herşey Türklük için, bu seçimde bunun kanıtı, ya bu ülkeyi Türk yönetecek, yada
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Eylül 2020, 01:53:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: herşey Türklük için, bu seçimde bunun kanıtı, ya bu ülkeyi Türk yönetecek, yada  (Okunma Sayısı 3161 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.543


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 07 Temmuz 2014, 10:11:55 »

Sanalın Türkçüleri açmışlar ağızlarını Türkçü kişi olmazsa Cumhur Başkanlığı seçimlerinde oy kullanmayacaklarmış.
Zavallılar Türkçülüğün ne olduğundan bihaber, hainimsiler, Türkçü Cumhur Başkanı değil sen Muhtar bile seçemezsin çünkü Türkiyedeki Türkçü oy sayısı buna yetmez.

Önce Türkçülük ne demektir onu öğreneceksin, Türkçü Türk milletinin fedakarlığı, fedakarıdır, Türkçü asla yükselmek için değil yükseltmek için vardır ki sen çıkarda ben Türkçü Cumhur Başkanı istiyorum dersen bunda art niyet vardır demektir, kime hizmet ediyorsun, senin seçimlerde kullanmayacağın oy kimin işine yarayacaktır ki sen bunun bilincindesin tabi, ortalıkda abuk sabuk konuşmanızın nedenini sen bizden daha iyi biliyorsun.

Türkçülük kan bağına bağlıysa da önce yürek işidir, yüreksiz adamlardan Türkçü olmaz, Türkçülük bir ideoloji değil yaşam tarzıdır, seçeceğin Cumhurbaşkanının Türk kanından olması senin oy vermen için ilk sebeb olmalıdır, adayların arasında yapacağın seçimde senin vermediğin oy kime gidecekse sen osun demektir benim gözümde.

Atsız Atanın Ötükeninin  adını kullanarak sanal ağda bir dergi çıkmış, diyor ki Türkçü aday yoksa oy da yok. Bre gafil herkes milliyetçi olur da Türkçü olamaz, kişinin bu ülkeyi yönetmesi için kan olarak Türk olması şu an için yeterlidir çünkü yüce Başbuğ Atatürkten sonra bu ülkeyi hiç bir zaman bir Türk yönetmemiştir, tabiki bu sizin gibi bilinçsiz kendilerine Türk diyen ahmaklar dolayısıyla olmamıştır. neymiş Türkçü aday olmazsa oy vermeyeceklermiş, şimdi bir oyun bile Türk tarihini değiştirecek nitelikte bir öneme haiz olduğu seçimde böylesi bir konuşma sadece ama sadece kendini bilmezlik değil, vatana da ihanettir ırkına da ihanettir.

Türk milleti sana iki cümle sözüm var, kullanmayacağın her oy sana namusun üzerinden darbe olarak gelecektir, eğer bir gün başına allah göstermesin böyle bir olay geldiğinde kullanmadığın bu oyu aklına getir ki sen ırkına ihanet ettin, yüce Türk milletini hastalıkda yalnız bıraktın başına ne gelirse evladır. Düşün Musulda şimdi olanları, araplar Türkmen evlerini basarak Türk kızlarını alıp tecavüz ediyorlar, seni bir Türk yönetmezse başına gelecekde budur, kaçınılmaz sonundur bu. Oyunu kullan kanı Türk olan için kullan, bak Ekmeleddin bey anam Türk babam Türk diyor, onun dini yönünü ele alma, görme dediğine bak, Atatürk harici hangi yöneticin benim anam Türk babam Türk demiş var mı bunun bir benzeri. Türkçü kardeşim senin annen baban müslüman değil mi, deden nenen namazlarını kılıp bu milletin geleceği için dualar edip şehitlerimiz için şefaat dilemiyorlar mı. kendine gel Türk çocuğu, herşey Türklük için, bu seçimde bunun kanıtı, ya bu ülkeyi Türk yönetecek, yada Gürcü.

Yap seçimini!!

yürekli-kam
Veysel Top
turkcuturanci.com

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.543


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 07 Temmuz 2014, 10:31:02 »

Fahişeler vardır, namustan bahseder. Kanaatini ve kalemini satmışlar vardır, vicdandan dem vurur. Vurguncular vardır, ağızlarından fazîlet sözü düşmez. Çifte pasaportlular vardır vatan diye haykırır. Palikaryalar vardır, kahramanlık iddia eder. Bazı iyi niyet sahipleri de bunların hepsine inanır.
Gel de bu insanların arasında huzur içinde yaşa

Hüseyin Nihal Atsız
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.114


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2014, 10:42:33 »

Bazi Türkcülerin Cumhurbaskanligi icin boykot cagirisi yapmasi, dogrudan gürcü Tayyipin ekmegine yag sürmektir. Her sandiga gidilmeyen oy gürcüye yarayacaktir ve bunu her akli basinda olan Türk bilir.

