En Büyük Düşman; Japonlar.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 21:35:40


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: En Büyük Düşman; Japonlar.  (Okunma Sayısı 2297 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« : 08 Mart 2011, 13:36:56 »

En Büyük Düşman; Japonlar.

Dünya üzerinde ki temiz geçmişli milletlerin listesini yap deseler ilk başa Türkleri yazardım. Türklerden sonra da listede ikinci sırayı hak edecek bir millet varsa onlar da kesinlikle Japonlardır.

Bu yüzden eğer Türk�e düşman olmaya yaraşır bir millet varsa bu tartışmaya yer bırakmayarak Japon milletidir. Namert dosttansa mert düşmandan yanadır tercihimiz.

Aslında Japonlar hakkında yazacak pek fazla bir şey yok. Japonlar da tıpkı Türkler gibi köklü ve temiz bir geçmişe sahiptirler, merttirler..

Japonlar şuanda ve yakın gelecekte düşmanımız değillerdir. Uzak gelecekte yani Türkler kaçınılmaz bir durum olan Turan�ı kurduklarında Asya�nın etkili milletlerinden birisi olan Japonlar er ya da geç karşımıza çıkacaklar ve düşmanımız olacaklardır.

Japonların binlerce yıldır törelerine bağlılıkları herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Bu sebeple diğer düşmanlarımıza karşı takınacağımız tavırdan çok farklı bir tutum içerisinde Japonlara yaklaşmalıyız ki onlar karşısında üstünlük elde edebilelim..

Ne sinsi İngilizlere karşı yürütülmesi mecbur olan üstü kapalı politika; ne cahil Araplara karşı yürütülmesi gereken baskıcı politika; ne de bir avuç İsrailoğluna karşı yürütülmesi gereken psikolojik yıkıcı politika Japonlar karşısında etkili olamaz. Japonlara karşı direk savaş halini almaktan başka hiçbir politika sonuç vermez.

Elbette akla şu soru gelecektir; �Türklere karşı direk olarak savaş hali alınmadığı halde yürütülen gizli-çökertici politikalar etkili olurken neden Japonlara karşı yürütülecek bu politika etkili olmayacaktır?�

Bu sorunun cevabı çok açıktır. Türklere karşı yürütülen bu siyasi pisliklerin arkasında siyasi orospuluklarıyla meşhur olan milletler mevcuttur. Onların tek anladığı yöntem budur. Ve Türklere karşı takınılan bu tavrı tüm dünya ülkeleri dört koldan desteklemektedir. Osmanlı'nın çöküş dönemine girmesiyle başlayan ve hiç durmadan aralıksız devam eden milletimizin üzerindeki bu baskı son 8 yıldır ancak sonuç vermeye başlamış, hainin yüzünü güldürmüştür.

Bu durum karşısında ancak kültürü ve ahlakı bu kadar sağlam bir millet bu kadar süre dayanabilirdi ve dayandı da.

Türklerin en önemli özelliklerinden birisi de, karşısındaki düşman da olsa eğer mert birisi ise ona mertçe meydan okur, galip gelir yahut yenilir..

İşte tek mert düşmanımız olan Japonlara karşı da mertçe bir duruş sergilenmeli ve bu şekilde gereği yapılmalıdır.

Ancak dediğim gibi, Japonlar düşman sıralamasında en sonda bulunmaktadır. En son sıra onlara gelecektir..

Unutulmaması gereken büyük bir ayrıntı vardır. Türkler olarak Turan�ı kurduktan sonra her ne olursa olsun Japonlar ortadan kaldırılmalıdır. Zira güçlü ve eski kültürleri onlar tamamen yok olmadıkça yok olmayacak ve etkisini devam ettirecektir. Ve Kamikaze ruhunu doğuran bir kültür elbette Türk ırkçıları tarafından da takdir edilmesi gereken bir olgudur.

Bu sebeple her ne kadar uzak da olsa en büyük ve güçlü düşmanımız Japonlardır..

TANRI-KUT METE
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.231 Saniyede 20 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.007s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.