Ey Türkün Özü olan Oğuz Boyunun öz evlatları
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Haziran 2020, 00:12:29


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ey Türkün Özü olan Oğuz Boyunun öz evlatları  (Okunma Sayısı 3653 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
YigitKam
Ziyaretçi
« : 17 Eylül 2011, 13:27:28 »

Canlılar arasında ki ırkcı bencil tutumun en az görüldüğü kesim İnsanlardır, insanlar arasında da Türkler.  Türk milleti her zaman mazlumdan yana gösterdiği yanlı tutumunu bazen da hiç olamadık yerde ve zamanda kullanarak , kürt  meselesinde olduğu gibi  kendisine olmayacak zararlar verebilmektedir.

Hayvanları ele alalım;

Bir bizon sürüsünün içerisinde belki de yüzlerce kendi yavruları bulunmakta ama bunların hiç birisine en ufak bir zarar bile gelmemektedir, yanlışlıkla bizon sürüsünün içerisine giren bir ormanın en vahşi ve güçlü hayvanı kabul edilen aslan bile olsa ölmeden çıkmasının imkanı sıfırdır. Bu havyanlar neden kendilerinden olmayana ne kadar güçlü olurlarsa olsun yaşama imkanı vermiyor çünkü onlar onu katletmese aslan bizonu katledecek belki de yavrularını yiyecek, demek oluyor ki yaşamak için, soyunun devamı için acımayacak öldüreceksin.

Hayvanların neredeyse tamamında bu böyledir, Aslanları ele alalım;

Aslanlar bilindiği üzere  Bozkurtlar gibi sürü halinde yaşarlar, bu sürülerde tek lider olur gerisi hizmete adaptedir ki o aslan sürüsünün devamı liderin soyundan olur, eğer bir lider liderlik savaşını başka bir erkek aslana kaybederse kazanan aslan tarafından sürüde bulunan bütün yavrular katledilir nedeni ise o aslan yavrularının kendisinden olmadığı içindir. Bir hayvan kendi soyunu bu kadar iç güdüsel olarak düşünüyor da Bizim Türk milleti neden kendi ırkının yani soyunun temiz olarak devam etmesi gereken girişimleri yapmıyor, neden her önüne geleni kendisinden sayıyor, neden tarihin her safhasında düşmanlıkları sabit olan içerisinde barındırdığı etnisitelere kardeşim diyor anlamak çok güç.

Ey Türkün Özü olan Oğuz Boyunun öz evlatları, Türk ırkı saf ve temiz olarak binlerce yıldır var ve binlerce yıldır da var olacaktır lakin bu siz Bozkurtların ellerinde, eğer şu hayvanların yaptığını yapmazda içimize sızmış  olan din bezirganlarının, Etnisitelerin ve bize düşman olan bütün dış milletlerin sözleri doğrultusunda hareket ederseniz halimiz harap,  sizin kendinizden saydığınız  kürt denilen piçler, Çerkezler, Boşnaklar, Gürcüler Abazalar, Çeçenler, Arnavutlar, Lazlar, Lezgiler ve Pomaklar Türk değil, kardeşiniz hiç değil ve resmen düşmanlarımızdırlar.

YA KENDİNİZE DÖNECEKSİNİZ,  YA DA DÖNDÜRÜLECEKSİNİZ!!

Türk milletinin her ferdi kendinden olana yakınlık duyacak, ırkçı düşünceye yakınlığı olmasa dahi Türk ırkçılarına karşı samimi olacak çünkü Türkçülerin karşısına dikilen her Türk’ün sonu Türk düşmanlarından daha vahim olacak,

YÜCE TÜRK MİLLETİNİN GELECEĞİ BİZİM İÇİN  BİR KAÇ MANKURTUN ELLERİNE VE YA OLMAYAN BEYİN YAPISINA BIRAKILMAYACAK KADAR KUTSAL BİR ÖNEMDEDİR, BİZ KANIMIZI, CANIMIZI VE GELECEĞİMİZİ BU IRKIN YOLUNA FEDA EDİYORUZ..

Bilsin cihan ki ben bu cihanın nesindeyim,
Bir ülkünün mehabetinin zirvesindeyim.
Dünya denen mezellete dalsın her isteyen,
Ben ırkımın şeref taşan efsanesindeyim.

NE MUTLU TÜRK DOĞANA!
Yürekli-kam   17/9/ 2011
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2011, 13:47:37 »

Açina Bibim neden Oğuz Boyuna sitemin diye bir soru sordu da, Ben Hun'lunun ümmetçilik yaparak etnik piçlere kardeşlik yaptığını görmedim, duymadım dedim, gören duyan var mı? Göz Kırp
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2011, 14:00:40 »

 Kameçem, babam Oğuz boyundan, anam Kıpçak boyundan olduğu için, sırf Oğuz boyuna seslenişini anlayamayışımdan kaynaklandı bu sitem. Yanıtını alınca anladım. Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 17 Eylül 2011, 14:23:48 »

Bibim,  iç anadolu ve doğuda Avşarlar ile Bozok lar, Kuzeyde Çepniler ile özde Peçenekler, Güneyde Varsaklar, Yörükler, Batı da siz eee biz sitemimizi kime edelim Macaristanda ki Hunlara mı yoksa binbir çile çeken Uygurlara mı, yoksa bizden medet umupta bizden yardım gelene kadar soyları Tükenecek olan Kerkük'teki kardeşlerimize mi kime olsun sitemimiz BİBİM!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 17 Eylül 2011, 14:26:09 »

Haklısın Kameçem. Sitemimi geri almıştım zaten. EY TÜM OĞUZ BOYLARI TİTREYİN VE KENDİNİZE DÖNÜN!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 17 Eylül 2011, 23:00:06 »

Irkını düşünmeyen, onun acılarını paylaşıp sevinçlerinde toy yapmayan Türk'e ne demeli bilmiyorum, soyu Türk olanlara dilimiz varmıyor bişeyler demeye lakin iç huzurumuz yok.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Darıtay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 798


Demir gibi sert, Atsız gibi mert!


« Yanıtla #6 : 17 Eylül 2011, 23:06:34 »

Eline,yüreğine sağlık Kam.Okurken içimde buruk bir sessizlik oluştu.Vahim durumumuzu çok güzel özetlemişsin.Ellerin dert görmesin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Tarihin olağanüstü ve şahane işi,
Kür Şad'ın, Kül Tegin'in, Çağrı Beğ'in ok çekişi..."

Hüseyin Nihâl Atsız
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.273 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.018s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.