İçerideki Sorunlar ve Tavrımız
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Ağustos 2020, 21:53:17


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: İçerideki Sorunlar ve Tavrımız  (Okunma Sayısı 2056 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Demiralp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 7« : 06 Eylül 2010, 20:39:25 »

              Zaman Türk milletini kadim tarihi boyunca defalarca sınamıştır. Zorluklara ve buhranlı dönemlere dayanma azmini uralların sert ikliminden doğuştan edinmiş olan büyük milletimiz , bütün bu güçlükleri yenmesini bilmiştir. Bunun için çalışmış, üretmiş , savaşmış ve kan dökmüştür. Büyük dava anları geldiğinde kutsal kanını  zafer ve kurtuluş yolunda dökmekten çekinmemiştir. Bir titreme yahut uyuşukluk belirtisi göstermemiştir.

              İçerisinde bulunduğumuz dönemde , tarih milletimizi yeniden sınamaktadır. Üstelik  bu sefer daha öncekilerden çok daha zayıf fakat bir o kadar sinsi bir tehlike karşısında bulunmaktayız. Ayrıca içimizdeki bu düşman bir çok kanaldan beslenmekte, iç ve dış odaklardan sağladığı destek ve demokrasi yalanının sunduğu hareket alanı sayesinde içimizde filizlenmekte . Bu uğursuz düşmanın hazırlıkları, bozgunculukları ve yıldırma tutumu karşısında milletimizin takındığı sessizlik morallerimizi bozmamalıdır. Unutulmamalıdır ki asil ve büyük Türk ırkının özelliklerinden biride derin sabrıdır. Bu millet artık öldü hükmü verildiği anlarda tarihin daha önce yazmadığı parlak zaferlere ve önlenemez şahlanışlara imzasını koymuştur. Kendi sabrından beslenen şimdiki bozguncu güruhuda gerektiği anda bertaraf etmekten çekinmeyecektir.

               İşte o an geldiğinde hazır olmalıyız Büyük Türk Milletinin evlatları! atalarımıza yaraşır cesareti göstermekten çekinmemeliyiz. Her şeyden önce örgütlü olmalıyız. Sadece  bizden olana güvenmeliyiz. Atalarımızın kanlarını dökerek aldıkları bu coğrafyada sinsice kutsal kanımızı kirletmeye çalışan güruhlara geçit vermemeliyiz. Kanımızı yabancı ırklardan korumalıyız.


               Unutmayın en büyük görev biz gençlerindir. Türk ırkı sağolsun!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2010, 20:50:52 »


               Kandaş hoşgeldin Göktürklerin otağına esenlikler getirdin Kardaşım. Tabi konular malum konulardır bunlara çözümlemeler yapmakta Türkçülerin ödevlerindendir. Zaman Türkçülerin görevlerini açıkça ortaya çıkarmaktadır. Esenlikle...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2010, 20:56:26 »

          Öncelikle otağımıza esenlik getirdiniz soydaş. Sizden ricam Türk Dili Kuralarına özen göstermeniz ve gerektiği gibi yazarak örnek teşkil etmeniz. Dost, düşman pek çok kişi otağımızı ziyaret etmekte ve yazılarımızı incelemektedir. Dikkatsizlik ve özensizliğimiz yüzünden insanların bizden ''Türkçe konuşup yazamayan kişiler'' diye söz etmesi bizi rahatsız etmektedir. Herkese; Türk Irkının her değerine olduğu gibi diline de kara sevdalı olduğumuzu belletmek boynumuzun borcudur.
           Yazınız için kutlarım. Çok güzel noktalara değinmişsiniz.
           Türk Irkı Varolsun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.219 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.