Gerçek amaç...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Eylül 2020, 15:02:42


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gerçek amaç...  (Okunma Sayısı 1156 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Açina Tayeçe
Ziyaretçi
« : 20 Kasım 2013, 14:30:06 »

   Bugün geldiğimiz noktada, neden hala g. doğuda şeklen olsada , henüz siyasi olmayan  bir Kürdistan kurulmadı?  Bunun için şartlar çok müsait oysa. Amerika, Rusya,Avrupa ve hatta Çin bile bu desteği vermeye çoktan hazır. Türk ordusunun zaten eli kolu bağlanmış durumda.Bu iş için görevlendirdikleri iktidar da oyları giderek artan bir biçimde 11 yıldır iktidar. Böyle giderse, sanırım hedefledikleri 2023 yılında da iktidarlar. Kürtlerin her istedikleri bir bir olurken, neden bir oyalama taktiği yaparmış gibi vatanın doğusunu hala Kürdistan yapmıyorlar?
   Bu cümleler hepinize saçma gelebilir. Açina Tayeçe sen ne demeye çalışıyorsun diyenler olabilir. Ancak acaba kürtlerin, Akp'nin, Amerika ve Avrupa'nın ve hatta Chp'nin isteği bu mu? G. Doğuya sıkıştırılmış , etrafı hiçte iyi komşuluk ilişkileri olmayan Suriye, İran, Türkiye ile sınırlı  bir Kürdistan mı? Yoksa hedef daha büyük mü? Uzun bir süredir kafamı kurcalayan bu durumun yanıtını dün gece Haber Türk tv de, Fatih Altaylı'nın konuğu olan Akp'nin kürt milletvekili Metiner verdi. Evet amaç ve hedef daha büyük. Kürtler bağımsızlık yolunda hızla ilerlerken, hedefleri g. Doğuda kurulacak bir Kürdistan değil. Hedef tüm Türkiye.Hedef tüm dünyanın yüzyıllarca içine sindiremediği Anadolu topraklarını Türk'ün hakimiyetinden çıkarmak. Dün gece Metiner isimli kürt bunu açıkça itiraf etti. Söylediklerine bir bakalım;
   "Bu ülke Türklerin tapulu malı değildir. Bu topraklar kürdünde, lazında, ermeninde, rumunda vatanıdır. Türkün ne kadar hakkı varsa bizimde vardır. Bu yüzden andımız denen ırkçı faşist söylemi kaldırdığı için başbakanımıza teşekkür etmeliyiz. Ahmet Kaya ve Şivan Perver bir halk kahramanıdır.Pantürkistler, Urumçideki Türkleri ne kadar düşünüyorsa, Ahmet Kaya ve Şivan Perverde tabiki kürt milliyetçisi olacaktır. Ayrıca Ahmet Kaya pkk lı değildir. Hiç olmamıştır. Olsa bile bu çok doğaldır. İnsanları pkk lı olduğu için suçlayamazsınız. Onlar, Kürt milletinin bağımsızlığı için kelle koltukta can vermişlerdir. Bunun için kimse suçlanamaz, linç edilemez. Mustafa Kemal bile 1. dünya savaşında, kürdistanı, lazistanı tanımış bir askerdi. Bugün bu belgeleri gizliyorlar. Bu toprakları asıl bölen Türkçülerdir. Bu topraklar Türkçülerin malı değildir.Türkiye kürtleri bu ülkeyi kendi vatanı görür. O yüzden asla üniter yapıdan ayrılmak istemiyor.Biz de tek bayrak ve tek devletten yanayız. Bizim istediğimiz, Türkiye Türklerin olmasın. Bir ırka ait bir devlet olmasın. Burası, bir ırka ait değil çünkü. Türklerde, kürtlerde yıllarca omuz omuza islamın bayraktarlığını yaptığı için bu ülke kürtlerinde, Türklerinde ortak vatanıdır. O yüzden bu ülke sadece Türklerin değildir. Ve kurucu unsur diye bir kavram kabul etmiyoruz."
   Bu bir kişinin deli saçması fikirleri değil. Bu toptan küresel dünya ile birlikte tüm Türk düşmanlarının ortak fikri. Chp Genel başkanının, partiye yeni katılan Sarıgül'ün ve içlerinde ki daha bir çok milletvekilinin de, " Türkiye artık bir federe devlet olabilir tarzındaki söylemleri de bu geleceğe işaret ediyor. Evet, amaç Türk yurdunu Türk'ün elinden almak.
   Dün gece çok milliyetçi bildiğimiz bir kanal olan Bengü Türk tv'de, bir programa denk geldim. Kaf dağının ardındaki güneş isimli bir programda, çerkezler büyük bir gururla  takdim ediliyordu. Ne kadar gururlu ve asil bir ırk olduklarından, antik çağlardan beri soylarını koruduklarından, yeni nesil çerkez gençlerinin dillerini unutmaması için Adige Cumhuriyetinden hocalar getirtildiğinden, Türkiye'de maalesef çerkezlerin dili unutulmaya yüz tutulduğundan büyük bir hezeyan içinde anlatılıyordu. Ve hayret ve şaşkınlıkla izlerken, bir çerkez derneği başkanının şu sözlerine tanık oldum. " Bz çerkezler Türkiyede soyumuzu devam ettirmek için yüz yıldır gayret sarfediyoruz. Öyleki, bir kan bankamız bile var. Bir çerkez soydaşımıza kan lazım olduğunda başka soylardan mecbur kalmadıkça kan alıp vermeyiz. Bunu bugün şükür başardık. Artık yeni nesil gençlerimizde ana dilini öğrenmek için yanıp tutuşuyor, çerkez soyu artık geleceğe güvenle bakıyor"  Bu programı Bengü Türk tv hangi amaçla yayınlıyor diye dakikalarca düşündüm. Kürtlerden sonra sıra çerkezlere gelsin diye mi, bu çok milliyetçi kanal bunu yayınladı?
   Burdan da anlaşılacağı üzere, artık Türkiyede gerçek bir Türklük şuuru inşa etmek gerekiyor. Bengü Türk tv bile, Türkiye sadece Türklerden oluşmuyor manasına gelen bu tür absürt programlara imza atabiliyorsa, tüm Türklerin ellerini başının arasına koyma vakti çoktan geçmiş bulunuyor.
En miiliyetçi bildiğimiz millet vekilleri bile, Türk sözü bir ırka ait değil, Anadoluda yaşayan herkes bu çatının altındadır diyebiliyorsa, Türkiye Türklerindir sözü yakın bir gelecekte tarih olabilir.
   İşte bu yüzden tek çare, sarılacağımız tek ilaç, TÜRK IRKÇILIĞIDIR.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.225 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.