Güneydoğu size yeter mi? Yoksa tamamını mı verelim?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Mart 2020, 15:29:20


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Güneydoğu size yeter mi? Yoksa tamamını mı verelim?  (Okunma Sayısı 4062 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kanpars
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 49« : 02 Ocak 2011, 05:57:01 »

Eğer Kürtlerin niyetlerinin bölünmekten ibaret olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz.

Kürtler bölünmek değil, ülkenin tamamında söz ve hak sahibi olmak istiyorlar.

Kürtlerin sadece, güneydoğu'yu istediği varsayımı, eksik, sığ ve dar bir düşüncenin ürünüdür!

Yazıya başlamadan önce, ırkçı kürtlerin ağababası sayılan, bir süre önce infaz edilen Musa Anter'in, yazısından küçük alıntı yapmakta fayda var;

"Kürt salak mı ki bölünmek istesin? Türk batıdaki en iyi yerleri alacak, Kürde ise güneydoğudaki bereketsiz topraklar kalacak. yok öyle yağma. İstanbul da bizim, Ankara da, İzmir de. Günü geldiğinde hepsini alacağız."

Evet gerçek gün gibi ortada ve hainler bu hedef doğrultusunda sistematik bir şekilde faaliyet gösteriyorlar.

Üreme ve yayılma politikası ile gizli bir işgal hareketi yürütülmektedir, başta büyük şehirler olmak üzere güney sahil şeridi yoğun istila hareketine maruz kalmıştır, bundan on onbeş yıl öncesine kadar Mersin ilimizde kürdün esamesi okunmazken, şuanki durumu bile bu gizli işgale somut örnektir.

Bu insanların bakamayacak kadar çok çocuk yapmalarının ve tüm hızları ile ürümelerinin başka nasıl bir açıklaması olabilir?

Kürtçüler, kandırabildikleri saf insanları, maksatlarını çok masumane bir edayla anlatıp, onları uyutabilmekteler.

Bizler bazıları gibi başımızı kuma gömmedik, gerçeklere karşı sağır ve kör değiliz!

Gerçekleri haykırmaktan ve Türk milletini ikaz etmekten asla vazgeçmeyeceğiz.

Bugün Türkiye'de, kendilerini komünist, sosyalist, sosyal demokrat, ilerici, vb.. sıfatlarla tanıtanların büyük çoğunluğu, el altından gizli etnik ırkçılığa dayalı kürtçülük yapmaktadır.

Bunlar mazlum hakları savunuculuğu, insan hakları, işçi ve köylü mücadelesi vb.. paravanı altında, kendi etnik ırkçılıklarının çığırtkanlığını icra etmekteler, bunların en güçlü silahı, ağızlarının iyi laf yapmasıdır!

Bunların en büyük propagandası, halkların kardeşliği afyonudur, bu ve buna benzer telkinlerle, Türk milletinin milli savunma reflekslerini köreltmeye çalışıyorlar, kendi etnik ırkçılıklarının başarısı için psikolojik baskı uyguluyorlar.

Türk'e kardeşlik afyonunu aşılarken, kürde kendi dilinin, kültürünün, tarihinin kutsallığını ve uğruna mücadele etmesi gerektiğini pompalıyorlar.

Kuzu postuna bürünmüş bu çakallara karşı, Türkler, uyanık ve bilinçli olmak zorundadır!

Türkler bir an evvel kardeşlik afyonundan uyanıp gerçekleri görmelidir.

Kürtler bizim kardeşimiz mi?

O zaman ispat etsinler kardeşimiz olduklarını, kürtlere ait bir çok vakıf-dernek var, bir çok kürt sanatçı var, bunlardan bir tanesi ortaya çıkıp; bdp'nin kendilerini temsil etmediğini, katledilen Mehmetçiklerin kendi askeri ve şehitleri olduğunu ve pkk terörünü kınadıklarını ilan etsin! Bizde görmüş olalım kardeşlerimizi!

Ayrıca, sormak isterim kardeşlik tüccarlarına, bizim kardeşimiz olan kürtlerin, nüfus olarak çoğunluk oldukları şehirlerde neden pkk'nın siyasal uzantısı ''bdp'' birinci parti çıkmaktadır? Yoksa bu partiye kürtler değil de, almanlar, ingilizler ya da fıransızlar mı oy atmaktadır? Bu nasıl kardeşliktir anlamak güç!

Bir başka konu, bu ülkede, kendilerine Türk milliyetçileri(!) diyen bir kısım insanlar, kürtler için ''dağ Türk'ü'' tanımını kullandılar yıllarca, kürtler ise böyle güzel bir yakıştırmayı bile bırakın kabullenmeyi, kendilerine karşı yapılan bir asimilasyon politikası olarak algıladılar.

Türklüğü, elinin tersiyle bir kenara iten, sonrada utanmadan dışlanıyoruz, horlanıyoruz vs.. diyen bu insanlardan kardeş olur mu? Asla hak etmedikleri halde, bazıları bunlara Türklük yakıştırması yapmışlar gene yaranamamışlardır. Insanoğlu nankör olmaya görsün!

Reçete belli, Türklüğün kurtuluşu, Türklüğün istikbali; Türkçülük ülküsüdür!


