Haydi kandaşlar Türkçü birliğe doğru adımlarınızı çabuklaştırın, Sıklaştırın!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Temmuz 2020, 15:56:41


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Haydi kandaşlar Türkçü birliğe doğru adımlarınızı çabuklaştırın, Sıklaştırın!  (Okunma Sayısı 1723 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 24 Ağustos 2011, 10:30:56 »

Kim ne derse desin dünya da Türklük üzerine çok büyük oyunlar oynanıyor ve bu oyunların maşası da içimizde ki etnisitelerdir. Türk milleti tabi ki her zaman olduğu gibi uykuda ve ne zaman uyanacağı da bir mechul.

Türkiye dört yandan gözleri düşmanca üzerine çevrilmiş olan eski boyunduruğu altındaki milletler tarafından kuşatılmış olduğunun farkındalığından çok uzakta bir dış politika peşinde koşuyor. İçerisinde olduğumuz durum maalesef Türk düşmanlarının lehinde gelişmekte ve bu durum da bunların ekmeğine de yağı bizim yönetim sürmektedir.

Afrikanın millet olma özelliğinden uzak yamyamlarına yardım etmek amaçlı din mevhumu ile hareket bizim ülkemize daha da önemlisi milletimize kazancı olmayacak, iç düşmanların üzerine amansızca gitmek farz iken biz tutarda aç yamyama yardıma gidersek içerdeki kan ve toprak kaybını önleyemeyiz. Her millet yani güçlü her millet yardım edeceği kişileri kendisine ilerde yardımı olacak kişilerden seçer, bu anlayış bizde yok.

Suriye, Libya, Irak ve daha bir çok ülkenin iç sorunları sanki bizimkinden daha vahimmiş gibi iç politikada bunlar konuşulmakta oysa biz Türkler dahada berbat bir durumdayız yönetimin ipleri dış güçlerin elinde ve neredeyse her gün bizim kandan olan askerlerimizin kanları oluk gibi akıtılmakta herkes ama herkeste bunu futursuzca seyretmektedir ve hala Türk soyundan olanlar ölümün eşiğin de ölüm uykusundalar.

Türk milletinin fedakarları olan Türk milletinin asil kanlı evlatları olan Türkçüler Ha?Ha?? ve daha bir çok soru işareti yüklenebilecek olan Türkçüler bu durum karşısında ne haldeler?

Biz ne haldeyiz, çok kötü!

Türkçü güç lidersiz, benzetme yaparsak bir tsunami gibi önüne gelen her şeyi yıkıyor, Türkçülük dar alanda kısa ve ömürsüz paslaşmalardan ibaret kalıyor, günlük politikalar ile kendisini ve çevresinde ki Türkleri oyalamak peşinde asla ileriye dönük bir siyaseti yok, izleyeceği yolu kendisi bile bilmiyor, birlik ve beraberlik içerisinde yapılacak işlerde dahi kendi bildiğini okuyan bir toplum başarıya ulaşmakta elbette ki zorluk çeker. Türkçüler dayanışmalı yaşamaya mecburdur bu dayanışma ilelebet olmalıdır, kendi çıkarları uğruna bu gücün oluşmasına engel olan şerefsizliği yapan kişinin bu toplumdan ötelenmesi şarttır.

Türkçülük Türk çocuklarının yoludur, bazı paylaşım sitelerinde bazı etnik gurupların kanlarından olanların bazı Türkçüyüm diyen gurupların içlerinde barındırılması Türkçülüğü bulandırıp, sulandırmaktan gayrısına yaramaz. Türkçülerin bu gurupları imhası elzemdir, kendilerine guruplar kuran Türkçülüğü guruplara bölen her kim ise değil Türkçü Türklüğü bile sorgulanacak kişilerdir. Türklerin birliği Türkçülerin birliğinden tek yumruk olmasından geçer.

Türkçülük, Türk ırkçılığıdır.

Birileri çıkmış kendilerine Türkçü sıfatı eklemiş yanına da o kadar Türk çocuğunu bulmuş ve Türkçülük yapmakta ama ne Türkçülük. Her gün Arapça selamlar ile açılan  siteler, Arapça kelimelerin bolca havalarda uçuştuğu yayınlar, din kardeşliği adı altında etnik piçleri kardeşimiz yapmayı amaç edinmiş adlarına da maalesef  ASENA denilmiş motorlardan oluşan yönetim kadrosu ile Türkçülük yapan paylaşım sitelerindeki guruplar. Son günlerin Türkçü birleşmemesinin sonucu yukarda saymış olduğum aykırı durumdur, Türkçüler birleşerek tek çatı altında bu sorunları kolayca açacaktır, Türk çocuğu bilecek ki Türkçülük bunların yaptığı iş değil, Türkçülük Türkçülerin birleştiği yerdeki tutumdur.

Turkcuturanci.com, 15 000 e yaklaşan Türk soyundan olanların katılımıyla şimdiye kadar ki en büyük Türkçü site olma özelliği ile ve yönetim kadrosunda ki Bozkurtların eksiksiz Türkçü anlayışı ile bu birliğe önderlik etmek için varlığını sürdürmekte ki ısrarı sizin yardımlarınız ile amacına ulaşacaktır, biz Türkçü birliğin adresini turkcuturanci.com olarak ilan ediyoruz lakin diğer Türkçü kandaşlarımızın da bu birliğe direk olarak katılması ile yapacağımız her işte bilgi alışverişerinde güç ve kudreti amaçlayacağız, Türkçülüğün gücü ve kudreti için şahıslar değil düşünce önemli olacaktır.

Haydi kandaşlar Türkçü birliğe doğru adımlarınızı çabuklaştırın, sıklaştırın, Türk düşmanlarına karşı oluşacak saflar sizi bekliyor.

Adres;  Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.turkcuturanci.com


Yürekli-kam  24 Ağustos 2011
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 24 Ağustos 2011, 12:43:16 »

Bu makaleye eklenecek tek kelime yok. Umarım tüm Türkçüler otağımızda birleşir . Aksi halde dünü, bugünü kaybettiğimiz gibi yarınlarımızda yitip gidecek. Vatanını, bayrağını, Türklüğünü ve yarınlarını kaybetnek istemeyen tüm Türkler bu sese kulak versin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KANIKEY
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 605


kün tuğ bolgıl kök kurıkan...


« Yanıtla #2 : 24 Ağustos 2011, 14:09:34 »

Sese kulak verenler sesi anlayanlardır, anlamayanlar için vakit kaybından başka bir şey değilsiniz, o nedenle burada sizinle adım atan değerlere sahip çıkın ve onlarla bir şeyler üzerinde konuşun - tartışın, çözümler sunun. İnanın kaybedilmişler ve kaybedilmeye değerler için kelle hesabı yapmanın pek bir manasının kalmadığının kanısındayım.Aklı eren durumu idrak eden her kim varsa bu davanın bir esaret davası olma yolunda gittiğini de  bilmesi gerekir, kaybolan sadece unutturulmaya çalışılan , dilimiz, kültürümüz değil, sahip olduğumuz tüm değerlerimiz ve özgürlüğümüzdür. Ekonomik anlamda boyunduruk altına alınan  ve kendi bilimi , tarihi kitaplarda okutulmayan bir nesilin tohumları atılıyorken geleceğin nasıl bir muamma olacağını bilerek, anlayarak hareket etmeliyiz, en basında da belirttiğim gibi duyan değil anlayan kulaklara sahip çıkın. İnanın tartışacak kadar  bile bir lüksümüz yok..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.204 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.