Haber gündem, suriye yasemin TELLİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 11 Temmuz 2020, 00:31:31


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Haber gündem, suriye yasemin TELLİ  (Okunma Sayısı 266 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
BAYCU NOYAN
turkcuturanci.com
Atsızcı
**************
ileti Sayısı: 829« : 30 Ekim 2019, 19:04:31 »


📌 Sayın #Erdoğan, kurtuluş mücadelesinden bahsediyor. Ülkeyi bu duruma vetiren kişinin kendi liyakatsizliğinin ve  #AKP 'nin basiretsiz politikalarının, dahası vatana ihanetinin getirdiğini söylemiyor.
       Oysa yıllardır hukuksuzlukla işgal ettikleri makamlarda ülkeyi KHK ile (kanun hükmünde kararname, aslı gibidir diplomasına benzeyen yasalarla) yönetiyorlar. Bu günlerde bunu yapmakta bile zorlanıyorlar çünkü, İhaneti gören ve yargılanacaklarını çok iyi bilen bazı akpli vekiller meclis oturumlarına gelmiyorlar. Partili Cumhurbaşkanı, vekillerine adeta yalvararak gönderide bulunuyor. Kanunsuz kararnamelerini yeter sayıyla meclisten geçiremeyeceği korkusuna kapıldığı açıkca görülüyor.
      Ama asıl büyük felaket, ülkenin gerçekten bir kurtuluş savaşı verecek olmasıdır. Akp ve Erdoğan ihanetinden #kurtuluş mücadelesini artık uluslararası boyutta yaşayacağıdır. Yıllardır #Türk milletine oynanan #Sevr oyunlarının mimar ve mühendisleri, oturup Osmanlı'yı nasıl yıktıklarını tekrar gözden geçirdiler ve şimdi truva atı akp ile tekerrür tarihinin son aşamasına geldiler.
       Bakınız, Türk milletinin göz bebeği ve en yüce itibarı Türk ordusunun içerisine ÖSO (özgür Suriye ordusu) diye bir yapıyı monte edildi. Bunlar Suriye'nin askerleri, topraklar Suriye toprakları. Sayın(!) Erdoğan, Rusya'da altına imza attığı antlaşmada PKK(PYD YPG) yi terörist değil bir silahlı kurtuluş gücü olarak tanıdı. Operasyon diye başlattığı harekata, uluslararası hukuk gereği savaş statüsü kazandırdı. Ateş kes yaptı ama, olaylar sonlandırılmadı.
        Sorarız şimdi, bu #ÖSO #PYD vb orada tek bir sivili katletse, tek bir kadına tecavüz etse, tek bir çocuğun başını koparsa ve bunu Türk askerinin de devriye sahası içinde yapsa, hatta koluna Türk rozeti vb ile bunu servis etse belge diye sunumunu kim hükümsüz sayacak?! Dünyanın en şerefli askerini Türk askerini savaş suçlusu itibarsızlığından kim kurtaracak?! Sahte belgelerle devlet kadrolarını işgal  eden mi?! Derin darbe hazzı ile 15 temmuzlarda rolünü oynayan korkak savunma komutanı mı?! Yoksa, Türkiye'yi kapalı ülke konumuna getirmek ve yanlızlaştırmak isteyen güçlerin, "bize ne canım, dünya ne derse desin" dilli ucuz kahramanları mı?!
#Kim?!
          Bir AKP ile iki kuş vurmaya hazırlanıyorlar. Sözde Ermeni soykırımı tasarısını da #ABD parlamentosundan geçirerek, hem ecdadımızı savaş suçlusu diye yaftalayacaklar, hem de bu yaftayı  #TSK 'nın #Suriye tuzağında alacağı suçlu yaftasının yanına asacaklar.📌
         Böylelikle, 1915 'lerde kürtlerin ermenilerle birlikte sırf talan ve yağma için hem birbirlerini kesip, hem de birlikte Türk köylüsünü kesmeleri ve utanmadan kahpece bu suçlarını, diri diri yaktıkları Türk halkının evlatlarına yıkmaya çalıştıkları soykırım tasarısının yeni versiyonunu, Suriyeliler üzerinden işlenecek suçlarla, yine aynı piyonlar ermeni ve  kürtlerle birlikte, Türk askerine yıkarak gerçekleştirecekler.
           Beri yanda AK ihanet, tıpkı Vahdettin gibi, gemiye binip, karısını kızını İngilize hediye ederek kaçacak ve Türkiye binlerce yıllık itibarı ve bekası için can vermeye devam edecek.
          Şimdi söyleyeceklerimiz, kimliksiz, şuursuz, soysuz hainlere göre, halkı galeyana getirmek olabilir, şerefle taşıdığımız ve uğruna hapse, zulme, ölüme düğüne gider gibi gittiğimiz Türklüğümüze göre ise, #vatansevgisidir, #imanımızdır.
          "Gemiler kalktığında, Başbuğ Mustafa Kemal Atatürk'ün yarım kalan ülküsüyle, bu ihanetin bütün aktörlerini, şakşakçılarını, avukatlarını, yandaş ve yardakçılarını hasılı ne kadar  vatan haini varsa alayının  kafasını gövdesinden ayırmazsak aldığımız nefes bize haram olsun... 🇹🇷

#YaseminTelli turkcuturanci.com

#Haber #Gündem #Suriye

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BAYCU NOYAN
turkcuturanci.com
Atsızcı
**************
ileti Sayısı: 829« Yanıtla #1 : 30 Ekim 2019, 19:13:00 »

📌 #Çin devletinin #Uygur Türk'ünü asimile etmek için sistematik zulüm uyguladığı bir gerçektir. Ancak, Türklerin bir başka asimilasyonla karşı karşıya olduğu da gün gibi ortadadır.
     Taliban ve İşid gibi sözde İslam şeriatı yaşam gibi empoze edilen çarşaf, burka, peçe en etkili soykırım yani kimlik, kültür, töre kıyımı başlatılmıştır.
      Türkler bu sözde İslami yaşamı içlerinden derhal söküp atmalıdırlar. Bütün #Türk dünyasının ve başta bizim yaşadığımız bütün sorunların zehri budur. Panzehiri ise, #öz kimliğine sımsıkı sarılmaktır.
      Bunu başaramayan her parçamızı, gerekirse  Çin'e ötekine bırakmaz, bütünümüzün bekası için, kendi ellerimizle keser atarız... 🇹🇷🐺🇹🇷

#YaseminTelli
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.253 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.