Halkaların kardeşliği
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Temmuz 2020, 04:44:10


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Halkaların kardeşliği  (Okunma Sayısı 3423 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« : 27 Şubat 2011, 15:40:10 »

Türklerin her bir boyu , ayrı ayrı dünyaya hakim olmuş ve bir çok millete yenilginin en acı taraflarını tatırmışlardır. Bu savaşçı ırk dün olduğu gibi bugünde bu savaşçı özelliğini koruduğu yağılar tarafından  açıkça görülmektedir.Öyle ki bozmaya çalıştıkları bu ırkın gençleri , onlara Çanakkale , Kıbrıs , Kore ,Kurtuluş Savaşı ve Kardak'ta bunu göstermiş , başımıza saldıkları şımarık çocuklarına birer birer Türk usulü tokat atmıştır. Şimdi ise köpeklerinin bizimle baş edemediğini gören dünya devletleri , turistik gezilerde öğrendikleri temiz Türk düşüncesini bir hayli kullanma telaşına düşmüşlerdir.İşin acı tarafı ise benim saf kalpli ırkım bu masallara ilgi göstermiştir. Din kardeşliği diye başlayıp her milletle , ilişkide bulunan kimin arabasına binerse onun türküsünü çalan ümmetçilik , düne kadar kafir dediği ermenilerle , ermeni olmuş ,  imanını yarım saydığı çingenelere açılıp saçılmıştır.Ortada olan ve gözden kaçırılmaya çalışılan tek şey ise dünün bir birine saldıran iki görüşü , bugün aynı sloganla ırkmızın karşısına çıkmıştır.'Halkların kardeşliği' evet onların ortak sloganı sn.Bülent Arınç yaşam tarzını sex ve içki olarak nitlendirdiği sosyalistlerin nasıl oluyorda sloganını benimsiyen bir politika izliyor ve nasıl oluyorda hayatı sex ve içki olan o kadar ki bunun için kansızlığının tüm maskaralıklarını ortaya koyan orhan pamuk(Türkçemizi katletmek istemem ama bu adamın adını büyük harfle yazmak içimden gelmedi) 'Ağzı dualı' hoca fetullah ile aynı 'evet' damgasını basabiliyor , bunun üç açıklaması olabilir , bir fetullah yeni rakı ve amerikalı zencileri beğenmiş , iki pamuk prenses hocasından akıl almış , üç bu ikisi Türklüğe karşı birleşmiş , bir ve üç en mantıklısı bence , gelelim bu kardeşlik sloganı denen aslında sapık bir fantazi olan işin aslına , ne hikmetse kendi ülkesinde bunu başaramamış olan ,  bize çok demokratik hatta ve hatta söyledikleri her söz Tanrı emriymiş gibi gelen İngiltere , Almanya ve Fransa bakalım bunlar başarabilmişlermi ?
İngiltere
Bünyesinde barındırdığı hint , anzak ve kızılderilileri yok etmiş zorla askere almış , zorla çalıştırmış bunu yaptıktan sonra büyük ivme kazanmış dünya medeniyeti olmuştur. 1950 ve devamındaki süreçte yahudileri zorunlu göçe tabi tutmuştur. Hep mason olarak bildiğimiz gizli düşman yahudiler ,1950 yılında masonluğa girmiş oda yahudiliklerini gizlemişlerdir.
Fransa
Yazmaya luzüm varmı pek bilmiyorum fakat Kuzey Afrika , Orta Amerika ve geçen aylarda kendi ülkesindeki çingenelere yaptıkları hümanist Fransanın iç yüzünü ortaya koyuyor diye biliriz.O kadar ki orada ki Türklere ikinci sınıf insan muamelesi yapması bile buradakilerin dikkatini çekmemiştir,zaten kişioğlunun dikkatini ilgilendikleri çeker kansızlar Türklerden çok ermeni zevatıyla ilgilendikleri için medyamızda bu enikleri sıkça görmekteyiz.


Almanya
Merkel:'Ülkemizde kültürel yapı projesi tutmamıştır'. Bayan Merkel pek yanlış konuşmamış, aslında ülkemizdeki adi sloganı yaşamış bir devlet başkanı olarak bu palavrayı ülkesinde istemiyor fakat ülkemizde bir başarı olarak görüyor çünkü işine geliyor.(Yahudi soykırımı bahse değer olmadığından günümüzden örnek.)

Ülkemizde ise kansızlar hala kimin piçi olduklarını kestirmemekten olsa gerek , ya ermeni , ya kürt oluyorlar genel tanımları insanız tamam insansınızda , kürt ve ermeni insan mıdır ?
Halkların kardeşliği , palavrasının tek tezi ademdir aynı karından çıkmışız peki ademden bu zamana köprünün altından akan kanlar ne olacak onlar sayılmıyorsa ve adem kadar uzaktan kardeş olduğumuzu söylüyorsanız dünkü 1915 olaylarından neden özür diliyorsunuz ?
Halkların kardeşliği bir palavradır , çünkü bunu diyenler bir Türklerle kardeş olmak istemez öyleki hocalı hakkında bugün tek bir haber başlığı bile yokken insanlık dışı diye kürt köylerinin boşaltıldığını söyleyenler Türkistan'da üç beş köy değil koca bir ülkenin  soykırımına göz yumarlar. Pek sevdikleri rumların , Batı Trakya ve Kıbrısta yaptıkları ise medeniyet içindir öyle ya yunanlar çok medenidir.
Bunların sloganı bu döneklikle olsa olsa 'HALKALARIN KARDEŞLİĞİ OLUR'.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.261


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 27 Şubat 2011, 16:38:18 »              Halkların kardeşliği safsatası binlerce yıldır ussuz kafalara zorlanan bir saçmalıktan başka bir şey değildir. Zaten Türklere zorlanan bu kavramdan zorlayanların ilgisi hiç olmamıştır. Bunu göremeyen gözler oldukça şaşıdır. Bizler sadece şunu gördük ki; olsa olsa
   

                           HALKLARIN KALLEŞLİĞİ OLUR !..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2011, 17:24:58 »

Oguz Han kalemine yüregine saglik kandasim, onikiden vuran bir yazi olmus...Ulak gurubunda ki arkadaslar mümkünse bu yaziyi degerlendirsinler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2011, 17:32:39 »

Bu yazı, Türkler'in iç ve dış düşmanlarını tarif eden Atsız Atamız'ın vasiyetini de ön plana çıkarıyor. Etnik döküntülerle kardeş olmamız zorla dayatılırken,  o etniklerin bizim le değil kardeş, dost bile olmak istememeleri göz ardı ediliyor. Göz ardı edilmekle kalınmıyor, onların bu kalkışmaları, özgürlük olarak adlandırılıyor. Oğuz Han Kardeşim kalemine sağlık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.216 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.