Hainlere Kanma Türk Milleti ! Açılım İhanettir !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Temmuz 2020, 22:24:19


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Hainlere Kanma Türk Milleti ! Açılım İhanettir !  (Okunma Sayısı 3426 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
salur alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 207« : 21 Ağustos 2010, 21:33:45 »

Hainlere Kanma Türk Milleti ! Açılım İhanettir !


Her gün yeni şehit haberleri duyuyoruz. Türk evlatlarını ya dağda ya da şehirde terörist saldırılarla kaybediyoruz.

İsterseniz biraz geriye gidelim ve bugünkü açılımın mimarı olan hükümetin geldiği yılları inceleyelim.

Hükümetin iktidara geldiği yıl 2002 idi. O yılın 3 kasımında seçimler olmuş ve sonrasında AKP hükümeti kurulmuştu.

AKP iktidarı 2002′de almıştı ve o yıl şehit sayımız 6 idi.

Apo’nun yakalanmasıyla birlikte 1999′da 203 olan şehit sayımız her yıl daha da azalmakta ve sıfıra doğru inmekteydi.

AKP terör olayları sıfır olan bir ülke iktidarını almıştı.

Ancak AKP’nin tavizleri ve teröre karşı gönül açılımıyla terör git gide arttı ve bugünkü duruma geldi.

Peki ne oldu da AKP 8 yılda terörü yeniden diriltti.

1.) AKP gelmeden önce Apo teröristbaşı ve adi suçlu olarak görülüyor ve öyle muamele görüyordu.

AKP ile birlikte Apo canisi, açılım sürecinin baş aktörlerinden birisi, kürt tarafının sözcüsü, PKK’yı Ada’dan verdiği emirlerle yöneten ve kendisine AKP tarafından her türlü imkan sağlanan hücresi 5 yıldızlı otele dönüştürülen bir muhattap haline geldi.

2.) Dil kuralları olmayan, yapısı oturmamış, sağdan soldan alınan toplama sözcüklerle dil yapılmaya çalışılan ancak, bizce tarzancadan bir farkı olmayan kürtçe, devlet televizyonuna girmiştir. Komşu şehirlerdeki kürtler birbirleriyle kürtçe konuşarak anlaşamazken,kürtçeyi ana dil olarak savunan  ancak kürtçeyi anasından öğrenmediği için siyasi PKK’lılar mecliste kürtçe kurs açtırırken, PKK’nın kendi yayın organları dahi Türkçe yayın yaparken, AKP kürtçe televizyon yayını yapmış ve pankürdizmin yolunu açmıştır.

Amaç sadece Mardin ile Diyarbakırdaki kürtlerin dil birliğini sağlamak değil; Suriye,Irak,İran ve Türkiye’deki kürtlerin dil birliğini sağlayıp Orta Doğu’nun siyasi haritasını değiştirmektir.

BOP eşbaşkanı olduğunu gururla söyleyen bir başbakandan bunları yapmasını beklemek anormal değidir.

3.) 1994′te mecliste varlığı bitirilen ve gözaltına alınan PKK’lılar AKP döneminde yeniden meclise girmiş ve pek çok konuda AKP’yle işbirliği yapmıştır.PKK’lı vekillerin küstahça açıklamalarına karşı hiç bir şey yapılmamış aksine parti kapatmayı zorlaştırıcı kanunlar çıkartılıp siyasi yasaklar engellenmiştir.Tüm çabalara rağmen Anayasa Mahkemesi bazı PKK’lı vekillere yasak koymuştur.Ancak bunun üzerine yargıya olan baskılar da arttırılmıştır.

Belediyecilikten gelen Başbakan, ülkemizin Doğusunda PKK'lı siyasilerin aynı şekilde örgütlenmesine ses çıkarmamış. Doğu’da belediye yönetimleriyle birlikte özerk yönetimin provasının yapılması sağlanmıştır.Bu dönemde belediye araçları PKK leşlerinin cenazesini taşırken görülmüştür.

4.)Teröre karşı direnen askerler,şerefli subaylar ve bir çok vatansever, terörist ilan edilerek gözaltına alınmış buna karşın gerçek terörist olan kürt bölücüleri “analar ağlamasın” diyerek dağdan şehire indirilmiş,davul zurnayla karşılanmıştır.En acısı da asker anasıyla terörist anasına aynı gözle bakılması olmuştur.Olan yine Mehmet’in annesine olmuş, teröristler ölmezken Türk askerleri ölmüştür.

5.) Şehit mezarlıklarına girişin yasaklandığı bir dönem yaşanmıştır.Türk’ün şehidine vafa borcunu ödemesi bile engellenmiş,şehitlerimiz kimsesiz bırakılmaya çalışılmıştır.

Bütün bunlardan sonra açılım denilen ihanet sürecinin başına dönelim bir de.

Ne demişlerdi hatırlayanımız var mı ?

“Güzel şeyler olacak” demişlerdi.

Buyrun biraz düşünelim: Güzel şeyler kimin için oldu ?

