Her şey Türklük için!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Haziran 2020, 11:25:04


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Her şey Türklük için!  (Okunma Sayısı 3430 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ertoyon
Ziyaretçi
« : 07 Kasım 2015, 21:08:17 »

  Din adına yapılan Arap milliyetçiliği, Osmanlı'nın son zamanlarından, günümüze dek etkinliğini sürdürmüştür. Arap ümmetçilerinin amacı Türklüğü yok edip İslam birliği oluşturmaktır. Aslında bugünün ümmetçileri ile aralarında pek bir fark yoktur. Sadece o günün Osmanlılıyım diyenleri bugünün Türkiyeliyim diyenlerine dönüşmüştür. Onlara göre herkes kara çarşaflara, burkalara bürünmeli, fes takmalıdır. Bu kişiler ile oturup tartışmak bile mümkün değildir. Zira konuştukları dilin yarısı Arapça'dır. Arap milliyetçiliği, İslamcılık, Osmanlıcılık, Ümmetçilik ne derseniz deyin. Hepsinin amacı aynıdır; Türklüğü yok etmek
 
 Türk milletinin bu ümmet saçmalığından kurtulmak için milli benliğe ve milli şuura önem vermesi gerekmektedir. Hristiyan Türk senin kardeşin değil, Müslüman Türk senin kardeşin değil fakat elin Arab'ı sırf müslüman olduğu için senin kardeşin öyle mi? Biz Hülagü Han'ın torunlarıyız. Şerif Hüseyin'in, Arap Fatımi'nin ihanetini hatırlayın. Curcan ve Talkan katliamını, Türkmen katliamlarını hatırlayın. Daha bunun gibi onlarca madde sayabilirim ancak yazarken hatırlamak bile beni deli ederken sizin hâlâ onlara kardeş gözüyle bakmanızı aklım, mantığım almıyor doğrusu.

 Türk milleti din adı altında yapılan bu asimilasyon hareketine artık bir dur demelidir. Çocuklarına, iş yerlerine Türkçe adlar vermeli, konuşurken yabancı sözcük kullanmamaya özen göstermelidir. Din üzerinden prim yapanlara fırsat vermemelidir. Tarihine, diline, milletine sahip çıkmalıdır. Ben yine de Suriyeliye Filistinliye ağlayıp Doğu Türkistan'ı görmezden geleceğim diyene de Neyzen Tevfik'in şu dizeleri ile karşılık vermek istiyorum:
  
  Ulu Tanrım, bu Arap açmazı Türk'ü yendi
  Tam bin üç yüz sene biçareye müslim dendi
  Altı bin yıl maval gezdi ağızdan ağıza
  Kapılan yandı bu iman denen mıhladıza.

 "Büyük devlet kurmak için büyük kan ister." demiş Atsız Beğ. Bugün mevcut zeminde Türkçü devrimin gerçekleşebilmesi için ya Türkler örgütlenip büyük bir teşkilat oluşturucak ya da var olan düzene karşı ayaklanacaktır. Bu iki yol da sert ve meşakatli bir süreç demektir. Kan dökmeden olabileceğine pek inanmıyorum.
 
 Türkçülerin ilk hedefi genç beyinlere Türkçülüğü aşılamaktır. Kanı Türk olan herkes bu ülküyü bilmeli, Türkçülüğü vatani bir görev olarak görmelidir. Mevcut düzende Turan birliğini kurmak zordur. Çünkü Türkiye yönetim şekli itibari ile buna hazır değildir. Yönetimde Türk olmayanlar bulunmadığı vakit bir adım  yaklaşılır Türkçü ihtilale, genç dimalar milliyetçilik ülküsü ile dolduğu vakit ise bir adın daha yaklaşılır. Sonra diğer devletlerdeki Türkler'e uzanır attığımız adımlar. İşte o gün kandaşlarım; "Bütün Türkler bir ordu katılmayan kaçaktır!"
 
 Türkçü devrimin gerçekleşmesi için, bugünün Türkçülerinin önemli bir kısmının eğitimci olması gerekmektedir. Çünkü Türkçü bir öğretmen demek, Nihâl Atsız, Ziya Gökalp okuyan milliyetçi öğrenciler demektir. Türkçü devrimin temelleri sağlam atılmalıdır ki başka bir devrim gelip kurduğumuz düzeni yıkmasın, yıkamasın.
Türkçüler her alanda yükselmeli, silahı da kalemi de iyi kullanmalıdır. Büyük şirketlerin başında Türkler olmalıdır. Bunun yolu da yerli malı üretim ve yerli malı tüketimden geçer. Türk olmayana ekmek vermemekten geçer. Bu dünyada sırf Türk olduğu için aç olanlar varsa, sırf Türk olmadığı için aç olanlar da olacaktır. Bizim adaletimiz işte böyledir!

