Göç
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 12 Ağustos 2020, 21:47:31


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Göç  (Okunma Sayısı 1690 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Demiralp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 7« : 06 Eylül 2010, 20:38:42 »

          İçerisinde bulunduğumuz çağın ırkımız açısından çok parlak olmadığı açıktır. Bunun bayrak aşkıyla atan her vatanperver yüreği derin üzüntülere sevkettiğinin farkındayım. Ancak zaman ilerlemeye devam eder ve vakit üzülüp bir kenara çekilme vakti değildir. Vatanımızı dünyada bağlanılabilecek en büyük aşk olarak gören biz Türkçülerin, milletimizi bu duruma düşüren sorunları tespit edip bunların çözümlerini üretmemiz hayati bir önem taşımaktadır. Unutulmamalıdır ki, bu milletin parlak geleceği ufuktan doğan yepyeni bir güneş misali Türkçü ellerde yükselecektir.

          Pekala bu sorunlar nelerdir ve nasıl çözümler üretilebilir ? Bunları tek bir yazıda açıklamak imkansızdır , ancak uzun raporlar halinde ortaya konulabilecek bu durumu bende tek bir yazıya sığdırmaya veya birkaç yazıda tüm sorunlara eğilmeye çalışmayacağım. Zira sadece milletimizi yaşamsal bir tehlike içerisine çeken bir büyük sorundan bahsetmekle işe başlamak daha isabetli olacaktır. Göç!

          Bilindiği üzere şu sıralar aydınlar denilen acınası varlıklar sürekli azınlıkların sorunlarını tartışıyorlar. Bu vatanın sahibi yüce Türk sorunlarından bahsedense neredeyse yok. Olanlar da karşıdaki yüzsüz sürüler kadar ses çıkaramıyorlar. Ancak artık yüksek sesle haykırılması gereken şeyler var. En önemliside göç! Türkiye'de göç sorunu birkaç keko veya mıho 'nun köyden kente yerleşmesi boyutu durumda mıdır. Adeta bilinçli bir politika olarak yürütülen bu göç, yıllar sürecinde karakterlerini kökten değiştirmiş ve sonuç olarak Türk ırkının kanını Anadolu coğrafyasından eder boyutlara ulaşmıştır. Türk kanı kalabalık kaba yapılı yabancıların arasında erime ile karşı karşıyadır. Bunların yanında kültürel problemlerde söz konusudur. Kendileri ile aşağı kültürlerini de güzel şehirlerimize taşıyan bu insanlar kültürel bir yozlaşmaya ve çöküşe de neden olmaktadırlar. Güzel Türkçemiz gün geçtikçe bozulmaktadır. Güvenlikte bir diğer önemli problemdir. Özellikle doğu bölgelerden göç alan şehirlerde suç oranlarının takip edilmesi gerçekleri ortaya çıkarmaya yetecektir. Eskiden kapılar kilitlenmeden yaşanılabilen yerlerde artık güpegündüz can güvenliği sorunu vardır. Ayrıca hemşehrilik adı altında toplanıp sürüler halinde hareket edilerek bölgelerin yerel halkları sindirilmek istenmektedir. Bu da bir güvenlik sorunudur. Pekala bu sorunlara herhangi bir platformda Türk sorunu olarak değinilmiş midir? Hayır! İşte bu nedenle kandaşlarım, kendi benliğimizi ve güvenliğimizi kendimiz korumalıyız. Asayiş kuralları içerisinde ve şiddetten uzak durarak birbirimize destek olmalıyız. Ancak bu şekilde kaba güce dayalı sürülerle baş edebiliriz. Göçlerin önüne geçmek için tedbirler almalıyız. En başta herkes işe aldığı insanın potansiyel bir suçlu olup olmadığına dikkat etmeli. alışveriş yaptığınız bir kimsenin şehrinize sonradan  gelmiş bir devlet düşmanı olmadığından emin olun! Unutmayın ki verdiğiniz paralar PKK ya silah olarak dönebilir.
             
          Herşeyden önce korkusuz ol Türk oğlu ! Sen bu mizacı yıldırım ve fırtınadan almışsın...  

                           
                                                                                                                                   DemiralpFacebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.199 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.