Açılımdan sonra Türkler gencecik kızlarını yitirdi,

kimisi yanarak öldü, kimisi parçalanarak,

her gün artarak gelen şehit haberleri duyar olduk,

şehit annelerinin göz yaşları dinmez oldu,

her gün başka aile ocaklarına şehit acısı düşer oldu,

yani açılım boyunca Türkler hep kaybetti.

Peki bu açılımda güzel şeyler gören taraf var mı ?

Birilerinin dağa çıkardığı ve binlerce masumu katleden teröristler davul zurnalarla karşılandı,ayaklarına mahkeme götürüldü,usulen yargılandılar ve serbest bıraktılar.

Onları karşılayanlar sevindi.

Onlar için güzel şeyler oldu.

Peki kimdi o teröristleri karşılayan binlerce kişi.

Kimisi Ahmet,Kimisi Mehmetti.

Ama ortak tek bir noktaları vardı : kürt olmak.

Türk’e ihanet etmek için bu kimlik yeterliydi ve bu kimlik kullanıldığında kişinin önünde her yol açılıyordu. Kürtsen önündeki bütün zorluklar hallediliyordu. Çünkü sen Türk’ü bölmek istiyordun ve bütün AÇILIMlar senin için yapılıyordu.

Rakamları bir daha hatırlayalım.

AKP’nin iktidara geldiği yıl(2002)  şehit sayımız : 6

2003′te şehit sayımız : 21

2004′te şehit sayımız : 73

2005′te şehit sayımız : 92

2006′da şehit sayımız : 121

2007′de şehit sayımız : 118

2008′de şehit sayımız : 150

2009′da şehit sayımız : 135

2010′da şehit sayımız: İki ay öncesine kadar 159′du. Son iki aydır biz sayamadık. Bu denli artışla kaça ulaşacağını varın siz düşünün .

Açılımın bize bu güne kadar ki bilançosu 875 şehit oldu.

Bu düpedüz ihanettir ve bunun durdurulması gerekir.

Türk milleti yüce bir millettir. Türk’ün büyüklüğünü engellemek isteyen düşmanlar, Türk’ü meşru yollarla asla alt edemeyeceklerini anlamışlardır.

Bu yüzden sürekli içimizde hainler çıkartarak bizi içten yıkmaya çalışırlar.

Bu hainler çetesinin bugünkü ihanet planı kürt açılımıdır.

Hainler Türklük bilincini yitirmiş mankurtlar arasından çıkar.

Türkçülerin yapması gereken her bir hain mankurta karşı Türk soylu bir bozkurtla karşı koymaktır !

Düşmanlara karşı Türklüğümüze sarılmazsak bilin ki daha çok öleceğiz.

Bu söz bizden değil yüzyıllar ötesinden, Bilge Kağan’dan geliyor :

“Çin milletinin sözü tatlı, ipek kumaşı yumuşak imiş. Tatlı sözle, yumuşak ipek kumaşla aldatıp uzak milleti öylece yaklaştırırmış. Yaklaştırıp, konduktan sonra, kötü şeyleri o zaman düşünürmüş. İyi bilgili insanı, iyi cesur insanı yürütmezmiş. Bir insan yanılsa kabilesine, milletine, akrabasına kadar barındırmaz imiş.Çinlinin tatlı sözüne, yumuşak ipek kumaşına aldanıp çok çok, Türk milleti, öldün; Türk milleti, öleceksin!”
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #1 : 21 Ağustos 2010, 21:36:38 »

Kandaşım, bunu benim yazı dizisiyle birleştirsek iyi olur, buda bu çağın ihaneti yüreğine sağlık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
salur alp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 207« Yanıtla #2 : 21 Ağustos 2010, 21:39:24 »

İstediğin yerde yayınlayabilirsin baturum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
hun_turk58
or-ok-on
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 419


Rehber KAN, hedef TURAN


« Yanıtla #3 : 21 Ağustos 2010, 21:45:37 »

AKP gelmeden önce malum örgüt artık bitti diyorduk. Nasıl olduysa bunlar zamanında yine etkinleşmeye başladı.Konuylailgili YENİÇAĞ güncesinde bir yazı var.