 Türkçü zihin, Türkçü iktidar, Türkçü millet ve Turan. Bunlar Türkçülük zincirinin bozulmaz halkalarıdır. Biri eksilse düzen bozulur.
Türkçü devrim için önce bir başkaldırı gereklidir. Ardından her alanda Türkçülük yayılmalı, Türkçülük adına propagandalar yapılmalıdır. Türkiye'de Türkçü devrim yaşandığında diğer Türk devletleri de ayaklanacak, Türk olmayanların baskılarından kurtulacaktır.
 Türkçülük zihinlere ve gönüllere nakış nakış işlenecek, Türk milleti yeniden dünyanın önünde diz vurduğu bir millet olacaktır.

Her şey Türklük için!

Ulun Eke
07.11.2015
turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.192


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 07 Kasım 2015, 21:13:51 »

''Türkçü devrim için önce bir başkaldırı gereklidir.''

Evet bu isyan için çok çalışacağız, her kesim kendi payına düşeni fazlasıyla yapacak,  yapmalıdır.

Açinam başlangıç için güzel yazmışsın!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.983


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #2 : 07 Kasım 2015, 23:39:44 »

Türkçü devrimin gerçekleşmesi için en etkili yol devlet makamlarının ve basının ele geçmesiyle sağlanabilir. Bugün ne devlet makamlarında Türkçü fikriyata sahip bir isim var ne de Türkçülüğü savunan bir basın, yazar, aydın... Ben bir ayaklanma yapılarak Türkçü ihtilalin mevcut düzende gerçekleşebileceğini hiç zannetmiyorum. Devlet, en ufak bir Türkçü toplantısına soruşturma yürütürken... Biz fikir ihtilâli yapacağız kandaşlar, biz kendi basınımızı oluşturacağız yazar, aydın, sanatçı her neyse o biz olacağız, Türk milliyetçileri olacak. Türk Devletinde artık bizim sözümüz geçecek!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Buga Yaktu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 4.155


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #3 : 07 Kasım 2015, 23:51:32 »

Fikir ihtilali; bunun yolu gençleri Türkçü fikriyata kazandırmaktır. Yaşamın her alanında yer alarak Türkçü düşünceyi topluma tanıtmak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 614« Yanıtla #4 : 08 Kasım 2015, 14:57:52 »

Hükümetlerin, onların teşkilatlarının ve kolluk kuvvetlerinin sürekli hücreleşmesinin nedeni mutlak karşılaşacakları şiddetli bir Türkçü İhtilal ’in korku refleksinden başka bir şey değildir.
 
Yüksek bir manevi kuvvet ve ahlak ile ülküye bağlanan Türkçü İhtilal, Tanrı’ya havale olmuş mevcut hükümetlerin varlığı nedeni ile mutlak gerçekleşecektir.

Bu dava Türklüğün bekası sorunudur, inanç sorunu değil...

Türkümsülerin devlet adamlığı da tıpkı yönettikleri devlet teşkilatları gibi sahtedir. İşte bu sahtelikte Türkçü teşkilatlarımız en gerçek sistemi meydana getirecek ve bu esaret ile çöküşe son verecektir.

Vatanımızda yer alan bütün etnik artıklar, ümmetçiler ve Türkümsüler mutlak ilga olacaktır. Türkçüler milli eğitim, sağlık, adalet, basın, iş dünyası, askeri ve emniyet teşkilatlarında mutlak düzeyde sayılarını arttırmış bir duruma geldikleri gün (ki artış vardır) o beklenen ihtilal gerçekleşecektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.983


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #5 : 18 Mayıs 2016, 20:37:17 »

Yukarıdaki yazıda geçen aşağıdaki cümleyi feysbukta "Atsız" imzasıyla paylaşmışlar. Yüzlerce kişi de beğeni filan atmış. Hey Allahım.

Alıntı
Türkçü zihin, Türkçü iktidar, Türkçü millet ve Turan. Bunlar Türkçülük zincirinin bozulmaz halkalarıdır. Biri eksilse düzen bozulur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 30 Ocak 2017, 14:27:32 »

Her şey TÜRKLÜK için!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.081 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.