EN BÜYÜK TEHLIKE MELEZLER ( kani kiriklar)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Temmuz 2020, 04:33:43


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: EN BÜYÜK TEHLIKE MELEZLER ( kani kiriklar)  (Okunma Sayısı 4339 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« : 09 Kasım 2011, 18:54:25 »

Gecenlerde birisi ile Van depremi üzerine konusup tartisiyoruz, bu sahis uzun zamandir tanidigim birisi...
Ne yalan söyleyeyim memleketinden dolayi (Aksaray) ve Ülkücü görüslere sahip olmasindan dolayi Türkcü fikriyata cekebilecegim potansiyel bir Türk soylu olarak görüyordum...

Bu düsünce ile tam sirasi diyerek kürtlerin serefsizliklerini, depremde ki yagmalama olaylarini falan inceden inceye isliyorum...O kürtlerin hepsi ayni degil, iyi olanlari falan var dedikce ben örnekler vererek bunun düsüncesini cürütmeye calisiyorum...Anlattikca bu cevap veremez hale geldi... neyse bu vatandas iyice sikisinca agzindaki baklayi cikarttiverdi, megersem bunun baba tarafi kürtmüs. 100 sene önce Agridan Aksaraya göc eden kürtlerdenmis...Meger ben kürt soysuzlugunu anlattikca bunun zoruna gidiyormusta bana belli etmiyormus ee nede olsa ana tarafi Türk(!)...Beni yaniltan nokta bu vatandasin tipide kendisini ele vermiyor. Büyük ihtimal Türkmen olan ana tarafinin fiziki özelliklerini aldigi icindir ki kürt oldugu belli olmuyor...

Yillar önce hep kendi kendime sorardim, hersey apacik ortada iken, görünen köy kilavuz istemez iken bazi Türkler(?) neden kürtleri ve digerlerini savunuyor diye ?

Sunu rahatlikla söyleyebilirim ki bizden gibi görünüpte kisacasi Türk´üm deyipte kürdü, iti , köpegi hararetle Türklere karsi savunanlarin mutlaka bir taraflarinda kiriklik oluyor. Cünkü bir taraflari kürt, cerkez, ermeni, zaza vs. oldugu icin savunmak durumunda kaliyorlar. Kendi picliklerini ortaya cikartip yüzlerine vuran biz Türkcüleri en büyük düsmanlari olarak görürler.
Melez olmayip ailesinde, sülalesinde her hangi etnisiteden "gelin, damat vs" olanlar ise yine onlari savunma pozisyonuna gecerler. Cünkü yillardir gerek aciktan gerekse sinsice belli mihraklarca kürtler basta olmak üzere bütün azinlik unsurlar Türklere hep övüldü, onlarin yogun probagandasi Türklere yapildi. Kah gariban ve mert kürt dediler, kah cecenler savasci ve cesur dediler, kah lazlarin hepsi Türklerden daha Türk milliyetcisidir dediler, kah araplar peygamber soyundan dediler, kah cerkezlerin erkekleri savasci(!) kizlari ise güzel ve narin olur dediler...
Velhasil dedilerde dediler...Yillardir gayritürkler haddinden fazla sisirilip sirin gösterilirken Türkler bilinclice asagilandi. Ve bunun neticesi olarak  Türklerde zaman icerisinde bu unsurlara karsi bir sempati olustu.
Bu unsurlardan her hangi birisi ile yapilacak evliliklerde sakinca görülmemeye baslandi. Halbu ki eskiden (Osmanli dönemlerinde dahi) Türk ailesinde yapilacak izdivaclar ile ilgili önemli kararlar büyükler tarafindan onaylanirdi ya da onaylanmazdi.  Gelinin ya da damadin soyunda bir bozukluk varsa büyükler buna onay vermezlerdi. Türk ailesinin safkanligi ailenin yaslilari tarafindan bu sekilde korunmus olurdu. Peki ya simdi böylemidir ? Öyleya unuttuk simdikilere göre aile büyüklerinin verecekleri onay cag disiydi, artik medeni ve ilerici bir toplum olmamiz lazimdi ! Artik 21. nci asirda yasiyorduk! Öyleya ilerici ve medeni olan simdikiler diskotekte, yolda, tatil beldelerinde, internette, evlilik programlarinda buluyorlardi izdivac edecekleri eslerini degilmi ? Öyleya mankurtlastirilmis bu yiginlar sürüsü icin soyun sopun aile kavraminin Türk türesinin ne önemi vardi degilmi...??