Bölücü terör, Türk kimliği yok edilerek mi önlenecek?
Gül;  “Modern bir devlet bu işleri nasıl hallediyorsa, biz de öyle halletmeliyiz... Başımızı kuma gömmeyelim”  demiş. Ne güzel, değil mi? Ah bir de samimi ve doğru olsa!..
Neden böyle söylüyoruz? Açık değil mi, söz başka, öz başka.
Önce soralım.  “..bu işlerden”  kasıt nedir? Bölücü terör mü, yoksa, iktidarın benimsediği gibi  “Kürt sorunu mu?”  Ne farkı var demeyiniz, zira dünya kadar fark var.
Neyse, biz sözün özüne gelelim.  “Modern devletler”  bu işleri nasıl halletmişler bakalım.
1968-1970’li yıllara gidelim. Bir çok ülkede terör aynı anda patladı. Fransa, Almanya, İtalya, Yunanistan, Japonya gibi ülkelerde sokaklar birden karıştı, kan akmaya başladı. Üzerinden şaşkınlığı hemen atan bu ülkeler tam bir kararlılıkla terörün üstüne gittiler. Önce olağanüstü hal ilan edip kanunları ağırlaştırarak, aralıksız bir mücadele verdiler ve terörü yendiler. İtalya biraz gevşek davrandığı için, sorun uzun sürdü. Hatta  “Kızıl Tugaylar”  terör örgütü, 1978 yılında Başbakan Aldo Moro’yu kaçırıp öldürdü. İtalya geç de olsa, terörü yendi, kanun hakimiyetini sağladı.
Daha yakın zamandaki anarşi ve terör olaylarını da hatırlayalım. Sarkozy, İçişleri Bakanı ve Cumhurbaşkanı iken Fransa iki defa karıştı. Paris’in altı üstüne getirildi. Anarşi ve terör diğer şehirlere de yayılmaya başladı. Hayat adeta durdu.
Benzeri durum İngiltere’de de görüldü. Hükümetler ne yaptı? Önce olağanüstü hal ilan edildi. Yasalar süratle değiştirildi, gözaltı süreleri uzatıldı. Polisin, şüphelilere ateş açma dahil yetkisi artırıldı. Terör örgütünün renklerinin kullanılması, görüşlerinin savunulması, elebaşçıların fotoğraflarının yayımlanması, beyanatlarına yer verilmesi ve propagandaları yasaklandı. Nefes alamaz hale getirilen terör örgütü, kararlılıkla yapılan mücadeleyle yenildi, kanun hakimiyeti sağlandı, normale dönüldü.
İspanya da böyle yaptı. İlave tedbirler de aldı. Terörü kınamayan Batasuna partisini kapattı, sorumlularını cezaevine koydu. Şu anda İspanya meclisinde bölücü terörü destekleyen, bölücü terörün siyasi uzantısı olan bir parti yoktur. Olması da düşünülemez. Bir kişi öldürüldüğünde bile, Hükümet başta milyonlar, Madrid meydanında toplanıp terörü kınadı. Teröre karşı tam bir ittifak sağlandı. Terör iyice zayıflatıldı, ülkede kanun hakimiyeti sağlandı. İspanya’da terör 40 yılda 800 kişinin canını aldı. Bu sayı bizde, 25 yılda 46 bin kişi.
Evet  “Modern devletler bu işi nasıl halletmiş”  özetin özeti bilgiler.
Bizde ise bunun tam tersi yapıldı.  “Olağanüstü hal” in telaffuzundan bile korkuldu. Kanunlar terörle mücadeleyi zorlaştıracak şekilde değiştirildi. Mesela; dağbaşında giden ve şüphelenilen kamyonlar, savcıdan izin almadan aranamıyor. Dağlarda görülen teröristler, silahlı olduğu açıktan belli değilse üzerleri aranamıyor. Terörist bir ilin sınırından ötekine geçince, validen izin almadan takip edilemiyor. Bölücülük propagandası gibi suç sayılan filler, suç olmaktan çıkarıldı. Terör örgütünün başı, yıllardır örgütü alenen yönetiyor, devletle pazarlık yapıyor. Örgütün renkleri ve bayraklarıyla, teröristbaşının posterleri ve sözleriyle, meydan meydan gösteriler yapılıyor. Güvenlik güçleriyle çarpışılıyor. TBMM dahil her yerde, egemenliğimize isyan yaşanıyor. Kanunları açıktan çiğneyenlerin çoğu hakkında soruşturma bile açılamıyor.
Hasılı yürürlükteki kanunlar doğru dürüst uygulanmıyor, değiştirilen mevzuat terör ortamını beslemeye yarıyor. Sorumlular, bunun adına  “özgürleşme”  ve  “demokratikleşme”  yoluyla terörü önleme diyorlar. Hatta bir ara Gül, terörle mücadelede demokrasiyi genişleterek, batılı modern devletleri geride bıraktığımızı söyleyebildi.
Evet, netice olarak işte  “Modern devletler” , işte Türkiye, işte 2002’de dibe vuran terörün geldiği yer.
Gerçekler böyle ise Gül, iktidarlarının 7. yılında yukarıdaki sözleriyle ne demek istiyor? Bu sözlerin muhatabı kim veya kimler diye sormaya gerek var mı?
Yok. Çünkü hep böyle yapıyorlar. Sözler başka, uygulama başka. Yani, sözler millet için, icraat kendi amaçları için yapılıyor. Genel tablo böyle.
Hükümet sözcüsü Çiçek,  “Bu sorunu biz çözeceğiz. Biz çözmezsek başkaları çözer..”  demiş. Vay, vay, vay... Nasıl çözeceksiniz sayın Çiçek. Apo’nun şartlarını kabul ederek değilse, nasıl? Türk kimliği yok edilerek mi?
12 Ağustos 2009-Sadi SOMUNCU
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

--"Biz dogrudan dogruya millet severiz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanagı Türk toplulugudur. Bu toplulugun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluga dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur." Atatürk
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #4 : 21 Ağustos 2010, 21:51:01 »

İstediğin yerde yayınlayabilirsin baturum.
Varol kandaşım TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.2 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.