Neymis Türkcü aday yokmusda boykot yapacaklarmis, bizim gönlümzde de Türkcü aday olmasini isterdik lakin biraz mantikli olmak lazim. Su son  Anadolu Türklerin arap milliyetciligi ile uyusdugu dönemde elbette biz de Türkcü bir aday olmamasini yadirgamadik, ancak 3 secenek oldugundan, birinin kürtcü pkkli digerininde gürcü arapci aday oldugunu biliyoruz. Ve bunlarin icinde Türklügyle yani Türk milletine mensup olmaktan gurur duyan kani soyu Türk bir aday daha var.

Bunun icinde Türkcülerin kime oy verme konusunda sanirim zorluk cekmemeli. Unutlumasin ki, her sandiga gitmeyen Türk, gürcüye hizmet etmis olacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.543


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #3 : 07 Temmuz 2014, 12:39:59 »

Sanalın orospu çocuklarının neredeyse tamamı Türkçü olmuş milleti yönlendirmeye çalışıyorlar. böylesi piçleri gerçek hayatta da görebilsek canımız acımayacak, gerçekte on beşi birden karşımıza çıkabiliyorlarsa eğer beşi her zaman yerde. İşte bunlar Türkçülüğü yönlendirmeye çalışıyorlar, beyinsizler!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Erlik Tanrıöğen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 870


Nur'dan Rıza aldık.


« Yanıtla #4 : 08 Temmuz 2014, 00:50:04 »

Cumhurbaşkanlığı seçimi yaklaşırken Türk milleti –Nasrettin Hoca’nın fıkrada anlattığı- camiden çıkan cemaat misali tavır alıyor. Erdoğan’ı Başbakan yapmak isteyen Kürtler bir aday buluverdi, Perinçek çevresinde toplanan bir grup ‘eski yol’ Kemalist ‘’Ben bu adayı sevmedim.’’ söylemindeler. Emine Tarhan’ı aday yapmayı beceremeseler de, ağababalarını hapisten çıkaran Ergenekoncu Erdoğan’ı seçtirecek yeni formüller aradıkları açık. Cemaatle yapacakları savaş için kurdukları adı konmamış mutabakatın süresi de dolmadı. Eski yol Kemalistlerdeki bu boykot, nereden icap ediyorsa, bizim Türkçülere de bulaşmış. Acaba neden?
İhsanoğlu’nun babasını yeterince Cumhuriyetçi bulmayanlardan mısınız? Atsız’ın manevi babası da yeterince değildi. ‘’Tayyip Erdoğan biraz daha kalıp Cemaat’i bitirsin.’’ diye düşünen Aydınlıkçıları mı beğendiniz? Boykot kelimesinin kattığı marjinalizmden memnun veya suya sabuna dokunmamanın verdiği güvenlik ortamından mı rahatsınız? Türkçü aday bulunamamış; genel seçimlerde, belediye seçimlerinde, muhtarlık seçimlerinde de buluyor musunuz? Demokrasiye, demokratik kararlara, boykota bu kadar çok inanıyorsunuz, bu kadar çok önem veriyorsunuz da effektizm peşinde misiniz?
Türkçü olduğunuz ve tanıdığım tüm dostlarınız aklı başında insanlar olduğu için bunlara inanmak kolay değil. Derginizin ve üyelerinizin Kemalizm ile mücadeleye inandığına da çoğu kez şahit olduğumdan art niyetinize yoramıyorum.
Türk’ün sistemini Türk’e tatbik edecek zamana kadar demokrasi küçük ama kirli bir hendek gibi. İhsanoğlu’nu savunmak, olumlamak değil; en azından ‘’oy vermek’’ yeterince etkili bir hareket olacaktır.

Henüz sesimizi o kadar duyuramıyoruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun Türk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 468« Yanıtla #5 : 08 Temmuz 2014, 01:44:02 »

Çok biliyorlarsa Türkçü aday çıkarmak istiyorlarsa gitsinler kursunlar bir parti çok biliyorlarsa yapsınlar bakalım. Zaten Türklerin bir çoğu ölüm uykusunda kalanları da böyle pislik fikirleri ile zehirliyorlar. Aktif siyasi hayata girdikleri yok anca konuşmasını biliyor şerefsizler. Bu dergiyi çıkaranlar gürcüden gizli gizli avanslarını almıyorlarsa bende şerefsizim yoksa hiç bir Türk devletin güvenliğini kötü duruma düşürecek şeyi kendi ırkdaşlarına yaptırtmaz, bu hainler kesin para yiyorlardır malum devşirmelerden.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.237 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.