Türk milletinin icinde ur gibi yuvalanmis bu melez kesim, bana göre ilk yok edilmesi gereken Türk irkina en zararli kesimdir...Ermeni, kürt ya da diger Türk olmayanlarin renkleri zaten bellidir, onlar karsimizda görüp bildigimiz belli düsmanlardir...

Türk´ün bütün degerlerine kuduz köpekler gibi saldiran ümmetcilerin elebaslari agirlikli olarak bu melez kesimden cikmaktadir. Medyada hergün serefsizce Türk´ün tüm degerlerine saldiran alcaklarin ekseri cogunlugu yine agirlikli olarak bu melezlerdendir.

Nasil ki kavga esnasinda güya kavgayi ayiracam diyerek kavga edenlerden birisinin elini kolunu tutan birisi onun yumruk yemesine sebep olursa ayni sekilde yurdumuza göz koymus sömürge köpekleri kürtlerin her gün dozunu artirdiklari kürt terörüne karsi Türk milletinin elini kolunu tutarak yumruk yemesine sebep olanlar iste Türk gibi icimizde dolasan kanini kirdirmis bu melezlerler sürüsüdür.

Bir kac örnek vermek istiyorum:

Altanlarin soyu Kirim Türklerine dayanmasina ragmen, Istanbulda kanlarini yabanci unsurlarla kirdiklari icindir ki bugün Türklüge saldiranlarin ilk basinda gelen serefsiz bir aile olmustur. Bu serefsiz aile Türk düsmanliginda öncüdür, bayrak olmustur.

Osmanli hanedani Türkmenlerin Kayi asiretine mensup olmasina ragmen yüzyillar icerisinde yaptiklari yabanci evlilikler neticesinde Türklük vasiflarini yitirmislerdir. Hanedan, Türklük vasiflarini yitirmeye basladiktan sonra Türk irki imparatorluk icerisinde hor görülmeye baslanmistir, asagilanmistir, ezilmistir. Hatta soysuz escinsel saray sairleri Türkleri asagilayici siirler yazmislarlardir ve bu siirlere padisahlar tepki göstermemislerdir.

Devlet Bahcelinin mensubu oldugu asiret Türkmen Fettahogullari olsada bir kac göbek gerisinde ailesinde ki kirikliktan dolayi o´da ayni Osmanli hanedani gibi Türkün zararina isler yapmaya baslamistir.

Ve bu örneklerin yüzlercesini binlercesini daha verebiliriz...


VELHASIL TÜRK IRKI ICIN EN BÜYÜK DÜSMAN TÜRK MILLETININ ICINDE UR GIBI YUVALANMIS BIZDEN GÖRÜNEN MELEZ TOPLULUGUDUR.
TÜRK IRKINI ILERDE BEKLEYEN EN BÜYÜK TEHLIKE KENTLERDE YAPILAN TÜRK-GAYRITÜRK EVLILIKLERIDIR.
TÜRKMEN KÖYÜNDEKI HASAN EMMININ, AHMET EMMININ, IRFAT EMMININ UCKURU UGRUNA GIDIP GÜNEYDOGUDAN PARAYLA SATIN ALIP EVLENDIKLERI kiro KARILARI TÜRK IRKININ KALBINE SAPLANAN HANCERLERDIR. BU MAYMUNLARDAN DOGACAK MELEZ PICLERI, TÜRK IRKININ KANINI SOYUNU ÖZELLIKLERINI BOZACAKTIR. BUNLARDAN DOGACAK IKIYÜZLÜ PICLER ILERDE POTANSIYEL TÜRK DÜSMANLARI OLACAKLARDIR.