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #1 : 02 Ocak 2011, 12:40:30 »            Değerli Kandaş, bu yazıda yazılanlara ben de imzamı atarım. Gerçektende bunlar zaten en güzel illere konuşlanmışlarken, neden doğuya sıkışıp kalsınlar ki ?.. Bir şeyi eklemem gerekirse bunların bir halt yapacağı yokta, asıl ağababaları olan abd, israil, avrupa bunları başaramadıkları sevr yönünde zorlamaktadırlar. Örneğin Antalya'yı alabilseler italyanlar bunları otellerde ve diğer pislik işlerde çalıştırıp yollarını bulurlar. Turizm konusunda böylece iyice ilerlerler. Diğer bölgelerimizinde aynı akibeti bekleyeceğini söyleyebiliriz. Bu durumu göremeyen Türkkanlara yazıklar olsun gerçekten !!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Kanpars
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 49« Yanıtla #2 : 02 Ocak 2011, 13:03:30 »            Değerli Kandaş, bu yazıda yazılanlara ben de imzamı atarım. Gerçektende bunlar zaten en güzel illere konuşlanmışlarken, neden doğuya sıkışıp kalsınlar ki ?.. Bir şeyi eklemem gerekirse bunların bir halt yapacağı yokta, asıl ağababaları olan abd, israil, avrupa bunları başaramadıkları sevr yönünde zorlamaktadırlar. Örneğin Antalya'yı alabilseler italyanlar bunları otellerde ve diğer pislik işlerde çalıştırıp yollarını bulurlar. Turizm konusunda böylece iyice ilerlerler. Diğer bölgelerimizinde aynı akibeti bekleyeceğini söyleyebiliriz. Bu durumu göremeyen Türkkanlara yazıklar olsun gerçekten !!!

Haklısın kandaşım,

Bu arada yazıya eklemeler ve ufak değişiklikler yapılarak son şekli verilmiştir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #3 : 02 Ocak 2011, 13:08:06 »            Bence ülke gündemine ilişkin önemli bir yazı oldu. Sağol Kandaşım. Yenilemeyi görmedim yoksa ekleme yapmazdım. Esenlikle...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Adsız olmak
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 10


« Yanıtla #4 : 02 Ocak 2011, 15:37:32 »

Ağlamak istiyorum.Ağlıyorum.Türkiye'nin bu günkü durumuna.İtlerin işgalinde şu an Türkiye.Akp itlerinin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.212« Yanıtla #5 : 02 Ocak 2011, 17:23:39 »

Gizli işgal tüm süratiyle sürüyor.
Televizyonlarda insanlar çıkmış diyorlar ki, efendim kürt istilası yokmuş, kürtlerin sayısı Türkleri asla geçemezmiş.
Saçmalık. Adamlar tavşan gibi ürüyorlar. Güneydoğuda devlet bunlara para veriyor, başkaları eğitim masraflarını karşılıyor, başkaları ise efendim "temel insan hak ve hürriyetleri"ni savunuyor. Adamlar Türkiye'ye kral oldular da haberimiz yok. Yaz tatili yerine hapis yatıyorlar, beleş yeyip içiyorlar, ve cefasını da biz çekiyoruz. Elektrik su kaçırıyorlar. Güneydoğu'yu versen, hadi yallah desen bile, adamlar alıp gitmezler ki. Yoksa bizim tarafa geçmek için vizeye ihtiyaç duyacaklar. Arkadaşlar, bunun çözümü nedir?
Bence bunun çözümü izolasyondadır.
Türk milleti olarak kürtleri izole etmeliyiz. Ne iş vereceğiz, ne alım satım gerçekleştireceğiz. Boykot edeceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Türkçü Genç
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 37« Yanıtla #6 : 02 Ocak 2011, 17:59:16 »

Yazıya imzamı atarım. Bunlar sadece Doğuyu değil tüm Türkiye'yi istiyorlar. Eğer istila ve üreme bu şekilde devam ederse 30 yıl içerisinde Kürt nüfusunun, Türk nüfusunu geçmesi bekleniliyor. Antalya'ya gidin bakın otellerin çoğunun sahibi Kürt. Turizm bölgelerini resmen ele geçirmişler. Tek tehlike bunlar da değil. Çerkezleri de unutmayalım! Kürtlerden daha sinsiler...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.212« Yanıtla #7 : 02 Ocak 2011, 18:12:05 »

Yazıya imzamı atarım. Bunlar sadece Doğuyu değil tüm Türkiye'yi istiyorlar. Eğer istila ve üreme bu şekilde devam ederse 30 yıl içerisinde Kürt nüfusunun, Türk nüfusunu geçmesi bekleniliyor. Antalya'ya gidin bakın otellerin çoğunun sahibi Kürt. Turizm bölgelerini resmen ele geçirmişler. Tek tehlike bunlar da değil. Çerkezleri de unutmayalım! Kürtlerden daha sinsiler...
Benim yazdığım bir forumda şerefsizin biri bana demişti ki, "kürtçe eğitime izin verilirse ülke bölünür diyorsunuz, 20-30 seneye kürtler Türklerden fazla olacak, o zaman ülkeyi mi terk edeceksiniz".
Kanım donmuştu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.198 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.