yola koyulmaya kalkarsak, sonumuz Napoleon'dan farksız olacaktır.

TTKvY!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #6 : 27 Şubat 2011, 01:54:36 »

Kendim Ayvalık-Sarımsaklı'da çokça bulunduğum için bilirim, orada bir sürü boşnak yaşar.
Kürtler bir yana, boşnaklar da oldukça saldırgan ve vahşi bir millettir. Nitekim halam orada kendi oğlunu kış ve sonbahar aylarında saat akşam 7'den sonra dışarıya çıkarmıyor, koskoca adam oldu gerçi, ama boşnakların ne tip çapulcu ve it kopuk sürüsü olduğunu anlamanıza yeter sanırsam.
Ama...Börü Kağan kandaşımızın da hakkı var bir yerde.
Boşnakların çoğu kürt düşmanı oluyorlar. Nitekim kullanılabilir bir millet, ama bir Türk'ün geleceği mevkilere gelmeleri önlenmelidir her koşul altında.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
madboy
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 20 Mart 2011, 21:55:56 »

ne söylediğini kulağın duysun inde yatan uyuz it.. BOŞNAKLAR  senin sülalene bişe mi yaptı da bu kadar etkilendin BİZ BOŞNAKLARDAN Gülümseme sen gercekten bir türk olamazsın çünkü Türk tarhini bilmezse ben onun Türklüğünden şüphe duyarım sor bakiyim babana dedene zamanında TÜRKİYE nin TÜRKİYE olmasında en cok canla basla savasan millet kimmiş ? bu dediğimi göz ardı etme arastır
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Erlik Adana
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 20 Mart 2011, 21:58:58 »

Bu ad sana daha çok yakıştı. Güle güle kullanalım Mabad Soy.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 20 Mart 2011, 22:02:12 »

Ooooo bir Boşnağın işine gelmemiş yazılanlar. Boşnak Kardeş, Türkiyenin  Türkiye olması kadar doğal bir şey olamaz. Çünki Türkiye Türklerindir. Bununolması için, 7düvele, 7CEPHEDE kan kusturduk biz. Bizim tek suçumuz sizin gibi etniklere fazla yüz vermemiz oldu. Sen asıl kendi dedelerinden hesap sor biz burada ne arıyoruz diye.Enerjini ve öfkenide bizden değilde sizi neredeyse haritadan silmye yemin etmiş kendi slav ırktaşlarından çıkar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2 3 ... 8
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.233 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.