 


 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Alpertunga58
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 112


« Yanıtla #1 : 09 Kasım 2011, 20:49:54 »

Ellerine sağlık Kandaş...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #2 : 09 Kasım 2011, 21:48:20 »

Kasırga Anda'dan yine arşivlik makale tesbitler arasıra güncellemek lazım.Bir sürü derin yaraya temas etmişsiniz.Geçenlerde bende k.rdü savunan kişinin kanında mutlaka bir kırıklık vardır diye bir cümle yazmıştım bu uzun uğraşılardan tesbitlerden kaynaklanan bir düşünceydi.hiç ummadık beklenmedik anda bir kişiden savunma gelince şaşırıp kalıyorsun tipine bakıyorsun Türk konuşması yine öyle hayret ediyorsun çoğumuz böyle şeylerle karşılaşmışızdır k.rt enikleriyle yapılan 1 milyon evlilik var buda çocuklarla birlikte 3-4 milyon insanı etkilyor  baba tarafı k.rt olan eniklerin şiddetli ırkçı oldukları dikkatimi çekti Annelerininde eriyip k.rtleştigine şahit oldum.Aksaray Benim k.rtsüz bildigim yerlerden biriydi hayal kırıklıgı oldu sizin yazınızdan değil 2 ay önce yurtdışında kardeşim var  Bilgisayar almıştı kullanmayı bilmediği için komşularını çağırmış facemi felan görünce Abin ülkücümü diye sormuşlar(Türkçüyü bilen yok şu anda)Kardeşim dedi Abi senin facede profilini görünce artık yaklaşmıyorlar aksaraylılar k.rtlermiş dedi dedim Aksaray da k.rt ne arasın sonradan göçmüşlerdir dedim yok abi yerlisi köyündenler dedi şaşırdım ağırımada gitti Israrla Aksaray Türktür yerlisi olamaz dedim sonra araştırdım ATATÜRK tarafından yurdun çeşitli illerine sürgün edilenler Aksaraya'da yerleştirilmiş.Benim için hayal kırıklıgı oldu Aksaray gibi güzide bir yerimizde yerlisi gibi sinsi sinsi bulunmaları. Mamet Ammi,Ahmet Amminin uçkuru meselesi burdada çok oluyor en çok da Baraklı zengin ihtiyar dedeler yapıyorlar son zamanlarda gençler arasında'da gözle görülür artış var
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Terekeme Türkü
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 71


%100 TÜRK


« Yanıtla #3 : 09 Kasım 2011, 22:21:56 »

Beni de kahreden o ya ! Adamın tipe bakıyorsun,k.rde benzemiyor.Konuşmasına bakıyorsun gayet iyi,ama adama soruyorsun,diyor ki:Anne(yahut baba) tarafım k.rt.Karma evlilikler arttıkça k.rtleşme artar.Tanrıya şükür artık k.rtlerle evliliğe çoğu kişi sıcak bakmıyot.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

NE MUTLU TÜRK OLANA !

Şerefsiz bir şekilde yıllarca yaşayacağıma,Türklük için savaşarak ölmeyi tercih ederim.
Alpertunga58
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 112


« Yanıtla #4 : 10 Kasım 2011, 00:35:36 »

Beni de kahreden o ya ! Adamın tipe bakıyorsun,k.rde benzemiyor.Konuşmasına bakıyorsun gayet iyi,ama adama soruyorsun,diyor ki:Anne(yahut baba) tarafım k.rt.Karma evlilikler arttıkça k.rtleşme artar.Tanrıya şükür artık k.rtlerle evliliğe çoğu kişi sıcak bakmıyot.

Ne çoğusu? Kimse sıcak bakmıyor. Aklı ve mantığı olan hiçbir Türk, bir Kürtle evlenipte soyunu kırdırmaz zaten.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ÖTÜKENLİ BOZKURT
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 73


Türk Irkı Sağolsun!


« Yanıtla #5 : 10 Kasım 2011, 00:55:47 »

Beni de kahreden o ya ! Adamın tipe bakıyorsun,k.rde benzemiyor.Konuşmasına bakıyorsun gayet iyi,ama adama soruyorsun,diyor ki:Anne(yahut baba) tarafım k.rt.Karma evlilikler arttıkça k.rtleşme artar.Tanrıya şükür artık k.rtlerle evliliğe çoğu kişi sıcak bakmıyot.

Ne çoğusu? Kimse sıcak bakmıyor. Aklı ve mantığı olan hiçbir Türk, bir Kürtle evlenipte soyunu kırdırmaz zaten.

Irkı Türk olupta ruhu soysuz olanlar öyle bir sıcak bakıyor ki... Kızını k.rde dölleten çok var. Herkes Türkçü mü sandınız?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #6 : 18 Kasım 2011, 18:37:36 »

Benim tanıdığım bir kaç tane var. Soysuz kanlarını öve öve bitiremiyorlar. Dedesinin çerkezliğini öve öve bitiremiyor.
Ki, ailesindeki tek çerkez o olmasına rağmen, ve ailesinin geri kalanı Türk olmasına rağmen, herkeze kendini çerkez olarak tanıtıyor.
Kanı bozuklar ilk önce kanlarındaki yabancı unsura sarılırlar. Başları derde girdiğinde, ya da arkadaş aradıklarında derhal Türk kimliğine bürünürler. Bu tür yavşaklara karşı her daim dikkatli olunmalıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.149« Yanıtla #7 : 18 Kasım 2011, 19:21:05 »

Benim tanıdığım bir kaç tane var. Soysuz kanlarını öve öve bitiremiyorlar. Dedesinin çerkezliğini öve öve bitiremiyor.
Ki, ailesindeki tek çerkez o olmasına rağmen, ve ailesinin geri kalanı Türk olmasına rağmen, herkeze kendini çerkez olarak tanıtıyor.
Kanı bozuklar ilk önce kanlarındaki yabancı unsura sarılırlar. Başları derde girdiğinde, ya da arkadaş aradıklarında derhal Türk kimliğine bürünürler. Bu tür yavşaklara karşı her daim dikkatli olunmalıdır.
Benim de tanıdığım bir tane soysuz p.çe çok benziyor bu örnek. Onun da sadece anne annesi çerkez olmasına rağmen kendisi çerkes kimliğiyle dolaşıp onların halk danslarıyla,kültürleriyle uğraşıyor. Bizim yanımızda gelip milliyetçi takılıp arkamızı döndüğümüz an deniz gezmişçi geçiniyor.
 Bu kanı kırıklar benim de kafamı çok bulandıran bir konu ve hatta dediğiniz gibi doğrudan diğer etnik dışkılara mensup yaratıklardan çok daha tehlikeli. Genel olarak ümmetçi tayfada çok bulunmalarına rağmen ümmetçiliğin diğer versiyonu olan sentezcilerde de çok vardır bunlar. Ümmetçi kanadında daha çok k.rt ve araplarla olan kırmalar,liberalcilerin kanadında daha çok çerkez ve slav ırklarıyla olan kırmalar,sol terör örgütlerinin ele başlarını çekenler ise lazlar ve gene k.rt-ermeni p.cleriyle oluşturulan kırmalar çekmektedir.
 Türklüğe yapılacak en büyük kötülük de bu olsa gerek. Eğer kanını başka etnik pisliklerle karıştıracak varsa ortalıkta Türk diye gezinmesin çünkü ondan bir nesil sonra ortada Türk diye bir şey kalmayacaktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.222 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.